What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Kultury Cie kurwa nie nauczyli debilu jebany? Co z tego, ze server istnieje i wystartuje jak okazalo sie, ze jeden z zalozycieli jest na poziomie umyslowym przedszkolaka i caly ten projekt moze sie spalic tego samego dnia kiedy wystartuje, czyli niebawem juz niedlugo za tydzien z poslizgiem do 2 lat..

W ci?gu 3 lat znajomo?ci (a 2 lat tworzenia OTSa) pok??cili?my si? tylko raz o jedn? zmian?, wi?c w?tpi?, ?eby?my go porzucili.

Tak btw. tym domniemanym i hipotetycznym przedszkolakiem jestem ja czy blady?
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jak wida? nooby pisz? ?e odchodz? od OTS my?l?c ?e nie wystartuje, kombinuj?c we wszystkie strony... Ale za?o?? si? ?e ?e Grim90, Grimek92 wol? tak jak ja: 10 normalnych graczy z m?zgiem, a nie 900 noob?w...

Nooby Odchodz? bo my?l? ze akutat przez nich OTS nie wystartuje, ale tak si? dzieje na wszystkich forach:

1 Forum: 510 Odpowiedzi (1 u?ytkownik ka?dy) 500 noob?w 10 os?b + 2 = 12 os?b (Grimek92 i Grim90)

2 Fora: 22 osoby.

For jak ja se go z nud?w reklamowa?em na forach o tibi, i pewnie pare os?b te? to b?dzie jakie? 20 For = 220 os?b, 180 znajdzie w Serwerach tego OTS, jest ju? 400, zaprosi koleg?w, kole?anki b?dzie 500, + rodze?stwo 550 a jak to si? zacznie od normalnych graczy to normalni nie mog? si? przyja?ni? z Downami jakimi? bo to nawet nie dopuszczalne ;p a z 550 b?dze 500 normalnych. Wi?c nie Piszczie bzdur ?e nie wystartuje... s? ju? 2 beta testy tak jak powiedzia? kolega "MyszonUTD"
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

W pelni popieram kolege up... Ale nadal nie potrafie zrozumiec tych m?otk?w co wypisuja te bzdury :|
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grimek i twoje ziomki jak narazie macie dobra gadke. Skoro idioto og?osi?es date startu 25 czerwca to o czyms swiadczy :] jak jestes taki kozak to zrob filmik z beta test?w niech wszyscy zobacza :]
 
Last edited:

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

ta wystartujecie na poczatku wakacji buhahahaha
myslisz ze ktos bedzie gral? ;d
pewnie 1 spoko koles co robi wszystko i 7 przedszkolakow ktore go wkurwiaja omg
ten ots jest jak justin bieber kazdy by go rozjebal i tego kto go stworzyl (czyli przedszkolaki) by rozpierdolil ;d
 
A

AOTG

Guest
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grimek i twoje ziomki jak narazie macie dobra gadke. Skoro idioto og?osi?es date startu 25 czerwca to o czyms swiadczy :] jak jestes taki kozak to zrob filmik z beta test?w niech wszyscy zobacza :]

Ja pierdole. Autostrady te? mia?by by? i co kurwa?
Wyjd? st?d.
Wiesz ile trzeba pracy nad takim projektem? Bo zrobienie podstawy i p??niej uzupe?niania jej? Tyle, ?e to nie wszystko, trzeba to jeszcze kurwa sprawdzi? czy dzia?a, nic nie jest idealne.


ta wystartujecie na poczatku wakacji buhahahaha
myslisz ze ktos bedzie gral? ;d
pewnie 1 spoko koles co robi wszystko i 7 przedszkolakow ktore go wkurwiaja omg
ten ots jest jak justin bieber kazdy by go rozjebal i tego kto go stworzyl (czyli przedszkolaki) by rozpierdolil ;d

Uwierz mi wiele os?b tam zagra. Je?li kto? naprawd? chce tam by? to poczeka, a nie jak wy kurwa trolle b?dziecie spamowa? tylko po to ?eby uprzykrzy? ?ycie innym.
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim ots [zapowied?]

Odp: Grim ots [zapowied?]

Po 1. primo jak wystartuje nie ma prawa by? ani jednego b??du :)
A po 2. primo taki server potrzebuje dopieszczenia... A po 3. primo
Lepiej da? sobie czas i zrobi? wszystko ?adnie i na ludzie ni? zap**
w ostatni miesi?c (robi?c b??dy). Przynajmniej mo?ecie mie? gwarancje
?e po powrocie z zako?czenia roku oddacie rodzicom ?wiadectwa i
powiecie "w ko?cu wakacje!" i do kompa :)
To zosta?o napisane 03-03-10, 18:41 i co gdzie ta gwarancja hahah od tego posta mine?y cztery miesiace. Przesta? wciskac ludziom kit tylko napisz jaki macie problem

Cytat:Napisa? AOTG
Ja pierdole. Autostrady te? mia?by by? i co kurwa?
Wyjd? st?d.

