What's new

Dziwne zdarzenia

Status
Not open for further replies.

Szulzeczek

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
169
Reaction score
12
Odp: Dziwne zdarzenia

moja historia:
wracalem z GhoustLadnu uzywalem wtedy bota na przezroczyste drzewa,gdy bylem juz przy bramie zobaczylem medusa shield pod drzewem co to by?a za radocha:) heh
 

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: Dziwne zdarzenia

raz jak by?em na goblinach na 10 lvl to wszyscy wiedz? ?e dla noba hunter na g??e jest mega silnym potworem.
patrze a tu przychodzi jakis 18 lvl i zawala huntera bez problemu i potem drugiego i powiedzia? ?e co? mi da je?li mu napisze jak sie zrespi.
to ja tam czekam patrze hunter ai mu pisze a on pad? a hunter red hp to go dobi?em otwierama tam p set i wand of dragonbreath czy jako? tak.
to by?o dla mnie dziwne ?e kto? kto ubi? 2 huntery bez problemu nie ubi? potem jednego pewnie lagg.
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim dziwnym zdarzeniem, a raczej najdziwniejszym z kt?rym si? spotka?em by?o to, ?e pewnego razu stoj?c w dp port hope gm teleportowa? si? niedaleko mnie i podbieg? do depozytu. Po oko?o 10min znikn?? jak dla mnie to by?o troch? dziwne.
Mo?e co? sobei chowa? do depo:p:p Ja mia?em tak? przygoda ?e w?o?y?em do bacpacka oko?o 25k(no mo?e 20) i zostawi?em w depo w thais i pobieg?em na exp do port hope.Po tygodniu chcia?em wyj?? kase a tu 20 ile? gp:curse:
Pozdro:)
 

Vistren

User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

A ja raz mia?em fajnego debuga na rl. Poszed?em sobie swoim 76 palkiem na Dragonki mia?em lekkie lagi nagle patrze mega lagg i kick i juz se m?wi?, ?e lipa ju? pad?em trzeba odrabia? i all poty oraz ca?kiem niez?e eq w plecy. Nie mog?em odrazu si? zalogowac bo co? by?o nie tak po nieca?ych 15minutach wbijam i patrze na chara i jestem w po?owie drogi na dragi :p
To By? Fuks xD




 

Skex

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim zdarzeniem by?o gdy na orc fortes rzuci? si? na mnie orc lider mialem 19 lvl ale by?em wtedy z kumplami oni 16 i 19 lvl bijemy go juz red hp ma a tu podbijaja dwa 100 lvl uleczaja go i nas pkuja i wyobrazcie sobie ja z 4bp life dalem rade dobiec do depo w thais moim zdaniem to bylo dziwne ale 2 kumple padli a 1 z setnych lvl zeby icch zabic musial i ich i sam sie zablokowac wiec zostalem ja i 100lvl i przezylem ;D ;D ;D:p
 

Pos?uszny

Active User
Joined
Feb 13, 2009
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Dziwne zdarzenia

aa jeszcze mi sie przypomnialo gdy zaczynalem grac w tibie nie znalem jeszcze wartosci itemek wiec nabilem 20 lvl a kumpel z bloku dal mi bochy no to ja bylem wkurzony ze dal mi buty a nie tarcze albo cos ( nie znalem wartosci boh?w ) no to za jakies 3 dni bylem na expie i znalazlem z kumplem deda i tam bylo troche zeczy no to ja chce wziasc a tu nie ma capa a kumpel mowi zebym wyrzucil cos niepotrzebnego no to ja mysle na choloere mi buty i tak nic nie daj? i je wyjeba?em.. -.- a potem sie dowiedzialem ze za te bochy moglbym miec dobre eq...
 

