Poszukuję Zesp??

Smile OTS

Banned
Zbanowany
Dołączył
Listopad 22, 2009
Posty
420
Liczba reakcji
5
Poszukuj? zespo?u do otworzenia 3-4 server?w pod wersj? 10+(evo, rl, rpg, war)
Koszty domeny, hostingu, utrzymania, reklamy ponosze ja.

Na chwil? becn? posiadam kilka VPS 6x 3.0 ghz (xeon), 25gb ram, 1gb/s (lokalizacja Monachium)

Zapraszam do wsp??pracy - wszystko 4fun!
 
Odp: Zesp??

Co potrafisz?
 
Odp: Zesp??

Kompilacja silnik?w 8x-10x
Mapowanie
MySql
Konfiguracja
Apache2 / Nginx
Php, Lua
 
Odp: Zesp??

mo?e podasz jaki? kontakt co??
 
Back
Do góry