What's new

Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

Status
Not open for further replies.

Maj

User
Joined
May 6, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

@up
To chyba jaki? ?art? Haha, Ty my?lisz, ?e b?d? Ci zwraca? g?upie 50z? dlatego, ?e Ty jeste? idiot?? Grafik zacz?? robi? layout dla Ciebie, ty si? potem wycofa?e?, wi?c to Twoja sprawa. Pieni?dze przepad?y. Temat do zamkni?cia.
A gdy chcia?em zobaczy? efekty to napisal ?e leci tak?
Mo?e dlatego ?e nic nie zrobi??
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

Mo?e dlatego ze nie mia? czasu?
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

Mikrograf.pl (Oni robi layout dla karamy)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

Teee GoD Keno'r ogarnijcie ten zasrany spam, bo ca?y boczny panel z nowymi postami jest tym shitem zasyfiony.
Je?li nie ma na stronie regulaminu, to zaliczka przepada...
Nie zosta?e? oszukany, po prostu odst?pi?e? od "umowy" nabycia layouty, wi?c niestety, kasy nie odzyskasz.

Zako?czcie ten syf, bo mnie si? patrze? nie chce na to...
 

Danonix

Advanced User
Joined
Apr 5, 2009
Messages
260
Reaction score
50
Odp: Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

Witam,

to ja jestem tym domniemanym oszustem (z tej strony nie w?a?ciciel konta, a grafik kt?ry tak bezczelnie ukrad? 50z? zaliczki i 'uciek?') :)
Chcia?bym poruszy? dwie kwestie:

To ja zosta?em oszukany, zacz??em prac? nad projektem w niedziele, zebra?em materia?y (nie, na prawd? nie korzystam z tapet z google grafika w swoich projektach, wszystkie zdj?cia s? legalne i dodatkowo przeze mnie przerabiane, przyk?ad: ), dobra?em kolorystyk? (projektowanie nie polega na wybraniu dw?ch losowych kolor?w, trzeba co nieco wiedzie? o psychologii kolor?w, jak je ??czy?, whateva - to temat na d?u?sz? dyskusj?). Co do ceny, na pocz?tku rozmowy pisa?em, ?e cena za projekt GRAFICZNY (!!) jest taka a nie inna, poniewa? nie nastawiam si? na rynek OT (w?a?nie z powodu takich sytuacji...) i traktuje to jako zwyk?y profesjonalny projekt graficzny a nie ACC Maker (mimo to, jednak projekty acc maker?w robi? taniej ni? inne projekty tego typu, ale to g??wnie z sentymentu, sam kiedy? robi?em otsy :) ). Klient nie dogada? si? z programist? w kwestii kodowania i ??da zwrotu zaliczki za projekt graficzny (wielkie brawa dla tego Pana). Zaliczk? napisa?em, ?e ode?l?, w niedziele po prostu mia?em ciekawsze rzeczy do roboty, na prawd? (swoj? drog?, jak mo?na mie? do kogo? pretensje o to, ?e nie mia? czasu w sobot?/niedziele? zawsze my?la?em, ?e weekend po?wi?ca si? rodzinie a nie w?ciek?ym klientom na gadu-gadu).

Co do ceny kodowania - to, ?e Wasze g?siorowe bochomazy koduje si? w dwie godziny za 50z? to wiem, ale czekam na kodera kt?ry za 50z? zakoduje m?j projekt tak dobrze jak robi to Daniel (mog? podes?a? PSD dla ?wicze? - serio, ale koduje z stoperem na r?ce). Zacz?? mo?ecie od animowanego, ?wiec?cego przycisku online - .

W razie jakich kolwiek dodatkowych pyta? zapraszam na e-mail, gadu-gadu lub bezpo?rednio Panu "Maj" mog? poda? numer telefonu. Takie sprawy za?atwia si? osobi?cie a nie na forum :)

pozdrawiam
 

Yosuke92

Advanced User
Joined
Dec 17, 2011
Messages
182
Reaction score
3
Odp: Zlec? wykonanie layoutu w stylu KARAMY-WAR.com

Mo?e dlatego ze nie mia? czasu?


A masz czas, ?eby w ko?cu przela? mi got?wk? na Mintsho?cie? Jak zap?aci?em to pewnie zapomnia?e?, albo te? nie mia?e? czasu?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top