What's new

Dziwne zdarzenia

Status
Not open for further replies.

Skeptikz

User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

ten temat jest bez sensu.
po?owa z was tu k?amie.jak to mo?liwe ?e 100lvl bez aol?.ZMY?LONE.
Ja nie b?d? k?ama? tak jak inni.

Ide sobie do depo w Thais patrze le?y jaki? ded otwieram go i tam by? blue robe i je za?o?y?em cieszy?em si? wtedy.A? nagle podlatuje 40 knight ja mia?em wtedy 23 knight i mnie zabi? i wylecia? ten blue robe cieszy?em si? tym blue robe a? 2min :/
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Dziwne zdarzenia

A to moja opowiesc

chodze sobie po depo carlin i mnie zabil orshabaal

a teraz tak seryjnie

Kiedys moim 18 knightem wlazlem do kazdroon na guardy. ubilem jednego tracac jednego iha (to stara tibia byla chyba 7.7) nagle przychodzi jakis 40lvl i mnie bloczy wystraszylem sie poszedl 1bp ihow ^^ a puzniej przyszedl jakis 100lvl pomogl mi a potem 6 guardow zucilo sie na tamtego kolesia AHAHAH bloklismy go z tym kolesiem i wypadl royal helmet i golden armor.
 

Gerrardo

User
Joined
May 5, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Kilka dni temu, jaki? noobek podchodzi do mnie (on 8 lvl ja 18)i daje trade, na trade da? blue robe, ja da?em 3 dwarvenki w bp i zaakceptowa?em licz?c ?e si? machnie i zaakceptuje,i odziwo zaakceptowa? !
Wczoraj pisa?em na trade "Buy Crus helmet*THAIS* msg me" przychodzi jaki? 40 lvl i pisze 8k,ja ju? biore trade a tu podbiega 120 ed i daje mi za free, ucieszy?em si? niezmiernie,okaza?o si? ?e da? mi za free bo jestem polakiem xD
 

kowalskikk

Active User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Raz Sobie sz?em na expowisko na dwarv do kopalni ta ide nabijam 15 minut mija wracam widze trupa ale muwie napewno nic nie bedzie pewnei ktos jurz wzio? ale zajrze a w nim 5cc
i boh a ja zamurowany (dyzlektyk)
 

Tomash21

User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Ludzi s?ucha? mnie mi za SD bra?o 88 mp zamiast 880 zg?osi?em to dopiwero jak zrobi?em oko?o 50-70 bp of SD
 

Elite Sido

User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Mialem duzo dziwnych zdarzen...:confused::confused::confused:

1.Dopiero co kupilem sobie RH(Royal Helmet)...
Byl obiad, nie mialem many wiec zjadlem fooda ktorego mialem w dp i wyszedlem przed dp i poszedlem zjesc obiad.Przychodze po 20-30 minutach patrze wylogowany jestem.Wpisuje swoje Acc i Password i loguje mnie w temple.Patrze nie mam BP i RH spadlo.Wchodze od razu na tibia.com wpisuje swoj nick i padlem od bandita.RH poszedl sie pasc;(;(

2.2 lata temu gralem palladynem.Mialem wtedy 13 lvl i skille dosc dobre jak na ten lvl 58/44.Byl to swiat PvP.Podchodzi do mnie 40 Pall i mowi "Pay or Die" zaczol mnie bic ja mialem pz pomyslalem co tutaj zrobic.Zaryzykowalem zaczolem go bic ja naszczescie mialem manasy i health potiony.Po dlugiej walce 40 palladyn padlo_O:confused:

3.Poszedlem sobie na Dwarfy poexpic.Chodzil tam jakis 40+ Ek.Loornolem 3 Dwarf Guardy otoczyly go ja takze zablokowalem mu wyjscie i padl.:confused:o_O Nawet dobry loot z niego byl nie mowie o jego bp ale spadlo takze Crown Armor.


Mialem duzo dziwnych zdarzen ale bym pisal i pisal...
Pozdrawiam
Elite Sido:up:
 

Jamakazu

User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

wiecie..a ja kiedys szedlem kolo Lorda'Paulistinha moim 5 drutem. Waln??em mu z sd i padl na hita ,fajnie nie?
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim naidziwniejszym zdazeniem jakie mialo miejsce na rl to:
Ze podchodzi do mnie kilent w dp ja mam 8lvl i on ma 8lvl i taki tekst do mnie "Jezli przebiegniesz sie ze mnom na obkolo carlin dam ci 10cc" Co mi zalezalo przebieglem sie idziemy do dp i jego nastepny tekst "10cc nie mam ale to chyba bedzie dobre" i dal mi dsm ;D Moj nailepszy item jaki mialem na rl :D
 

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: Dziwne zdarzenia

Kiedy? na Pandorii:
XXXX[153]: SELL SERVICE FOR DESERT QUEST 50K!!!!!


Potem w depo jaki? 20 lvl si? do niego pru?, ?e "dlaczego mnie nas ubi?e????? przecie? byli?my na party i dali?my ci te 50k??????"

Moim zdaniem te typki co kupi?y tego SERVICE to na serio musia?y mie? nie?le na......bane we ?bach....

No i kiedy? na POH'u widzia?em jak 2 10 paladyn?w huntowa?o GS'y.... xD
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Dziwne zdarzenia

Wczoraj expi?em sobie na dragonach i przylecia? jaki? "bot".
Zapyta? mnie :
BOT: Czy znajde t?dy drog? na rotwormy?
Oczywi?cie zapyta? mnie po ang. gdy zobaczy?em, ?e w nicku ma ....Br skierowa?em go na Dragon Lordy.
Po 10 minutach napisa? mi :
BOT: Chyba poszed?em z?? drog?.

xD
Pozdrawiam
Fluos!
 

