What's new

Czy bierzesz narkotyki?

Status
Not open for further replies.

Cfilo

New User
Joined
Sep 25, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Raz wzie?em, lecz jako? mnie to nie kr?ci?o. Wi?c g?osuj? na kiedy? bra?em (?)
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mo?e tak..

Pierwszy narkotyk w popularnym tego s?owa znaczeniu jaki stan?? na mojej drodze ?ycia to oczywi?cie pani m. Nawet nie chcem przypomina? sobie jak bardzo sie ba?em; tego co robie i tego jak bardzo zacze?em inaczej widzie? ?wiat..

Niestety albo stety cz?stotliwo?? moich kontakt?w zacze?a si? zwi?ksza? wraz z up?ywem czasu.. Dosz?o do tego ?e zamiast zbija? sie na piwo ja zbija?em sie na po??wke.. Czy sie uzale?ni?em ?

W czasach gimnazjum pali?em od dw?ch do czterech razy w tygodniu.. Na pocz?tku lufka, potem prowizoryczna fajurka z pepsi dochodz?c do t?ok?w.. Po moim pierwszym jak siad?em tak siedzia?em przez godzine..

W pewnym momencie zorientowa?em sie ?e jednak wp?ywa to na mnie inaczej ni? na kumpli.. Oni mieli pikiete z tego jak im kolorowo a ja dochodzi?em do sedna materii.. Nie bede opisywa? tu wszystkiego ale moge ze 100% pewno?ci? powiedzie? tak jak wspomnia? o tym Frox ?e ten kto nie zapali? nie ma mo?lwo?ci doj?? do tych samych wniosk?w dotycz?cych ?ycia co my, osoby kt?re pal? b?d? pali?y.. Ja sam teraz zaliczam sie do tych drugich, nie te mo?liwo?ci co kiedy?.. Praca, nauka.. Oczywi?cie dwa, trzy razy na miesi?c pozwalam sobie na chwile relaksu..

Jaki z tego wniosek ? Marihuana nie uzale?ni?a mnie.. Czasem czu?em sie tylko tak przygn?biony ?e jednak siega?em z potrzeby a nie ch?ci ale to sporadyczne wypadki, ze dwa razy w moim ?yciu.. Nast?pnym punktem puenty jest to ?e marihuana rozwine?a moj? inteligencje na poziom kt?ry wi?kszo?? z Was zapewne nigdy nie dojdzie.. Pami?taj?c ?e IQ to nie ilo?? wykutych regu?.. Nikt nigdy mi nie wm?wi ?e zio?o jest z?e.. To jest co? co wykszta?towa?o moj? obecn? osobowo?? i dziekuje kumplom kt?rzy nam?wili mnie na ten pierwszy raz..

Je?li chodzi o inne dragi to 4 razy w ?yciu bra?em fete.. Nie wiem czemu, ot tak.. Nigdy ?adnych tabletek.. Na to jestem przeczulony..
 

FMA

Advanced User
Joined
May 18, 2008
Messages
488
Reaction score
11
Age
22
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Zmieni?o mnie w cz?owieka wartosciowego, teraz ciagle o czyms waznym mysle, rozkminiam takie sprawy o jakich Wy nie pomysleliscie ani razu w zyciu.
Mysla?es kiedys o tym jak bardzo mozesz zaufac innemu cz?owiekowi, na ile jestes mu wstanie powiedziec takie rzeczy o kt?rych wie tylko kilka nie licznych osob ?

Mylisz si?, to nie narkotyki Ci? "wychowa?y". Wmawiasz sobie, lub kto? ci to wmawia(wm?wi?), to nie zas?uga narkotyk?w. To zas?uga twojego sumienia, kt?re dzia?a, bo w pod?wiadomo?ci wiesz, ?e robisz nies?usznie(?).
Nie pieprz, ?e nie mam racji, bynajmniej ja tak mia?em i to wcale, nie o narkotykach, lecz po pierwszych zgonach(alkohol). Zacz??em my?le? o rzeczach, o kt?rych nigdy nie my?la?em, wi?kszo?? nocy my?la?em, zamartwia?em si? itd. Te? by?em zdanie, ?e "wydoro?la?em", "zmieni?em si?", jednak to pupa prawda.
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Moja skromne zdanie jest takie.
Nigdy nie pr?bowa?em narkotyk?w i nie zamierzam, poniewa? sprowadzia?y one mnie na z?? drog? mego ?ycia. Wypi?, oczywi?cie, ale te? z jakim? tam ograniczeniem, ale narkotyk? m?wi? NIE..

