What's new

Alon3 ucze si? mappowa?

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Tak otwar?em ten burdel, og?lnie to zaczynam tworzy? takie cu? to nie jest orygina? po prostu
PYTANIE BRZMI
To jeden poziom czy dwa?
w5Fg7G2.png


Jak padnie poprawna odpowied? wrzuc? CA?O??
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Mierne wykonanie
Wdq62FU.jpg
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Nie takie mierne ;)
Mnie si? podoba.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Co? nowego 5 custom sprite i zr?b tu co? .. XD ofc 7.4 tibia .. Nie powiem do jakiego projektu , ale maja tu by? jakie? pidzoty XD
VvTMUgL.png
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

No nie ma co, czasem sie widuje jakies kwadratowe mapy, ale to co ty tutaj przedstawiasz to nowa definicja kwadrationizmu XD
Chociaz bys te nowe sprity ze starymi pomieszal, bo by cos na pewno pasowalo.
Albo jak nie masz nic do pokazania to nie pokazuj, bo takie rzeczy jak to...
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

No nie ma co, czasem sie widuje jakies kwadratowe mapy, ale to co ty tutaj przedstawiasz to nowa definicja kwadrationizmu XD
Chociaz bys te nowe sprity ze starymi pomieszal, bo by cos na pewno pasowalo.
Albo jak nie masz nic do pokazania to nie pokazuj, bo takie rzeczy jak to...

Po 1 odk?d tutaj jestem moje stwierdzenie ?e jeste? trollem i ?yciowym idiot? si? sprawdzi?o w 100% czemu kto? taki jak ty ma czelno?? m?wi? MI ?e mam czego? nie wrzuca? na tego trupa, cz?owieku ty jeste? nikim napierdalasz postki na forumku kt?re umar?o hmm 2011 roku , jedynie co mnie zmusza tutaj do odpisania to takie posty twojego typu kt?re jedynie na si?? trzymaj? tutaj ludzi, bo kto nie odpisz? takiemu idiocie jak ty(masz ci los nie u?yje rozmiaru 1 bo ju? nie warto) , a jak chcesz by? fajny id? na otland(jak znasz angielski a my?l? ?e opr?cz tych 6k post?w to nie osi?gn??e? nic w ?yciu)tam potrzebuj? takich ludzi jak ty co musz? wybazgroli? jerozolimsk? ?cian? p?aczu minimum 3x dziennie :)

P.s JAK si? nie znasz to si? nie udziela? Dok?adnie?
Potrafi? przyj?? krytyk? od cz?owieka ale nie od plebsu:)

Ma?a podpowiedz przy czym robi?:)
11659246_623269864475530_9174275889749833977_n.jpg
 

Kambr

User
Joined
Mar 17, 2015
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Drego, nie ma co pru? ?y? :D

Ogl?daj?c t? prac? dostaje oczopl?su, nic nie zrobisz bo to 7.4. Nie ma nawet border?w ska?ek, wtapia si? wszystko w siebie.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

to wiem bo to nie jedna praca kt?ra robi?em ju? pod 7.1-7.4 uczy?em si? na tych klientach i SME ale przyjdzie ci takie g?wno i b?dzie pierdoli? ?e masz nic nie wrzuca? bo on ma 6k post?w chocia? forum umar?o 4 lata temu to narzuca warunki wsz?dzie gdzie czytam jego wypociny to my?l? sobie czy on my?li samob?jczych nie ma albo nie jest z wazeliny bo wchodzi w dup? temu jednemu administratorowi( by?o 3 ka?dy osika? ten projekt dawno temu)

Da rad? zrobi? co? ju? z 7.4 pokaza?em to nie raz + ca?y custom :)
OWSWo3O.png


Gdybym dosta? wi?cej detali od classicusa to bym zrobi? to fajniejsze XD
[MENTION=429005]Kambr[/MENTION]
 
Last edited:

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Bardzo mi si? podoba, czekam na co? nowego.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Classicus z buta wjezdzam Ojro si? liczy
sD9ZQiS.png
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Tutaj nawet nie ma czego ogl?da?. Pod tego klienta ka?da mapa b?dzie wygl?da? co najmniej ?le.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

[MENTION=160658]Drego[/MENTION]
Zluzuj majby bo ci jebna.
Stary ja mam wyjebane na te posty i chyba to ty masz tu jakis kompleks XD Nie ogarniam tego, kurwa wy to wszystkich przez pryzmat kurwa postow czy chuj wie czego oceniacie, ja patrze na tresc posta i odpisuje na posta, a kto to napisal to mnie jebie kompletnie. Czy kogos znam czy nie, czy ma 1 post czy 10k, czy ma ladny avatar czy chujowy, czy odpisuje autorowi tematu czy jakiemus pedalowi...

