What's new

Art's Works

Status
Not open for further replies.
Joined
Nov 28, 2010
Messages
46
Reaction score
0
Odp: Art's Works

Annni Rook - niedoko?czone.

Uploaded with
Co tu jeszcze doda??

I? ta praca nie b?yszczy zajebisto?ci?, wi?c j? skomentuj?.

Dla newbiner?w to wygl?da jak ca?kowita klapa obsrana kup?, ?e tak ujm?. Tak samo gdyby? pierdoln? jeden ground + auto-border. ; /
Dam ci rade ?eby tego unika?, u?ywaj other's <3 xD (taki d?o?k).

Ca?a reszta prac jest Ideal dopasowana tylko m?g?by? doda? pare dupereli ;c
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Tak, tematyk? pracy musi by? Anni, gdy? b?dzie to na serwerze. Ok, teraz tylko tak - jak ona ma si? prezentowa?, co proponujecie? Zale?y mi na waszej kreatywno?ci i pomys?owo?ci. Sam nie mam zbytnio pomys??w.

Pozdrawiam.
 

Harpun

User
Joined
Apr 12, 2011
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Art's Works

Arts widzia?em wi?kszo?? twoich map i przyznaj?, ?e ta jest jedn? z najgorszych, jak nie najgorsza. Co robi? tam drewniane belki, szkielet i usch?y krzak, pod jedn? kolumn? jest ground bug. Mog?e? uci?? troch? prawej cz??ci i nie pokazywa? tego czarnego po lewej i by by?o o wiele lepiej. Pozmieniaj to z u?yciem czerwonych g?r, innych miejsc dla demon?w/graczy, je?eli ju? u?y?e? ko?ci to dodaj ich troch? wi?cej, tylko w ?adnej kompozycji. Jedyne co mi si? troch? spodoba?o to u?o?enie du?ych kamieni obok siebie.
 

paradiseman

New User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Art's Works

W ostatniej pracy (pustynia) za du?o drzew, za ma?o kaktus?w. Te odstaj?ce "kolce" od kamieni itp. nie pasuj? tutaj, psuj? tylko wygl?d. To chyba tyle. Og?lnie wysz?o Ci to fajnie, tyle, ?e te pierwsze prace (dragon lair'y) s? przepe?nione, wygl?daj? jakby zaraz mia?y wybuchn?? i spali? wszystko i wszystkich... Oczopl?su mo?na dosta?... Wsz?dzie ogie?, nie wiadomo na co patrze?. Og?lna ocena? hmm 6/10, sama pustynia? bior?c pod uwag?, ?e robi?e? pierwsz? "miejsc?wk?" w tym klimacie... 8/10

*Sorki za ? ale kiedy pr?buj? napisa? ma?e ?, w??cza mi si? Ati Catalyst czy co? w tym stylu.

Pozdrawiam Paradiseman Aka Versiu.
 

Krsix

User
Joined
Jun 19, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Art's Works

Bardzo podoba mi si? Xardas Tower :D
Dalej- nie podoba mi si? ANI, jako? nie w moim gu?cie.
Podziemia pustynne wysz?y bardzo dobrze, ciekawa praca.
Taki TP room ju? widzia?em na jakiej? Orshbumbie.. ;p
9/10
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Od?wie?am.

Prosz? o jakie? tematy prac, gdy? mi si? nudzi ostatnio.

Pozdrawiam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Temple 8.1. Szybko robione zlecenie.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Art's Works

Mi si? tam osobi?cie nie podoba, proste, kwadratowe i nudne zarazem. Wygl?da bardziej jak chujowy zamek, ni? jak temple. Pami?tam Cie Arts z magicznych prac, nie wiem co si? dzieje, ale ostatnie Twoje prac? kompletnie mi si? nie podobaj?. Mo?e nie wiem... pomieszaj ?ciany, dodaj jakie? pierdo?y, urozmai? ?ciany i pod?og?. Tyle ode mnie.

Regards,
Korzonek.
 

Lopus

Advanced User
Joined
Jun 17, 2011
Messages
206
Reaction score
9
Odp: Art's Works

Temple to chyba twoja najs?absza praca, ale mozliwe ?e przez stara wersje (8.1)

Annihilator abrdzo mi si? podoba, jest oryginalny i w tematyce (bo zapewne tam sta? b?d? demony), jedyne co mi si? na niej nie podoba to ta niebiska ?ciana czy tam wie?a.
Poza tym wszystko jest ?adne i dopracowane, to co stanowi tylko blade t?o jest obmyslane i prezentuje si? naprawd? ?wietnie.


Pozdrawiam.
 

malczyk

Advanced User
Joined
Aug 8, 2011
Messages
202
Reaction score
3
Odp: Art's Works

trwaj w tym dalej bardzo dobry jestes
 

Krolm

User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
39
Reaction score
10
Age
31
Odp: Art's Works

ca?kiem spoko, ale troch? g?wno.



a tak srsly to pami?taj, ?e zawsze wyznacznikiem dobrych map by?o spamowanie wszystkimi itemami jak tylko si? da do tego stopnia, by na mapie kompletnie si? nie mo?na by?o ruszy?. Pami?taj te?, ?e ka?dy mapper mo?e czerpa? inspiracje od innych koleg?w po fachu, takich jak ten:

http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/508686-powrot-przerobki-i-wlasne-dziela.html

Pozdrawiam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Art's Works

Czasy si? zmieni?y i teraz w styl clean mapping jest zajebisty i na dodatek przejrzysty.
Sam zauwa? jak Seylit mappowa?, albo patrz na inne mapy.

