What's new

Chatka ninja - znajd? Vraela!

Status
Not open for further replies.

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Jakim cudem przy 68 postach masz 2120 reputacji?
2. Od kiedy jestes Mangerem(Managierem)?

1. Niedawno wszystkie moje posty zosta?y skasowane, ale reputacja za nie pozosta?a.
2. Pierwszy raz dosta?em t? rang? mniej wi?cej rok temu, sam "manager" by? bodaj?e pomys?em Uncrossa, a ja zosta?em wybrany od razu po jego utworzeniu. Managerem w obecnej formie jestem nie d?u?ej, ni? tydzie? - nowy kolor, odrobin? zmodyfikowane obowi?zki.
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Cze??, przyjacielu.

Mam jedno, zasadnicze pytanie. Wytrze?wia?e? ju? po Wroc?awiu? :D

A, mam jeszcze jedno pytanie. ??czysz si? ze mn? w ?a?obie z powodu utracenia mocy przez Ichigo? ;(
 
Last edited:

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Cze??, przyjacielu.
Mam jedno, zasadnicze pytanie. Wytrze?wia?e? ju? po Wroc?awiu? :D
A, mam jeszcze jedno pytanie. ??czysz si? ze mn? w ?a?obie z powodu utracenia mocy przez Ichigo? ;(

: *
Po Wroc?awiu - chyba powoli dochodz? do siebie ; D
Co do Ichigo... jako Pan i W?adca Czasu przerzuci?em si? na anime, gdzie Ichigo ?yje, ma si? dobrze i dostaje wpierdol od Aizena ;]
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

??czysz si? ze mn? w ?a?obie z powodu utracenia mocy przez Ichigo?
Straci?, lecz odzyska.
#topic
1. S?uchasz rapu? Je?eli by?o takie pytanie to sorry; |
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. S?uchasz rapu? Je?eli by?o takie pytanie to sorry; |

By?o, ale nic nie stoi na przeszkodzie, ?ebym jeszcze raz to potwierdzi? xd Kiedy? nie znosi?em, teraz to jeden z moich ulubionych gatunk?w (mowa o polskim rapie - fiftis?t?w i innym eminem?w nadal ?rednio trawi? z r??nych powod?w). Wykonawc?w jest du?o, ale jak ju? m?wi?em: w czo??wce mam tr?jk? - Eldo, Ten Typ Mes, WWO.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. S?uchasz jakich? wykonawc?w z podziemia? Je?eli tak to kogo? I kt?rego z nich najlepiej oceniasz pod wzgl?dem umiej?tno?ci?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. S?uchasz jakich? wykonawc?w z podziemia? Je?eli tak to kogo? I kt?rego z nich najlepiej oceniasz pod wzgl?dem umiej?tno?ci?

Mniej, ni? innych. Podziemie kryje w sobie niew?tpliwie mn?stwo m?odych talent?w, ale jednak czego? im brakuje i wcale nie chodzi mi o komercyjno??, kt?r? pogardzam. Ostatnio wszyscy tak bardzo jaraj? si? Sum?Styli - mnie takie klimaty niezbyt odpowiadaj?. Oczywi?cie je?li masz kilku undergroundowc?w, ?eby mi poleci?, to pisz ?mia?o - przes?ucham, oceni?, mo?e mi si? spodoba. Ju? nie raz si? przekona?em, ?e warto poszerza? muzyczne horyzonty.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Lubisz wypierdziela? mnie z g??wnej?
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co to za tabletki wpierdalasz pod sto?em jak mama daje ci ros???
Kiedy z tym sko?czysz?
Co jeszcze bierzesz?
Czemu bol? mnie ?ebra?
Czy masz ochot? na nocny najazd spamowy dacomosa na TNET i odwo?ania? (dzisiaj mia?em zacz?? ale da?em spok?j po paru postach)

Dobranoc
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Mog? ci poleci? VNM'a, kt?rego pewnie s?ysza?e? na prosto mixtape 600V. Tetrisa i Ensona.
1. S?ucha?e?, a mo?e s?uchasz czasem ostrego?
2. Tede czy Peja? Uzasadnij.
3. Co s?dzisz o tw?rczo?ci Soko?a?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Lubisz wypierdziela? mnie z g??wnej?

Wybacz, ?e tak d?ugo zwleka?em z odpowiedzi?, ale czeka?em, a? kto? co? odpisze w Twoim temacie, ?eby mie? przyjemno?? wypierdzielenia Ci? z g??wnej ; D

Dakomos said:
Co to za tabletki wpierdalasz pod sto?em jak mama daje ci ros???
Eee... rutinoskorbin?

Dakomos said:
Kiedy z tym sko?czysz?
Za 2-3 dni. Sko?czy mi si? opakowanie :<

Dakomos said:
Co jeszcze bierzesz?
Witamin? C.