Chomiczekk

Active User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
90
Reaction score
6
Odp: Dziwne zdarzenia

Ja mam dwie ciekawe historie.
Jedna m?j kumpel mia? otsa i da? mi gm, Ots mia? si? ju? rozpa?? to qmpel napisa? ?e da Gma za itemki na Solera, no i on powiedzia? ?e ok, po?niej jakiego? kolesia spyta? si? jaki nick ma gm, to on powiedzia? m?j nick bo hostera nie zna?, i ots si? rozpad? a 2-3 tygodnie po?niej kole? mi przes?a? parcelem k arm, k legs, i 8k.

Druga rzecz To by?em na dl w thais, noob lvl przypadkowo tam wlaz?em i widze jakiego? 52 palla kt?ry sta? w miejscu i si? ni rusza, podlaz? to niego dl i po kilku hitach go ubi? potem tam wbi? jaki? 80-89 druid wbi? i ubi? dl i poszed? dalej a deda nie zauwa?y? bo by? przykryty ogniem, I ja tam stoje przy tym dedzie i czekam a? ognie znikn? i w tej samech chwili co ognie mia?y ju? ostatni moment znikania przyszed? ten druid. ja pierwszy otworzy?em deada i widzia?em tam b legs i bp, to wzi??em te b legs ale na bp nie mia?em ju? capa i ten kole? wzi??.
tyle.
 

Dragson

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
96
Reaction score
11
Age
37
Odp: Dziwne zdarzenia

to chyba niema zadnego sensu co?... nabijacie tylko posty... kazdy moze sobie wymyslac.. ja bylem kolo kazz i znalazlem bp of cc... potem ide dalej i znalazlem bp of mpa... ;| czy to ma jakis sens?... wymysl cos sensowniejszego a nie byle co... ;||||

Zgadzam si? z tym Panem , ten temat jest bez sensu...
 

godshadow

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
49
Reaction score
2
Odp: Dziwne zdarzenia

Kiedy?, gdy zaczyna?em gr?, na pewnym tajemniczym ?wiecie, ujrza?em bag, otworzy?em go, a tam wszystkie sloty wype?nione hmm'kami.
 

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Dziwne zdarzenia

ja kiedy? nie wiedzia?em dlaczego przez most dla pacc przejsc nie moge xD to ie na polnoc, tez nie moge... wbijam 2 level, patrze i udaje mi sie przejsc na polnocy. Potem wraca?em do depo, chcia?em zobaczy? co jest na tamtym mo?cie dla pacc (my?la?em ?e te? od 2 lvl) a bylem otruty 10 hp to rzucilem tam plecak i... ie moglem go odzyskac xD
 

Speedox

Active User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
110
Reaction score
2
Age
29
Odp: Dziwne zdarzenia

Bardzo ciekawy temat,ja kiedy? mia?em tak ?e znalaz?em na rooku backpack i by?o tam chain armor,i ponad 2k xD
 

furious

Active User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
105
Reaction score
7
Odp: Dziwne zdarzenia

Gra?em na jednym otsie, gdzie exp nie wchodzi? zbyt szybko. Ledwo dobi?em lvl co? ko?o 80 (troch? czasu temu to by?o, nie pami?tam), i by?a akcja, ?e stoj? w dp i kilka lvli mi wskoczy?o samych... My?la?em, ?e to wina GMa, bo prawdopodobnie biega? na niewidce. Po jakim? czasie gra?em na innym otku, przechodz? przez mostek i kilka awans?w w g?r? z nowu. Gada?em z tutorami, ale powiedzieli, ?e powinienem si? cieszy?, a nie zg?asza? :p
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Dziwne zdarzenia

Prosz? o zamkni?cie tematu widz? ?e to tylko spam i nikt pewnie nawet nie przeczyta? mojego 1 posta czyli co pisa? w tym temacie
 

Evil1

New User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim najdziwniejszym zdarzeniem bylo to Co wbijalem lvl to padalem:D
Kiedy wbilem 111lvl padlem na froscie:) Na 132 padlem na pk <po wbiciu lvl>
Na 155lvl jak wbilem lvl znow padlem <troche siara> ale na Necro Quescie:D

Takie przypadki sie nie zdarzaja;/ Pecha mam i tyle...
 

