What's new

-Tibia 7.60 7.6 Real Mapa RPG!!!

Status
Not open for further replies.

Atomusss

User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
33
Reaction score
1
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Co? s?abo kiedy ots rusza wko?cu weekend wszyscy czekaja ....
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Tak wiem ,ale zapewniam was ,?e lepiej poczeka? jeszcze troszk? ,gdy? nie chcemy aby nasz server sta? si? nie wypa?em ,dlatego ca?y czas udoskonalamy map? jak i poprawiamy wszelkie b??dy w skryptach!
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

A na kiedy przewidujecie start server'a ? W tym tygodniu wystartujecie, czy jeszcze nie ?
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Nie b?d? was k?ama? ,wynik?y pewne komplikacje ,nie spodziewali?my si? ,?e tyle b??d?w b?dzie ,wi?c start przewiduj? gdzie? za 2 tygodnie ,lecz ta informacja nie jest pewna !

Chcemy ,aby gra na naszym serverze sprawia?a wam wielk? satysfakcje ,wi?c nie ma co i?? na ?atwizn? i uruchamia? go teraz!
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Tak wiem ale je?eli macie jakies komplikacje z DHQ adz questami od 50lvl+ to smia?o mozna uruchomic teraz bo nikt w 2dni nie wbije 50lvl
 

ksg31

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Ten server bd zaje... ;) juz chce tam grac^^
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Ch?tnie zagram na takim retro, ?wietny powr?t do prawdziwego klimatu tibii;)
 

ksg31

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

mam pare pytan . bedzie inq , poi ? bedzie gengia pyre , oken itp? i odpalaj go jak najszybciej ; )
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

inq? POI ? to wszystko jest dodane od 7.92+ wiec mozesz zapomnie? chyba ze Pomys?odawca sie zgodzi i dorobi?, nawet fajnyn pomys? quest na softy.
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

mam pare pytan . bedzie inq , poi ? bedzie gengia pyre , oken itp? i odpalaj go jak najszybciej ; )

to pytanie mnie dobi?o.... je?eli 7.6 i RPG to chyba jasne, prawda?
 

ksg31

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

no i ? myslisz ze skoksiles? ;) wlasnie ze nie^^ bo widzialem mape i niema gengi pyre " ogarze" ; *
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

no i ? myslisz ze skoksiles? ;) wlasnie ze nie^^ bo widzialem mape i niema gengi pyre " ogarze" ; *

Ty chyba nigdy na rl tibii nie gra?e? skoro my?lisz ze rl mapa to gengia, oken i pyre
 

ksg31

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

UP. Ogarnij sie ne niektorych OTS'ach z rl mapa jest gengia , pyre , oken . a na niektorych niema i sklej wary bo gralem ; s
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

?eby wyprostowa? wasze spory to was oficjalnie informuje ,?e nie b?dzie ,?adnych nowych wysp ,server bazuje na Rl mapce za czas?w tibie 7.6 czyli nie b?dzie Inq itp.

Mapa jest ci?gle poprawiana ,wi?c prosz? czeka? cierpliwie!

A o to mapa :)
worldmapv.png
 
Last edited:

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

no i kto mia? racje wie?niaku? zajmij si? swoimi dziecinnymi tekstami to porozmawiamy. je?eli rl to jasne ?e bez g?wna typu oken itd.
Poczytaj sobie na googlach o tibii 7.6 czy by? tam inq oraz poi bo mo?esz nie wiedzie? skoro masz 13 lat i grasz od tibii 8.3, a mo?e wtedy by? ju? yalahari set? i miasto yalahar zobacz, bo nie jestem pewien, hmm... uczep si? do stw?rcy OTSa ?e nie zrobi? areny svar bo przecie? na rl ona jest ;(
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

Ale przeciesz mo?na np inq czy te poi zrobic na serwerze 7.6. C?? z tego ze to bylo wprowadzone dopiero w p??niejszej tibii, to nie znaczy ze tego nie da sie zrobic.
Moze to i byc trudne ale wykonywalne...:)

@edit
Droga do poi juz byla w tibii 7.6, lecz odkryto go dopiero 7.8?? 7.9?? Jako? tak:)
 
Last edited:

tsccherry

User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

We?cie Wy sie uspok?jcie...

Zal??ki qestu jakim jest "POI" by?y ju? za czas?w tibii 7.6. Same qesty typu Poi czy Inkwizycja, s? rzeczami nowymi (Powiedzmy sobie... Udanymi). Mi osobi?cie podoba?o by sie co? w stylu jakiego? ukrytego qestu (za???my na te softy), tylko co? co mogliby?my sami odkrywa?... Doda?o by to klimatu do servera ;] Fajnie by by?o gdyby?cie dodali takie rzeczy :)


Ale jak narazie czekamy z U?MIECHEM NA TWARZY (do pan?w na g?rze szczeg?lnie) na start servera...
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

@ksg31
ja przynajmniej mam ojca, bo takiego pajaca jakim ty jeste? zapewne rodzice si? wyrzekli (nie dziwie si?)

@Topic
moim zdaniem takie questy na softy czy co? s? nie na miejscu, ale to ju? zale?y od admina;P
 

tsccherry

User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: 7.6 Real Mapa RPG!!!

No mo?e i s? nie na miejscu, ale je?eli taki qest by?by robiony na zasadzie jakiej?? zagadki, kt?r? trzeba by by?o troche rozwi?za? to by?o by to fajn? motywacj? do grania na serverze ;] Sam qest (id? i zabij, we? skrzynke) by?by s?aby...

Ale takie rzeczy to ju? Hoster oceni.
 
Status
Not open for further replies.
Top