What's new

Aktywni - Wasze propozycje

Status
Not open for further replies.

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Elo!

W zwi?zku z licznymi krzykami, p?aczami i innymi nieprzyjemnymi dla ucha d?wi?kami wytwarzanymi przez niekt?rych forumowych wojownik?w postanowili?my zrobi? ma?? akcj? zwi?zan? z rang? "Aktywny". O co chodzi? C??, wi?kszo?? z Was, u?ytkownik?w, daje nam do zrozumienia, ?e wie lepiej. Teraz macie szans? to udowodni?. Kadra nie zawsze wy?apie nowe talenty na forum, dlatego zwracamy si? do Was z pro?b? o pomoc.

Generalnie w temacie chodzi o wytypowanie jednej lub kilku os?b na rang? "Aktywny". Mile widziany nick, liczba post?w oraz solidna argumentacja popieraj?ca danego delikwenta. Je?eli wskazanemu osobnikowi istotnie zdarza si? cz?sto i m?drze pisa? na forum, otrzyma awans. Proste.

Przeciwwskazania jak zwykle. ?adnych diss?w, chamskich docink?w, obra?ania - innymi s?owy tutaj te? obowi?zuje regulamin i jakiekolwiek zasady etyczno-moralne. Prosz? jednak o konkretne propozycje, nie interesuj? nas osoby, kt?re maj? 4 posty i s? na forum od tygodnia.

Notka moderatorska:
Od siebie dodam, ?e za ka?d? pr?b? wszcz?cia k??tni w tym temacie, nie b?d? stosowa? ostrze?e? punktowych - po prostu poleci tymczasowy ban na konto na 7 dni, niewa?ne, czy posta napisze u?ytkownik, aktywny, support, czy zas?u?ony - kadra b?dzie mia?a upomnienie od opiekuna, co mo?e w przysz?o?ci skutkowa? wydaleniem. Czekamy tu tylko na Wasze propozycje, skoro pisali?cie, ?e nie dobieramy os?b, kt?re zas?uguj?, tylko szukamy "koleg?w". Osoby maj? by? aktywne - wi?c nie maj? pisa? posta raz na tydzie?, tylko przynajmniej codziennie. - Speeder
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

co powiecie o mnie;> ja tu tylko na informatyce pomagam wi?c du?o post?w nie nabij? ale my?l? ?e z?ej reputacji o mnie niema:)
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

#1
Kruczeq (651 post?w)
#2
Cynna (493 post?w)
#3
Time (102 post?w)
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Nie wiem czy przywracanie os?b z kadry, do kadry to dobry pomys?, ale...

1#
Xart Irok 2,5k post?w


2#
Xarid 166 post?w

Wi?cej os?b szczeg?lnie nie zauwa?y?em :p
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Widz? ?e si? kierujecie ilo?ci? post?w a nie ich znaczeniem.

Kandydat #1
Time.

Kandydat #2
Venom II
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Budzik(1261 post?w)
Budzik jest aktywnym u?ytkownikiem tego forum, cz?sto pisze posty, nie wy?apuje ostrze?e?, a jego wypowiedzi zawsze s? pe?nowarto?ciowe, og?lnie rzecz bior?c jest idealnym kandydatem na Aktywnego.

Venom II(147 post?w)
Mimo i? u?ytkownik nie posiada ogromnej ilo?ci post?w, jest bardzo aktywny.
Bardzo cz?sto mo?emy go zobaczyc online, jego liczba reputacji wzgl?dem post?w jest du?a, co ?wiadczy o tym, ?e jest lubiany na forum i stara si? pomaga?.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Venom_II (147 post?w)
Ostatnio si? aktywny sta? i zacz?? pomaga? ludziom ;D

Xart Irok (2.5k post?w)
Nic doda?, nic uj?? ;D
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Venom II
Solidnie napisa? 148 post?w podaj?c konkretne i rzeczowe argumenty. S?dz?, ?e ranga aktywnego doda mu skrzyde? i motywacji do dalszej pracy, chocia? takowej mu nie brakuje. ; ) Nie b?d? wychwala? jaki on jest zajebisty i pisa? cudy niewidy, wi?c na tym sko?cz? swoje wywody. :D
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

[user]Venom II[/user]

Dobry u?ytkownik pisz? z sensem moim zdaniem nale?y mu si? ta ranga. Mo?e jego sta? nie jest d?ugi na forum ale polecam tego u?ytkownika.

[user]Budzik[/user]

Budzik napisa? bardzo du?o sensownych post?w i nale?y mu si? ta ranga w 100% nie mam zastrze?e? co do niego.


Pozdrawiam.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

[user]Venom II[/user]
U?ytkownik aktywny od dnia rejestracji, du?o pomaga, stara si? pisa? w miar? warto?ciowy posty, nie spamuje, przestrzega zasad zawartych w regulaminie
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

DOLMET!

