What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Pawloos

User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Teraz albo nigdy wybieraj w??czasz serwer albo ten projekt to pora?ka...


haha up i kole? 2up nie musicie gra? p?aka? nikt nie b?dzie :)
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

No c?? ka?dy kto napisa? tutaj posta ma co? racji...Ci co nie sa cierpliwi maj? taki argument ?e poda? zbyt wczesn? dat? startu...Ci co czekaj? na start maj? taki argument ?e ekipa chce wszystko dopracowa?.Moja ocena nie b?dzie ani w tej ani w tej dziedzinie.Gdy? serwer dopracowany ale nudny i temu nie zagram.
Pozdrawiam!Punisher.
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ty sobie chyba koles jaja robisz.... W moich oczach jestes nikim. Kazdy Twoj post przekonuje mnie, ze nie mam po co wbijac na ten server. Mialo byc na poczatku wakacji, ale ble ble ble. No, ok. Potem mowa byla o 1 sierpnia. Kilka dni temu przeczytalem post, ze server moze powstac 20++ lipca. Teraz piszesz, ze start jest "Za troch? ponad miesi?c".
A idz pan w ch*j. Najwieksza porazka w tym projekcie jetes Ty i wspolczuje wspolzalozycielowi.

To, ?e napisali?my, ?e ruszamy pierwszego dnia wakacji, nie oznacza
ze mamy pierwszego dnia ruszy?, bo inaczej was oszukali?my ^^
Jak Ci w reklamie kremu na zmarszczki powiedz?, ?e Ci zejd? po tygodniu,
a nie zejd? to te? tak si? sra? b?dziesz? Znalaz? bym Ci stosowny guziczek
na mase?ku ale szkoda mi czasu.

Obiecuj?, ?e w tym temacie ju? niczego nie napisz?, a? do startu.
A jak kto? chce wi?cej informacji niech si? dowiaduje z plotek.

I naucz si? rozr??nia? stwierdzenia "pierwszego sierpnia"
i "po pierwszym sierpnia".
 
Last edited:

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grim napisa?es ze dwa lata robicie ots hahahah z tego mam ubaw i ciagle cos konczycie lub zaczynacie buahahah cz?owieku ile ty masz lat. Juz to widze jak ten ots ruszy. draxoth masz racje :) i szkoda gadac bo ten grim to nastepny noob
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

grima robi? 2 lata... i we? se sam zgadnij z dok?adno?ci? do 1 dnia kiedy ty umrzesz...
w?tpie ?e zgadniesz... tak samo z grimem niewiedz? kiedy sk?cz?... a jak b?dziecie tyle pyta? zadawa? grimowi to on 9/10 dnia sp?dza na forach odpowiadaj?c na pytania...


ZGADZASZ SI? ZE MN?? PODZI?KUJ MI!
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
maslo czy margaryna? Chyba ze na sucho wolisz wchodzic w dupe. Nie musisz sie za nikogo tlumaczyc. Jak koles ma mozg to sam moze odpisac.

@2up
szkoda, ze akurat taki noob musi byc zalozycielem/wspolzalozycielem tego projektu.

@Grimek Twoja niekompetentnosc nie zna granic. Nikt Ci nie kazal podawac daty startu co do dnia - to po pierwsze. Po drugie: "Potem mowa byla o 1 sierpnia." co wcale nie oznacza, ze rzekomy start mial byc 1. Tak czy inaczej "po pierwszym sierpnia" to moze byc rownie dobrze za 10 lat, co innego jakbys napisal w sierpniu. Jak nie masz 14 lat to chce abys wiedzial, ze odnosze wrazenie, ze jednak masz ;]
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Prace nad OTSem zosta?y zatrzymane na p??tora miesi?ca i nie jestem zobowi?zany do t?umaczenia si?, dlaczego. Po prostu nast?pi?a pewna smutna sprawa, kt?ra przerwa?a prace o owy czas.

Te p??tora miesi?ca (straconego) bierzemy zatem na zapas, by uko?czy?, co niedoko?czone, tyle.

Przewidujemy jednak zako?czenie pr?dzej :)

W ka?dym razie beta testerzy ju? od kilku tygodni testuj?, informuj? o b??dach, pomagaj? i jest coraz lepiej.

Serwer ruszy tak szybko, jak to mo?liwe i nie ma szans, ?eby nie ruszy?.

Pytanie, dlaczego nie ruszymy teraz? Ot?? m?wi? - nie chcieliby?cie gra? na OTSie, kt?ry z pocz?tku crashowa?, gdy gracz stawa? na ogie?, kt?ry czy?ci? z w?a?cicieli domki po zresetowaniu serwera, czy nie pozwala? na atakowanie broniami dystansowymi. Tak, takie b??dy by?y na pocz?tku, sp?dza?em d?ugie dni przy C++, by to naprawia?, niekt?re b??dy by?y proste do naprawy, inne nie. Beta testerzy na razie wykryli takie, wkr?tce na pewno wykryj? i inne. Gdy b?dzie ju? w miar? stabilnie a my wprowadzimy aktualizacje, wypu?cimy serwer.

