What's new

-Tibia 7.60 7.6 Real Mapa RPG!!!

Status
Not open for further replies.

Draugh

Active User
Joined
Dec 31, 2008
Messages
92
Reaction score
1
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Z ch?ci? bym wbi?, ale non- pvp odpada;)
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

TO nie jest NON-PVP!!!!
Ludzie czyta? nie umiecie ?
 

GM Kamo

Advanced User
Joined
Feb 12, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Testy koncza sie dzis w nocy tj. 23:00, a planowany oficjalny start mam andzieje pod koniec tygodnia.
 

Valia

User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Gralem na wczesniejszej edycji serwera,fajnie sie gralo :). Proponuje zrobic tak : exp 5x,skill 30x [nie bedzie train monkow,a na zwyklym monku w sam raz bedzie 30x skill] i 8x magiczny,1.5x loot[no moze 2x]. B?dzie super.
Gor?co zapraszam!:huh:
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Zapraszamy na nasz server ,ju? nied?ugo odb?dzie si? oficjalny start servera ,lecz przed nim b?dziemy musieli poprawi? par? rzeczy ;D

Zapraszajcie swoich ludzi na server ,im wi?cej ludzi b?dzie na nim gra?a tym lepiej b?dziemy zorganizowani i dzi?ki czemu ,Ots b?dzie bardzo pr??nie prosperowa? ;)


Umieszczajcie Screeny z test-serva !
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Chcia?bym wiedziec czy ots Bedzie darmowy czy p?atny ? Jezeli platny to przelew/sms ? Chcia?bym znac formy p?atnosci
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Ots jest i b?dzie darmowy ,czyli nie wchodzi w gr? Pacc z SMS ,lecz server sam si? nie utrzyma ,wi?c b?dziemy musieli jeszcze si? nad tym zastanowi? ,ale na pewno b?dzie co? takiego jako sponsoring ots'a ,czyli wysy?asz pieni?dze z w?asnej woli a za to my umie?cimy tw?j nick na stronie serva ,oczywi?cie b?dzie mo?na p?aci? przelewem jak i w formie SMS'a.

prawdopodobnie jeszcze zrobimy r??nego typu ankiety ,?eby pozna? wasze zdanie co do tematu "pacc za Sms".

50lvlh.png
 
Last edited:

kijek28

User
Joined
May 1, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Wielu graczy mi?dzy innymi ja gram tylko po to by si? bi?. Jak wyobra?asz sobie wojne w kt?rej bedzie mo?na bi? sie tylko w weekend ; \ Zupe?nie nie podoba mi sie system zmiennego typu pvp.
Albo jedno albo drugie bo obydwie opcje naraz s? bez sensu.


Co z botterami? legalne? a mo?e nie?
Proponowa? bym delety postaci bez ?adnych ulg.
 

GM Kamo

Advanced User
Joined
Feb 12, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Od samego poczatku bedziemy bardzo wyczuleni na roznego typu boterow, jesli ktos bedzie afkowal mna przyklad w momencie skilowania to zostanie ostrzezony i wyrzucony(kick). jesli jednak nie poslucha to wiadomo co bedzie go czekac, smierc przez powieszenie, a jego cialo bedzie wbite na palu rozkladalao sie na jednym z dachow budynkow w Thais! (zart oczywiscie)
 

Blessed Killer

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
163
Reaction score
19
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Hm podoba mi si? ots. Zapowiada si? ciekawie na beta ?adnie wygl?da?o i my?le ?e ots mo?e wypalic.
A teraz '+' oraz '-' Otsu
+brak train monk?w
+ma?y exp
+stara tibia
+rl mapka
+p?ki co ogarni?ta administracja
Dla mnie to s? plusy a dla innych minusy. ;d

Mam nadzieje ?e ot si? rozwinie.
Gdyby?cie potrzebowali z czym? pomocy napiszcie 8952894 (Pomagam BEZINTERESOWANIE)
 

Blotko Knight

New User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Takie mam skille na test servie jak narazie :D atmosfera na otsie jest super i dopuki tak bedzie mysle ze otsik dlugo bedzie chulal lollol
EXORIA_70_axe.bmp

KURWA xD screen mi sie nie chce wkleic zal ..... skille mam 70 , glupi ss... ;]
 
Last edited by a moderator:

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Na razie trzeba rozpowszechni? server ,poniewa? ma?o graczy fascynuje si? tibia 7.6 ,lecz (moim zdaniem) gdy kto? ju? wejdzie na nasz server to trudno mi z niego wyj?? :)
bowiem ma?o server?w jest o takim klimacie ,nie wspomn? o otsach 8.0+ gdzie 90% graczy ta s? same boty ,a otsy chodz? tylko i wy??cznie dla pieni?dzy!

Dlatego w?a?nie ostatni czasu fascynuje si? tibi? 7.6 gdzie servery s? darmowe ,nie ma bot?w (tzn. mo?e i s? ale nie ma przede wszystkim ELF BOTA) i w og?le ten kilmacik ,satysfakcja z wykonanych itp. :D:D
15mlvl.png
 

GM Kamo

Advanced User
Joined
Feb 12, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Mam takie pytanie: kto dodal serwer na otservlist.org!? przez tego osobnika nie bede mogl go tam dodac gdy ruszy juz oficjalny OT, wiec ten ktos zrobil bardzo zle:mad:
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Od?wie?am !!
Ju? nied?ugo startujemy!!!
 

syphera

Active User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
59
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

kiedy oficjalny start ??
to dedyk ??
 

GM Kamo

Advanced User
Joined
Feb 12, 2009
Messages
168
Reaction score
6
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

daty oficjalnego startu nie znamy, wiemy ze bedzie to na pewno w przyszlym tygodniu. Serwer bedzie dzialac na maszynie dedykowanej :huh:
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Przepraszamy, lecz start servera ulegnie op??nieniu ,musimy poprawi? r??ne niedoci?gni?cia w mapie ,dlatego zapraszam was do gry na test servie!

Gracze musicie nam pom?c w odnajdywaniu r??nych b??d?w w mapie ,im szybciej si? z nimi uporamy tym szybciej wystartuje Oficjalny server!!
 

tsccherry

User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Mam jedn? propozycj?.

Skoro teraz serwer pozostaje w fazie test?w, proponuje podnie?? mno?niki skili, expa, loota do wysokiego poziomu. M?wi? o np. samotnym p?j?ciu na dhq po 2 godzinach grania.

Nawet nie my?le o robieniu z tego serwera EVO !!!

Chodzi tu o sprawdzenie mapy qest?w itd.



Albo chocia? ?eby nie skillowa? ;/ ^^
 
Last edited:

kumpelek93

User
Joined
May 12, 2009
Messages
43
Reaction score
1
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

?wietnie,zapowiada si? ekstra.
Tylko ?eby?cie si? nie zniech?cili ma?? ilo?ci? graczy na pocz?tku, bo to normalne ;).
Nie wiem jaki silnik macie, ale pasowa?by tam Devland 1.9. (oczywi?cie edytowany)
/edit
To jest pi?kne! Kawa? dobrej roboty. Zrobi?em w?asnie posta?.
PS. startujcie jak najszybciej.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top