What's new

-Inne Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Status
Not open for further replies.

Szumek

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
212
Reaction score
20
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Tak ale za to szanuj?cy si? ots ma pacc za sms pozdro jak gram w jakie? RPG to wole ?eby przyjemna gra by?a za free... Je?li mia?bym ju? wydawa? hajs na jakie? pacce to poszed?bym na rl i gra? ... Bo tam mam pewno?? przynajmniej ?e serwer nie padnie za 1 miech ... I wiem w co inwestuje pieni?dze ;s
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Tak ale za to szanuj?cy si? ots ma pacc za sms pozdro jak gram w jakie? RPG to wole ?eby przyjemna gra by?a za free... Je?li mia?bym ju? wydawa? hajs na jakie? pacce to poszed?bym na rl i gra? ... Bo tam mam pewno?? przynajmniej ?e serwer nie padnie za 1 miech ... I wiem w co inwestuje pieni?dze ;s
Ale czytaj co m?wi matrix. Chcesz za free to p?a? za serwer. Bo ?aden z nas nie jest jakim? bur?ujem ?e go sta? na wydawanie kilkuset z?otych miesi?cznie.
 

Nygusek

User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Napisze mi ktos wreszcie o ile bedzie rosla mana itp i co na start bedzie ? Bo to tez dzieki temu zalezy jaka profesja bedzie sie gralo... I proponowal bym strone odpalic juz w czwartek by bylo mozna juz all ogarnac poczytac , zrobic konto guilds itp ! ...
 

zenMen

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Nygusek - Przyrost Many i HP co poziom b?dzie zale?a? od tego jaki build postaci zbudujesz. Za nim opracujecie perfekcyjne buildy dla swoich klas troch? czasu na pewno minie.
Strona zostanie uruchomiona na kr?tko przed startem, wst?pne instrukcje co i jak podane s? w pierwszym po?cie tego tematu.

Pozdrawiam.
 

Szumek

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
212
Reaction score
20
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Ale czytaj co m?wi matrix. Chcesz za free to p?a? za serwer. Bo ?aden z nas nie jest jakim? bur?ujem ?e go sta? na wydawanie kilkuset z?otych miesi?cznie.


A czyta?e? co pisa?em ? Ju? lepsze od pacc za sms jest smieszne 5 cc albo Vip acc albo jaki? syf kt?ry utrzyma?by ots . Ale zycze powodzenia bo jak narazie to jeden z niewielu sensownych projekt?w .
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Ale czytaj co m?wi matrix. Chcesz za free to p?a? za serwer. Bo ?aden z nas nie jest jakim? bur?ujem ?e go sta? na wydawanie kilkuset z?otych miesi?cznie.

Nie sta? to po co robicie?

#topic

Nie wiem czym wy si? jaracie, ots jak ka?dy. Bajery niby macie jakie?, ale pff... Nie skomentuj? tego. Na otlandzie wypowiedzieli si? na wasz temat.

Baj.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Nie sta? to po co robicie?
?arty sobie robisz ?a?osny cz?owiecze?

Odno?nie otlanda, to chodzi ci o t? chmar? noob?w jednog?o?nie krzycz?c? "chauz" na wszystko co jest podobne do mapy i nie jest kwadratem? Powodzenia w takim towarzystwie.


A czyta?e? co pisa?em ? Ju? lepsze od pacc za sms jest smieszne 5 cc albo Vip acc albo jaki? syf kt?ry utrzyma?by ots . Ale zycze powodzenia bo jak narazie to jeden z niewielu sensownych projekt?w .
A ty czytasz? vip acc i pacc to jedno i to samo g?wno, tylko inaczej si? nazywa. A 5 cc to mo?esz sobie sprzedawa? na evo z rlmap? i expem x500, nie u nas. Zreszt? m?wi?em, jak nie pasuje to nikt was nie zaprasza.
 
Last edited:

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

W czym wy macie problem?? chcesz kupi? co? za sms to kupujesz za sms nie chcesz nie kupuj. Jest to tylko twoja wola czy ty co? kupisz czy nie. Wiadomo, ?e serwer trzeba op?aca? je?li chce si? mie? na czym gra? i jeszcze gra? z przyjemno?ci? bez lag?w itp. SmS jest w jakim? stopniu podzi?kowaniem za wk?ad autor?w w serwer.

@topic
Czekam z niecierpliwo?ci? na start serwera. ;] Chc? jak najszybciej wypr?bowa? te nowe systemy.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start


To akurat prawda, po drugie przecie? macie sponsora (tibia.net.pl) wiec w czym problem?​


Le?e..
Drogi ch?opcze nie wiem czy wiesz ale Tibia.net.pl jest naszym Partnerem, a nie Sponsorem!
 

machcio

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Age
37
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

mam kilka pytan .

