What's new

Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Status
Not open for further replies.

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Witajcie u?ytkownicy! Z dniem dzisiejszym (13.12.2015) zmartwychwstaje ranga redaktor, wiele os?b j? kojarzy z miejscowym miesi?cznikiem, czyli Gazetk? Tnet. Wczoraj na forum pojawi?a si? ankieta, kt?ra przekona?a mnie, ?e warto stworzy? co? nowego na forum. Pierwsz? informacj?, kt?r? z rado?ci? mog? og?osi? jest nab?r na redaktor?w, dla ciekawskich nie tylko do gazetki. Kolejn?, ?e gazetka powstanie, lecz w innym wydaniu i b?dzie dost?pna w dw?ch wariantach, opisz? je nieco ni?ej. Trzeci? z kolei, a zarazem ostatni? informacj? podan? dla u?ytkownik?w jest to, ?e tak na prawd? ka?dy mo?e wesprze? nasz? gazetk?, wysy?aj?c do nas pomys?, kt?ry twoim zdaniem mo?e pom?c w rozwoju. Oczywi?cie ka?da przydatna wiadomo?? b?dzie nagradzana.

redaktorr.gif

Dlaczego zapraszamy Was do sk?adania poda?? Odpowied? jest banalna! Ka?dy ma szanse zosta? redaktorem, nie patrzymy na Wasze wcze?niejsze zachowanie na forum, dla nas liczy si? to co jest teraz! Poni?ej przedstawiam Wam przywileje, kt?re wi??? si? z zdobyciem rangi redaktora:


  • Unikatowy kolor twojego nicku na forum,
  • Mo?liwo?? pracy w do?wiadczonej grupie,
  • Dla najlepszego redaktora miesi?ca, unikatowa nagroda w postaci medalu oraz mo?liwo?? awansu na wy?sze stanowisko,
  • Poszerzanie pasji oraz umiej?tno?ci,
  • Dost?p do dw?ch ukrytych dzia??w dla zwyk?ych u?ytkownik?w

Niestety ka?de przywileje wi??? si? z prac?, tego w?a?nie od Was wymagamy. My oferujemy Wam przywileje, w zamian oczekujemy rzetelnej i sumiennej pracy.


Wz?r podania:
Aby sprawdzi? Wasze umiej?tno?ci nie narzucamy Wam ?adnego wzoru, prosimy aby nie by?y to wiadomo?ci, kt?re zawieraj? 10 s??w typu "chc? by? redaktorem!!!!!!". Jedynym warunkiem w podaniu jest nades?anie przyk?adowej pracy pisemnej, przyk?ad poni?ej.

Cenath jest to rasa elf?w, kt?ra s?ynie z najwi?kszego szcz??cia ze wszystkich cz?onk?w swojego drzewa genealogicznego. ?yj? oni w ukrytych miastach w d?unglach oraz obszarach mocno zag?szczonych przez drzewa. Gdy nasta?y czasy, gdy ludzie zacz?li robi? pospolit? wycink? wszystkie ich artefakty oraz ksi?gi zosta?y przeniesione do owych miast, lecz niekt?re z nich zosta?y zniszczone i nie wiadomo co w nich by?o. Elfy przed '?wi?t? wojn?' nie mia?y ?adnych zatarg?w z innymi rasami, potworami oraz lud?mi. Podczas tej walki owe stworzenia atakuj?c lud?ko?? nauczy?y si? rzuca? pot??ne zakl?cia, z kt?rymi maj? problemy ?redniopoziomowe postacie. Elfy do zako?czenia wojny ukszta?towa?y w sobi? si?? tak mocn?, aby zako?czy? wojn? o teren na swoj? korzy??, lecz nieznaczna cz??? zosta?a ju? wyci?ta i zamieszkana. Elfy, kt?re walczy?y w wi?kszo?ci poumiera?y, nie zostawiaj?c ksi?g na kt?rych by?yby informacje o zakl?ciach, dlatego wi?kszo?? z d?ugouchych stworze? potrafi tylko wyczarowa? lekkie ?wiat?o oraz odtwarza? natur?, kt?ra pozwala im na naturalno?? w codziennych zaj?ciach.

Redaktorzy b?d? wybierani od razu, b?d? edytowa? post oraz wpisywa? osoby, kt?re zosta?y przyj?te.


