What's new

Czy bierzesz narkotyki?

Status
Not open for further replies.

Arturkplnk

Active User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
136
Reaction score
11
Age
33
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

tez pale squn :p i co ? tak naprawde nie ma narkotykow twardych i miekich kazdy mozesz przedawkowac mi sie to osobiscie nie zdarzylo i jestem za legalizacja marichuany haszyszu poniewaz nie maja praktycznie zadnych skutkow ubocznych :D i zgodze sie z kolega ze wcale nie tak latwo sobie cos zalatwic czasami calymi dniami trzeba kombinowac zeby mierc te 2-3 godz przyjemnosci :(
 

gilun93

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Ja nie biore, chociaz mialem okazje sprubowac wielu rzeczy.
Prubowalem tylko marichuane i mysle ze to akurat nic zlego.
 

KANCIK

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nigdy nie ?pa?em i nigdy nie b?d?
 

olekturbo

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
192
Reaction score
7
Age
34
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Hmm, szczerze? Kiedy? pr?bowa??m marichuany [ok. 0,3 grama]. Kr?ci?o mi si? w g?owie troch?, ale tak to nic:)
 

szeryfosw

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Powiem tak, nigdy nie b?de pali? :D

pozdrawiam szeryfosw :D :D
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie chcia?em kumpel mi proponowa?.Tylko papierosy pal?.Tak wi?c zaznaczy?em odpowied?
Code:
Nie, nie chcia?em, chocia? mia?em mo?liwo??
 

devos

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
244
Reaction score
10
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie, nie chcia?em, chocia? mia?em mo?liwo??.
Nigdy! Ani papieros?w.Kumpel cz?sto ?pa.
 

GoD DixoN

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
495
Reaction score
30
Age
32
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Zle zaznaczylem w ankiecie...
W sumie dopiero teraz przypomnialo mi sie,ze mialem mozliwosc brania.
Jednak z niej nie skorzystalem.

Nie biore i nie bede gral. Wole z kolegami i kolezankami skoczyc na bro i zaplacic 20zl niz codziennie potajemnie wachac jakies gowna w klatce lub w piwnicy...

Ile Wy wydajecie na drugsy? Juz lepiej kupic sobie pacca i napierdalac w tibie. Chociaz nie wiem co jest grozniejsze i bardziej uzaleznia...
 

EnemyPlayer

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Tak, biore bardzo czesto - i co z tego ?
Tylko jest jedna r?znica... ja biore miekkie narkotyki, a trzymam sie z dala od innych.Pale marihuane, haszysz, czasem jakas pigu?a wskoczy(sporadycznie).Palenie konopi to nic szkodliwego, na prawde !
Teraz inna kwestia, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie jest AZ tak ?atwo dostac, trzeba miec znajomosci, bo byle frajerowi nie sprzeda sie towaru, bo jest duza szansa wpadki.Marihuana pochodzi od matki ziemi, wiec dlaczego mam przestac palic to co matka natura urodzi?a ?

We? przesta? do czego ty ludzi pr?bujesz zach?ci?, do palenia jakiego? g?fna kt?re niszczy organizm mo?e nie ale Haszysz niszczy m?zg, a w m?zgu s? rzeczy kt?re odpowiadaj? za bycie Radosnym i takie tam pedalskie rzeczy, Haszysz to nic innego jak zielsko kt?re robi Ci przyjemno?? na 30 minut, a potem czujesz si? jak wydymany pies przez stado koni, zm?czony, za?pany i zamulony. Wiem co m?wie bo mam koleg?w co jaraj? to co? i widz? co si? z nimi robi, od ka?dego wyci?gaj? jak?? kase ?eby tylko uzbiera? na te padalstwo.

#Temacik

Nie biore i nigdy nie wezme, jak m?wi?em nie jest to potrzebne, w niczym nie pomo?e a tylko przeszkodzi.

Moje zdanie.
 
Last edited:

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Ja wybra?em opcj? namber ?an. Ale nie, gdy? nie mam sk?d wzi?? :p
 

Paczusia

Advanced User
Joined
Mar 9, 2009
Messages
167
Reaction score
18
Age
30
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Mam mozliwosc w kazdej chwili u mnie na osiedlu to popularne, moge kupic sam od ziomka, albo poprosic jakiegos kumpla zeby dal pociagnac ;p.
Ale nie chce! nie bede sie trul osobiscie, nie pale i nie pije. Ewentualnie jakies wino do towarzystwa, nigdy nie bede pil piwa, bo jest nie dobre xd wole soczek pomaranczowy.
Co do narkotykow i tego co mowi Fox nie zogdze sie, kazde ziolo i ta pigu?ka szkodzi.. byles u lekarza badales sie? skad wiesz ze nie niszczy Cie od srodka, to zaprocentuje dopiero pozniej. Nie wiem czy jakis kumpel Ci to wmowil ze to nie szkodzi, czy sam sobie to ubzdurales ;/ Wiem ze bedziesz bronil swoich przekonan, ale bedzie to robil kazdy kto pali zielsko itp. Jednak to twoje cialo, Ty je bedziesz truc nie ja ;)

Nie wspomne tutaj o tym, ze teraz ciezko dostac dobry, czysty towar, bez jakichs udoskonalen np. Skladnika po ktorym szybciej sie uzalezniasz...
 
Last edited:

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Tak, biore bardzo czesto - i co z tego ?
Tylko jest jedna r?znica... ja biore miekkie narkotyki, a trzymam sie z dala od innych.Pale marihuane, haszysz, czasem jakas pigu?a wskoczy(sporadycznie).Palenie konopi to nic szkodliwego, na prawde !
Teraz inna kwestia, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie jest AZ tak ?atwo dostac, trzeba miec znajomosci, bo byle frajerowi nie sprzeda sie towaru, bo jest duza szansa wpadki.Marihuana pochodzi od matki ziemi, wiec dlaczego mam przestac palic to co matka natura urodzi?a ?

