What's new

-Inne Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Status
Not open for further replies.

Reaver

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Mam jeszcze jedno pytanie, no mo?e dwa.
Czy przelicznik do?wiadczenia b?dzie pomno?ony czy po prostu sami ustalili?cie exp za danego mobka ?
Gdzie b?dzie mo?na si? zapozna? z poradnikami ?
Bo kto? wspomina?, ?e takie b?d? dost?pne.
Na ekfansite.pl ? Czy mo?e na waszym forum ?

z g?ry dzi?kuje za odpowied?,
Reaver.
 

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Mam jeszcze jedno pytanie, no mo?e dwa.
Czy przelicznik do?wiadczenia b?dzie pomno?ony czy po prostu sami ustalili?cie exp za danego mobka ?
Gdzie b?dzie mo?na si? zapozna? z poradnikami ?
Bo kto? wspomina?, ?e takie b?d? dost?pne.
Na ekfansite.pl ? Czy mo?e na waszym forum ?
z g?ry dzi?kuje za odpowied?,
Reaver.
Pomno?ony, jednak b?dzie troch? inaczej ni? zwykle :p
Poradniki b?d? na forum, ekfansite jeszcze nie jest gotowa z tego co wiem.

@down
No teoretycznie to b?dzie x3
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

@up
exp b?dzie ustalony przez ekip?, ale gdyby por?wna? to do x exp to najlepszym odpowiednikiem by?oby x3
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Po prostu nie ka?dy potw?r daje tyle samo expa raz za zabicie rata dostaniesz 12 expa, innym razem 15 a mo?e te? by? i tak, ?e 20.
 

Kams111

User
Joined
Sep 22, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Uuu ale emocje :p Czekam na otwarcie ACC z niecierpliwo?ci? :)

PS. Czy mo?e kto? powiedzie? na ile przed startem bedzie mozna zobaczyc stronk? ? Poniewa? m?wicie ?e na chwil? przed... Chwila mo?e oznacza? 10 min , a mo?e 1 h .. Wi?c ?

Pozdrawiam.
 
Last edited:

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

PS. Czy mo?e kto? powiedzie? na ile przed startem bedzie mozna zobaczyc stronk? ? Poniewa? m?wicie ?e na chwil? przed... Chwila mo?e oznacza? 10 min , a mo?e 1 h .. Wi?c ?
Pozdrawiam.
Kilka godzin. Mam nadziej? ?e ju? o 18 strona i forum b?d? w pe?ni dzia?a?y.
 

qwerty123qaz

New User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

No wi?c czekam na kolejn? dat? prze?o?enia serwera mhm, kiedy napiszecie ?e serwer nie wystartuje zaraz?, za godzin?, przed 20? W ka?dym b?d? razie mog? zapewni? ?e serwer nie wystartuje, a nawet gdyby to jeszcze nie dzi? ;) Znaj?c ?ycie bedzie to wielka klapa jak terrania, pi?kna zapowied? obiecuj?cy serwer, przek?adanie startu miliony razy po czym ko?czy si? to wielk? klap?. Je?eli szukacie zwyk?ego serwera na kt?rym mo?na pogra?, powalczy? polecam vengard.pl Nie polecam sp?dzi? pi?tkowego wieczora czekaj?c na start EK poniewa? startu nie b?dzie a pi?tkowego wieczoru wam nie zwr?c? :)

PS. WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE PISANE PRZEZ DZIECI NA M?J TEMAT, KT?RE UB?STWIAJ? CI?G?E ZAPOWIEDZI I PRZEK?ADANE TERMINY MAM G??BOKO W POWA?ANIU
 
Last edited:
Joined
Apr 25, 2009
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Haha, rozbawi?e? mnie ! Przejd? sobie do w?tku serwera vengard.pl i tam siej swoje teorie, kt?re w pe?ni pasuj? do tamtego OTSa.
 

gietol

User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
43
Reaction score
2
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

nice ;] wszyscy co czekali na start tamtego ots co nie wypalil czekaja teraz na ten .... wiec jezeli odpali to bedzie zab?jstwo na rooku ;p


jakis team juz ogarow jest?:)

ja po przeczytaniu teasera mysle ze zrobie LOWCA ZABOJCA
 

qwerty123qaz

New User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

zab?jstwo na rooku by?o na hunterze. tutaj nie b?dzie sie dzia?o nic specjalnego
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Ja ju? widz?, ?e 80% graczy to b?d? Zab?jcy :D
 

