What's new

-Windows Vista Znikn?? d?wi?k! Rep++

Status
Not open for further replies.

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Witam! Mam pewien problem. Przedwczoraj g?os jeszcze ?wietnie gra? czyli we wszystkim. Mia?em go podpi?tego do monitora LCD LG FLATRON M237WDP FULLHD do komputera z??czem HDMI. Wczoraj w??czy?em kompa i g?osu ju? nie by?o. Nie wiedzia?em czym to by?o spowodowane. Wszed?em wi?c w panel sterowania w d?wi?k i tam patrze, a dost?pne jest tylko urz?dzenie o nazwie: Cyfrowe urz?dzenie wyj?ciowe (SPDIF). Podczas odtwarzania film?w na youtube ten wykres g?o?no?ci obok tego skaka? lecz ja nic nie s?ysza?em. Pomy?la?em wi?c, ?e to wina z??cza. Ale przestawiam kabel do cyfry + i g?os idzie idealnie. Wkurzy?em si? i z??czy?em kompa zwyk?ym kablem oraz pod??czy?em g?o?niki. Dalej niestety nic. My?l?c, ?e to wirus postawi?em dzisiaj system od nowa. W??czam i dalej nic! Nie ma d?wi?ku. Nie s?ysza?em r?wnie? ?adnego BUM jakby mia?a si? zepsu? karta d?wi?kowa. Co do karty d?wi?kowej to nie wiem czy mam j? zintegrowan? ale to chyba nieistotne skoro przez 4 lata wszystko sz?o dobrze. Teraz kilka screen?w:


]

Prosz? o pomoc. Dam reputa + podzi?kowanie za trafn? odpowied?.

P.S. Pod??cza?em do ka?dego gniazda s?uchawki wi?c na pewno ich nie pomyli?em.
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Znikn?? d?wi?k! Rep++

Siema.

Moim zdaniem szuka? problem?w mo?esz w kablach, jak i w konfiguracji.
Moim zdaniem je?eli pod??czasz to do monitora, to mo?e wady te? szukaj w konfiguracji samego monitora. Ja tak?e wiele razy mia?em z tym problem, zawsze robi?em kombinacje mi?dzy ustawieniami a kablami, wyjmowa?em, przek?ada?em i sprawdza?em na ka?de mo?liwe sposoby, spr?buj mo?e i tobie co? wyjdzie.

Pozdrawiam.
 

Yallahari

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
121
Reaction score
7
Odp: Znikn?? d?wi?k! Rep++

Czy Ty przypadkiem nie wy??czy?e? sterownik?w od g?osu? :) Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top