Pochodzisz od matki natury, zwije Cie w bibu?ke i wyjaram.

@TOPIC

Nie wiem do czego d??ysz t? ankiet?. Pe?no ludzi napisze ?e bior? itd. ?eby?my my?leli ?e s? cool... Ja nie bra?em i nie zamierzam ;o Szczerze nie my?l? ?e jaki? 'zajebisty dawg' co bierze w ?y?e, mia?by styczno?? z Tibi?, jak i z tym forum... Chocia? mo?e sie myl?... Mo?e tibijska spo?eczno?? to ?puny, palacze, pijaki :) xD

Czy mam styczno??? Dwa miesi?ce handlowa?em.
 

ciechan

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Elo,elo
Nie nigdy nie bra?em narkotyk?w i nie zamierzam..
Po co Bra?? Po to aby zaimponowa? innym kolegom? <lol2>
___________________________
A tak apropo Frox Wiesz ?e palenie/za?ywanie jakich kolwiek narkotyk?w jest karalne?? My?le ze wiesz. Wystarczy?o by przejsc sie na Komende i wejdz w Komputer na Policji w ten link |w?a?nie w ten dzia?| i Pokazac :) namierza ci? I b?dzie sprawa w s?dzie :) Nie ma co si? chwali? ze paliles lepiej zachowac to dla siebie bo ?a Ludzie i taborety.Zakapowa? mo?e kazdy. A wtedy dobior? ci sie do dupy i b?dzie Lipa :p
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie bra?em i? nie mia?em z tym kontaktu. Moje towarzystwo z tych rzeczy nie korzysta. Nie b?d? raczej pr?bowa?, nie chc? si? tru? i zabija?.

Pozdrawiam,
DRE
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Tak, ale bardzo rzadko, ofc. tylko trawka.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Bardzo rzadko (?rednio raz na p?? roku) zapal? sobie marihuan?, ale za inne ci??kie g?wna si? nie bior?. Wiem czym to grozi, mam kilka chodz?cych przyk?ad?w na podw?rku. Zaczyna?o si? u nich od jaki? tabletek a teraz ?paj? co im tylko w ?apy wpadnie. A najgorzej jak takiemu kasy zabraknie to lepiej si? trzyma? z daleka, bo nie wiadomo co mo?e zrobi?.
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie bra?em cho? mia?em mozliwo??. Prawd? m?wi?c, mnie to wcale nie kr?ci. Wole u kumpla posta? z puszk? w reku niz si? tru? tym. Cho? po tym niby zapominasz o problemach itd. To nie jest przyjemno?? a oderwanie si? od problem?w, wy ?le rozumujecie to o czym my?licie, ?e wiecie dosy? du?o. Znam kilka sporadycznych przypadk?w z ?ycia wzi?tych zwi?zanych z narkotykami, jednak nie b?de ich tu opisywa? gdyz po prostu zabrak?o by forum. Tak czy inaczej, mi to nie imponuje, bo niekt?rzy tak to rozum?wuj?, "jaram, jestem fajny", ale ot?? nie, to odrzuca, cho? niekt?rzy my?l?, ?e przyci?ga. Mam nadziej?, ?e nigdy tego nie rusz?, to jest jednym z moich cel?w w ?yciu. Mo?ecie m?wi?, jestem m?ody, g?upi, ma?o wiem. Cho? mam dopiero 15 lat, wiem co jest dobre dla mnie, na co mog? sobie pozwolic (puszka piwa), a co powinienem omija? z daleka, jedn? z tych rzeczy kt?rych unikam s? w?a?nie narkotyki. Aha i to nie prawda, ?e kto? pisze "moje miasto to taka wie?, ?e tu tego nei dostane". Ot?? nie, w ka?dym mie?cie, w kt?rym jest wi?kszy supermarket dostaniecie zio?o, uwierzcie.
Si? rozpisa?em, tak czy inaczej - naprawd? nie warto sobie spieprzy? ?ycia przez chwil? "oderwania si?".

Pozdrawiam!
 

Serfuri

User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie biore narkotyk?w poniewa? szkodzi to organizmowi i ... no c?? nie jest to zdrowe..
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Czy bierzesz narkotyki?

Nie nigdy nie bra?em chocia? mia?em nieraz mo?liwo?ci.
Moi koledzy z podw?rka maj? dost?p do u?ywek, wi?c z dostaniem si? do nich nie ma problemu.
Moim zdaniem branie narkotyk?w jest zabijaniem samego siebie, nie odrazu ale w przysz?o?ci objawy napewno b?d?.
Narkotyki mi?kkie lub twarde ??G?upstwo, nie mo?na podzieli? narkotyk?w na mniej lub bardziej szkodliwe, to jest jedno wielkie ?wi?stwo kt?re tylko daje ci "Powera" na 3h a potem zdychasz jak pies( przepraszam za wyra?enie).
W szkole kiedy? u nas w WC dziewczyna spr?bowa?a, i sko?czy?o si? to na 2 tygodniowym pobycie w szpitalu, dok?adnie nie wiem co si? sta?o ale nie by?o z ni? tak dobrze.
Co do palenia to zapali?em parena?cie razy ale zauwa?y?em ?e moja kondycja po papierosach si? zepsu?a wi?c stara?em sie przesta? i si? uda?o.
Nie mam zamiaru spr?bowac u?ywek lub pali? papieros?w cho? przysz?o?? poka?e...
 
Status
Not open for further replies.
Top