Kaelthass

User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
19
Reaction score
8
Age
34
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim najdziwniejszym zdarzeniem bylo to Co wbijalem lvl to padalem
Kiedy wbilem 111lvl padlem na froscie Na 132 padlem na pk <po wbiciu lvl>
Na 155lvl jak wbilem lvl znow padlem <troche siara> ale na Necro Quescie

Takie przypadki sie nie zdarzaja;/ Pecha mam i tyle...
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Dziwne zdarzenia

kiedy? gra?em na zanera i mia?em 8 knighta dosta?em od kolesia b robe wtedy to by?em newbie i nie wiedzia?em czy to dobra zbroja czy nie i sprzeda?em j? za kilkaset gp i spike sworda :( to raczej sie nie zdarza
 

Piruxus

Active User
Joined
May 7, 2009
Messages
71
Reaction score
7
Odp: Dziwne zdarzenia

Jedno z moich najdziwniejszych zdarze?.
Gra?em charem kolegi kt?ry by? po hacku, tak dla zabawy. 51lvl EK. Sta?em sobie w depo w Port Hope i je?eli si? kto? napatoczy? to for fun prosi?em o itemki bo char by? ca?kowicie czysty. Nagle przysz?o dwoje ludzi no to zagaduje, oni m?wi? ?e nic mi nie mog? da? (rozmawiali?my po angielsku). Po 2 minutach dosz?a do nich jeszcze jedna osoba i odziwo zacz?li rozmawia? po polsku. Dzieli si? lootem prawdopodobnie z Hyder a ja sta?em obok i wszystko obserwowa?em. Podawali sobie jakie? backpacki (prawdopodobnie z lootem). I podczas tego wymieniania si? wyrzucili na ziemie jeden backpack. By?em pewien, ?e pusty no ale, ?e char niczego nie mia? to od niechcenia podnios?em. Gdy ju? le?a? spokojnie w moim BP otwieram go, patrze... a tam 2x BoH i Warrior Helmet. No to jak gdyby nigdy nic poszed?em do s?siedniego depo i przygl?dam si? jak polacy wymieniaj? si? lootem. Nagle zacz?li si? k??ci?, posz?o kilka wulgaryzm?w i potem chyba przeszli na PW. Po stali tak jeszcze par? minut i wylecieli z depo w kierunku statku nawet nie zwracaj?c uwagi na mnie :p Przypuszczam, ?e k??cili si? o to co by?o w moim posiadaniu :D
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Dziwne zdarzenia

Ja to mia?em w chuj takich zdarzen.. ;D
Raz padlem na skeletach 78 sorciem ;D Sam nie wiem do tej chwili jak ;D
Raz poszedlem sobie do wc'eta i padlem przez przypadek ;D i przez wlasna glupote :p
pozdro
 

maniac100

Active User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Humm moim ciekawym zdarzeniem by?o to, ?e expi?em sobie 31 pallkiem i wraca?em sobie do depo i mija?em rat cave. wbi?em na chwile bo foodu nie mia?em i patrze a tam 89 knight i 92 ms. Stanolem normalnie hi m?wie oni hi pogada?em. knight skillowal na ms.. knight cos sie nie odzywal nawet na hi.. i tu ms m?wi ok bye bye.. ja mu odp gosc wyszedl.. wyszlem za nim a on poszedl do depo.. wr?cilem do cave a tam knight na afku.. czailem sie az wreszcze zaczolem bic.. reakcja by?a bez zmienna nie ruszal sie.. troche mi to zajelo.. mia? ju? red hp prawie a tu wbija ziomek.. okazalo sie ze to m?j kumpel ;PP ubilismy razem go?cia.. a loot: ... niestety brak mial aola ^^... troche zaluje ze go bilem bo po 5 minutach dostalem msg od 126 lvla hunted i ten knight tez sie odezwal.. na 21 lvlu usunolem chara ;(
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Dziwne zdarzenia

A ja expi?em na Ratach z 3LvL i mnie zabi? Demon. Jak si? zrespi?em w Temple to przylecia? Rabbit i mnie ugryz?... Do teraz boli ;(

A tak naprawd? to zabi?em Dworca, a loot to:
7Bp MPA 48BP Manarune(Na Rl). No iiii... No ten. 97BP Godlen helmet?w. i Klucz do skarbca w Kazoo...
 

Yelonex

New User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Age
28
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim dziwnym zdarzeniem by?o co? takiego ?e...
Ide sobie (22 lvl Knight) na Mount Sternum a tu patrze Szkielet... za gur? nie m?g? by? zsummowany bo nikogo innego nie by?o w pobli?u jak to wyjasnic ??
P.S Mia?em kiedy? screena ,ale niestety musia?em nowego xp'ka instalowa?
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Dziwne zdarzenia

Ja by?em moim 500 MS-em (na RL Tibii) na Outlaw Campie, wpad?em w pu?apk? z GS-ami i pad?em. Zalogowa?em si? w temple, wyszed?em z niego i mnie zaatakowa? 8 paladin, dziwnym trafem zrobi?em PZ i przez to pad?em. Razem zaliczy?em dwie gleby bez bless?w i aola. ;*
A najlepsze by?o, to ?e pad?em od 8 pallka na servie non-pvp.
Wierzycie?

Ja proponuj? zamkn?? ten temat, bo tylko posty tu nabija? mo?na, nic wi?cej.
Pozdrawiam,
GregoRex.

PS. Ten 8 pall trapn?? mnie m wallami i sieka? z SD, wi?c mia?em ma?e szanse na prze?ycie. ;* xd
 
Status
Not open for further replies.
Top