Kilka s??w o gazetce:
Jak ju? wspomina?em planujemy wydawa? gazetk? w dw?ch wariantach. Nazwa?em je wersj? lite oraz full. Wersja lite, b?dzie to czysty tekst, bez grafik oraz rzeczy, kt?re mog?yby obci??a? plik. Ale zaraz, zaraz jaki plik? W?a?nie, gazetka b?dzie wydawana na forum (tradycyjnie w temacie) oraz w formacie pliku .pdf. W trosce o wasz limit internetu czy to w smartphonie, czy to w laptopie/komputerze si?gneli?my po takie rozwi?zanie. Wersja full jak wi?kszo?? si? domy?la b?dzie wydawana z wszystkimi grafikami, zdobieniami tekstu i wieloma innymi rzeczami, kt?re mog?yby zje?? Wasz transfer. Wersje full oraz lite b?dzie mo?na pobra? na ka?de urz?dzenie czytaj?ce ten format pliku. Jeszcze nie jest ustalone w jakim czasie b?d? wypuszczane wydania, zdecydujemy o tym razem z Wami!


Co poza tym?
Redakcja nie b?dzie si? skupia?a tylko i wy??cznie na gazetce, planuj? zrobi? podzia? redaktor?w, kt?rzy b?d? mieli wi?ksz? swobod? pracy. Jak ka?dy zauwa?y? dzia? Tibia po prostu umar?, postaramy si? co? na to zaradzi?, o?ywi? go tak, aby nie by? niepotrzebny jak teraz, a dostarcza? wielu pozytywnych wra?e? jak kiedy?.

System redakcyjny
Jak ka?da redakcja potrzebuje zarz?du, redaktora naczelnego oraz redaktor?w. Rol? zarz?du b?d? pe?ni? ja oraz moi kadrowi koledzy, a przez pierwszy miesi?c, b?d? dwa r?wnie? zajm? si? byciem redaktorem naczelnym, tak aby na spokojnie wybra? osob?, kt?rej b?dzie mo?na zaufa? w tej sprawie. Dlaczego w zarz?dzie b?d? zasiada? kadrowicze? Poniewa? zale?y mi, aby przy tym projekcie by?o wi?cej os?b, kt?re mog? cokolwiek doradzi?, pom?c w utrzymaniu oraz rzuci? dobrym s?owem. Jako redaktor mo?e zasi??? ka?dy, kto z?o?y podanie i zostanie ono pozytywnie rozpatrzone. Potrzebujemy r?wnie? jednego grafika, kt?ry r?wnie? zostanie potraktowany jako redaktor, schemat podania jest identyczny, lecz zamiast pracy pisemnej oczekujemy pracy graficznej.

Podania
Podanie prosz? sk?ada? drog? prywatnej wiadomo?ci do mnie http://tibia.net.pl/private.php?do=newpm&u=395845 wystarczy klikn?? w link po lewej.
?ycz? powodzenia,
luffkay
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Dobra napisane. Dzia?aj tam. ;P
 

Mathero

Advanced User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
158
Reaction score
12
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Gazetka ju? tyle razy by?a reaktywowana i za ka?dym razem by? to niewypa?, ciekawe ile razy jeszcze zobacz? na tym forum temat z naborem na ''pisarzy'' i reaktywacj? gazetki.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Wujek Singer ju? si? oto postara.
 

Whis

Banned
Joined
Aug 9, 2015
Messages
62
Reaction score
5
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Na ?wi?ta nie mam co robi? wi?c m?g?bym si? zg?osi? ;P
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Na ?wi?ta nie mam co robi? wi?c m?g?bym si? zg?osi? ;P
je?li chcia?by? zosta? redaktorem gdy? "nie masz co robi? na ?wi?ta" to lepiej gdyby? odpu?ci?. potrzeba ludzi sta?ych. oczywi?cie nie m?wi? z?o?liwie.

Gazetka ju? tyle razy by?a reaktywowana i za ka?dym razem by? to niewypa?, ciekawe ile razy jeszcze zobacz? na tym forum temat z naborem na ''pisarzy'' i reaktywacj? gazetki.
podejrzewam, ?e tym razem redaktorzy nie b?d? zwi?zani z 'gazetk?', a przynajmniej nie w dotychczasowej formie, jednak tylko zgaduj? :)
 
Last edited:

Kurtis

narvia.eu
Joined
Dec 3, 2012
Messages
397
Reaction score
42
Age
26
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Cenath jest to rasa elf?w, kt?ra s?ynie z najwi?kszego szcz??cia ze wszystkich cz?onk?w swojego drzewa genealogicznego. ?yj? oni w ukrytych miastach w d?unglach oraz obszarach mocno zag?szczonych przez drzewa. Gdy nasta?y czasy, gdy ludzie zacz?li robi? pospolit? wycink? wszystkie ich artefakty oraz ksi?gi zosta?y przeniesione do owych miast, lecz niekt?re z nich zosta?y zniszczone i nie wiadomo co w nich by?o. Elfy przed '?wi?t? wojn?' nie mia?y ?adnych zatarg?w z innymi rasami, potworami oraz lud?mi. Podczas tej walki owe stworzenia atakuj?c lud?ko?? nauczy?y si? rzuca? pot??ne zakl?cia, z kt?rymi maj? problemy ?redniopoziomowe postacie. Elfy do zako?czenia wojny ukszta?towa?y w sobi? si?? tak mocn?, aby zako?czy? wojn? o teren na swoj? korzy??, lecz nieznaczna cz??? zosta?a ju? wyci?ta i zamieszkana. Elfy, kt?re walczy?y w wi?kszo?ci poumiera?y, nie zostawiaj?c ksi?g na kt?rych by?yby informacje o zakl?ciach, dlatego wi?kszo?? z d?ugouchych stworze? potrafi tylko wyczarowa? lekkie ?wiat?o oraz odtwarza? natur?, kt?ra pozwala im na naturalno?? w codziennych zaj?ciach.