Autostrady haha dziecko jakie ty dajesz porownania. Tibia a autostrady buhahahah 4 miesiace temu Grimek napisa? ze start 25 czerwca co przez ten czas zrobili? stoja ciagle w miejscu :] Grim daj jakis filmik z test?w :] scriny to sobie mozesz w ty?ek wsadzic.
 
Last edited:

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim ots [zapowied?]

Odp: Grim ots [zapowied?]

To zosta?o napisane 03-03-10, 18:41 i co gdzie ta gwarancja hahah od tego posta mine?y cztery miesiace. Przesta? wciskac ludziom kit tylko napisz jaki macie problem
Cytat:Napisa? AOTG
Ja pierdole. Autostrady te? mia?by by? i co kurwa?
Wyjd? st?d.
Autostrady haha dziecko jakie ty dajesz porownania. Tibia a autostrady buhahahah 4 miesiace temu Grimek napisa? ze start 25 czerwca co przez ten czas zrobili? stoja ciagle w miejscu :] Grim daj jakis filmik z test?w :] scriny to sobie mozesz w ty?ek wsadzic.

Nie stoimy w miejscu. Akurat ca?kiem niedawno (nawet po tym pierwszym terminie) zosta?y odnalezione bardzo powa?ne b??dy, kt?re musia?em poprawia? w ?r?d?ach. Teraz zajmujemy si? rzeczami, kt?re mieli?my pierwotnie sko?czy?, jak je sko?czymy, serwer wypu?cimy.

Ok, poprosz? zaraz kogo?, by nagra? jaki? film.
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dzieki Grim za odp i filmik. Koncze moje z?osliwe komentowanie. A filmik to dobra sprawa bo ludzi ciekawi jak to wyglada.
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dzieki Grim za odp i filmik. Koncze moje z?osliwe komentowanie. A filmik to dobra sprawa bo ludzi ciekawi jak to wyglada.

Mia?em nie pisa? ju? nic w tym dziale, ale po odpowiedzi alonso30 - musz?.
Nie mo?na by?o tak od razu? Dzi? nagramy wam filmik, je?li nasz kamerzysta
wr?ci. I szkoda mi tylko, ?e wyrobili?cie sobie o mnie z?e zdanie, nawet nie
wiem na jakiej podstawie. Wydaje mi si?, ?e chodzi?o o to, ?e start zosta?
prze?o?ony, co niekt?rym si? zagotowa?o, a ?e to akurat ja z 2 osobowego
teamu "opiekuj? si?" tym dzia?em, mnie si? oberwa?o. Kto? napisa?, ?e jestem
leniem... Te? ciekawe spostrze?enia. I ciekawe sk?d takie informacje. Sk?d
wiesz, jaka cz??? Grim OTSa jest moj? robot?? Zapewniam Ci?, ?e ogromna.
Kto? wy?ej pisa? te?, ?e OTSa tworzy jeden ogarni?ty ch?opak (Grim90) i banda
przedszkolak?w, tu wyja?nienie - je?li ju? to Grim90 i jeden przedszkolak.
Mam nadziej? ?e sko?cz? si? te beznadziejne komentarze i wyzwiska w tym
dziale, bo nikomu nie wychodzi to na dobre. My tracimy rado?? z tworzenia,
innym kt?rzy to czytaj? robi si? ?al.

Moja rada na przysz?o??:
Masz nabi? posta wyzywaj?c - nie pisz.
Masz napisa? uzasadnion? z?? opini? - napisz
Byle by? mia? jakie? argumenty.

Je?li komu? bardzo zale?y, by przekona? si? na w?asnej
sk?rze co jest sko?czone a co nie, zapraszam na nasze
forum, a gdy rozpoczn? si? kolejne beta testy - namawiam
do zg?oszenia si? do nich, je?li "puste" s?owa was nie przekonuj?.
Odezw? si? p??niej z filmikiem.

Pozdrawiam
Grimek
 
Last edited:

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Tak masz racje chodzi o date startu 25 czerwiec. Takiego ots jeszcze nikt nie zrobi? to co? nowego co przyci?ga graczy kt?rzy s? ciekawi tych nowo?ci. Skoro poda?e? date startu to powiniene? spodziewa? sie krytyki po tym jak ots nie wystartowa?. Wszystkich ciekawi jak to wyglada i dlatego taki filmik to dobry pomys?. Z mojej strony koniec krytyki. I masz racje lepiej dopracowa? wszystko na 100% bo granie na Ots-ach z b??dami wkurza ludzi co powoduje odejsciem graczy. S? wakacje i jak wszyscy chcecie je jako? spedzi? a nie tylko siedzie? przed kompem. Przepraszam Cie i twoja ekipe za krytyke.
 