Mapke zjechalem dla beki bo wyglada slabo, doslownie uzyles tam 3 itemow na krzyz, mogles bardziej postarac i jesli to jest finalna wersja to ja podziekuje ale chujowo ci idzie. To by mialo sens jak by to byla podstawa do czegos co rozbudujesz jeszcze ze 3 razy lepiej. Ale chyba kurwa nie masz zamiaru tego robic, tylko zostawic taki syf. Z tym zebys tego nie wrzucal to mialem na mysli, zebys wrzucil to samo jak skonczysz. Ale skoro ty to skonczyles to chyba faktycznie gowno ci wychodzi a nie cos sensownego xD
To ostatnie zielone wyglada jeszcze calkiem ok, bo nie ma takiej pustki i kwadratu, ale te sniegowe miejscowki to jest slabizna i tyle.
I nie kurwa, nie jestem pro maperem ale kurwa swoje upodobania mam i moge stwierdzic, ze twoje mapy na przyklad mi sie nie podobaja albo sie podobaja. Wiec wypierdalaj mi tu z hejtem na mnie za to ze skomentowalem twoje prace. Bo nie wjechalem do tematu gdzie sa zajebiste prace pisac ze sa slabe. Wszedlem, patrze na gowno to komentuje gowno. Proste.
A masz juz 2 osoby ktore ci napisaly ze tez to wyglada slabo. Wiec skoncz pierdzielic ze wszedlem i bez zadnch podstaw jade twoje pro artystyczne prace ;d
Peace.

BTW. zobacz sobie poprzedni moj kometnarz bo juz bylem w tym temacie, to tak na wszelki wypadek jak by ci odjebalo ze niby wszystkie twoje prace to komentuje, bo nie wiem, moze tak bylo i o to sie spinasz... Ale serio, ten snieg wyglada slabo w chuj, mogl bys to ogarnac lepiej, na poziomie zielonego przynajmniej...
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Masz placek dziek?weczk? sko?czy?em ten projekt i stwierdzi?em ?e to jest chujnia pokazywa? ten square world ani to fajne ani to ?adne a ni chuj w dup? og?lnie nie chce mi si? k??ci? z plackiem bo argument?w te? mam sporo (nie chodzi?o tylko o mnie w tym) ale pluje na to kulturalnie pisz?c to by ko?ca nie mia?o, og?lny fakt wyszed? ?e pokazywanie prac PONI?EJ 7.6 jest bezcelowe i bezinteresowne bo teraz liczy si? wygl?da a nie ch?ci i up?r :D Wracam do staroci albo z duchem czasu si? p?jdzie (i zostawi si? ju? t? gr? albo na 10+ si? co? ukarze)
Og?lnie jak kto? ma patrze? tak na te rangi, to mi ona jest zbyteczna bo nie chce by? kojarzony z ?-Z amatorami czy innymi czortami :D Lubi? robi? to co chce i wychodzi mi raz lepiej raz gorzej raz w og?le nie doko?cz? (mowa o ostatnich pracach) og?lnie przyzna? si? mog? ?e jedynie Wioska na 6 stronie by?a sko?czona na 100%( opr?cz tych bug?w z lampami chocia? w mojej wersji przed postem shirako te? mi si? podoba?a ''ALE BUG TO BUG a on zaawansowany to jak bym mia? nie poslucha? XDD'' - o co? takiego mi chodzi z tymi rangami)
Zgadzam si? z plackiem w niekt?rych momentach nie mam nic do niego wiem ?e czasami pierdoli g?upoty ?e oczy piek? a dowod?w jest du?o nawet w tym dziale, najlepiej to zako?czy? teraz bo po co skaka? sobie do garde?? Najprostszy spos?b a jaki skuteczny :D
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

potrzeba inspiracji ... jakie? propozycje?
1VX40TL.jpg
 
Last edited:

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

CZEKAJ CZEKAJ BO NIE ROZUMIEM :/
ZN?W!
takie lekkie po paru miesi?cach nie robienia nic :D nie bd pisa? ?e nie sko?czone to wida? ^^
QYyn611.jpg
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

^ Og?lnie to tak widz? wszystkich krytyk?w m?wi?cych: "za du?o drzewek tam w lewym rogu" "s?abo bo troch? za du?o trawki dlatego chuj 0/10"
755071168c2fb.png


A mapy maj? w miar? oryginalny pomys?, ?adne, s? grywalne i nie s? nudne 9/10
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Doko?cz to, mo?e byc dobre.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Alon3 ucze si? mappowa?

Lewa strona sko?czona zosta?a prawa i statek + shapy doko?czy?, d?ugo mi to zajmuje bo chory jestem i wi?cej ?pi? ni? ?yje
FWpqmqo.jpg
 
Top