Kams111

User
Joined
Sep 22, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Jaaa.... Nie mog? si? wprost doczeka? :)

Wiadomo ju? dok?adn? godzin? odpalenia stronki ??
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

No wi?c czekam na kolejn? dat? prze?o?enia serwera mhm, kiedy napiszecie ?e serwer nie wystartuje zaraz?, za godzin?, przed 20? W ka?dym b?d? razie mog? zapewni? ?e serwer nie wystartuje, a nawet gdyby to jeszcze nie dzi? ;) Znaj?c ?ycie bedzie to wielka klapa jak terrania, pi?kna zapowied? obiecuj?cy serwer, przek?adanie startu miliony razy po czym ko?czy si? to wielk? klap?. Je?eli szukacie zwyk?ego serwera na kt?rym mo?na pogra?, powalczy? polecam vengard.pl Nie polecam sp?dzi? pi?tkowego wieczora czekaj?c na start EK poniewa? startu nie b?dzie a pi?tkowego wieczoru wam nie zwr?c? :)
PS. WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE PISANE PRZEZ DZIECI NA M?J TEMAT, KT?RE UB?STWIAJ? CI?G?E ZAPOWIEDZI I PRZEK?ADANE TERMINY MAM G??BOKO W POWA?ANIU

witam cie ciulu \o/
Mo?e, to co napisz? b?dziesz mia? daleko w powa?aniu, no ale:
a) Pr?bujesz zareklamowa? jaki? ?mieszny vengard.pl, w najgor?tszym w?tku na forum, prawdopodobnie za jakie? ?mieszne punkty do sklepiku sms od gieema na tym vengardzie.
b) Rozumiem, ?e nie mo?esz si? pogodzi? z poprzednimi niewypa?ami serwera, ale prosz? ci?, czarnuchu, id? si? przytuli? do cyca mamusi i jej si? wyp?acz.
c) reasumuj?c powy?sze rozwa?ania - wypierdalaj i nie wracaj
d) amen.
 

Kams111

User
Joined
Sep 22, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Panie @UP :)
Zgadzam si? z panem w 100 % , co to tego ca?ego qwerty123qaz cz?owieku , projekt tego ca?ego vengardu nie mo?e nawet czy?ci? but?w Eternal Kingdoms i dobrze o tym wiesz... Poza tym tak piszesz ?e EK nie wystartuje... , tymczasem to ten tw?j zapyzia?y jak cycki cyklopa server jest offline , a w jego temacie wszyscy pisz? ?e admini s? nieodpowiedzialni.

Tak wi?c pozdrawiam , i mi?ej gry na Vengard.Pl (OFFLINE)

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

pientknie ;p cudnie i zajebiscie... jeszcze 2h czekania ^^ Swoja droga... piatek 13, dobry poczatek ;p
 

luno

User
Joined
Mar 3, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

no ju? nie mog? sie doczeka? ek uhuhu jeszcze nieca?e 2h acc jeszcze nie dzia?a lecz czekam z niecierpliwosci? na zajebi.... ots
pozdro
 

Kams111

User
Joined
Sep 22, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Hejoo , ACC mialby? o 18.00 otwarty ?eby zapozna? si? z poradnikami itp . Co jest ?

Pozdrawiam.
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

Czytajcie dok?adnie. Strona powinna by? o 18, w zale?no?ci od tego kiedy b?dzie gotowa do u?ytkowania.
 

Nygusek

User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

GOGO STRONA !! bo ju? nie mog? si? doczeka? poczytania poradnik?w zrobienia chara itp ^^ . jak kto? chce do??czy? do team pisa? gg 10502910 ! :p
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Eternal Kingdoms - Zbli?aj?cy Si? Start

z tego co pami?tam z forum EK, jaki? typ zbiera? ludzi to Assassins~~, je?eli to czytasz, napisz na pw.
 
Status
Not open for further replies.
Top