- Dołączył
- Listopad 22, 2009
- Posty
- 420
- Liczba reakcji
- 5
Poszukuj? zespo?u do otworzenia 3-4 server?w pod wersj? 10+(evo, rl, rpg, war)
Koszty domeny, hostingu, utrzymania, reklamy ponosze ja.
Na chwil? becn? posiadam kilka VPS 6x 3.0 ghz (xeon), 25gb ram, 1gb/s (lokalizacja Monachium)
Zapraszam do wsp??pracy - wszystko 4fun!
Koszty domeny, hostingu, utrzymania, reklamy ponosze ja.
Na chwil? becn? posiadam kilka VPS 6x 3.0 ghz (xeon), 25gb ram, 1gb/s (lokalizacja Monachium)
Zapraszam do wsp??pracy - wszystko 4fun!