Last edited:

pepeTARNOW

Active User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
58
Reaction score
4
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

i teraz nast?puje oczywi?cie fala obro?c?w....
by? termin startu, tak?
mieli?cie problemy nie uda?o si? to Wam, wi?c....dali?cie dupy, zdarza si? :)
i to kieruje do obro?c?w: nie odwracajcie kota ogonem, nie wystartowali w planowanej dacie, wi?c fala krytyki jest normaln? spraw?, chocia? oczywi?cie jest ona w tym przypadku przesadna i wkurwiaj?ca, lepiej juz siedzie? cicho i czeka? jak si? dalej sprawy potocz?, co w?a?nie zamierzam zrobi?, bo czeka? warto
a i jeszcze kilka s??w do kolesia co nazywa kogokolwiek ?mieciem....za takie s?owa to sie ostry wpierdol dostaje i jak nie zm?drzejesz to pewnie nieraz Ci si? przytrafi
to jest szczyt wszystkiego ?eby nazywac SMIECIEM kogokolwiek
 
Joined
Jun 27, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grim Ots na pewno wystartuj? , siedz? na beta te?cie i widz? ci?gle , ?e nad nim pracuj? . Nie piszcie bezsensownych post?w typu "Ots na pewno nie wypali ... Data startu by?a ju? podana , a tu dalej nie ma otsa!" . Pisz? przecie? na pocz?tku tego tematu wyra?nie , ?e wyst?pi?o op??nienie i start mo?e si? troch? op??ni? ci??ko to zrozumie? ? wiem ,?e czekacie do?? d?ugo na start Grim Otsa ja te? nie mog? si? doczeka? ale pisanie bezsensownych post?w wam nic nie da tylko przed?u?acie start bo taki Grimek musi odpisywa? ka?demu na niepotrzebny post . Radz? wam przesta? pisa? g?upie posty, a na pewno Grim ruszy szybciej ni? wam si? wydaj? . Macie tu kilka screen?w z beta test?w :






Nie wiem czy dobrze b?dzie wida? ;)
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

ludzie w tym teamie sa 3 osoby... Grimek92, Grim90 i Lo Kiki... Wi?c przesta?cie krytykowa? bo grimek m?g? nie wpada? na ten pomys? i wam sie by nudzi?o prawda?
OTS wystartuje wtedy kiedy b?dzie musia?!!! nie przy?pieszycie daty startu krytykuj?c

@up
THX za SS'y
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

ludzie w tym teamie sa 3 osoby... Grimek92, Grim90 i Lo Kiki... Wi?c przesta?cie krytykowa? bo grimek m?g? nie wpada? na ten pomys? i wam sie by nudzi?o prawda?
OTS wystartuje wtedy kiedy b?dzie musia?!!! nie przy?pieszycie daty startu krytykuj?c
@up
THX za SS'y

Lokiki zosta? wyrzucony, bo nic nie robi?. Tzn. na pocz?tku robi?, ale p??niej zacz?? olewa? wszystko. Jak do niego co? napisa?em, to w og?le nie odpisywa?.
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dzieki za SSy :D
Ale czy nie uwazacie ze runy ciekawiej wygladalyby w backpackach tak jak do niedawna bylo na RL?
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dzieki za SSy :D
Ale czy nie uwazacie ze runy ciekawiej wygladalyby w backpackach tak jak do niedawna bylo na RL?
Nie za bardzo rozumiem. Jak to w backpackach? A gdzie s??
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Moze rzeczywiscie zle sprecyzowalem my?l...
Chodzi mi o to ze runy nie maja byc skumulowane po 100x w jednej... Rozumiesz?
Tylko ze np. 20 run w backpacku po 3 u?ycia co daje 60 x na backpack :p
Bo runy po 100 x w jednej to mi sie kojarzy od razu z jakims noob otsem co sie je wala po ziemi bo nie sa nic warte... :D
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Obiecali?my filmik - jest filmik
Oto kr?tki filmik z beta test?w.
Nie by?o czasu by nakr?ci? co?
wi?cej. Mi?ego ogl?dania.

 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Moze rzeczywiscie zle sprecyzowalem my?l...
Chodzi mi o to ze runy nie maja byc skumulowane po 100x w jednej... Rozumiesz?
Tylko ze np. 20 run w backpacku po 3 u?ycia co daje 60 x na backpack :p
Bo runy po 100 x w jednej to mi sie kojarzy od razu z jakims noob otsem co sie je wala po ziemi bo nie sa nic warte... :D

Runy s? stackowane. Czyli na zasadzie potion?w stackowanych, czy spear?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top