What's new

6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Status
Not open for further replies.

Shadok

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
381
Reaction score
65
Jak widnieje na tibia.com:
Dzisiaj, 6656 kont zosta?y wykluczone z gry za korzystanie z nieoficjalnego oprogramowania do gry w ci?gu ostatnich kilku tygodni. Konta te zosta?y zidentyfikowane przez nasze automatyczne narz?dzia. Z tego powodu skargi na te kary s? daremne.
Regards,
Shadok
 

Keseyy

Active User
Joined
Jul 25, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Teraz chyba b?dzie coraz mniej banowanych kont, gdy? BlackD Proxy wypu?ci?o ju? bota niewykrywalnego, wi?c pewnie inne boty te? wkr?tce takie b?d?. Co do tych ban?w to u?ywam ju? miesi?c na RL eMCeka i nic. :p
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Nie pierdolcie, ?e ten bot jest wykrywalny a ten nie, by ?yga? mi si? chce od waszej niewiedzy. Jeste?cie programistami? Wiecie, jakie pakiety wysy?a klient? Wiecie, na jakiej zasadzie dzia?a ten system?

@Topic:
Dzi?ki bogu, moje konto przetrwa?o. Troch? ostatnio ostro boc?, zjecha?em stamin? do 15h, ale jednak mnie nie zbanowali :)
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Ja tam raz na lov-lvl bocilem z 3-4 lvl i mnie nie zbanowali. Osobi?cie uwa?am ?e bocenie zatraca sens Tibii.
A co by by?o jak by ka?dy by? najwi?kszym levelem? By?o by nudno, dlatego musz? by? nooby, normalni i hajterzy.
 

gumm

User
Joined
Dec 1, 2009
Messages
37
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

ehh niestety w tej liczbie znalaz?em si? tak?e Ja! ;( na szcz??cie konto zbanowane tylko na 30 dni nie dosta?em delete :)) przez ten czas boce nowego chara zobaczymy co b?dzie p??niej.

Account Status: Free Account
Banishment: Account banished until Sep 10 2010, 21:23:01 CEST because of using unofficial software to play (Using unofficial software to play is a violation of rule 3c)
 

XxXIceManXxX

New User
Joined
Aug 12, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Cipsoft stara si? co? robi? jednak nie masz szans z tak? plag? botter?w (Prawda jest taka, ?e co 2 gracz albo korzysta? albo korzysta z bota...) ale jest na straconej pozycji. Za p??no si? obudzili i skutki s? jakie s? i nic tego nie zmieni. Co poradzi?.
 
N

Napster

Guest
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

ehh niestety w tej liczbie znalaz?em si? tak?e Ja! ;( na szcz??cie konto zbanowane tylko na 30 dni nie dosta?em delete :)) przez ten czas boce nowego chara zobaczymy co b?dzie p??niej.
Account Status: Free Account
Banishment: Account banished until Sep 10 2010, 21:23:01 CEST because of using unofficial software to play (Using unofficial software to play is a violation of rule 3c)
Najwyra?niej nie zosta?e? zbanowany przez automatyczny system.

rka6m9.png


Hmm. Czas na Neobot?

PS Nowy blackdproxy nie ma cavebot'a.

@down:
To poczytaj sobie o niekt?rych botach i wtedy si? wypowiadaj.
 

No Rules

User
Joined
Nov 14, 2009
Messages
14
Reaction score
1
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Tak na pewno tyle zbanowali. 2 miesi?c raportuje brazylijczyka na 150 lvl'u , kt?ry sobie hasa na cyklopach i nie da si? expi?. Niestety znowu bez skutku. Z reszt? jest par? takich os?b. Zgadzam si? z Xayanem, nie ma nie wykrywalnych bot?w. 1 moje konto zosta?o zbanowane po miesi?cu przez u?ywanie Tibia Auto, a drugie jest ju? chyba z rok i nadal nie ma zamiaru by? zbanowane.
 