No i przede wszystkim prosz? si? nie denerwowa?, ?e op??niamy. Nie robimy tego na z?o?? wam, tylko z powodu, kt?ry opisa?em na pocz?tku.

Pozdrawiam.

#alonso30
Wystarczy popatrze? na twoje posty. Ci?gle obra?asz nasz serwer i nabijasz sobie nimi licznik post?w. Kiedy w ko?cu doro?niesz? Albo ewentualnie, kiedy ci si? to znudzi?
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A ja czekam ci?gle na Grim Ots i tylko mam ubaw z krytyk?w przecie? jak wam si? nie podoba to prosz? nie wypowiada? si? w temacie.
 

Goliiath

Active User
Joined
May 3, 2010
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Tak @UP racja
te? czekam co chwile widz? jak noobki pisz? kiedy start itd i m?wi? ze co? zaczynaj? i co? ko?cz?..
wiem jak to jest. ; >
my?l? ze zrobienie skryptu tu 1 min roboty..;/
Wejd?cie sobie zjeby na Grimots.pl
I tam czytajcie to zobaczy? co oni robi? i ile ..

...
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

jak wam si? nie podoba to prosz? nie wypowiada? si? w temacie.

Nie masz racji, je?li kto? ma jakie? zarzuty mo?e je podawa? i rozpoczyna? w ten spos?b dyskusje. Inna sprawa to wypowiedzi draxotha i alonso. Takie oskar?enia bez pokrycia/sensownych argument?w do najprzyjemniejszych nie nale??. Sam cz?sto si? z tym zjawiskiem na forum spotykam...
 

pepeTARNOW

Active User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
58
Reaction score
4
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A ja czekam ci?gle na Grim Ots i tylko mam ubaw z krytyk?w przecie? jak wam si? nie podoba to prosz? nie wypowiada? si? w temacie.
hahaha, a to niby dlaczego?
czy to jest temat chwalebny gdzie wszyscy mamy uwielbia? grim ots, kt?ry nie istnieje :>?
to temat zar?wno do narzeka? jak i do pochwa?, og?lnie ma to by? dyskusja, wi?c ?ale te? odpadaj?
kolejne prze?o?enie daty startu z 1 sierpnia jest moim zdaniem bardzo nietaktowne i dowodzi, ze nie potraficie si? zorganizowa? odpowiednio
nale?y mierzy? si?y na zamiary :)
ale cz?owiek jakto cz?owiek jest istot? bardzo niedoskona??, wi?c czekam dalej, lecz w takim tempie zejdzie Wam do pa?dziernika, a wtedy zn?w szko?a i brak czasu
 

Wonsz1908

User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
jakiego pazdziernika w sierpniu znow przeloza i w koncu bedzie w 1 dzien wakacji ale 2011

@topic
wiec macie sie z czego cieszyc bedzie na 1 dzien wakacji ale 2011
 

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

buhaahhaah
kolejne dzieci ktore czekaja na server ktory niewyjdzie ;d
niewidzicie ze to jest joke? buhaahaahha
pobiecywali "ta mamy dedyki ta wszystko" a pewnie jakis 10 latek to robi z mama ktora szuka po forach jak ujezdzac konia
buhahahaha
temat mozna zamknac bo zal postow ;d
 
A

AOTG

Guest
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

buhaahhaah
kolejne dzieci ktore czekaja na server ktory niewyjdzie ;d
niewidzicie ze to jest joke? buhaahaahha
pobiecywali "ta mamy dedyki ta wszystko" a pewnie jakis 10 latek to robi z mama ktora szuka po forach jak ujezdzac konia
buhahahaha
temat mozna zamknac bo zal postow ;d

Ja pierdole. Wyjd? i zamilknij.
Czyta?e? chocia? dziesi?ciolatku ich forum? By?o ju? powiedziane, ?e nie b?dzie tu nic nowego. Czekaj do ko?ca wakacji i dopiero wtedy sie odzywaj.
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

hahaha, a to niby dlaczego?
czy to jest temat chwalebny gdzie wszyscy mamy uwielbia? grim ots, kt?ry nie istnieje :>?
to temat zar?wno do narzeka? jak i do pochwa?, og?lnie ma to by? dyskusja, wi?c ?ale te? odpadaj?
kolejne prze?o?enie daty startu z 1 sierpnia jest moim zdaniem bardzo nietaktowne i dowodzi, ze nie potraficie si? zorganizowa? odpowiednio
nale?y mierzy? si?y na zamiary :)
ale cz?owiek jakto cz?owiek jest istot? bardzo niedoskona??, wi?c czekam dalej, lecz w takim tempie zejdzie Wam do pa?dziernika, a wtedy zn?w szko?a i brak czasu

Czy ty jeste? ?lepy? Napisa?em, dlaczego przesun?li?my.

