What's new

Account Maker Znote AAC ustawianie server_path na vps ubuntu

Status
Not open for further replies.

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Witam mam taki problem postawi?em server testowy na vps (Ubuntu) jest to TFS 1.0 i zainstalowa?em ACC Znote 1.5 tak?e na tym vps i tu problem
bo ACC nie pokazuje ?e server jest Online a w ACC w config ustawi?em co trzeba czyli $config['server_path'] = '/home/alathar/'; tak jak jest podane tam jest server i jest uruchomiony ale nie pokazuje ?e jest Online.. chmody mam ustawione co mo?e by? zle ? z g?ry dzi?ki za pomoc Pozdrawiam Daniel
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Znote AAC ustawianie server_path na vps ubuntu

Te? mia?em problem z ?cie?k? do serwera i niestety nie rozwi?za?em tego.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Znote AAC ustawianie server_path na vps ubuntu

ehh mam nadzieje ?e kto? mi z tym pomo?e :/ zale?y mi na Znote

@Anakonta heh zobacz twoj? rejestracje a moj? :D

twoja 05 pa? 2010
moja 06 pa? 2011


Edit jako ?e nie mam czasu a musze postawi? acc jakiego? to zmieniam acc na inny bo nie moge rozwi?za? tego problemu :/

dodam ?e w necie wyczyta?em ?e w /data/XML/ (XML) << folder jest z du?ych liter a w acc znote jest wpisane z ma?ych liter i to te? jest problem
wystarczy w pliku serverinfo.php zmieni? w linijce 9 i 12 xml na XML (na du?e litery) ale to te? nie rozwiozuje problemu ale mo?e si? komu? przyda
jak b?dzie si? z tym bawi? :) aa i nie zmienia? przypadkiem XML w /data/XML/ na ma?e litery bo p??niej silnik nie widzi folderu i nie uruchomicie ots :)

Pozdrawiam Daniel do zamkni?cia
 
Last edited:

Kage Shadow

Active User
Joined
Oct 12, 2014
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Znote AAC ustawianie server_path na vps ubuntu

ehh mam nadzieje ?e kto? mi z tym pomo?e :/ zale?y mi na Znote

@Anakonta heh zobacz twoj? rejestracje a moj? :D

twoja 05 pa? 2010
moja 06 pa? 2011


Edit jako ?e nie mam czasu a musze postawi? acc jakiego? to zmieniam acc na inny bo nie moge rozwi?za? tego problemu :/

dodam ?e w necie wyczyta?em ?e w /data/XML/ (XML) << folder jest z du?ych liter a w acc znote jest wpisane z ma?ych liter i to te? jest problem
wystarczy w pliku serverinfo.php zmieni? w linijce 9 i 12 xml na XML (na du?e litery) ale to te? nie rozwiozuje problemu ale mo?e si? komu? przyda
jak b?dzie si? z tym bawi? :) aa i nie zmienia? przypadkiem XML w /data/XML/ na ma?e litery bo p??niej silnik nie widzi folderu i nie uruchomicie ots :)

Pozdrawiam Daniel do zamkni?cia

Tez mialem ten problem , ale rozwiazalem go dodajac config z nieco starszego znote acc i wszystko nagle zaczelo dzialac poprawnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top