What's new

Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Siemka jak w temacie pytanie.
Moja najm?odsza siostra chodzi teraz do 1 gimnazjum i ma tak w klasie ?e jak kto? co? przeskrobie to idzie zawsze jaki? gnojek i nakabluje.
Siostra ?ci?ga:
-Prosze pani a ona ?ci?ga(skar??c)
i inne sytuacje kt?re nie powinny si? dzia?.
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Pojeban? dzielnie macie. Niech lepiej zmieni szko??, klasa to dru?yna.. z kt?r? nale?y zawsze trzyma?, powinien si? ka?dy dobrze zna?, lubi?, nie obgadywa? za plecami, nie skar?y?.

Nie, nie znam takiej klasy :<

Regards,
Xanosta
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Znamy i niech si? kurwa zacznie uczy?, a nie ?ci?ga.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

To jest po prostu taki g?upi wiek. Chc? si? podliza? nauczycielce, donie?? dla tzw. beki, kto? kogo? nie lubi itp. Np. u mojej siostry w klasie s? jakie? kluby, ta nie lubi tej to donosi, dokucza i przechodzi do innego klubu. Z czasem to si? zmieni. Musi jako? prze?y? ten wiek.
 

Furiata

Advanced User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Za kark i o ?cian?
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Ja pier**** u nas jakby kto? nakablowa? to nie popisa? by si? tylko by mia? problemy po szkole. My ca?? klas? trzymamy si? razem tylko 1 dziewczyny nie lubimy i all sobie z niej jaja robimy ;] .
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Nauczycieli zamykamy na klucz w klasach, ?eby si? ratowa?
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

U mnie zawsze plusowo wyjebane na takie sprawy.
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

A u mnie jak wczoraj by?o? Kole?anka od podstaw?wki. Wczoraj sprawdzian mia?em z angola i nie mia?a jak zawiesi? tablicy z 3 form? czasownik?w, wi?c rozda?a ksi??ki z t? tabelk?. Ja akurat mia?em obok tabelki wszystkie s??wka kt?re by?y na sprawdzianie. Powiedzia?em jej, ona dosta?a 4, donios?a. Mi z pi?tki ocena spad?a na 3. Lizodup jebany.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

I to wszystko takie straszne, a? trzeba si? wy?ali? na forum tibijskim..

U mnie wszyscy maj? wyjebane i jest dobrze.
 

Phoenix333

Active User
Joined
Mar 2, 2011
Messages
91
Reaction score
4
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Nie lubi? takich os?b zbytnio. ?ci?ga niech ?ci?ga, jego sprawa, kogo to obchodzi, ?eby wali? z ucha? Ja wol? przesiedzie? par? godzin w ksi??ce, ni? ?ci?ga?, lepiej wyjdzie na moim.
 

Aizexon

User
Joined
Dec 9, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Konfidenci to konfidenci, niekt?rym przejdzie a inni zostan? ukarani :)
sam nigdy nie by?em w klasie, w kt?rej by? jaki? konfident, by?a tzw. `wolna amerykanka ' ka?dy robi? co chcia? i nikt nie donosi?;p
 

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Ja pierdole co to za debile ,?e donosz?.
Jak ja chodzi?em do gimnazjum to nie zna?em nikogo kto by doni?s? ,?e kto? ?ci?ga na lekcji...
Taka osoba by odrazu dosta?a wpierdol.

Teraz chodze do 1 klasy techinkum i te? nikogo nie znam kto by donosi? nauczycielom.
Zdarza si? ze nie chc? dawa? ?ci?gn?? zadania na sprawdzianie ale nigdy nikt nie donosi?.

