What's new

-Tibia 8.54 [8.54][Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG - START 21 CZERWCA!

Status
Not open for further replies.

Mistersi

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
54
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

?wietna zapowied?, nie pozostaje nic innego jak czeka? na start napewno zagram ;]
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Co do tego mno?nika expa to admin na 100 % co? z tym zrobi ;) Mi te? nie le?y dostawa? 1341 expa za jakiego? moba ;D Zapraszam na forum serwera gdzie mo?ecie zg?asza? te i owe propozycje
 

Grote

Active User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

A co do expa to mi to jeden pies, czy b?d? dostawal 1341 czy 1350. Wi?c jestem na to neutralny
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Tak jak w temacie, wpad?em na mo?e nieco dziwaczny, acz ca?kiem wg mnie interesuj?cy pomys?. Ot?? proponowa?bym, aby okre?lone addony dawa?y okre?lone bonusy, dla urozmaicenia i wi?kszej motywacji przy ich wykonywaniu.

Tutaj poda?em schemat, kt?ry stworzy?em wg swoich my?li. Jest to tylko szkielet systemu.

Citizen, dla wszystkich. Czapka daje bonus +10% do HP, a plecak +10% do MP. [te procenty mo?ecie ustali? sami]
Mage, prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych addon?w w Tibii. Za r??d?k?, addon 1 (chyba) posiadacz dostaje 1 magic level. Za hat'a 2 magic levele. Tylko dla postaci magicznych.
Knight, tylko dla rycerzy. Jeden addon dodaje 1 sword fighting, oba naraz daj? w sumie 3.
Hunter, tylko dla paladyn?w. Sytuacja identyczna jak powy?ej, tylko ?e z Distance Fightingiem.
Warrior, tylko dla rycerzy. Sytuacja jak powy?ej, tylko ?e z Shieldingiem.
Barbarian, tylko dla rycerzy. Sytuacja jak powy?ej, tylko ?e z Axe Fightingiem.
Wizard, tylko dla postaci magicznych. +1 magic level za full outfit, za pojedyncze addony nie ma bonusa.
Summoner, tylko dla postaci magicznych. Tak samo jak powy?ej, tylko ?e nie daje on skilli tylko np. +25% do many w przypadku obu addon?w, w przypadku 1nego +10%.
Assassin, tylko dla paladyn?w / rycerzy. I tutaj mam dylemat. Powinien dawa? teoretycznie Distance FIghting, jednak wg mnie mo?na r?wnie? ustali? analogicznie do Summonera, tylko, ?e z punktami zycia + bonus, sam outfit daje +5 do HP.
Nobleman, dla wszystkich tutaj nie mam pomys?u. Proponuje analogicznie jak w przypadku Citizena, tylko, ?e +15 za 1 addon.
Demonhunter, sam outfit daje ju? 1 skill club fightingu, nast?pnie ka?dy addon dodaje po 1 skillu.
Shaman - outfit +1 magic level, addon +10% MP , full +20% MP i 2 mlvl [w sumie, gdy masz oba addony]
Brotherhood / Nightmare / Jester - no tutaj nie mam pomys?u.

I teraz tak. Nie wiem jakby to zrobi?, czy aby tylko outfit w danej chwili noszony dawa? bonusy, czy wszystkie posiadane? Oczywi?cie np. Mage dla Knighta nie dawa?by mlvl'a, ale np jakby mia? jednocze?nie Assassina i Warriora dostawa?by i skilla i HP. To ju? dla kadry zostawiam.

No i oczywi?cie - to co napisa?em nie oznacza, ?e Knight nie mo?e mie? full Mage'a. Po prostu nie b?dzie otrzymywa? on bonusu, w postaci magic levelu.

System jest moim zdaniem interesuj?cy i unikalny, jest oczywi?cie do dopracowania, ale wg mnie znalaz?by zastosowanie na takim serwerze jak Atlantyda. ;)

Pozdrawiam,
Vendeto.
 