Do nie dawna zachowywa?em si? z grubsza jak " dzieciak ", ale wydaj? mi si? ?e si? zmieni?em. Cho?by w szkole, Ci si? dalej wyg?upiaj? bij? si?, zaczepiaj? itp, itd, a ja jak nigdy grzeczny, uciszony i w og?le ( bez przesady ) wiek zmienia si? i cz?owiek si? zmienia, mo?na to nazwa?, ?e si? " wydoro?la?o " wydaj? mi si?, ?e w?a?nie wydoro?la?em.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nigdy nie pr?bowa?em narkotyk?w i nie zamierzam, poniewa? sprowadzia?y one mnie na z?? drog? mego ?ycia.

Czy tylko ja widze w tych s?owach paradoks ?

Alkohol te? pono? uzale?nia.. Te? w takim razie to narkotyk (uzaleznia, niczy organizm) wiec czemu wszyscu twierdza ?e "alkohol tak, narkotyki nie !"

Wg mnie to ?mieszne.
 

wicu4

User
Joined
Aug 16, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Poprostu wi?kszo?? ludzi uwa?a ?e alkohol to mniejsze z?o ;p
A co do Narkotyk?w to g?upota je bra? wi?kszo?? bierze by przypodoba? si? jakiej? tam cz??ci spo?ecze?stwa... A po 2 to zleksza STrata pieniedzy(dy?ych pieniedzy) wiekszo?? ludzi mog?a by sie zastanowi? co im to da?o ale no c?? tak dzia?a uzale?nienie:cool:
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Wi?ksza strata pi?ni?dzy ?

Polska w?dka, ?redniej marki jak Soplica, Absolwent kosztuje 17z?+
Wybacz ale wi?kszo?? narkotyk?w kosztuje oko?o 15z? za p?? grama.. Nie uwzgl?dniaj?c tych dro?ej cenowo..

Twoja teoria na temat przypodobania sie komukolwiek jest ?mieszna.. Ja je?li mam ochote moge si??? przed biurkiem, nabi? lufe i siedzie? sam w domu.. I nikt tego nie widzi/nie wie o tym wi?c komu wg Ciebie staram sie przypodoba? ?
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mam z was niez?? polew? dzieci :) "Tak ja bior?, ?pam codziennie". Buahaha, macie si? czym chwali? dzieciaki. Zapewne nikt z was nie widzia? ?adnego narkotyku na oczy.
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mylisz si?, to nie narkotyki Ci? "wychowa?y". Wmawiasz sobie, lub kto? ci to wmawia(wm?wi?), to nie zas?uga narkotyk?w. To zas?uga twojego sumienia, kt?re dzia?a, bo w pod?wiadomo?ci wiesz, ?e robisz nies?usznie(?).
Nie pieprz, ?e nie mam racji, bynajmniej ja tak mia?em i to wcale, nie o narkotykach, lecz po pierwszych zgonach(alkohol). Zacz??em my?le? o rzeczach, o kt?rych nigdy nie my?la?em, wi?kszo?? nocy my?la?em, zamartwia?em si? itd. Te? by?em zdanie, ?e "wydoro?la?em", "zmieni?em si?", jednak to pupa prawda.
Nie, no kurwa, Ty wiesz lepiej przeciez co mnie zmieni?o.Pieprzysz g?upoty, pograj wiecej w tibie i zobacz co Ci uciek?o przez ten czas.Alkohol i myslenie - o tak, to idzie w parze.Cz?owieku po alkoholu, szczeg?lnie w?dce, cz?owiekowi odpierdala na maxa, a po konopi jakos tego nie zauwazy?em.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mam z was niez?? polew? dzieci :) "Tak ja bior?, ?pam codziennie". Buahaha, macie si? czym chwali? dzieciaki. Zapewne nikt z was nie widzia? ?adnego narkotyku na oczy.