Last edited:

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Tak naprawd? tibia istnieje po to ?eby co? zape?nia?o internet, dawniej (oko?o 4 lata temu) ca?e moje osiedle w k??ko o tibi, teraz nie gra w to nikt. Zdecydowanie na prowadzenie wysun?? si? Metin, oczywi?cie tibia ma dalej swoich oddanych fan?w ale z ka?dym miesi?cem te liczby malej?, czasem minimalnie a czasem nie wiarygodnie szybko.
Prawda jest taka: "Nadchodzi koniec Tibi!~!"
Moja wypowied? niema prawie nic wsp?lnego z tematem;p

@TopiC
Banuj? bo musz?, niekt?rym boty przeszkadzaj? i raportuj? ich do administracji st?d te nag?e zainteresowanie botami, kt?re trwa ju? od d?u?szego czasu. Ale i tak nigdy nie b?dzie tak ?e nikt nie b?dzie gra? bez bot?w, kto? ju? to wymy?li? wi?c kto? tego u?ywa.
 

Marinox

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
185
Reaction score
4
Age
28
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Gdyby Cipsoft naprawde chcia? to ten program banowa? by 20-30k bociarzy na miesi?c!!
Ale jak zbanuj? to nie b?dzie mia? kto gra? bo 80% tibijczyk?w to bociarze. Wyobra?cie sobie ?e ponad po?owa graczy ju? nie gra!!.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Jak tu si? dziwi? skoro co drugi tibijczyk uzywa nie legalnego oprogramowanie . Jeszcze troche i beda grac po 20 osob na kazdy serwer . :D
 

polikopolik

New User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Kolejny mass ban, a ja dalej boce. Juz 106 lvl wbity.
 

Bembek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Szkoda ze tak banuja, coraz mniej osob gra :(
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Szkoda ze tak banuja, coraz mniej osob gra :(

Nie dosc ze mniej ludzi gra, to ceny itemow z potworow ktore byly ojebane botami, przewyzsza juz cene itemow z demonow.. (Na przyklad - 100 ape furs na Candii jest wiecej warte niz mpa..)

Ale i tak dobrze robia, jesli ktos byl az tak glupi ze dal sie zlapac, to tylko pogratulowac. I ciekawe jak ta ich maszynka dziala.. =d
 

Marlus

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
168
Reaction score
7
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

I kolejny Mass ban. Szcz??cie w nie szcz??ciu mo?na powiedzie? :) Szcz??cie dla Cipsoftu i graczy ?e nie ma bociarzy. A nie szcz??cie dla tych, kogo zbanowali :) :(

Ale co by nie robili, to i tak coraz mniej ludzi gra w tibie (i RL oczywi?cie) :( :)

Pozdrawiam,
Marlus
 

Denosis

New User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Heh , ja te? zosta?em zbanowany.

Na jedym koncie u?ywa?em TA [ ban ] , na drugim NG [ nie ban ] i na trzecim TugBot [ nie ban ] ... Na ka?dym boci?em tyle samo czasu i na MC , wi?c nie wiem jak ten ich system dzia?a.
 
Joined
Mar 25, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

a niewie ktos czy elf bot jest juz wykrywalny?? prosze o szybk? odpowied? z g?ry dzi?kuj?
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

@up

Elfbot jest wg. mnie najbardziej nie wykrywalny - ostatnio nim boci?em na fibbuli [58knight] dla kasy, przez pare dni :D

@top

Ja ani razu nie mia?em na rl bana - tylko wtedy, gdy tego chcia?em np. pisa?em na helpie jakie? durne zdania itd -.^ po 2h wbija?em i BANISHED ; x
 

Piterao

User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Ja na Elfie boci?em przez rok i dopiero na drugim paccu dosta?em bana. Knight 67 lvl, boci?em dzie? w dzie?, noc w noc. Wi?c kiedy? ten czas musia? przyj??. Tymbardziej, ?e siedzia?em wci?? na barbarianach. By? to m?j jedyny ban na elfie, a botuje wci?? ile si? da:D
 

Basjal

User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
40
Reaction score
1
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

wlasnie sie okazalo ile jest botterow , a zaloze sie ze to jeszcze nie wszyscy:lol: oby wiecej wylapali przynajmniej nie beda bocic i wbijac lvl praktycznie na bocie a ktos sie meczyc musi .. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top