Thomson1708

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Tak jak w temacie, wpad?em na mo?e nieco dziwaczny, acz ca?kiem wg mnie interesuj?cy pomys?. Ot?? proponowa?bym, aby okre?lone addony dawa?y okre?lone bonusy, dla urozmaicenia i wi?kszej motywacji przy ich wykonywaniu.
Tutaj poda?em schemat, kt?ry stworzy?em wg swoich my?li. Jest to tylko szkielet systemu.
Citizen, dla wszystkich. Czapka daje bonus +10% do HP, a plecak +10% do MP. [te procenty mo?ecie ustali? sami]
Mage, prawdopodobnie jeden z najtrudniejszych addon?w w Tibii. Za r??d?k?, addon 1 (chyba) posiadacz dostaje 1 magic level. Za hat'a 2 magic levele. Tylko dla postaci magicznych.
Knight, tylko dla rycerzy. Jeden addon dodaje 1 sword fighting, oba naraz daj? w sumie 3.
Hunter, tylko dla paladyn?w. Sytuacja identyczna jak powy?ej, tylko ?e z Distance Fightingiem.
Warrior, tylko dla rycerzy. Sytuacja jak powy?ej, tylko ?e z Shieldingiem.
Barbarian, tylko dla rycerzy. Sytuacja jak powy?ej, tylko ?e z Axe Fightingiem.
Wizard, tylko dla postaci magicznych. +1 magic level za full outfit, za pojedyncze addony nie ma bonusa.
Summoner, tylko dla postaci magicznych. Tak samo jak powy?ej, tylko ?e nie daje on skilli tylko np. +25% do many w przypadku obu addon?w, w przypadku 1nego +10%.
Assassin, tylko dla paladyn?w / rycerzy. I tutaj mam dylemat. Powinien dawa? teoretycznie Distance FIghting, jednak wg mnie mo?na r?wnie? ustali? analogicznie do Summonera, tylko, ?e z punktami zycia + bonus, sam outfit daje +5 do HP.
Nobleman, dla wszystkich tutaj nie mam pomys?u. Proponuje analogicznie jak w przypadku Citizena, tylko, ?e +15 za 1 addon.
Demonhunter, sam outfit daje ju? 1 skill club fightingu, nast?pnie ka?dy addon dodaje po 1 skillu.
Shaman - outfit +1 magic level, addon +10% MP , full +20% MP i 2 mlvl [w sumie, gdy masz oba addony]
Brotherhood / Nightmare / Jester - no tutaj nie mam pomys?u.
I teraz tak. Nie wiem jakby to zrobi?, czy aby tylko outfit w danej chwili noszony dawa? bonusy, czy wszystkie posiadane? Oczywi?cie np. Mage dla Knighta nie dawa?by mlvl'a, ale np jakby mia? jednocze?nie Assassina i Warriora dostawa?by i skilla i HP. To ju? dla kadry zostawiam.
No i oczywi?cie - to co napisa?em nie oznacza, ?e Knight nie mo?e mie? full Mage'a. Po prostu nie b?dzie otrzymywa? on bonusu, w postaci magic levelu.
System jest moim zdaniem interesuj?cy i unikalny, jest oczywi?cie do dopracowania, ale wg mnie znalaz?by zastosowanie na takim serwerze jak Atlantyda. ;)
Pozdrawiam,
Vendeto.
Tw?j pomys? mo?e spowodowa? olbrzymie problemy z balansacj? profesji....
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

NIGDY W ?YCIU ?ADNYCH BONUS?W...
To ma by? przyjemno?? z zdobycia outfitu/addon?w...
Bez sensu kompletnie takie co? jest.
 
Joined
Mar 7, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Jak to zrobicie wracam do tibii!
 

grzybowka

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

dawajcie ten serwer ludzie chc? gra?!Napierdalajcie 24na dobe i zr?bcie to wreszcie :D
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

dawajcie ten serwer ludzie chc? gra?!Napierdalajcie 24na dobe i zr?bcie to wreszcie :D

Podbijam! :D

Przy okazji, jaki? tutor exam przewidujecie na swoim serwerze? Czy w jaki? inny spos?b mo?na zdoby? t? pozycj? na serwerze?
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Tak, tego mi brakowa?o - nowa tibia ze starymi zwyczajami, z niskimi mno?nikami i w?asn? map? - druga real tibia, ale jak?e pi?kna <3

Na 100% zagram!

PS. Szukacie mapper?w?
 

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Ja nie w?tpie, ?e na starcie bedzie 200[plus] LUDZI !! jak nie lepiej : ]
 

Spidi666

User
Joined
Mar 7, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

jedno pytanie i pewnie najbardziej pozadane kiedy jest przypuszczalna data startu ?
 

grzybowka

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

jak wy?ej
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Podejrzewam, ?e jak b?dzie wszystko sko?czone ^^, wi?c troch? poczekamy, do tego jeszcze b?d? Beta Testy, gdzie b?dzie ekipa sprawdza?a czy s? jakie? bugi, jak wszystko b?dzie w najlepszym porz?dku to pewnie ruszy. ^^
 

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

juz sa beta testy ;D
cos malo musisz tutaj siedziec na tym temacie ^^
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Wybacz, nie doczyta?em ;p
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Potrzebujecie mo?e jakiej? pomocy graficznej? Chodzi o grafik? typu: bannery, logo itp. Nie ?adne pixelarty. ;-)

No i tak jak wszyscy wy?ej - kiedy jaka? przybli?ona data? :)
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

@od?nie?am ;)
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Bardzo mi si? podoba zapowied?. Po opisach mo?na wywnioskowa?, ?e ots te? b?dzie ?wietny. Najbardziej spodoba?y mi si? poziomy profesji. Teraz tylko czeka? do startu, powodzenia w dalszej pracy.

Regards,
Xinum
 

Tarenia

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
68
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Wszystko git i wgl,ale bez sensu ze 1,7x exp :f
Moglibyscie dac chociaz 2.5x :[
Ale i tak wbije zobaczyc mapke :)
Pzdr.:lol:
 
Status
Not open for further replies.
Top