What's new

Chatka ninja - znajd? Vraela!

Status
Not open for further replies.

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Jeste? ninja, wi?c czemu nie b?dziesz pierdoli? szko?y i nie prze?o?ysz terminu.

G??wnie dlatego, ?e to nie zale?y tylko ode mnie xd Zaczyna?em zmawia? ludzi na pi?tek/sobot?, cz??? z nich nie mo?e by? w niedziel?. G??wnym filarem jest jak zwykle Sassin i jak jemu nie pasuje to mo?emy co najwy?ej i?? na lody, a nie robi? meeting~~
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1.Dzia?a Ci vt?
2. Strzelisz autograf w moim profilu?
3. Dlaczego Vrael a nie Levar?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1.Dzia?a Ci vt?
2. Strzelisz autograf w moim profilu?
3. Dlaczego Vrael a nie Levar?

1. Jeszcze wczoraj nie dzia?a?o, dzisiaj nie sprawdza?em ;<
2. Strzeli?em, mo?esz go sprzedawa? za grube miliony na allegro ; d
3. Levar to multikonto, nick pochodzi z przestawienia liter, ale skoro ju? piastuj? jak?? funkcj? na forum to wypada?oby na g??wnym koncie.
 

Prozani

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
94
Reaction score
6
Age
27
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

czekam, a? si? rozwinie.
Czyli jak si? rozwinie to tu m?wisz nara i idziesz tam?

Tego nie powiedzia?em. Rozwinie si? czy nie, nie widz? tam roboty dla siebie - maj? du?o ogarni?tych os?b w gotowo?ci bojowej //Vrael
 
Last edited by a moderator:

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

5. To skomplikowane. Powiedzmy, ?e nie.

Zaciekawi?e? mnie swoj? odpowiedzi?, wi?c poci?gn? w?tek o kt?ry zapyta? Koko, powiedz - co w tym takiego skomplikowanego?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Zaciekawi?e? mnie swoj? odpowiedzi?, wi?c poci?gn? w?tek o kt?ry zapyta? Koko, powiedz - co w tym takiego skomplikowanego?

Nie wszystko jest albo czarne albo bia?e. Wiem, ?e nie mo?na by? troch? w ci??y, ale to pytanie nie do??, ?e godzi w moj? prywatno??, to dodatkowo zahacza o sfer? mojej pami?ci, kt?ra mo?e przejawia? si? ju? tylko poprzez flashbacki :)
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Czy przyjedziesz do Dar?owa ?eby pobawi? si? zbere?nymi haczykami przy mojej ?awie? xDD

Zrobi? ci herbaty :C

I p?jdziemy na pla?? do Dar??wka :CC
xD
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1.Sk?d wytrzasno?e? ten stary avatar? : D fajny: D
2.Jak cz?sto spo?ywasz browarka?
3.Jaki ulubiony?
4.Czy s?dzisz, ?e twoja ranga bardzo pomo?e w rozwini?ciu i wydajno?ci forum?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

One said:
Zaciekawi?e? mnie swoj? odpowiedzi?, wi?c poci?gn? w?tek o kt?ry zapyta? Koko, powiedz - co w tym takiego skomplikowanego?
Wykorzystywanie seksualne na meetingach przez Dacomosa mo?e by? dla niego skomplikowan? sytuacj?, uwierz mi. xd

Nawi?zuj?c do pytania Seylita
1. Kiedy organizujemy nast?pny zjazd? (tym razem z Ny? i Beosi?)
S?dzisz, ?e uda Ci si? ogarn?? Ny? wtedy, kiedy i mnie? ;d
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Kate Sayuki said:
Czy przyjedziesz do Dar?owa ?eby pobawi? si? zbere?nymi haczykami przy mojej ?awie? xDD

Zrobi? ci herbaty :C

I p?jdziemy na pla?? do Dar??wka :CC
xD
Pewnie, w nast?pne wakacje podr??uj? dalej =d
a10hmv.jpg

