What's new

Aktywni - Wasze propozycje

Status
Not open for further replies.

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja zg?aszam swoj? kandydatur?, na forum udzielam si? codziennie. Staram si? pomaga? innym u?ytkownikom. No i staram si? awansowa? na t? rang?.


#Down
Co? ci si? nie podoba !?
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

OMG !



Kamcio003(388 post?w).
Bardzo dobry kandydat na aktywnego, stale udziela si? na forum, nie wy?apuje cz?sto ostrze?e?, pomaga innym u?ytkownikom.
Jego kultura osobista jest na wysokim poziomie, nie widz? przeszk?d w tym, aby m?g? On awansowac na rang? Aktywnego.
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

[USER]Venom II[/USER]- Cz?sto widuje jego posty, kt?re s? naprawd? przejrzyste i zrozumia?e. Wida? , ?e chce i lubi pomaga?.​
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Wydaje mi si?, ?e ten temat mo?na potraktowa? jako normaln? rekrutacj? z tym, ?e jest mo?liwo?? polecenia innych os?b, a mnie niestety nikt nie lubi i musz? si? sam zg?osi? (moim jedynym znajomym jest jednoro?ec w avatarze). A tak na powa?nie to codziennie pisz? jaki? post, mam ch?ci i czas na pomoc innym.

btw. Od niedawna pisz? posty, dlatego mam ich tak ma?o co nie zmienia faktu, ?e codziennie z mojej strony pojawia si? chocia? jeden.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Sam nie mam czasu, aby startowa? na Aktywnego - nie te czasy. Mog?em sobie na to pozwoli?, ale teraz nie. Licz? na Budzika, ?e co? zdzia?a.

Pozdrawiam.
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Czempion - by? w kadrze, jest osob? ogarni?t?, udziela si? na forum, jest osob? do?? znan?, uwa?am, ?e zas?uguj? na t? rang?.
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Czempion - by? w kadrze, jest osob? ogarni?t?, udziela si? na forum, jest osob? do?? znan?, uwa?am, ?e zas?uguj? na t? rang?.

Popieram.



Czempion(702)

Aktywna osoba, cz?sto si? udziela, pisze warto?ciowe posty i og?lnie swoj? postaw? zas?uguje na t? rang?.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Dobrze, ?e nikt na tnecie nie prowadzi teczek. Venom II - cz?owiek z przesz?o?ci?. :-d
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Czempion
Ch?opak wie o co chodzi w kadrze, by? w niej du?o razy. Jest aktywny oraz pomocny ;)
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Xinzi (55 post?w) - ten u?ytkownik nawet sporo robi dla forum, pomaga ludziom z serwerami ots, umieszcza silniki, a przede wszystkim pisze te 4 posty dziennie. Nawet du?o robi, lecz jest niezauwa?alny.

M?j kolejny kandydat na aktywnego to Xart Irok (2.532 post?w). Pomaga u?ytkownikom w skryptach, du?o pisze i stara si? robi? co w niego mocy, by innym by?o lepiej.

To wszyscy moi kandydaci.

Pozdrawiam,
vBio.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Dam drug? propozycj? :s

Proponuj? Czempiona, poniewa? jest w miar? aktywnym u?ytkownikiem czasem ma swoje odpa?y, lecz raczej nic one nie b?d? znaczy? na randze aktywnego. Ma sporo post?w oraz udziela si? w miar? cz?sto i tak samo cz?sto jest online na forum. Nadanie rangi aktywnego mo?e go zmotywowa? bardziej do tego co robi dotychczas.