Klasa powinna trzyma? si? razem i tyle ^^
U mnie w klasie jak kto? chce zadanie domowe przed lekcj? to je dostanie od kogo? :D
 

vezze

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Ja mam ?wietn? klas? .. Sory mia?em , na drugie p??rocze doszed? do nas pewien ch?opak . I ju? na sam pocz?tek , zamiast postara? si? dobrze pokaza? kolegom z klasy to :
- ca?e przerwy ?azi po korytarzu z nauczycielami , kt?rzy sami pr?buj? go ju? sp?awia? bo jest tak natr?tny , ?e nie chce si? z nim gada?
- wi??e si? to z punktem pierwszym , li?e dupe nauczycielom
- sprzedaje wszystko i wszystkich za wszystko , i to w jaki spos?b , kto? ?ci?ga ? Kolega zostanie po lekcji powiedzie? , kto? kogo? bi? ? Kolega powie ...
I w ten spos?b kto? wko?cu si? wkurwi i b?dzie mia? pewnie spraw? w s?dzie ..
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

W I klasie Gim ju? powinni sobie radzie?, a je?eli to twoja m?odsza siostra to bro? jej, z?ap frajera i naucz go ?ycia, te? mia?em tak? sytuacje z siostr? m?odsz?.

A ja tak? klase znam i jestem w takiej, w klasie wystarczy jedna osoba, kt?ra stworzy mi?? atmosfer? ?ci?gnie na sobie wi?ksz? cz??? klasy, a reszta sama dojdzie :))

Co do ?ci?gania: Jak si? ?ci?ga, to tak ?eby nikt nie widzia? :))
 

Lukas151

Active User
Joined
Jun 27, 2011
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Zdarzaly sie kablujace osobniki.
 

kokoks123

Active User
Joined
Feb 19, 2011
Messages
75
Reaction score
2
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Tak znam moja klasa xD ale teraz b?dzie lepiej bo 10 os?b nie zda?o xD a to I gimna
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Nie, nie znam takiej klasy, ale mo?liwe jest, ?e znam tylko nie pami?tam. Kiedy masz w ok?? siebie takich ludzi, najlepszym wyj?ciem by?oby przyj?cie do szko?y z podr?czn? siekier?.
 

umik

User
Joined
Jan 1, 2011
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

Ja mam , niestety tam jestem :/

Sprawdzian z angielskiego walcze o 4 , Angol to dla mnie czarna magia. Kolega dal mi odpowiedzi do 1 z 2 czesci do sprawdzianu. Czyli mam juz 3 .. cos tam umiem wiec na 4 napewno napisze :D

Pani posadzila mnie centralnie na srodku. Ca?y sie poce , ale zwali?em z tej karteczki na sprawdzian. Kolega co da? mi t? sci?ge zosta? przy?apany.. pzdr. dla niego :D Ja skonczylem i odda?em kartke. Pani wystawi?a 4 ! Jest mam 4 na koniec ! Ale mam dobre serce i chcialem jakos pomoc koledze ktory walczy o to aby zdac. Da?em mu ta kartke ...
Pani go przy?apa?a.. pyta sie skad to ma a on .. zacz?? becze? i mowi : TO OD KREWETY ! (moj pseudo) Kazdy nauczyciel wie kto to kreweta :D Pani do mnie , pogadamy z wychowawca. No i kur*a afera na ca?? szko?e , rodzice wezwani. A sami kur** sci?gaj? sprawdziany z neta i pozniej maja problemy ze ktos znalazl w internecie .. Mam dziwn? szko?? , no ale c??. Trzeba jakos zyc :)

PS. Ale dluga historia :D
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Znacie tak? pojeba*? klas? z w?asnego do?wiadczenia

u mnie to nie kabluja jak sie sciaga... sciagaja razem :D jak ktos zostanie przylapany, to zawsze cos powie, ale nikogo nie sprzeda... raz babka sie spytala kumpla, skad to ma (sciage), a on: "lezala sobie..." typowym akcentem Bogusia Lindy :D

albo:
raz koles sciagal i go babka przylapala... oczywiscie konsekwecje z tego mial, bo kartke mu zabrala, ale ten sam typ, ktorego wyzej opisalem, powiedzial w idealnym momencie: co ty wiesz o sciaganiu... ty stara dupa jestes...- klasa sie smiala, a on juz po raz kolejny dostal 1
 
Status
Not open for further replies.
Top