What's new

"Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Status
Not open for further replies.

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Yyy... Od czego by tu zacz??. No siema wszystkim. Przede wszystkim, nie jest to temat do k??tni, tylko taki ma?y "wywiadzik". Nie jestem tam jak?? specjaln? osob?. Do rzeczy.

W tym temacie ka?dy mo?e mnie zapyta? o co tylko chce (nie jakie? tam: Ile jest 2x50230523 itp.) pomijaj?c pytania "wy?szej sfery" tzw. bardzo intymne.

Nie musicie si? ?pieszy?, mo?ecie nawet ola? ten post i i?? dalej. W ka?dym razie, nie wpisujcie tutaj g?upich wiadomo?ci typu "Po cholere kurwa dupa dupa robisz ten dupiaty post?!?!?!1/?!?!". Moim zdaniem ka?dy ma prawo mie? chocia? 1 wywiad w ?yciu.

No to zaczynamy!
 

Amoz

Active User
Joined
Oct 29, 2012
Messages
92
Reaction score
12
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Co s?dzisz o poziomie jaki reprezentuje to forum oraz o tym, jak rozwijaj? si? RL tibia i OTSy? (temat-rzeka, mo?esz si? rozpisa? jak masz potrzeb? :D)
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Moim zdaniem ka?dy ma prawo mie? chocia? 1 wywiad w ?yciu.

No dobra, ka?dy ma prawo, ale po cholere komu pyta? si? kogo?, kto ma mniej, ni? 100 post?w i nie zab?ysn?? na forum ?
 

Amoz

Active User
Joined
Oct 29, 2012
Messages
92
Reaction score
12
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Bo poprosi?, nie b?d? hejterem tylko zadaj pytanie. Uwa?asz si? lepszym od innych bo masz 300+ post?w? Posty nie s? nic warte. Liczy si? wn?trze, a wn?trze cz?owieka mo?esz tylko odkry? poprzez rozmow?. Nie znasz go, a go oceniasz. To jest nie chrze?cija?skie zachowanie. Ocenianie po ilo?ci post?w zostaw innym, sam b?d? ponad to i zmie? swoje post?powanie na lepsze!
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

To jest nie chrze?cija?skie zachowanie.

boga nie ma, trololo. (a przynajmniej dla mnie)


@topic

Erm. No dobra.
Ile lat ?
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

@Mitochondrium (?)

A.Y.F.K.M.? No nie no, ja wiedzia?em ?e tak b?dzie... Zawsze znajdzie si? hejter. My?lisz "Forumowo". Poznajesz wszystkich od tego ile ma post?w, czy zab?ysn?? na forum. A w og?le nie chodzi mi tu kur*a o forum.
Mam nadzieje ?e nie b?dzie tutaj wi?cej k??tni.

@Amoz

1. Masz racje.
2. Forum reprezentuje dobry poziom, cho? czasami kto? si? zapomina, ?e tak powiem (nie mam zamiaru nikogo obra?a?!).
3. RL rozwija si? do przodu, przyznam. Ale otsy... Cofaj? si? w rozwoju. Coraz wi?cej "orszabal oteesuw" i coraz mniej porz?dnych serwer?w. Sam gram na np. Ashengardzie i nie widz? r??nicy z Hexan?. Nie mo?na si? wybi?. Trudno.

@Mitochondrium (?)
Lat 17
 
Last edited:

Amoz

Active User
Joined
Oct 29, 2012
Messages
92
Reaction score
12
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Dok?adnie jestemlegenda. +1

boga nie ma, trololo. (a przynajmniej dla mnie)


@topic

Erm. No dobra.
Ile lat ?

Oczywi?cie zby?e? ca?? moj? argumentacj? marnym odwo?aniem do swojego ateizmu. Chrze?cija?stwo by?o tylko jednym z argumentem, kt?re mia?o udowodni? szkodliwo?? Twojego post?powania oraz Twojego nastawienia. Czy nie rozumiesz, ?e przez ludzi takich jak Ty to forum obni?a sw?j - jak?e ju? zani?ony - poziom? Z ca?ego mojego tekstu wychwyci?e? tylko jeden fragment dot. wiary, co wed?ug Ciebie by?o podstaw? do olania ca?ego posta. Pracuj nad sob? m?j drogi, pracuj!
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

No dobra, ka?dy ma prawo, ale po cholere komu pyta? si? kogo?, kto ma mniej, ni? 100 post?w i nie zab?ysn?? na forum ?


To, ?e kto? ma mniej ni? 100 post?w to znaczy, ?e nic nie osi?gn?? i jest gorszy xd? Mo?e go kurwa po prostu nie znasz xd. Sp?jrz na mnie, znasz w og?le moje pierwsze konto? "Virtelio". Pewnie nic Ci to nie m?wi, bo to by?y te lepsze czasy tego forum. A nie ma starego wyjadacza, kt?ry by mnie nie zna?, a tylko niekt?rzy wiedz?, ?e to konto to ja...
@Top

Jakie pogl?dy na polityk?? Lewica czy prawica?
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

To, ?e kto? ma mniej ni? 100 post?w to znaczy, ?e nic nie osi?gn?? i jest gorszy xd? Mo?e go kurwa po prostu nie znasz xd. Sp?jrz na mnie, znasz w og?le moje pierwsze konto? "Virtelio". Pewnie nic Ci to nie m?wi, bo to by?y te lepsze czasy tego forum. A nie ma starego wyjadacza, kt?ry by mnie nie zna?, a tylko niekt?rzy wiedz?, ?e to konto to ja...
Ale "Virtelio" nie jest twoim pierwszym kontem ?ebku ; d
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Widz? ,?e zrobili?cie sobie z czyjego? tematu ca?kiem mi?? pogaw?dk?. Brawo panowie ! ;]
Pan Aktywny musia? napisa? posta bo przecie? jest "Aktywny" dajcie mu spok?j. A to czy ten post jest adekwatny do tego tematu zostawmy tym z "G?ry" o ile tu jeszcze zagl?daj? ;D.

Top@
1. My?lisz ,?e wybory Bo?ka na prezesa PZPN zmieni? co? z nasz? pi?k? ?
2. Zak?adaj?c ten temat chcia?e? by? bardziej rozpoznawalny ?
3. Masz parcie na szk?o :D ?
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

@sioter5

1. My?l?, ?e Boniek "rozdupcy" system. Powinno co? pom?c, no ale nie wiadomo, jasnowidzami nie jeste?my :)
2. Nie, nie chc? zab?ysn?? za pomoc? tego tematu. To po prostu by?o by nie w moim typie.
3. Jaaa...

@Tryndemere

Lewica czy prawica? Ja tam nie wiem, nie znam si?. Mog? tylko powiedzie?, ?e obie strony s? na "max zysk".
 
Last edited:

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

@refresh
?adnych pyta??
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: "Zapytaj g?bk?" - Jestemlegenda

Lewica czy prawica? Ja tam nie wiem, nie znam si?. Mog? tylko powiedzie?, ?e obie strony s? na "max zysk".

icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif


Dawno tak ?enuj?cego poziomu dyskusji nie widzia?em, ogarnijcie si?. Jak nie macie niczego ciekawego do powiedzenia to nie wypowiadajcie si? w og?le. Poza tym, je?eli liczysz na wi?cej pyta? to zacznij na nie sensownie odpowiada?, bo jedno zdanie jakby wyrwane z kontekstu pewnie nikogo nie satysfakcjonuje i tylko irytuje.
 
Status
Not open for further replies.
Top