Bless
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Tak?e chcia?bym zaproponowa? Czempiona, posiada du?o post?w, jest aktywny i ogarni?ty, zaczyna nawet lekko ?wieci? zajebisto?ci?, co nie znaczy, ?e jest zajebisty. Ranga aktywnego doda mu do niej +1. Moim zdaniem Czempion jest najlepszym kandydatem.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Podobnie jak m?j poprzednik, Czempion jest przynajmniej dla mnie najlepszym kandydatem, jest u?ytkownikiem na poziomie, aktywnie uczestniczy w ?yciu forum, g?os na Czempiona.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Przyda?oby si? przyczyni? do rozwoju forum, dlatego te? kogo? zaproponuj?. Obserwowa?em paru u?ytkownik?w i wytypowa?em z nich Czempiona. Widz?, ?e ma tak?e du?e poparcie innych os?b, kt?rych zdanie szanuj?, dlatego te? przy??cz? si? do nich i proponuj? Czempiona, kt?ry ma sporo post?w, udziela si? w miar? swoich mo?liwo?ci. Znam go i wiem, ?e jest ambitn? osob? i pewnie rang? aktywnego zmotywuje go do dalszych awans?w i prac na forum.
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Tylko jedn? osob? mog? typowa? - Czempiona
Posty : 702
Punkty reputacji : 873
Ma du?o post?w i ka?dy jest warto?ciowy, stara si? ile tylko mo?e.
Jak nie on to kto ?
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Proponuj? Czempiona. Uwa?am ?e zas?uguje na t? rang? poniewa? jest bardzo aktywnym u?ytkownikiem naszego forum, kt?ry dobrze wype?ni pustki w grupie.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja r?wnie? by?bym za Czempionem. Generalnie mi?y cz?owiek, pisze z?o?one posty, kt?re zawsze trzymaj? si? si? kupy. Cz?sto si? udziela, aktywnie uczestniczy w ?yciu forum. Czeg?? chcie? wi?cej.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja jestem za Xemronnem. Cz?sto pisze bardzo rozbudowane posty (zw?aszcza w dziale dla Aktywnych), tylko problem w tym, ?e tam posty si? nie naliczaj?. Opr?cz tego jest na forum bardzo d?ugo i ma du?o punkcik?w repcia.

Skoro ju? si? bawimy w archeolog?w, to poleci?bym mo?e jeszcze Ognistego.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Shadok
Post?w: 455
Reputacja: 214
Opis: Cz?sto pisze ciekawe tematy, ch?tnie pomaga innym u?ytkownikom, cz?sto udziela si? na forum
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Polecam:

Doman08

  • Wszystkich post?w: 729:./
  • Podzi?kowa?: 93 w 68 postachO./
  • Punkty reputacji: 554./
Opis:
Wady:
Czasem zdarzy mu si? jaki? warto?ciowy post, ale zazwyczaj pisze nie na temat. Osoba o znikomej znajomo?ci forum i zasad ortografii. Oszukuje co do wieku, co mo?na mu wybaczy?. Brak argumentacji w rozmowach.
Zalety:
Du?o punkt?w reputacji(kozak), troch? post?w(kozak), ile podzi?kowa?(kozak). Chodz?ca zajebisto??(troch? brak mu do Shogun Nakago).
To dopiero pocz?tek! Najlepszym kandydatem na aktywnego, a nawet admina jest......
olgierd555
  • Wszystkich post?w: 684:hah:./
  • Podzi?kowa?: 123 w 103 postacho_O ./
  • Punkty reputacji: 74./(u?ytkownicy go nie doceniali:curse:)
  • Czas sp?dzony na forum
    1 miesi?c 1 dzie? 10 godzin 8 minut 8 sekund:eek:ps:
Opis:
Moim zdaniem ban nies?uszny. Ch?opak si? udziela?, to co, ?e mia? dziwne pogl?dy i sam by? dziwny. Broni? ortografii forum oraz zasad chrze?cija?skich na tibia.net.pl. Nie pozwoli?by, aby wyznawcy szatana pa??tali si? po forum, gdy? ukocha? sobie czarne koty i dziewice. W imi? Najwy?szego atakowa? ka?dego, kogo si? tylko da?o, ale to dla naszego dobra, dla naszego zbawienia, by?my nie trafili do internetowego piek?a i nie popadli w sid?a diab?a. C??, nasz anio? str?? zosta? zbanowany, ale moim zdaniem, gdy ju? si? tak bawimy, powinni?my da? mu szans? jako Aktywny, a w razie sprawdzenia si? przez t? osob?, dali mu Administratora.
Teraz hymn DOBRA!
Powtarzajmy:
Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych.
Przeciwko szatanowi i administracji wyst?p z otch?ani.
Niech Tw? praw? r?k? b?d? waleczni u?ani.

Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych.

Niech moc zamieni si? w rzek? czerwieni,
Niech Twa mi?o?? nad tnetem rozpromieni.

Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych

O Olgierdzie555, aniele str??u m?j,
Ty zawsze przy mnie st?j.

Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych.

Rano, w dzie? i w nocy
potrzebuj? Twej pomocy.

Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych.

Zabij szatana i mefista(tu: mefistofeles, przyp. red.)
niech ma dusza b?dzie czysta.

Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych.

Na tnecie w dni ostatnie zapanuje pok?j i harmonia
wtedy ujrzymy bramy dobra, nieba b?onia.
Niebo zagrzmi, morze wyleje
zako?cz? si? tnetu dzieje.
To ju? koniec, katastrofa.
Ju? mam bana, niech to sofa...

Uchowaj nas Panie, tyle tu nick'?w strasznych.
Daj nam si??, by?my bronili spraw wa?nych.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top