What's new

-Inne Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Status
Not open for further replies.

zenMen

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

To mo?e by? g?upie pytanie ale... czym si? b?dzie r??ni? np. czarnoksi??nik od mag albo czarnoksi??nik od arcy maga jakie? nowe czary? lepiej hp i mana ro?nie? ^^

By?a ju? o tym mowa..

Nygusek - Przyrost Many i HP co poziom b?dzie zale?a? od tego jaki build postaci zbudujesz. Za nim opracujecie perfekcyjne buildy dla swoich klas troch? czasu na pewno minie.

Ka?da z profesji magicznych ma swoje dodatkowe atuty, druid przyk?adowo to posta? typowo pod 'heal', czarnoksi??nik to magia ?mierci, do dyspozycji klas magicznych dochodzi r?wnie? zaawansowany pet system, tak ?e jest ca?kiem przyzwoity wachlarz ?cie?ek do rozwoju. Wi?cej, bardziej szczeg??owych informacji na pewno pojawi si? z czasem na oficjalnej stronie Ek. Jak by tak wszystko wygada? teraz to by smutno by?o : D
 

machcio

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Age
37
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

a jest juz ta oficialna strona ?
 

zenMen

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

machcio, prosz? czytaj co si? pisze..

Strona zostanie uruchomiona na kr?tko przed startem, wst?pne instrukcje co i jak podane s? w pierwszym po?cie tego tematu.
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Chcia?bym spyta? odno?nie jeszcze paru rzeczy.
Jak b?d? wygl?da?y Buildy? Co? na zasadzie punkt?w umiej?tno?ci jak w wi?kszo?ci MMORPG, czy mo?e co? w?asnego?

Czyta?em gdzie?, ?e b?dzie nowy system skilli. Bardzo si? ciesz?, ale czy te? b?dzie polega? na trenowaniu?
Nie mam nic przeciwko trenowaniu jednak proponuje zrobi? questy odblokowywuj?ce nowe skill, lub inne awanse skilli. Nie te monotonne typu:
Id?, walcz, trenuj MLvL.
 

zenMen

User
Joined
Aug 9, 2008
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Jak b?d? wygl?da?y Buildy?

Wszystko zale?y od tego jak rozdysponujesz punkty, kt?re to dostajesz co poziom.

Czyta?em gdzie?, ?e b?dzie nowy system skilli. Bardzo si? ciesz?, ale czy te? b?dzie polega? na trenowaniu?

Je?eli poprzez levelowanie rozumiesz trenowanie, to tak, b?dzie to polega?o na trenowaniu. ?ci?lej m?wi?c podnoszenie swoich umiej?tno?ci wymaga podniesienia swojego poziomu do?wiadczenia, magia polega na tym ?e punkty kt?re dostaniesz rozdysponujesz wed?ug w?asnego uznania, innymi s?owy b?dziesz tworzy? unikatowy build swojego bohatera.
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

@UP
?wietnie!
Takie Buildy b?d? super. Najlepsze jest to, ?e ka?dy b?dzie m?g? mi?? sw?j "Ten" build.

Odno?nie skilli podoba mi si? :)
 

Kams111

User
Joined
Sep 22, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Ja osobi?cie od samego pocz?tku jestem zainteresowany tym projektem. Nie mniej jednak ubolewam nad faktem owego przesuni?cia daty startu... No ale c?? , je?eli czeka?em 3 miesi?ce , to szczerze powiedziaw?szy , jeszcze siedem dni nie zrobi mi naprawd? wi?kszej r??nicy. Moim zdaniem ekipa zrobi?a wszystko jak nale?y , i w 98 % zgadzam si? z wszystkim co na EK b?dzie , lecz jedyne co moim skromnym zdaniem jest hmm... mo?e nie tyle z?e , co bardziej nie przemy?lane , to otwarcie strony na chwil? przed startem. Wed?ug mnie przy tak du?ych projektach , powinno si? da? graczom czas przed otwarciem servera , na zapoznanie si? z takimi b?achostkami jak Czary , Potwory , Mapa , Systamami Walk , Build?w itp. Ludzie b?d? zagubieni po wej?ciu na server , ale przyznam si? szczerze ?e mi to w jakim? stopniu odpowiada. Hmm... pomy?lcie , pierwszy dzie? w tibii , pami?tacie go ? ... Odpalenie Eternal Kingdoms , b?dzie takim nowym startem , co? w stylu nowej gry... Praktycznie nic o niej nie wiesz ... Ale wszystko niesamowicie ci? ciekawi...

Mam nadziej? ?e OTS ruszy 13 Listopada i b?dziemy mogli cieszy? si? wsp?ln? gr? :)

Pozdrawiam !
 
Joined
Apr 13, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Zgadzam sie z Panem up mogli by?cie odpali? acc np w piatek juz o 15 a nie 19 :p
 

Pampmaster

User
Joined
Oct 7, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Ja osobi?cie od samego pocz?tku jestem zainteresowany tym projektem. Nie mniej jednak ubolewam nad faktem owego przesuni?cia daty startu... No ale c?? , je?eli czeka?em 3 miesi?ce , to szczerze powiedziaw?szy , jeszcze siedem dni nie zrobi mi naprawd? wi?kszej r??nicy.

