What's new

Wywiad z SanninStory [Zas?u?ony]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
MIWWqBy.png

Kaisus: Witam Ci? SanninStory, czy zechcesz udzieli? skromnego wywiadu dla TNP ?

SanninStory: Ale? oczywi?cie!

Kaisus: Zacznijmy od podstaw, czyli jak masz na imi?, ile masz lat, czym si? zajmujesz na codzie?, co lubisz robi? w wolnych chwilach, wymie? swoje zainteresowania. =)

SanninStory: Mam na imi? Krzysiek mam prawie 18 lat. Interesuj? si? Siatk?wk?, Grafik?, Pixel Artami (Galeria z Pixelami Sedrona click) i w wolnych chwilach pracuj? przy moich projektach, jak i sk?adaniem komputer?w za pieni?dze.

Kaisus: Mo?e rozwiniesz swoj? wypowied?, chodzi mi o pracy nad projektami.

SanninStory: Nie ma sprawy.
Pracuj? nad projektem rpg lecz brak mi mapperow aby kontynuowa? prac?.
Od niedawna kombinuj? przy One Piece Ots.


Kaisus: Mo?e poka?esz jeden z lepszych Pixel?w Twojego autorstwa?

SanninStory: Jasne, prosz? oto on, skromny mieczyk:

5fvj7ijhlxu1.png


Kaisus: Masz jakie? osi?gni?cie/a w dziedzinie sportu ?

SanninStory: Hmm, je?li 1 miejsce w Polsce i wojew?dztwie to jakie? osi?gni?cie to tak.

Kaisus: Jasne ?e jest ! :)
Sk?d dowiedzia?e? si? o forum ?

SanninStory: , szuka?em jakiego? skryptu i st?d moje pojawienie si? na tym forum.

Kaisus: Opisz naszym czytelnikom narodziny twojego nick'u.

SanninStory: SanninStory to nazwa serwera do kt?rego szuka?em takowego skryptu, lecz m?j og?lny nick to Sedron.

Kaisus: Masz jakiego? swojego internetowego, zaufanego przyjaciela na forum kt?rego si? poradzasz w trudnych sprawach lub jaki? problemach ?

SanninStory: Mam i to nie ma?o.
Pocz?wszy od Payossa z kt?rym znam si? ju? par? dobrych lat, Zeprim z kt?rym tak?e znam si? wiele czasu, jest on aktualnie moim nauczycielem w dziedzinie pixelartu, Oskar, kt?ry uczy mnie j?zyka Lua czy Dublera, z kt?rym mi?o sp?dzam czas pisz?c o wszystkim.


Kaisus: Co mo?esz powiedzie? o nowym administratorze przys?anym od TRO Media SA kt?ry ma cel zbierania informacjii i cennych uwag, Pico ?

SanninStory: Nie znam go za dobrze, wiem tylko ?e podobno nie?le pyka w cs'a i mam nadziej? na jaki? spar z nim.

Kaisus: Wyra? swoje zdanie o pierwszej i kolejnej cz??ci konkursu aktywno?ciowego w kt?rym do wygrania w tej edycjii jest Serwer Dedykowany, reputacja i VIPowskie cz?onostwo ?

SanninStory: Moim skromnym zdaniem s?abo ogarni?ty contest, cho? druga edycja wydaje si? by? lepiej ogarni?ta.
Og?lnie to pomys? bardzo fajny.


Kaisus: Czy gdyby? m?g?, co by? zmieni?/doda? na TNP ?

SanninStory: Hmm doda? bym jakie? konkursy jak spc pod inne dziedziny, zorganizowa? bym jakie? mitingi dla user?w TNP.

Kaisus: Co my?lisz o aktualnym stanie forum ? Rozwija si? ?

SanninStory: Oczywi?cie, patrz?c na forum 2 miesi?ce temu a teraz to moim zdaniem wielka r??nica.

Kaisus: Jak oceniasz odej?cie Korzonka z zespo?u ?

SanninStory: Nie zna?em go.

Kaisus: Opisz swoj? ,,kadencj?'' na forum, kiedy si? zacze?a, jakie rangi piastowa?e?. =)

SanninStory: Zarejestrowa?em si? pod koniec 2012 i po pewnym czasie zorganizowali konkurs na OtExperta w kt?rym wygra?em takow? rang?. Nast?pnie po moim wysokim udziale i wysokiej aktywno?ci dosta?em awans na moderatora.

Kaisus: Co s?dzisz o kadrze TNET PL ?

SanninStory: Bardzo dobra, lecz wywalil bym par? os?b z kadry.

Kaisus: Co s?dzisz o tkzw. ,,sprzeczkach'' Dublera z Vxr? Kto ma racj?, mo?e nikt?

SanninStory: Zale?y czy Dubler ma racj?, czy Vxr. Szczerze nie interesuje mnie ta sprzeczka .

Kaisus: Jeste? za utworzeniem TAP TALKA, czy nie ? Je?li tak, dlaczego ?

SanninStory: Tap talk, szczerze ? Nie wiem co to.

Kaisus: Czy mamy szans? zobaczy? Ci? w zielonym kolorku jeszcze ?

SanninStory: Zale?y od Administrator?w.
Oczywi?cie ch?tnie zasiad? bym na tronie moderatora.