Dakomos said:
Czemu bol? mnie ?ebra?
M?wi?em, ?eby nie zaczyna? z dziesi?cioma dresami na raz. Tak to jest jak si? mnie nie s?ucha.

Dakomos said:
Czy masz ochot? na nocny najazd spamowy dacomosa na TNET i odwo?ania? (dzisiaj mia?em zacz?? ale da?em spok?j po paru postach)
Ostatecznie i definitywnie NIE. :<

Venom II said:
1. S?ucha?e?, a mo?e s?uchasz czasem ostrego?
2. Tede czy Peja? Uzasadnij.
3. Co s?dzisz o tw?rczo?ci Soko?a?
1. Pewnie - stoi w mojej czo??wce polskich raper?w zaraz za Mesem i WWO. Ch?opak (xd) ma do?? nietypowe flow, ale fajnie si? go s?ucha. Jest bit, jest przekaz, czego chcie? wi?cej. Mo?e nie ostatnia szansa tego rapu, ale na pewno godny reprezentant.
2. Ci??ki wyb?r. S?ucha?em p?yty i paru singli Peji, ale wydaje mi si?, ?e za bardzo si? spina. Z drugiej strony szanuj? go za to, ?e doszed? tak daleko zaczynaj?c praktycznie od zera. Tede te? ma spory wk?ad w polski rap, ale obecnie nie podchodzi mi jego styl (no i ma wielkiego minusa za pozbawienie Leszka superjedynki). Ci??ki wyb?r, ostatecznie wybieram Tede, bo potrafi mocniej dopierdoli? w kwestii argumentacji.
3. Ten cz?owiek to legenda polskiego rapu. Zajebisty g?os, zajebiste pomys?y, flow, bity. Nagrywa od dawna, WWO to zdecydowanie odkrycie ostatniej dekady. Ludzie nie przepadaj? za nim, m?wi?, ?e si? sprzeda?, ale ja my?l?, ?e po prostu dojrza?. Nadal tworzy zajebiste kawa?ki, mimo, ?e od czasu do czasu puszcz? jaki? kawa?ek jego i Pono na MTV czy w vivie. Dodam, ?e od kawa?ka WWO - "Mog? wszystko" zacz??a si? moja przygoda z polskim rapem i to w?a?nie s?owa Soko?a trafi?y Prosto. do mnie, pozwoli?y mi odkrywa? dalej.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co do m?wienia przez ludzi, ?e Sok?? si? sprzeda? w co nawet nie wnikam zbytnio. To gdyby jednak si? sprzeda? to dla mnie usprawiedliwia go to co prze?y? przez swoje ?ycie, bo ciekaw? bardzo histori? mia?. ; )
1. Pr?bowa?e? kiedy? jakie? free czy te? mo?e napisa? prosty tekst?
2. Co s?dzisz o tej znanej chyba ju? ka?demu kto s?ucha rapu na powa?nie i orientuje si? w jego ?rodowisku czy te? nawet w ca?ej kulturze hip-hopowej, propagandzie JP?
3. Twoja ocena w skali od 1 do 10 Mixtape Prosto DJ 600V? Jakie kawa?ki z tego Mixtape spodoba?y ci si? najbardziej?
4. S?ysza?e? ju? album Pezeta i Ma?olata? Czy to raczej nie rap dla Ciebie? Je?eli jednak s?ysza?e? to co s?dzisz o nim?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co do m?wienia przez ludzi, ?e Sok?? si? sprzeda? w co nawet nie wnikam zbytnio. To gdyby jednak si? sprzeda? to dla mnie usprawiedliwia go to co prze?y? przez swoje ?ycie, bo ciekaw? bardzo histori? mia?. ; )
1. Pr?bowa?e? kiedy? jakie? free czy te? mo?e napisa? prosty tekst?
2. Co s?dzisz o tej znanej chyba ju? ka?demu kto s?ucha rapu na powa?nie i orientuje si? w jego ?rodowisku czy te? nawet w ca?ej kulturze hip-hopowej, propagandzie JP?
3. Twoja ocena w skali od 1 do 10 Mixtape Prosto DJ 600V? Jakie kawa?ki z tego Mixtape spodoba?y ci si? najbardziej?
4. S?ysza?e? ju? album Pezeta i Ma?olata? Czy to raczej nie rap dla Ciebie? Je?eli jednak s?ysza?e? to co s?dzisz o nim?
1. Nie, szczerze m?wi?c jak mam r?k? do pisania r??nych rzeczy, tak pisanie kawa?k?w nigdy mi nie sz?o. Poza tym mam bardzo niewy?wiczony g?os, nigdy nie trenowa?em flow, wi?c prawdopodobnie niespecjalnie bym si? w tym sprawdzi?, chocia? na co lepszym melan?u zdarza mi si? zarapowa? solo ca?e "Jak to?!" albo "My" Mesa ; D
2. To temat na bardzo d?ug? rozkmin?, wi?c nie b?d? rozwija? swojej opinii o przyk?ady. Z jednej strony pot?piam takie manifestowanie swojej nienawi?ci do policji - fakt, ?e w?r?d nich zdarzaj? si? kurwy nie z tej ziemi, ale s? te? ca?kiem spoko ludzie, z kt?rymi da si? dogada? i bynajmniej nie chodzi mi o danie koperty w ?ap? czy zrobienie laski na przednim siedzeniu radiowozu. JP'owcy obra?aj? ca?? grup? ludzi, kt?rych zadaniem jest czyni? nasze ?ycie bezpieczniejszym. Z drugiej strony s? osoby, kt?re naprawd? zosta?y pokrzywdzone przez policjant?w i maj? prawo ich nie znosi?. To wszystko kwestia osobistych prze?y? - ja nigdy nie siedzia?em na 48, nie dosta?em mandatu, ze wszystkiego wychodzi?em bez szwanku, wi?c nie mam podstaw, by pisa? "HWDP" na murach. Naj?mieszniejsi s? ci, kt?rzy jedyny kontakt z policj? mieli przy spisywaniu za picie piwa w parku, a teraz tacy z nich wielcy hejterzy xd JP? Prosz? bardzo, ale jak kto? ma porz?dny pow?d. No i nie musi si? tak z tym obnosi?~~
3. Chyba nie przesadz?, jak dam 7, a jestem do?? wybredny. Ulubione, hm... z pierwszej p?yty na pewno "M?g?bym Ci opowiedzie?", "Jednorazowo", "Wolno??". Druga p?yta: "Przyznam", "Prosto st?d", "I ?eby by?o normalnie" no i oczywi?cie moje ulubione "Uciec" ;]
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Nie wydaje Ci si?, ?e motyw z ninja si? dawno przejad??
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Nie wydaje Ci si?, ?e motyw z ninja si? dawno przejad??

