What's new

Zmiana silnika forum

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Cześć wszystkim,

Zadecydowaliśmy o zmianie silnika forum, przeszliśmy z vBulletin na Xenforo. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i zobaczycie zdecydowaną różnicę w szybkości działania forum. Wszelkie błędy i niedoróbki zgłaszajcie w odpowiednich działach. Sporo rzeczy może być zdezaktualizowanych, ale postaramy się na bieżąco to ponaprawiać, a część rzeczy musimy po prostu przeboleć i budować kolejny rozdział w historii Tneta :)

Obecny styl forum jest stylem podstawowym, będzie on docelowo zmieniony, pytanie tylko na jaki byście chcieli? Jedną z propozycji jest Merhania, jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda to wejdźcie , następnie na dole strony z listy dostępnych motywów wybierzcie Merhania.

Jeśli pojawiają się jakieś nowości, będziemy na bieżąco Was informować. Mam nadzieję, że już niedługo.

EDIT: PRACUJEMY OBECNIE NAD PROBLEMEM Z NIEDZIAŁAJĄCYMI HASŁAMI, JEŚLI KTOŚ Z WAS NIE PAMIĘTA MAILA I NIE MOŻE ZMIENIĆ HASŁA, NAPISZCIE DO NAS NA DISCORD!
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Niestety z hasłami problem nie będzie rozwiązany szybko. Zespół Xenforo musi popracować nad nowym rozwiązaniem w kwestii importu haseł z vBulletina na Xenforo. Na ten moment musicie koniecznie ZMIENIĆ HASŁO! Jeśli nie pamiętacie swojego maila, napiszcie do nas na discord!
 

GM Koks

Advanced User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
294
Reaction score
14
Hmmm z tego co mi wiadomo
Xenforo został zrobiony na postawie vBulletin ? Przez tych samych deweloperów chyba że się mylę
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Hmmm z tego co mi wiadomo
Xenforo został zrobiony na postawie vBulletin ? Przez tych samych deweloperów chyba że się mylę
Zaszła jakaś zmiana w vBulletinie odnośnie kodowania haseł i importer Xenforo nie ma tego uaktualnionego, dlatego wszyscy muszą resetować hasła :(
 
Top