Odp: Zam?wienia na skrypty do elfbota
auto 200 if [$mp < 3000] { setcavebot off } | if [$mp < 7000 ] { setcavebot on } | if $cavebotoff { useoncreature 238 self |wait 1000 }
238< tutaj mozesz wpiac id jakiegos itemka np mr czy pota innego
Ja bym prosi? skrypta na tibie 8.60...
Jak ma np. 3k many to nie ruszy si? z miejsca do p?ki mana nie wzro?nie do 7k.Bardzo takiego skrypta potrzebuje!
![]()
auto 200 if [$mp < 3000] { setcavebot off } | if [$mp < 7000 ] { setcavebot on } | if $cavebotoff { useoncreature 238 self |wait 1000 }
238< tutaj mozesz wpiac id jakiegos itemka np mr czy pota innego
Bardzo takiego skrypta potrzebuje! 