What's new

6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Status
Not open for further replies.

rexsio0

User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
10
Reaction score
2
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Ja nie boce, tak?e nie dosta?em bana... Po tych mas?wach bardzo zmniejszy?a si? liczba graczy online
 

Skrzypas

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Jesli chodzi o elf bota to wydawcy zapowiedzieli ze nie bedzie on juz wydawany pod nowe wersje klietna i dobrze mniej botow - lepsza gra ;)
 

KamilNowak

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

A ja nie boc?, nie boci?em i nie b?d? tego robi?.
Czitowanie jest bez sensu. To dla dzieciak?w tzw. "neo kid"...
 

ManiekQqQ

User
Joined
Sep 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

hahah ja boce na bbocie i nigdy niemam bana !!!!! a juz 4 miechy boce i dosyc dlugo... raz bocilem 20h na dzien i czekanie na stamine ;(
 

Karokendo

Active User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
66
Reaction score
9
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Heh mnie nigdy nie przy?apali ;p Ale sam przesta?em gra? na RL, bo przesta?o mnie to kr?ci?.
 
Joined
Sep 10, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Moim zdaniem cipsoft zle robi ze banuje tych graczy.
Powinien sie zajac firmami typu elfbot blacked aby zaprzestali tworzyc boty.

Pomyslcie sobie nagle przemija era botow
Tibia wraca do wczesniejszego stanu.

Odrazu by sie zrobila lepsza atmosfera wiecej wspolnych huntow itp..
 

Stogie

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Bez bota to nie robota!
Trzeba rozr??ni? mani? expa,a exp z umiarem.
W moim przypadku na nowym bocie jak jego tw?rca pisz? jest niewykrywalny(neobot) przetrwa?em drug? fal? mass ban?w a boce codziennie lvl 187 EK.
Na pocz?tku do 100 lvl mania,mania potem auto-detecta wprowadzili , nie ryzykowa?em siedzia?em na manualu, ale wiecej czasu sp?dza?em na questach w depo ,czy te? ze znajomymi.
Wed?ug wielu bocenie jest "noobskie", ale co jest w z?ego w boceniu podczas czasu szkolnego?Mamy wi?cej czasu na nauk?,a po nauce mo?emy i?? na hunta z kolegami/kole?ankami.
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Hah nale?y si? zasranym noobkom kt?rzy boc?. To przez nich tibia zesz?a na psy. ;/ co to jest za gra gdzie co 3 player gra na bocie??.

@Stogie
To ?le ?e bocisz to jest po prostu pokazanie ?e jeste? za przeproszeniem noobkiem. Je?eli umiesz i naprawde chcesz gra? w tibi? to nie bo?!
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Nie bocilem, nie boce i nie bede bocic.
Nie gralem jeszcze w gre ktorej uzywalem nie legalnego oprogramowania. Po co oszukiwac? Tracisz cala radosc z gry...
Co do tego pierwszego zdania ,to jest dlatego ,ze nie gram w tibie :pP
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Cipsoft nie da za wygran? ci?gle fale i tak nie zatrzymuj? boter?w kt?rzy robi? noob hary tylko na hajs nieraz s? to nawet 100+lvle ale starta ich zbytnio nie obchodzi liczy sie to co zarobi?y w tym czasie oczywi?cie, ?e m?g?by zyska? jeszcze bardziej gdyby nie fale alee...
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

I co wam z bocenia.
Ja tylko u?ywam bota do OTS?w i nigdzie wi?cej bo b?de mia? bana!
 

czerwony1993

New User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Ja na rl nie u?ywam bot?w. Boj? si? bana, a expienie na bocie nie sprawia mi ?adnej przyjemno?ci :p wole samemu expic xd
 

Sora82

Active User
Joined
Jan 17, 2009
Messages
131
Reaction score
5
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Jesli chodzi o elf bota to wydawcy zapowiedzieli ze nie bedzie on juz wydawany pod nowe wersje klietna i dobrze mniej botow - lepsza gra ;)



TAK teraz wyszed? NeoBot i wszystkie neo dzieci mog? botowa? dalej do woli... :>

Np. Lord Paul~~ na swojej jakiej? nowej postaci xD dobrze tak bociarzowi ;p
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Dlatego nie u?ywam bota. Wole samemu gra? mie? przyjemno?? gry wbijaj?c lvl i mie? pewno?? i? nie dostan? bana. Bo co to za przyjemno?? jak si? gra sztucznie, nie widzi jak expi itp.
 

Wielki Bob

New User
Joined
Sep 14, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

I dobrze, ?e skasowali konta tych graczy, kt?rzy grali nie czy?cie. Nale?a?o im si?. W og?le, co to jest za przyjemno??? Wbija za Ciebie lvl jeden, g?upi program. Lepiej jest wbija? samemu levele i mie? z tego satysfakcj?.
 

marwit144

User
Joined
Nov 27, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

si? dziwicie ?e banuj? jak taki lord'paulitinha wbil prawie 500 caly czas bot ...
 

dedmaker100

New User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Na miejscu cipsoftu wyjebalbym te hotkeye od itemow i run i zresetowal wsie serwery pop?acz? troch? ale graczy przybyje. w d2 reset laddera bedzie na battlenecie i nie moge sie tego doczekac ;] a tibia c?? sami wiecie jak sie zajebiscie kiedys gra?o jakies dojebane update'y i koniec a diablo jakie bylo takie jest od 10 lat poza 4 patchami. skasowa? wszystkie postacie i wtedy walczyc z botami a tak to jakby rozbrajac w chinach komune...
 
Last edited:

dedmaker100

New User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

I dobrze, ?e skasowali konta tych graczy, kt?rzy grali nie czy?cie. Nale?a?o im si?. W og?le, co to jest za przyjemno??? Wbija za Ciebie lvl jeden, g?upi program. Lepiej jest wbija? samemu levele i mie? z tego satysfakcj?.
jaka satysfakcja frajerstwo jesli wiesz ze reszta to zrobila bez wysilku botami...
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Wiecie co, kiedy? boci?em i strasznie ?a?uj? tylko mojego kompa. I ?e by?em takim bachorem i dzieckiem neo, gdybym ja by? na ich miejscu kaza? bym GM wrzuci? invisible i zajrze? na fold?/fibule/zamek w ab/cycki i mas? innych expowisk na mniejsze lvl. Dodatkowo ulepszy? bym znacznie maszynk?. No ale jasne, oni nie maj? czasu. I kto na tym ucierpia??
Uczciwi gracze, i kolejny raz CipSoft pokazuje ?e niesprawiedliwo?? zwyci??a brawo dla nich.
 

Duun

User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: 6656 Tibjiskich kont zbanowancyh!

Moje konto tez sie znalaz?o w tym :{
 
Status
Not open for further replies.
Top