What's new

Art's Works

Status
Not open for further replies.

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Art's Works

Nie chce widzie? wi?cej flame'?w, zrozumiano?
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Art's Works

Fajjjowa mapa i ten klimacik podwodny, co raz wiecej prac ju? zaczyna by? w tematyce ,,podwodnej''. Fajnie ze cos innego nie tylko ta natura, i natura.
Nie podoba mi si? tylko ?e jest tak ciasno w srodku pracy, zrobi?bys troche miejsca.
P.S Nie widze podobie?stwa miedzy praca Artsa i Picka, moze tylko ta ,,brama'' jest minimalnie podobna, ale na ten pomysl mogl wpasc kazdy kto oglada galerie na tnet.

Pozdrawiam!
 

Ell Gaali

Advanced User
Joined
Feb 3, 2011
Messages
169
Reaction score
15
Odp: Art's Works

Nie no ostatnie prace z atlantyd? mi si? spodoba?y
tylko jedno mnie nie pokoi te p?kni?te ?ciany gdzie woda leci
a obok nie ma ?adnego strumyka nie obra? si? ale jak dla mnie to bez sensu.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Art's Works

Jeste?cie pojebanymi jego ?o?nierzykami..A on was wszystkich w huja robi..
MixDem jeste? idiota. Je?li nie widzisz podobie?stwa..kup sobie jakie? okulary..

@edit: Xfire? aahhah
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Jeste?cie pojebanymi jego ?o?nierzykami..A on was wszystkich w huja robi..
MixDem jeste? idiota. Je?li nie widzisz podobie?stwa..kup sobie jakie? okulary..

Xfire ogarnij si?, a po drugie nikogo nie robi? w chuja, jedynie to niekt?rzy z Was robi mnie w chuja.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Atlantyda zostanie zrobiona pod koniec marca.

Xardas Tower (dla pewnego projektu)

1)




P??niej dodam now? prac?.
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Art's Works

No fajnie wygl?da pracka i ten klimacik.
Wida? ze co? ,,starego'' . Detalizacja w sam raz nie powiedzia? bym co ?le bo ladnie jest.
Mysl? ?e dokleisz to do swojego projektu, bo ladnie sie prezentuje.
Czekam na nowe prace.

8/10

Pa.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Ca?o??
(obrazek p??niej si? pojawi, w celu poprawienia jako?ci mapy)

Pozdrawiam.
 
Last edited:

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: Art's Works

Nie przypomina mi to Xardas Tower (je?li chodzi o gr? Gothic) , og?lnie to ta praca s?aba. Moim zdaniem pe?no ?mieci, kt?rych nie powinno tam by?. Powodzenia.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Pewne zlecenie dla OT- Tp Room.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Art's Works

Ca?kiem ?adnie, ale ca?kiem to nie znaczy, ?e praca ?wieci zajebisto?ci?. Ca?kiem prosty kszta?t, du?o urozmaice?, ale to ju? by?o, poza tym mam jakie? dziwne poczucie, ?e gdzie? widzia?em podobny TP r?m, ale moge si? myli?. Jakbym mia? ocenia? to da?bym 6,5/10, wiem ?e potrafisz lepiej.

BTW. Sko?czy?e? shape dla mnie?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

The portale 1/2

The portale 2/2


Regards.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Art's Works

Z tego co widze to coraz lepiej mappujesz, ju? nie moge doczekac sie ujrzenia tego w Nivir World ;s Powodzenia w dalszych pracach.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Art's Works

Twe pomys?y s? zaskakuj?co imponuj?ce - zauwa?y? mo?na wyra?ne post?py, kt?re nie s? tylko w wykonaniu pracy. Ma opinia jest nast?puj?ca; ?wicz i ?wicz, a w kr?tkim czasie u?ytkownicy b?d? czuli do Twej osoby ziel?.

Regards,
Rea~
 

misq011

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
212
Reaction score
17
Odp: Art's Works

Praca ?adna, pomys?owa. Tylko brakuje mi w niej czego? co bardziej przyci?gnie oko.
Wpierdol w portal pr?d czy ogie? :p
Pozdrawiam!
 

aerd3

Advanced User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
280
Reaction score
15
Odp: Art's Works

Praca ?adna pomys? by?, wida? ?e troche swordfish ci pomog? i tak jak up brakuje czego? co przyci?gnie oko, ?agodnie cie potraktowa?em :p
 
Last edited:

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: Art's Works

Tak czy siak, nawet z moj? pomoc? chujowo, bo nie zastosowa?e? si? do moich rad. Niedoko?czone bordery, miejscami nuda. Nawpierdala?e? tych exterior?w bez przemy?lenia, zauwa?, ?e wszystkie "pokoje" w katakumbach pustynnych by?y robione symetrycznie, Ty tego nie zachowa?e?.
aloha.
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: Art's Works

Ja si? przypiernicz? do malutkich szczeg?lik?w.
Jeden. Portal. Jego kontur z lewej strony ma na odwr?t s?upki, ten co jest na g?rze powinien by? na dole, a ten co jest na dole powinien by? na g?rze. Popraw to! Celowo powiedzia?em na pocz?tku "Jego kontur", bo to kompletnie nie przypomina portalu. Dodaj tam co? co gracz staj?cy przed portalem poczuje porz?dny klimat.
Dwa. Nierealistyczny screen numer 2. Wydaje mi si?, ?e jest to podziemny korytarz, a skoro tak to g?ra powinna by? ni?sza lub r?wna poziomowi ?cian przy korytarzach, a z tego co widz? g?ra z portalem ma cztery pi?tra a ?ciany korytarzy dok?adnie jedno.
Trzy. To co powiedzia? Ralaa @up, czyli brak symetrii i wi?kszo?ci border?w.
Tak?e nie pasuje mi czerwony gruz, kt?ry wyst?pi? na tych screenach o jeden raz za du?o. Zredukuj nieco ilo?? kamyczk?w.

Doko?cz t? map? i pousuwaj te pieprzone bugi w borderach, bo jak wpu?ci?e? mnie na map? ostatnio to normalnie roi?o si? od nich na ka?dym kroku. ?ycz? powodzenia w postawieniu serwera i mam nadziej?, ?e wypali :]
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Annni Rook - niedoko?czone.



Uploaded with
Co tu jeszcze doda??
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Art's Works

Jak dla mnie obie prace s? chujowe.. W pustynnej pracy brakuje czegokolwiek, co by o?ywi?o t? prac?, bo jest sztywna, nudna i monotonna... A co do Anni.. obaj wiemy jakim jeste? mapperem i, ?e sta? Ci? na wiele wi?cej, praca jest lipna. Sterta gruzu, ognia i nie potrzebnych element?w. Popraw obie i wstaw na nowo.

Regards,
Korzonek.
 
Status
Not open for further replies.
Top