Tak niskiego progu na redaktora to nie widzia?em jeszcze nigdzie.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

To by?a praca przyk?adowa, poni?ej praca kt?ra dosta?em :)

To jest pi?kna historia, zawsze ona by?a czym? wspania?ym. Owy pan by? tak dzielny, ?e wiele dam marzy go po?lubic. Ksi?ze wszelkiej mo?ci mia? swoje w?o?ci w tajemniczej krainie zwanej Oferndria. Otoczona pi?knymi polami i lasami. Rzeki by?y pe?ne ryb, gdzie jego mieszka?cy mieli du?o zapasu na bardzo d?ugi czas. Ksi??y by? znany z waleczno?ci i dawa? pi?kny przyk?ad - "Pami?taj m?j pi?kny, mi?o?c to jedna z najpi?kniejszych rzeczy. Szanuj to co masz, a b?dziesz wzorem dla innych". Ten przyk?ad pokazuj? jakim trzeba byc cz?owiekiem wobec drugiej osoby. Pami?taj te?, ?eby? szanowa? wszystko co zosta?o dla Ciebie stworzone przez Boga - tak zawsze m?wi? ojciec ksi?cia Alfreda. Alfred - imi? pi?knej urody ksi?cia.


Pewnego poranka, w samo po?udnie ksi??? wraz ze swoj? ?wit? wyruszy? na polowanie niedaleko zamku. Ksi??e zawsze kocha? polowania i traktowa? to jako jedno z ulubionych zaj?c. Zawsze przed polowaniem ksi??e modli? si? w kaplicy przed obliczem Boga o pomy?lne ?owy. Sam las wydawa? si? pi?knym miejscem. Jeden z jego kompan?w, ktory jest na dodatek giermkiem, zobaczy? co? dziwnego. Panie m?j, prosz? co? zobaczyc. W?a?nie tam na niebie - powiedzia? giermiek do ksi?ci?, kt?ry by? tak wpatrzony w niebo, ?e a? si? zl?k? tego co zobaczy?. Co widzisz m?j giermku? Chmur?? Czy co? Bo ja nic takiego nie widz? co by mog?o zwr?cic moj? uwag? - zapyta? si? giermka. Giermek by? tak zaciekawiony tym co zobaczy?, ?e nie m?g? si? skupic nad swoimi zdaniami wyznaczonymi przez ksi?cia na drugi dzie?. Wracajac do zamku ksi??e my?la? nad tym co giermek zobaczy?. Sytuacja si? uspokoi?a si? na drugi dzie?, a za? w zamku odby?y si? urodziny ojca ksi?cia. Kr?l by? takim macho, ?e bardzo lubia? si? zabawiac z dziewczynkami w jego komnatach. Panie? mia? wiele i zawsze szuka? sobie nast?pnej do zabawy. Urodziny kr?la by?y wielkim ?wi?tem pa?stwowym. W ka?dym domu wisia? jego portret. Dla poddanych by? wielkim autorytetem. Znany z wielkich przyg?d kr?l zawsze chcia?, ?eby syn poszed? w jego ?lady. Ksi??e patrz?c na wybryki swojego starego nigdy tak naprawd? nie chcia? i?c w jego ?lady, a? nagle przypominajac sobie to co jego giermik powiedzia?, przypomnia? sobie o s?owach giermka. A co tak naprawd? giermek zobaczy?? O tak moi drodzy, wielk? dziewic?. By?a to pi?kna dziewica, kt?ra pragn??a ksi?cia. Z wielkim zaciekawieniem ksi??e uda? si? w nocy do miejsca ostatniego wydarzenia. Nagle on zobaczy? ow? dam?. Dama za? by?a tak pi?kn?, ?e nie m?g? ci?gle na ni? patrzec. Za?lepiony w ni? zapyta? si? jej sk?d ona pochodzi. Ona nie odpowiedzia?a. Ksi??? drugi raz zapyta? si? dlaczego nie mo?e odpowiedziec na jego pytanie. Damulka przestraszona uciek?a tak wysoko, ?e ksi??? patrz?c w niebo ci?gle o niej my?la?. Prosz? Ci? wr?c. Nie mog? sobie przypomniec kim Ty jeste?? - krzycz?c ksi??e, ci?gle wypowiada? te s?owa w jej stron?. Wielka niewiasta, przestraszona poleciala w jego stron?. Ksi??e tak uradowany zobaczy? w niej skromn? dziewczyn? z odleg?ego kr?lestwa. Czy moja pani mo?e wypowiedziec imi? dla mojej uciechy? - zapyta? si? skromnie ksi??e niewiasty. Niewiasta niewiedz?c co odpowiedziec powiedzia?a - Arellene. M?j panie, Arellne - to moje imi?.
Arellne by?a wielk? dam?, o szlachetnym sercu. Ubrana w niebiesko-bia?? sukni?, wygl?da?a jak Madonna z jasnego nieba. Codziennie, o ka?dej nocy ksi??? spotyka? si? z Arellene.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Gazetka ju? tyle razy by?a reaktywowana i za ka?dym razem by? to niewypa?, ciekawe ile razy jeszcze zobacz? na tym forum temat z naborem na ''pisarzy'' i reaktywacj? gazetki.