Ca?y czas kto? go od?wie?a, wi?c...
Poza tym nie zamierzam szuka? u ludzi zrozumienia tego motywu, skoro nawet nie wiedz? sk?d on si? wzi??. Wr?ci?em na forum ja, wi?c - chc?c, nie chc?c - wr?ci?o te? wszystko, co kiedy? by?o ze mn? zwi?zane.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Drogi Marcinie...

1. Co s?dzisz o wsp??czesnych czasach? Uzasadnij je twierdz?co.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Czemu jeste? taki zajebisty,?e czytaj?c twoje posty mog? sierdzi? i? twoja osoba mnie intryguje ;< ?
(bez zb?dnych skojarze? czytaj 3,4.)
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Arts18 said:
1. Co s?dzisz o wsp??czesnych czasach? Uzasadnij je twierdz?co.

O wsp??czesnych czasach powstaj? ca?e podr?czniki ze wszystkich dziedzin, wi?c te marne 15 tysi?cy znak?w, kt?re oferuje mi obj?to?? jednego posta mo?e nie wystarczy? na wyra?enie wszystkich moich my?li na ten temat. Streszcz? si? wi?c w paru zdaniach. XXI wiek to wiek upadku kultury, b?yskawicznej globalizacji, wy?cigu szczur?w. Wszyscy ludzie ?yj? tak samo: rodz? si?, otrzymuj? wychowanie od rodzic?w, ucz? si?, pracuj?, umieraj? - ma?e, nic nie znacz?ce ko?a z?bate w wielkiej machinie systemu. Oczywi?cie znajduj? si? osoby, kt?re usi?uj? si? z niego wy?ama? z r??nych przyczyn, ale tacy rzadko do?ywaj? s?dziwego wieku. Technologia militarna dosz?a do momentu, w kt?rym ludzie s? w stanie wybi? samych siebie - obecnie wojna nie jest ju? tylko starciem dw?ch armii uzbrojonych w miecze, piki i ?uki, ale spraw? dotycz?c? nas wszystkich. Og?lnie - chujowe czasy nam si? trafi?y, ot co.

xylfire.pl said:
Czemu jeste? taki zajebisty,?e czytaj?c twoje posty mog? sierdzi? i? twoja osoba mnie intryguje ;< ?
Jestem internetowym cwaniaczkiem i usi?uj? b?yszcze? inteligencj? na forum ; / Nie przejmuj si? postami, na og?? jestem bardzo nudnym cz?owiekiem.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Czyli usi?ujesz mi powiedzie? ,?e tylko na forum jeste? powy?ej granicy zajebisto?ci ?:s
 

Cont3

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
57
Reaction score
5
Age
31
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Dlaczego mnie nie ugryz?e??
2. Dlaczego nie mo?na by? Twoim znajomym?
3. Lubisz mnie? ;o
4. Dasz buzi?
 
Status
Not open for further replies.
Top