Dzieci ? Zale?y co przez to rozumiesz.. Bo tw?j post ?wiadczy o twoim zerowym poziomie intelektualnym wiec nie moge nazwac cie nawet dzieckiem.. Starasz sie obrazic ludzi bioracych udzial w tej dyskusji ? Niestety obelgi od ludzi z IQ australiopitka nie trafiaj? do mnie :]
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Dzieci ? Zale?y co przez to rozumiesz.. Bo tw?j post ?wiadczy o twoim zerowym poziomie intelektualnym wiec nie moge nazwac cie nawet dzieckiem.. Starasz sie obrazic ludzi bioracych udzial w tej dyskusji ? Niestety obelgi od ludzi z IQ australiopitka nie trafiaj? do mnie :]
Ojjj, ?eby? jeszcze sko?czy? podstaw?wk?, bo po twojej ortografii rozumiem, ?e jeszcze jej nie sko?czy?e?.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Ojjj, ?eby? jeszcze sko?czy? podstaw?wk?, bo po twojej ortografii rozumiem, ?e jeszcze jej nie sko?czy?e?.

Moja ortografia? Kole? - jeste? po prostu ?mieszny. ?al, b?l i zgrzytanie z?bami.

?eby nie robi? tu lekkiego offtopa dodam ?e to ju? ostatni m?j post w tej dyskusji.

Doszli?my wi?c do puenty; alkohol, papierosy lub narkotyki w potocznym znaczenia tego s?owa s? szkodliwe - nikt temu nie zaprzeczy. Zale?y jednak co i komu mo?na pr?bowa?.. Wszystko jest dla ludzi.. "A wszystko co ludzkie nie jest mo obce".. Ka?dy ma swoje zasady, swoj? hierarchie warto?ci a co za tym idzie odmienne zdanie.. Nie starajcie sie wmawia? komu? hugo wie czego ani nie starajcie sie narzuca? w?asnej perspektywy innym osobom.. S? rzeczy kt?rych i ja nie dotykam cho? z regu?y jestem ciekaw ?wiata - ale nigdy nie powiedzia?em ?e co? jest z?e nie maj?c o tym zielonego poj?cia..
 

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mo?e tak..

Pierwszy narkotyk w popularnym tego s?owa znaczeniu jaki stan?? na mojej drodze ?ycia to oczywi?cie pani m. Nawet nie chcem przypomina? sobie jak bardzo sie ba?em; tego co robie i tego jak bardzo zacze?em inaczej widzie? ?wiat..

Niestety albo stety cz?stotliwo?? moich kontakt?w zacze?a si? zwi?ksza? wraz z up?ywem czasu.. Dosz?o do tego ?e zamiast zbija? sie na piwo ja zbija?em sie na po??wke.. Czy sie uzale?ni?em ?

W czasach gimnazjum pali?em od dw?ch do czterech razy w tygodniu.. Na pocz?tku lufka, potem prowizoryczna fajurka z pepsi dochodz?c do t?ok?w.. Po moim pierwszym jak siad?em tak siedzia?em przez godzine..

W pewnym momencie zorientowa?em sie ?e jednak wp?ywa to na mnie inaczej ni? na kumpli.. Oni mieli pikiete z tego jak im kolorowo a ja dochodzi?em do sedna materii.. Nie bede opisywa? tu wszystkiego ale moge ze 100% pewno?ci? powiedzie? tak jak wspomnia? o tym Frox ?e ten kto nie zapali? nie ma mo?lwo?ci doj?? do tych samych wniosk?w dotycz?cych ?ycia co my, osoby kt?re pal? b?d? pali?y.. Ja sam teraz zaliczam sie do tych drugich, nie te mo?liwo?ci co kiedy?.. Praca, nauka.. Oczywi?cie dwa, trzy razy na miesi?c pozwalam sobie na chwile relaksu..

Jaki z tego wniosek ? Marihuana nie uzale?ni?a mnie.. Czasem czu?em sie tylko tak przygn?biony ?e jednak siega?em z potrzeby a nie ch?ci ale to sporadyczne wypadki, ze dwa razy w moim ?yciu.. Nast?pnym punktem puenty jest to ?e marihuana rozwine?a moj? inteligencje na poziom kt?ry wi?kszo?? z Was zapewne nigdy nie dojdzie.. Pami?taj?c ?e IQ to nie ilo?? wykutych regu?.. Nikt nigdy mi nie wm?wi ?e zio?o jest z?e.. To jest co? co wykszta?towa?o moj? obecn? osobowo?? i dziekuje kumplom kt?rzy nam?wili mnie na ten pierwszy raz..