< 3

Taki Tam said:
1.Sk?d wytrzasno?e? ten stary avatar? : D fajny: D
2.Jak cz?sto spo?ywasz browarka?
3.Jaki ulubiony?
4.Czy s?dzisz, ?e twoja ranga bardzo pomo?e w rozwini?ciu i wydajno?ci forum?
1. Wszystkie znajduj? tak samo - wpisuj?c ciekawe frazy w google/grafika, szukaj?c fajnego zdj?cia, ewentualnie troch? je p??niej przerabiam po swojemu. Obecny avek wzi?? si? z tego, ?e niedawno ogl?da?em seri? Death Note ;]
2. Bardzo r??nie. ?rednio wychodzi co tydzie? - dwa tygodnie. Nie pij? du?o i przede wszystkim nie pij? sam, ale znale?? teraz dobre towarzystwo na piwo... xd Ratuj? mnie meetingi ^^
3. Tyskie. Oczywi?cie nie pogardz? te? Wark? lub Lechem, trzymam si? raczej tej klasy cenowo-jako?ciowej.
4. Kto wie? Moje zadanie jest nieco inne, co nie znaczy, ?e nie mam ?adnych pomys??w. Potrzebuj? tylko troch? czasu, ?eby je ulepszy? zanim zostan? postawione pod g?osowanie.

Beoska said:
Wykorzystywanie seksualne na meetingach przez Dacomosa mo?e by? dla niego skomplikowan? sytuacj?, uwierz mi. xd
?ohohoho. Nie wykorzystywa? mnie! ; / Ty te? nie :(

Beoska said:
S?dzisz, ?e uda Ci si? ogarn?? Ny? wtedy, kiedy i mnie? ;d
Mam nadziej?. Ogarnianie Nyi do czegokolwiek to jedna z najci??szych rzeczy, jakie mi przysz?o robi? w moim kr?tkim ?yciu, nie mniej jednak nie trac? nadziei ^^ Tylko [-]ta ???ta pa?a[/-] Seylit musi mi napisa? du?o wcze?niej kiedy b?dzie w Polsce i wtedy si? ustawimy tak, ?eby by?o dobrze.
 
Last edited:

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Wykorzystywanie seksualne na meetingach przez Dacomosa mo?e by? dla niego skomplikowan? sytuacj?, uwierz mi. xd

?ohoho, od razu wykorzystywanie. Z?apanie Napstera za ty?ek na zdj?ciu i to, ?e nie da?em ci wsta? z mojego ???ka w poznaniu nie robi ze mnie zbocze?ca. Kutasy narysowane na ryju ognistego te? nie mia?y ?adnego podtekstu. Je?li chodzi o Vraela, to on spa? na swojej karimacie 5 minut, ja jak mu j? zajeba?em, reszt? nocy, ale nie spali?my na niej razem. Chyba, ?e pr?bowa?em kogo? rozbiera? na tripie, ale to nie moja wina.

Je?li chodzi ci o to, ?e ju? 3 konta na TNEt zosta?y zbanowane z powodu zdj?? penis?w, to akurat o niczym nie ?wiadczy xD

No, chyba wyczerpa?em temat.

BTW w listopadzie jest wolny 11 czwartek, ja mam na nowy miesi?c kolejne 2 dni urlopu, to wezm? ?rod? i pi?tek, wi?c 10-14 listopada jestem wolny. Jak ogarniecie jaki? meeting wtedy, to przyjad? na 100%. :D
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Znamy si? ju? troch?, ale tylko z tnetowskiego punktu widzenia. Jeste? m?odszy ode mnie. Dobra koniec sentyment?w. Zadam Ci jedno konkretne pytanie :