Jak to 7 dni? To? to dzisiaj jest 12, czyli start jutro.
 

jarosuavv

User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Pytanko: dlaczego pod adresem eternalkingdoms.pl wyskakuje informacja od boo.pl: "B??D domeny
Nie ma takiej domeny na serwerze! Je?li jeste? nowym u?ytkownikiem BOO.PL a podany adres jest adresem Twojej nowo zarejestrowanej witryny, odczekaj do 6h a? zostanie aktywowana.
Szczeg??y na ten temat mo?na znale?? w dziale Pomoc "

Setki os?b czeka na otwarcie, nie chcieliby?my, ?eby wszystko nawali?o w ostatniej chwili... Czyta?em bowiem na forum.eternalkingdoms.pl ?e start projektu hamuj? jakie? formalno?ci wymagane przez w?a?ciciela serwera. A tu nagle znik?o i forum i strona w?a?ciwa... Mo?e tylko moja jednostka jej nie widzi?
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Pytanko: dlaczego pod adresem eternalkingdoms.pl wyskakuje informacja od boo.pl: "B??D domeny
Nie ma takiej domeny na serwerze! Je?li jeste? nowym u?ytkownikiem BOO.PL a podany adres jest adresem Twojej nowo zarejestrowanej witryny, odczekaj do 6h a? zostanie aktywowana.
Szczeg??y na ten temat mo?na znale?? w dziale Pomoc "
Setki os?b czeka na otwarcie, nie chcieliby?my, ?eby wszystko nawali?o w ostatniej chwili... Czyta?em bowiem na forum.eternalkingdoms.pl ?e start projektu hamuj? jakie? formalno?ci wymagane przez w?a?ciciela serwera. A tu nagle znik?o i forum i strona w?a?ciwa... Mo?e tylko moja jednostka jej nie widzi?


Wszyscy jej nie widz?, prowadzimy prace z forum i stron?.
Spokojnie
 

jarosuavv

User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Co za ulga :D

Ju? my?la?em ?e w wyniku jakiego? sporu z boo.pl wszystko wzi??o w ?eb. Aktywno?? strony oraz forum zostanie wznowiona jutro o 15? Gdzie? czyta?em ?e od tej godziny account management mia? ju? by? dost?pny.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Co za ulga :D
Ju? my?la?em ?e w wyniku jakiego? sporu z boo.pl wszystko wzi??o w ?eb. Aktywno?? strony oraz forum zostanie wznowiona jutro o 15? Gdzie? czyta?em ?e od tej godziny account management mia? ju? by? dost?pny.
`
Forum jak i strona b?dzie dzisiaj ju? przyszykowywana do startu.
Natomiast s?dz? i? damy do wgl?du troch? wcze?niej by ludzie zapoznali si? z poradnikami przygotowanymi przez FanSite.





*Jakie? jeszcze pytania?
 
Last edited:

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Chyba rozwia?e? wszelkie w?tpliwo?ci. Ja te? ju? mia?em jakie? obawy w zwi?zku z tym ?e forum nie wida? ;]
No to do jutra :thx:
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

uff ju? si? ba?em ,?e premiera servera zostanie "ponownie" przesuni?ta ;D
ale z ulg? chyba mog? powiedzie? ,?e wszystko idzie jak z p?atka ;D
Cho? data pi?tek 13-tego (data startu servera ;D) ale miejmy nadzieje ,?e los b?dzie dla nas ?askawy :D
 

jarosuavv

User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Start za 23 h 30 min :D mo?emy na powr?t ogl?da? pi?kne god?o Wiecznych Kr?lestw na stronce :]
 
Joined
Apr 13, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Matix m?g? bys poda? dok?adna godzine otwarca strony z mo?liwo?ci? czytana poradnik?w zapoznania sie z swiatem itp ?
 

Kams111

User
Joined
Sep 22, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Jak to 7 dni? To? to dzisiaj jest 12, czyli start jutro.

Chodzi?o mi g??wnie o to ?e wszyscy byli?my przygotowani na 7 , a start prze?o?ono na 13 , mia?em na my?li nie dat? napisania postu a prze?o?enia startu.
Z reszt? ... ju? jutro lecimy :p

Pozdrawiam !
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Matix m?g? bys poda? dok?adna godzine otwarca strony z mo?liwo?ci? czytana poradnik?w zapoznania sie z swiatem itp ?


Czekamy na aktualizacj? domeny. Gdy dojdzie do skutku dam informacje co jak i gdzie .
 

Reaver

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Pytanko :
Czy zamierzacie dodawa? jakie? nowe profesje, klasy a mo?e outfity przy jaki? updateach ?

i jeszcze jedno : OTS startuje o 20:00, tak ?
 
Status
Not open for further replies.
Top