Je?li chodzi o inne dragi to 4 razy w ?yciu bra?em fete.. Nie wiem czemu, ot tak.. Nigdy ?adnych tabletek.. Na to jestem przeczulony..

Dobrze powiedziane..

PS. DObry by? ten dzisiejszy blancik.
 
Last edited by a moderator:

Pendzior140

Active User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
113
Reaction score
6
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie bra?em i nie b?de bra? szkodzi zdrowiu i mo?na si? uzale?ni? ;/ s?yszeli?cie przypadek o ma??e?stwie ok.20 lat i mieli 3 miesi?czne dziecko poszli na balange i wynaj?li opiekunk? potem jak wrucili nacpani wiecie co usma?yli ??? W?asne dziecko!!!!!!!!!! (Szok normalnie co si? na tym ?wiecie dzieje)
 

garulec

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
164
Reaction score
7
Age
28
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mia?em okazj? sprubowa?, ale nie wykorzysta?em i dobrze.
Kolega zosta? z kumplami kt?rzy ?pali i niestyety 3 z nich si? prze?pa?o a by?o ich 4.
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie, nie chcia?em, a mia?em okazje, czy jako? tak...
To by?a ?mieszna sytuacja...
By?em wieczorem na pla?y (ko?o 20:30) i wpadli?my z moim 17-letnim kumplem na g?upi pomys?. Chcieli?my podchodzi? do ludzi i pyta? si? czy maj? gandzie na sprzeda?. I oczywi?cie znaj?c nasze szcz??cie, pierwsza osoba do kt?rej podeszli?my by?a dilerem... M?j kumpel ju? bra? wi?c spyta? si? o cene, kolo chcia? 40 z?. Kumpel si? odrazu rzuci? bo u niego na wsi to po 60z? by?o.
Jak wr?cili?my to kumpel nie chc?c marnowa? gandzi wsypa? herbate do fajki ;D Potem jednak powiedzia?, ?e musi wypr?bowa? nowy towar, spyta? mnie si? czy chc? spr?bowac, ale ja odm?wi?em xD <znaczki>

I jak bra?, to pali?, bo do proch?w niewiadomo czy kto? czego? dla jaj za du?o nie dosypa?...

60 z? za ganje!!!! Kurwa ma? strasznie drogo - u nas polak po 15 z? chodzi...
 
Last edited by a moderator:

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Heh powiem wam tak, nie raz pali?em i jak patrze nieraz na komentarze typu "Chcesz by? fajny?" to r?ce mi opadaj?. Ci ludzie pewnie w ?yciu nie palili ew. ?pali ja nigdy nie ?pa?em twardych rzeczy i nie mam zamiaru. Zdarza?o si? zajara? nie dawno nawet cz?sto, ale teraz jestem zupe?nie czysty i nieraz mi tego brakuje bo jak siedz? w domu to mu?, ale nie ci?gnie mnie do tego cho? jara?em dobre p?? roku. Wi?c nie pierdolcie ?e si? wci?gaj? jak par? razy zajara troch? sprz?tu... Co do tego ?e po jaraniu cz?owiek si? staje g?upi.... Jedyne co mam do powiedzenie na ten temat to OGARNIJCIE SI?.
Pozdro
 

Thinker

User
Joined
Aug 29, 2008
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nigdy nie, nie mia?em mo?liwo?ci spr?bowa? i napewno nigdy nie b?d? bra?. To jest strasznie szkodliwe dla cz?owieka.
 
Joined
Apr 10, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie , nie bior? i nie mam zamiaru bra?. Uwa?am ?e to po prostu debilizm!
Eh , ludzie tacy zabijaj? sami siebie!1!1!1!1
Narkotyki = samob?jstwo
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie bior? narkotyk?w chod? mam z nimi styczno?? codziennie. Nie raz nie dwa mi proponowali bym spr?bowa? ale mam swoje zasady i po prostu nie chc?. Ludzie z mojego otoczenia ?paj? jedni na?ogowo drudzy "dla towarzystwa", nawet m?j kuzyn jest dilerem
i co z tego?
Nic, nie bior? bo wiem ?e nie musz?... Czasem mo?na si? napi? i na tym po przystaj?...
 
Status
Not open for further replies.
Top