1. Co chcia?by? osi?gn?? w przysz?o?ci ;d?
2. Spotkamy si? raz przy piwie ;d?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Arts18 said:
1. Co chcia?by? osi?gn?? w przysz?o?ci ;d?
2. Spotkamy si? raz przy piwie ;d?
1. Sam nie wiem. Moim celem jest mie? spokojne, bezstresowe ?ycie, ale w kt?r? stron? mam i?? i jakie decyzje podejmowa?, ?eby to osi?gn?? - tego jeszcze nie wiem. P?ki co dryfuj? na oceanie przeznaczenia, daj? si? unosi? falom przypadk?w, ale jak zobacz? swoj? wysepk? to zaczn? napierdala? wios?ami za dziesi?ciu.
2. Czemu nie. Ja zawsze jestem ch?tny, ju? w te wakacje poje?dzi?em troch? po Polsce i odwiedzi?em sporo ludzi, w przysz?e wakacje b?d? to zapewne kontynuowa?. Ogarnie si? jaki? meeting, na kt?ry obaj wpadniemy, to b?dzie piwko i to zapewne niejedno ;]
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Grimmjow Jaegerjaquez czy Ulquiorra Schiffer?
2. Kto wg. Ciebie jest najbardziej pracowity w kadrze?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Grimmjow Jaegerjaquez czy Ulquiorra Schiffer?
2. Kto wg. Ciebie jest najbardziej pracowity w kadrze?

1. Ulquiorra, zdecydowanie. Grimmjow mia? zbyt agresywny charakter, za to Ulquiorra ??czy? w sobie stuprocentowe opanowanie z du?? si?? i przede wszystkim niema?ym znaczeniem dla fabu?y. Zawsze lubi?em, jak czarne charaktery nie ogranicza?y si? tylko do nikczemnego ?miechu i snucia r?wnie nikczemnych plan?w.
2. Dobre pytanie. Wr?ci?em kilka dni temu, wi?c ci??ko mi obiektywnie stwierdzi? co? takiego. Zapytaj za kilka tygodni, jak lepiej rozeznam si? kto ile robi dla dobra forum ;]
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Kiedy p?kniesz i zaczniesz gra? w MMO?
2. Kiedy zaczniesz gra? w wowa?
3. Kiedy zaczniemy gra? razem?
4. PIEROGI?
5. Jak to si? kurwa sta?o? !
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Kiedy p?kniesz i zaczniesz gra? w MMO?
2. Kiedy zaczniesz gra? w wowa?
3. Kiedy zaczniemy gra? razem?
4. PIEROGI?
5. Jak to si? kurwa sta?o? !
1. Oby nigdy - po?eraj? mi m?j nieistniej?cy na tygodniu wolny czas xd
2. Jak wy?ej.
3. Jak wy?ej.
4. Jak w... tfu! Jajka!
5. Poprosz? ko?o ratunkowe :<
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Lubisz Rock?
Lubisz Metal?
Mo?e Rap?

Og?lnie, jak? lubisz muzyk??
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Lubisz Rock?
Lubisz Metal?
Mo?e Rap?
Og?lnie, jak? lubisz muzyk??
Tak
Tak
Tak

W?a?nie tak? xd S?ucham wielu gatunk?w muzyki: z punkiem i alternatywnym rockiem na czele, poprzez polski rap, a? po metalowe i gotyckie klimaty. Nie pogardz? dobrym rnb, bluesem czy nawet popem, je?eli wpadnie mi w ucho jaki? naprawd? dobry kawa?ek. Nie przepadam jedynie za ostrym techno, ale my?l?, ?e i w takiej muzyce kiedy? odnajd? cz?stk? siebie. Wiem, ?e wszystko zale?y od pierwszych krok?w z danym gatunkiem. Jeszcze kilka lat temu nie znosi?em rapu, dlaczego? Bo dostawa?em kawa?ki by Mezo albo rzucanie kurwami w wykonaniu Rycha. Potem odkry?em to drugie, lepsze oblicze - Eldoka, Ten Typ Mes, Ostry, WWO, ?ona, Pezet. Oczywi?cie polecam przejrze? moj? bibliotek? na lastFMie ka?demu, kto czuje, ?e jest w stanie ogarn?? co? nowego, poszerzy? swoje muzyczne horyzonty.
 

Areckii

Advanced User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
154
Reaction score
45
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Jakim cudem przy 68 postach masz 2120 reputacji?
2. Od kiedy jestes Mangerem(Managierem)?
 
Status
Not open for further replies.
Top