Pryncypalek

Active User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
147
Reaction score
2
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim najdziwniejszym zdarzeniem bylo to Co wbijalem lvl to padalem:D
Kiedy wbilem 111lvl padlem na froscie:) Na 132 padlem na pk <po wbiciu lvl>
Na 155lvl jak wbilem lvl znow padlem <troche siara> ale na Necro Quescie:D
Takie przypadki sie nie zdarzaja;/ Pecha mam i tyle...

te? tak mia?em a? wkoncu zrobilem sobie 2mies przerwy wr?ci?em do gry ( nowym charem ale items poprzekladalem ;d;d )


Ja mia?em najlepiej :) 2 chary :
1 - 100 lvl :
Ide na demce (rp) patrze le?y sobie dead mowie ehh jakis noobek padl ;d;d podchodze a tam :
2x dsm,g legs,medusa shield i 10cc ;)) to by?o najlepsze ;PP
2-70 lvl :
Poszed?em na Orc Fortess ( Nie mia?em pacc sko?czy? si? ;( )
Ubijam i tak do 73 lvl ubi?em orca leadera otwieram a tam
"IRON ORE" ! Z ORCA TO JEST NIE MO?LIWE A JEDNAK :DD
 

GoD DixoN

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
495
Reaction score
30
Age
32
Odp: Dziwne zdarzenia

Gralem na serverze pvp (ostatnio kupilem druida na candii ;p)
Expilem na dragach na yalahar i raptem wjebal mi sie koles. [GRACZ]Seevir[/GRACZ] o ile dobrze pamietam. Mial wtedy 98lvl. Nie mogl mnie ujebac,bo latalem "gora-dol". Zawolal paru kolegow 100+ z gildii. W koncu padlem i wypadlo mi wszystko.Nie mialem rsa a stracilem cale eq i backpacki. Kilka dni temu jak byl sam to padl od kolegi i jego rlow. <-- To jest takie wtracenie ;)
 

michalek630

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
210
Reaction score
14
Odp: Dziwne zdarzenia

Ja pami?tam, kiedy? z kumplami na serverze podaj?e Aurea mieli?my po 20 lvle, by?o na 4, i zasadzi? si? na nas go?ciu z 25 z gildii Raks'a czy jako? tak :p
Jego kumple 100+ a my na chama zacz?li?my go pi**a? i o dziwo ?aden z jego kumpli mu nie pom?g? o_O a loot :D chyba z 5 healing potions i ok. 20k
Podzia? by? :D

TOOO BY?Y PI?KNE CZASY :)
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Dziwne zdarzenia

Ide exp na dragach moim 90+ rp bum wale pare drag?w i podchodzi 40 ek i pisze
"pliss no kill i hunt here"<tak napisa? xd jak to napisa? podlecia? dragon i na 2 hity gostek pad xd.
Albo ide w carlin patrze pk 40 level mowie ubije.dobra zaczolem go bic on mnie tez bum nagle lag (o moj brat gra? na necie -.-")czeka?em 5 min chyba ok lag przeszed? bum i to oc pisze You Are Dead.:curse::curse::curse::curse:
 

Sir JG

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
23
Reaction score
2
Odp: Dziwne zdarzenia

moim najdziwniejszym zdarzeniem by?o, gdy szed?em z depo carlin po poty, ale zapomnia?em kasy, wi?c cofam si?, wchodz? do depo o 2 kratki a tu 190ms podbiega i wywala UE, dosta? bana gdy? pod depo sta?o 9 ziomk?w po 9 lvl, kt?rzy bili si? dla jaj na party. Ca?a gromadka pad?a xdd :p:p
 
Status
Not open for further replies.
Top