Kaisus: Przejd?my do spraw Tibii. Gra?e? na Global Tibii ? Je?eli tak podaj nam swoje osi?gni?cia w tej dziedzinie. =)

SanninStory: Gra?em, mia?em 100+ druida lecz po pewnym czasie nie chcia?o mi si? ju? gra? i sprzeda?em posta?.

Kaisus: Jaki czas po zacz?ciu gry na Globalu dowiedzia?e? si? o OTS i postanowi?e? spr?bowa? na tej odmiennej ,,wersji'' ?

SanninStory: Ojj, na ots gra?em od czas?w Valkiria Ots jednego z 1 ots?w, pos protok?? 7.6.

Kaisus: Ile czasu temu zacz??e? gr? og?lnie w Tibi? ? Sk?d si? dowiedzia?e? o tej fascynuj?cej grze?

SanninStory: Zacz??em gra? w wieku 7 lat a dowiedzia?em si? od znajomego, kt?ry gra? w ni? w Bibliotece.

Kaisus: Grasz aktualnie na Globalu albo na jakim? OTS ?

SanninStory: Niestety nie, brakuje mi czasu i ch?ci na granie.
Cho? nie ukrywam ?e zagra? bym na jakim? t?ustym erpegu.


Kaisus: Uczestniczysz w jakim? projekcie ?

SanninStory: W 2 swoich.
Nie chc? pracowa? w czyich? projektach, nie wiem dlaczego.


Kaisus: Opiszesz nam je ?

SanninStory: Withes Burial to projekt trwaj?cy ju? p?? roku z przerw? 2 miesi?czn?, jest to magiczny ?wiat RPG w kt?rym po odnalezieniu ksi?gi z?a kt?ra po przeczytaniu wypu?ci?a na ?wiat wiele magicznych stworze?, zosta?a ona znaleziona przez grup? nekromant?w, ktorzy wyruszyli na polowanie. One Piece, w kt?rym jeszcze nie wiem jak b?d? toczy?y si? sprawy. Gramy piratem i po osi?gni?ciu odpowiedniego poziomu mo?emy rozwija? si? w poszczeg?lnej dziedzinie walki.

Kaisus: Mo?e seria szybkich pyta?, co ty na to ? =)

SanninStory: Wal ?mia?o.

Kaisus: Najlepszy prefiks Tibii ?

SanninStory: 8.54

Kaisus: Najlepszy OTS pod 8.54 ?

SanninStory: Shinobi Online

Kaisus: Najlepszy OTS pod 7.6 ?

SanninStory: Valkyria Ots

Kaisus: Najlepszy film ?

SanninStory: Avengers a stary Nieko?cz?ca Si? Opowie??

Kaisus: High EXP / RPG ?

SanninStory: Rpg

Kaisus: Tibia / CS ?

SanninStory: Cs

Kaisus: Komputer / Boisko ?

ISanninStory: to i to

Kaisus: TV / Komputer ?

SanninStory: Komputer

Kaisus: Najlepszy kabaret?

SanninStory: Paranienormalni- Czy umy? panu szybke ?

Kaisus: Najlepszy Skrypter i Koder TNP ?

SanninStory: Lua Dubler i Oskar cpp Dantez i Dominikms

Kaisus: Najlepszy Mapper TNP ?

SanninStory: iSanto i Williams

Kaisus: Najlepszy Kadrowicz TNP ?

SanninStory: Eturl Sous

Kaisus: Tymi oto szybkimi pytaniami ko?czymy nasz wywiad. Dzi?kuj? Ci za czas po?wi?cony i ch?ci na udzielenie wywiadu.
Na ko?cu mo?esz pozdrowi? nawet miliard osobnik?w. =)

SanninStory: Pozdrawiam wszystkich u?ytkownik?w TNP jak i kadr? z wyr??nieniem dla:
Oskara, Dublera, Pjotra, Payossa, Zepriego, Kaisusa, Eturla, Raezila, Sheykiego, Cziquitu, Mleczka.


Kaisus: Dzi?kuj? za pozdrowienie.
Mi?ego wieczoru Ci ?ycz? i powodzenia w przysz?o?ci, w ?yciu realnym i nie tylko. =)
Piona, trzymaj si? !

SanninStory: Bajoo !
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Wywiad z SanninStory [Zas?u?ony]

S?awa, fejm, presti?, jestem w pozdrowieniach. M?g?by kto? wyja?ni? co to jest ten "TAP TALK"?

@down
S?awa, fejm, presti?}x2
 
Last edited:

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Wywiad z SanninStory [Zas?u?ony]

@up,
Haha.

@topic,
Zapomnia?em pozdrowi? Pana Kropelke i do skrypterow lua poda? Sheykiego.

Pozdrawiam
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Wywiad z SanninStory [Zas?u?ony]

S?awa, fejm, presti?, jestem w pozdrowieniach. M?g?by kto? wyja?ni? co to jest ten "TAP TALK"?

chodzi o tapatalk - programik na platformy mobilne do szybkiego i lekkiego korzystania z forum. Nazwa "taptalk" wywodzi si? z mojego b??du.

@topic
dzi?ki za pozdrowienia ^^
 

Zepri

zaj?ty
Joined
Aug 24, 2011
Messages
207
Reaction score
29
Odp: Wywiad z SanninStory [Zas?u?ony]

Naprawd? fajny i ciekawy wywiad.

love_cats_by_dragonfly113-d33sfcd.gif
za pozdrowienie.
 
Top