W wi?kszo?ci przypadk?w by?a prowadzona przez osoby niekompetentne.

Na ?wi?ta nie mam co robi? wi?c m?g?bym si? zg?osi? ;P

Nie szukamy os?b "na chwil?". Je?li chcesz si? zg?osi? to oczekujemy, ?e zaanga?ujesz si? ca?kowicie.

Tak niskiego progu na redaktora to nie widzia?em jeszcze nigdzie.

Pisze to osoba, kt?ra najmniej wnios?a na forum i w wi?kszo?ci je rozwali?a.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Tak niskiego progu na redaktora to nie widzia?em jeszcze nigdzie.
Dok?adnie jak ja na administratora, gdy to do ciebie nale?a?a w?adza na forum.
Nie przypominam sobie ?eby powstawa?y jakie? opozycje gdy inni byli administratorami, tylko na skutek twoich akcji co? takiego by?o.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

My?l?, ?e to nie miejsce na takie dyskusje i rozgrzebywanie. Pewne rzeczy mamy za sob?.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

My?l?, ?e to nie miejsce na takie dyskusje i rozgrzebywanie. Pewne rzeczy mamy za sob?.

Na szcz??cie, tak czy siak zapraszam do sk?adania poda? i kolega ma racj?, nie r?bmy spin.
 

Whis

Banned
Joined
Aug 9, 2015
Messages
62
Reaction score
5
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Nie szukamy os?b "na chwil?". Je?li chcesz si? zg?osi? to oczekujemy, ?e zaanga?ujesz si? ca?kowicie.
A kto powiedzia? ?e na chwil??
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

taki jest wyd?wi?k tego co napisa?e?, "nie mam co robi? w ?wi?ta, wi?c m?g?bym si? zg?osi?"
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Albo chcesz, albo nie. Nikt na si?e Ci? nie zmusza, ?eby? zosta? redaktorem.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Wi?kszo?? os?b tylko tak gada a prawda jest taka ?e na marne ten ca?y wysi?ek i tak nikt nie czyta tych gazetek :O
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Wi?kszo?? os?b tylko tak gada a prawda jest taka ?e na marne ten ca?y wysi?ek i tak nikt nie czyta tych gazetek :O

Wi?kszo?? os?b wchodzi na forum ?eby pisa? g?upie posty, a prawda jest taka, ?e musz? si? dowarto?ciowa? i podnie?? innym ci?nienie.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Wi?kszo?? os?b tylko tak gada a prawda jest taka ?e na marne ten ca?y wysi?ek i tak nikt nie czyta tych gazetek :O

Wiesz, dla mnie liczy si? to, ?e zrobi? co? w kierunku odbudowy tego forum, nawet je?li t? gazetk? mia?aby czyta? jedna osoba, dla mnie jest to wystarczaj?cy pow?d aby nad ni? pracowa?. Taki cytat na koniec "Gra?em dla 3 tysi?cy i dla 30 os?b,
a i tak robi? swoj? dla tych kilku ziom?w z blok?w". Mam nadziej?, ?e zrozumia?e?. Nie wa?na jest ilo?? os?b, kt?ra ma by? ni? zainteresowana tylko czy ta ilo?? na prawd? jej chce :)
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Bylem w Gazetce ju? chyba 3 razy, za ka?dym razem projekt umiera? w zarodku, tak?e nie wiem co chcecie zrobi?, aby to zmieni?.
Jak na razie jestem do tego projektu sceptycznie nastawiony, wi?c nie b?d? si? zg?asza?.

Pozdrawiam!
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zosta? redaktorem, czyli nab?r na pisarzy!

Ju? pewne plany mam, wi?c spokojnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top