Bez niego dzia? "Komputery i informatyka" m?g?by ?wieci? pustk?.
Sporo pomaga, stara si? przestrzega? regulaminu i po prostu ogarnia.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Posiadam dw?ch kandydat?w.

- Venom II
Jest osob? jak?e mi??, sympatyczn? i pomocn?. Zawsze wyci?ga do mnie pomocn? d?o? i z tego co widz? do innych r?wnie?. Cz?sto widuje jego posty, mo?e to i z faktu, ?e udziela si? najcz??ciej w dzia?ach, do kt?rych najcz??ciej zagl?dam, nie mniej jednak posty jego zawsze zawieraj? jak?? warto?? merytoryczn?, zawsze s? na temat i z regu?y nie ?ami? regulaminu i og?lnie przyj?tych standard?w.

- Kruczeq
R?wnie? bardzo mi?y i pomocny. Udziela si? g??wnie w dzia?ach w kt?rych kto? wymaga pomocy, co jest dowodem jego cz?stego udzielania pomocy. Ju? kiedy? by? aktywnym, sprawdza? si? znakomicie, o ile pami?tam wylecia? z konflikt z pewnym administratorem. Pisze z?o?one, warto?ciowe posty, rzadko kiedy wykraczaj? poza regulamin. Uwa?am, ?e by?by dobrym sraczkowatym.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Budzik
# Wszystkich post?w: 1.262
# Post?w dziennie: 1,33

Odk?d ch?opa pami?tam (jeszcze z czas?w, kiedy oboje byli?my weso?ymi, odblaskowymi VIPami) zawsze si? udziela?, ci?gle gdzie? pojawia?y si? jego posty i przede wszystkim zawsze stara? si? trzyma? solidny poziom swoich wypowiedzi. Teraz nie zauwa?y?am, ?eby obni?y? loty.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Kruczeq

Jest w miar? aktywny, dowcipny, "jak mo?e to pomo?e" Jak wy?ej Budzik napisa? pisz? warto?ciowe posty , nie wiem co tu jeszcze pisa? o nim, poniewa? wszystkie wa?niejsze argumenty wymienili koledzy z g?ry, ale uwa?am ?e nale?y mu si? ta ranga..


Budzik


Bardzo du?o zrobi? dla forum, pisze warto?ciowe posty, jest osob? aktywn?. Uwa?am ?e jest najlepszym kandydatem na t? range, o ile nie na wy?sz?.


Venom II

Kiedy? napraw? jego posty pomaga?y mi oraz innym u?ytkownika, teraz jest podobnie. Pomaga w prawie wszystkich dzia?ach, prowadzi skrypty na ??danie, jest ogarni?ty. Mo?e wielki Archi powr?ci i znowu nastan? z?ote czasy tego forum, Amen.
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ma?a zmiana plan?w:
Speeder
Ch?opak nie jest doceniany i warto by?oby da? Go do grupy aktywnych, oczywi?cie jest bardzo pomocny i posiada du?o pkt reputacji i post?w ;)
Czy ja wiem;d
#topic
Budzik - sporo post?w, ?rednia 1 na dzie?, wi?c jest okej. Og?lnie wydaje si? by? osob? ogarni?t? tak wnioskuj? z rozm?w na VT.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

NinjaLP - Za nick i za to, ?e koleguje si? z Vraelem.

Posty: 1 wi?c nie jest tak ?le.

Venom pisa? na gg, ?ebym go poleci? wi?c napisz?. Najlepsz? osob? na to stanowisko jest Venom II!
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Nioh, Grumpy, magiel77, Dolmet, Kruczeq, Cynna, Time i Budzik zostali awansowani.

Xart Irok - ma sporo post?w... starych. Obecnie pisze raz na tydzie?. Jeste?cie pewni, ?e si? nadaje? ;]
Venom II - c??, nie s?dz?, ?eby osiemnasty w jego karierze awans by? a? tak zajebistym pomys?em, ?eby go realizowa? za kilkana?cie ogarni?tych post?w xd

Czekamy na kolejne propozycje, dobrze Wam idzie.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja zaproponuje [user]Ichtio[/user]. Jest to osoba, kt?ra lubi pomaga? i jest aktywna w dziale Pomoc z OT. By? mo?e nie ma du?o post?w, ale za to trafnie rozwi?zuje problemy dlatego te? wg. mnie [user]Ichtio[/user] dobrze prosperuje na przysz?o??. Co o tym s?dzicie?
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Posiadam 1 kandydata :) siebie ;) ponownie wracam na to forum z racji tego iz przez dluzszy okres czasu nie mialem dostepu do komputera, udzielam sie i pomagam :)

Posiadam 353 posty :) a reputacja z czasem si? zwi?kszy :)
 
Status
Not open for further replies.
Top