@up
jakiego pazdziernika w sierpniu znow przeloza i w koncu bedzie w 1 dzien wakacji ale 2011
@topic
wiec macie sie z czego cieszyc bedzie na 1 dzien wakacji ale 2011

Kolejny troll.

buhaahhaah
kolejne dzieci ktore czekaja na server ktory niewyjdzie ;d
niewidzicie ze to jest joke? buhaahaahha
pobiecywali "ta mamy dedyki ta wszystko" a pewnie jakis 10 latek to robi z mama ktora szuka po forach jak ujezdzac konia
buhahahaha
temat mozna zamknac bo zal postow ;d

By? chcia? mie? cho? u?amek mojej wiedzy.

A do was wszystkich:
http://tibia.net.pl/zapowiedzi/2903...da-konna-bomberman-upgrade-34.html#post995959

Grim90 said:
Prace nad OTSem zosta?y zatrzymane na p??tora miesi?ca i nie jestem zobowi?zany do t?umaczenia si?, dlaczego. Po prostu nast?pi?a pewna smutna sprawa, kt?ra przerwa?a prace o owy czas.

Te p??tora miesi?ca (straconego) bierzemy zatem na zapas, by uko?czy?, co niedoko?czone, tyle.

Przewidujemy jednak zako?czenie pr?dzej :)

W ka?dym razie beta testerzy ju? od kilku tygodni testuj?, informuj? o b??dach, pomagaj? i jest coraz lepiej.

Serwer ruszy tak szybko, jak to mo?liwe i nie ma szans, ?eby nie ruszy?.

Pytanie, dlaczego nie ruszymy teraz? Ot?? m?wi? - nie chcieliby?cie gra? na OTSie, kt?ry z pocz?tku crashowa?, gdy gracz stawa? na ogie?, kt?ry czy?ci? z w?a?cicieli domki po zresetowaniu serwera, czy nie pozwala? na atakowanie broniami dystansowymi. Tak, takie b??dy by?y na pocz?tku, sp?dza?em d?ugie dni przy C++, by to naprawia?, niekt?re b??dy by?y proste do naprawy, inne nie. Beta testerzy na razie wykryli takie, wkr?tce na pewno wykryj? i inne. Gdy b?dzie ju? w miar? stabilnie a my wprowadzimy aktualizacje, wypu?cimy serwer.

No i przede wszystkim prosz? si? nie denerwowa?, ?e op??niamy. Nie robimy tego na z?o?? wam, tylko z powodu, kt?ry opisa?em na pocz?tku.

Pozdrawiam.

#alonso30
Wystarczy popatrze? na twoje posty. Ci?gle obra?asz nasz serwer i nabijasz sobie nimi licznik post?w. Kiedy w ko?cu doro?niesz? Albo ewentualnie, kiedy ci si? to znudzi?
 

pepeTARNOW

Active User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
58
Reaction score
4
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grim90
prawdziwa organizacja polega na rozplanowaniu czego? w taki spos?b aby przewidzie? napotykane problemy zwi?zane z serwerem jak i z realnym ?yciem

rozumiem, ?e mog?a sie wydarzy? jaka? powa?na sprawa, st?d przesuni?cie na 1 sierpie?,
ale kolejnego przesuni?cia raczej nie rozumiem i pokazuje ono w?a?nie Wasz brak organizacji :)
czytaj ze zrozumieniem po prostu

Prace nad OTSem zosta?y zatrzymane na p??tora miesi?ca i nie jestem zobowi?zany do t?umaczenia si?, dlaczego. Po prostu nast?pi?a pewna smutna sprawa, kt?ra przerwa?a prace o owy czas.
no tak swoj? drog? to nie widze tego rzekomo napisanego powodu
 
Last edited:

Pawloos

User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

up
Pisa?o ?e startuj? po 1 sierpnia a nie , ?e pierwszego sierpnia pozatym wiem , ?e serwer istnieje kolega kolegi szuka b??d?w na mapie.
 

Kakashi

Active User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
96
Reaction score
6
Age
33
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Prace nad serwerem zosta?y przerwane dlatego ze jest ciep?o :) s? "Wakacje" dajcie mu poje?dzi? po ?wiecie a nie tylko popierdala? klawiatur? ca?ymi dniami na komputerze i tylko w skryptach.Rozumiem ?e wi?kszo?? z was nie mo?e si? doczeka? ale komentarze typu (O ja pierdole to wystartuje jak moja babka dostanie r?te..w 2011) s? tu absolutnie zb?dne, gdy? osobom pracuj?cym w projekcie takie posty psuj? smaczek do zrobienia czego? w serwerze.Osobom kt?re nie mog? doczeka? si? startuje radze si? wybra? na jaka? d?u?sz? wycieczk? lub po prostu znale?? sobie jakie? inne zainteresowanie ni? bezsensowne wypowiedzi "hu ju mu ju dziki w??".Pozdrawiam z Ko?obrzegu :)
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

server jest troszk? nie dorobiony [by?em testerem wi?c wiem :D] dlatego trwaj? prace, a dodatkowo s? wakacje i za?o?yciele [tak nawet oni] musz? odpocz??.
PRZESTA? MI PO NICH JECHA? !! ...jak tacy m?drzy to sami r?bcie Otsa to zobaczymy...
 

Walkman

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
98
Reaction score
8
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

?al mi kurwa was
 
Status
Not open for further replies.
Top