Pozdrawiam.
 

BetonM

Active User
Joined
Jan 18, 2011
Messages
91
Reaction score
8
Odp: Art's Works

Czasy si? zmieni?y i teraz w styl clean mapping jest zajebisty i na dodatek przejrzysty.
Sam zauwa? jak Seylit mappowa?, albo patrz na inne mapy.
Pozdrawiam.

To ja powiem jedynie: Nie patrz na innych i zaufaj swojej inwencji:p Wtedy s? najlepsze efekty! Te dwa ostatnie ss-y to jakie? totalne g?wno! Wr?? do starego mapowania!
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Art's Works

2 Ostatnie prace mi si? nie podobaj?, przed ostatnia to ju?... jaki? prostok?t tam widz? co wgl. nie pasuje... w ostatniej pracy te ,, temple " wygl?da tak zwyczajnie... nie ma nic co przyku?oby moj? uwag?.

Regards,
Rews!
 

Szapek

User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
13
Reaction score
3
Odp: Art's Works

Fajne prace, bardzo rozmaite, kolorystyka dopasowana, cienie i inne rzeczy kt?re daj? wygl?d twoim prac? s? idealnie dopasowane moim zdaniem.

Pozdrawiam i zach?cam do dalszej pracy 10/10 :))
 

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: Art's Works

Oj nuubi nuubi ;]
Cenie ci? za twoj? oryginalno?? i ciekawe pomys?y bo w ka?dej twojej mapie znajdzie sie co? co nigdzie indziej nie znajdziesz. Naprawde podoba mi sie to co robisz i rob tak dalej. Jako tw?j stary rywal w mappingu pragne ci powiedzie? ?e powoli mnie doganiasz ;]

@Down:
A ja uwa?am ?e na jasniejszych krysztalach prezentowa?oby si? to troche gejowsko.
 
Last edited:
Z

Zbizu

Guest
Odp: Art's Works

@post #52:
Nie rozumiem przekazu tej pracy, korytarze za szerokie, ?ciany nier?wne, na ziemi jest tylko dwa typy pod?o?a. Twoje s?owa "masz lepsze i gorsze prace" mog? odnosi? si? r?wnie? do Ciebie, poniewa? jest tak i w Twoim przypadku. Nie wiem co robi g?ra na ?rodku grobowca.

@post #59:
Nie tyle doda?, co zmieni? rozmieszczenie wi?kszo?ci detali. Wszystkiego jest nawalone wr?cz za du?o, dwie odizolowane kratki(g?rna i dolna) nie b?d? widoczne w grze. Najlepiej by by?o usun?? ca?o?? i zacz?? od nowa.

@post #67:
Za du?e, nie obro?ni?te, kwadratowe, nie jest nawet ruin?. Wed?ug mnie po nieznacznym zmniejszeniu nadawa?a by si? do przerobienia w co? lepszego. Nie podoba mi si? idea mieszania dw?ch typ?w mur?w w ten spos?b.

@post #75:
W tym momencie Tw?j poziom poszed? w g?r?. Nie wyobra?am sobie jak takie budowle wygl?da?y by w rl, bo ci??ko to sobie wyobrazi?. Dziwaczny styl, jednak ca?o?? wygl?da dobrze.

@post #77:
Zastanawia mnie pod k?tem rpg kto i po co m?g?by wznie?? takie co?. Ko?cz prace przed wstawieniem, r?b do nich jakie? t?o to o wiele lepiej b?d? si? prezentowa?, ni? na czarnym. Pod?oga jest nieco pusta i na rogach budynku nie ma detali. Do kolumn by?y nieco ja?niejsze kryszta?y o id zbli?onym do tych ciemnoniebieskich. Sama idea mi si? podoba jako wej?cie do jakiego? systemu jaski?/g?r i wykonywania jakich? d?ugich misji, co nie zmienia faktu, ?e s?abo zaprezentowa?o si? to na screenie.

Podsumowuj?c by?o ?le ale Twoje prace zmierzaj? w dobrym kierunku. Mappuj cz??ciej w miar? mo?liwo?ci, przyk?adaj wi?cej pracy do map w celu poprawienia ich jako?ci, przed wstawianiem prac sam oceniaj czy warto to robi? - niekt?re miejsca pomimo czasu w?o?onego w ich tworzenie nie wygl?daj? najlepiej.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Art's Works

No powiem Ci, ?e ostatnia praca jest jedn? z lepszych, kt?rych ostatnio brakowa?o. Oryginalna na pewno, ale jak powiedzia? zbizu, ko?cz je!
 
Status
Not open for further replies.
Top