1.ile bedzie kosztowal sms np : pacca na miech?
2. czy mozna uzywac "botow"
3. Co dajecie na start?
4. od ktorego lvl mozna kupowac domki?
5. te nowe outfity , normalne zbieranie itemkow , czy jakis inny sytem?
6.czy dajcie jakas mapke waszego ots z zaznaczonymi punktami gdzie co mozna znalesc? tak abym na starcie nie latal 3h bez celu.
7. Rozumiem ze client tibi jest wasz . skad bede mogl go sciagnac?


pozdrawiam.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

mam kilka pytan .
1.ile bedzie kosztowal sms np : pacca na miech?
2. czy mozna uzywac "botow"
3. Co dajecie na start?
4. od ktorego lvl mozna kupowac domki?
5. te nowe outfity , normalne zbieranie itemkow , czy jakis inny sytem?
6.czy dajcie jakas mapke waszego ots z zaznaczonymi punktami gdzie co mozna znalesc? tak abym na starcie nie latal 3h bez celu.
7. Rozumiem ze client tibi jest wasz . skad bede mogl go sciagnac?
pozdrawiam.
1. Po dyskusji w tym temacie mamy w?tpliwo?ci i nadal nad tym my?limy. Ale pewne jest ?e miesi?c przelewem b?dzie kosztowa? 8z?.
2. Jak sobie bota napiszesz a my tego nie zauwa?ymy to oczywi?cie ;)
3. Cluba, Jacketa i jab?ko.
4. Od ka?dego po wyj?ciu z rooku.
5. R??nie. Tego nie wyjawi? bo nie chc? spoilowa? quest?w :D
6. Tak, b?dzie mo?na ogl?dn?? do?? og?ln? mapk?.
7. To w ko?cu klient tibii czy nasz? Przerobionego klienta b?dzie mo?na ?ci?gn?? z naszej strony.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Nie sta? to po co robicie?
#topic
Nie wiem czym wy si? jaracie, ots jak ka?dy. Bajery niby macie jakie?, ale pff... Nie skomentuj? tego. Na otlandzie wypowiedzieli si? na wasz temat.
Baj.
Wi?kszego za przeproszeniem bez m?zgowca od Ciebie nie widzia?em id? krzycze? "Chauz", bo to tylko potrafi? ludzie zazrdo?ni i ?a?o?ni.
#topic
No czekamy do tego pi?tku na pewno si? pojawi? gdy? to raczej b?dzie m?j ostatni ots na kt?rym zagram i na 300% b?d? gra? na Eternal Kingdoms. Kto? pisa?, ?e jak nie wystartuje to sobie chat? spali z ch?ci? mu w tym pomog?;[
btw. jak to b?dzie z tymi klasami i profesjami wybiera si? klase, a p??niej profesj? do niej czy jak?
 

zenMen

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

btw. jak to b?dzie z tymi klasami i profesjami wybiera si? klase, a p??niej profesj? do niej czy jak?

Archimonde - dok?adnie tak jak m?wisz, wraz z biegiem rozgrywki rozwijasz swojego bohatera o kolejne szczeble. Najpierw klasa, potem adekwatnie do klasy, profesje.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Wi?kszego za przeproszeniem bez m?zgowca od Ciebie nie widzia?em id? krzycze? "Chauz", bo to tylko potrafi? ludzie zazrdo?ni i ?a?o?ni.
#topic
No czekamy do tego pi?tku na pewno si? pojawi? gdy? to raczej b?dzie m?j ostatni ots na kt?rym zagram i na 300% b?d? gra? na Eternal Kingdoms. Kto? pisa?, ?e jak nie wystartuje to sobie chat? spali z ch?ci? mu w tym pomog?;[
btw. jak to b?dzie z tymi klasami i profesjami wybiera si? klase, a p??niej profesj? do niej czy jak?
Swoj? profesje wybierasz przy za?o?eniu characteru, do wyboru:
Wojownik Czarodziej ?owca
Po uko?czeniu rooka(10lvl) wybieramy kolejne pod profesje
Wojownik Czarodziej ?owca
Rycerz<->Najemnik Mag<->Druid ?ucznik<->?otr
Kolejn? ju? ostatni? klas? profesji mo?esz wybra? od 70lvl maj?c premium account.
Wojownik Czarodziej ?owca
Rycerz<->Najemnik Mag<->Druid ?ucznik<->?otr
Elitarny Rycerz<->Palladyn Czarnoksi??nik<->Arcymag Kr?lewski?ucznik<-> Zab?jca
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

No zapowiada si? dobrze. Gra? b?d? na pewno. Podoba mi si? bardzo rozbudowany system klas postaci.

Mam pytanie odno?nie nowych wygl?d?w.
Czy za???my maj?c ten outfit mamy go ca?ego, czy tak jak w pozosta?ych b?d? dodatkowe Addony?
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

No zapowiada si? dobrze. Gra? b?d? na pewno. Podoba mi si? bardzo rozbudowany system klas postaci.
Mam pytanie odno?nie nowych wygl?d?w.
Czy za???my maj?c ten outfit mamy go ca?ego, czy tak jak w pozosta?ych b?d? dodatkowe Addony?


B?d? addony.
Ka?dy outfit b?dzie si? wykonywa?o za pomoc? quest?w.
 

Nygusek

User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

To mo?e by? g?upie pytanie ale... czym si? b?dzie r??ni? np. czarnoksi??nik od mag albo czarnoksi??nik od arcy maga jakie? nowe czary? lepiej hp i mana ro?nie? ^^ :rolleyes:
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

@Up
Za pewne faktem i? jeste? ju? bardziej do?wiadczonym graczem.

Tu takie co? ode mnie.
Aby gra by?a bardziej tajemnicza proponuje usuni?cie opcji zobaczenie poziomu gracza, patrz?c na niego. Gdy? od kiedy patrz?c na kogo? widzimy jak jest do?wiadczony?
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

@UP

NIGDY TAK NIE R?BCIE ;/
Gra?em na kilku ots'ach z taka opcja i sie syfnie gralo
 
Status
Not open for further replies.
Top