What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Czyli konta bonusowe sa = PACC? Bo z tego co zauwazylem to bez takiego konta mozliwosci sa male :d Jedyne za co w tym przypadku szacunek to to ze czary dla PACC zostawiliscie rowniez kontom bez bonusa :p Chyba ze sie myle
Mylisz si?, konto bonus daje tylko jakie? dodatkowe mo?liwo?ci kt?re w pewnym stopniu u?atwiaj? gr? ale nie daj? ?adnej przewagi nad innymi graczami a bez konta bonus mo?na normalnie gra?, domki mo?na kupowa? etc... jak dla mnie ten bonus nie daje zbyt wiele ;)
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Mylisz si?, konto bonus daje tylko jakie? dodatkowe mo?liwo?ci kt?re w pewnym stopniu u?atwiaj? gr? ale nie daj? ?adnej przewagi nad innymi graczami a bez konta bonus mo?na normalnie gra?, domki mo?na kupowa? etc... jak dla mnie ten bonus nie daje zbyt wiele ;)

Jesli naprawde tak jest to rzeczywiscie gracze bez bonusa nie beda pokrzywdzeni ;d A co do domkow to wlasnie grimek napisal ze beda one dla kont bonusowych... :p
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jesli naprawde tak jest to rzeczywiscie gracze bez bonusa nie beda pokrzywdzeni ;d A co do domkow to wlasnie grimek napisal ze beda one dla kont bonusowych... :p
Tz. ja czyta?em ?e domki b?d? dla wszystkich ale b?d? te bardziej wypasione tylko dla bonus ;)
Ps. niech wypowie si? Administrator to b?dziemy wiedzie? na pewno.
 
Last edited:

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
Wypowiedzia?em si? tak?e na temat. Nabijanie post?w mam w ?yciu z b??dem ortograficznym na pocz?tku.

I kto to m?wi, sam piszesz jak prostak. I wi?cej mnie nie wyzywaj bo jak ja zaczn?.. To b?dzie...
Nie, to ty klniesz. Ja ci? nie wyzywam, tylko zwracam uwag?. Bo jak zaczniesz to co? Co ty mo?esz? Co nabluzgasz mi jak 9 latek? W gruncie rzeczy, po twoich wypowiedziach, to oscylujesz gdzie? na poziomie 13-14 lat.

@temat
No bo ja np. nolife nie jestem, ale dobrze zarabiam w rlu i lubi? mie? z tego korzy?ci. O, to fajowo, ?e za bonus te? s?. Szkoda, ?e nie wszystkie, ale wtedy jak by grali ci bez bonus?
 
Last edited:

Ferp

Active User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
82
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Odchodz? troszke od waszych temat?w. Czy ju? wiadomo kiedy b?dzie Start Servera?
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Odchodz? troszke od waszych temat?w. Czy ju? wiadomo kiedy b?dzie Start Servera?
Nie na razie nic nie wiadomo na ten temat...

##Aha mam pytanie czy czary b?d? spolszczone czy normalne?
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Odchodz? troszke od waszych temat?w. Czy ju? wiadomo kiedy b?dzie Start Servera?

Rozumiem, ?e czytanie boli, ale z miliard razy pisali?my, ?e nie ma. Zaraz wstawi? sobie to do sygnatury, kurfa.

@up
Mam nadziej?, ?e zostan? w ?acinie, jak s?. Bo jakby to brzmia?o Utevo Mas Res? ULECZENIE MASOWE NATYCHMIAST! POKEMON!
 

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Na forum serva doczytalem sie ze tylko postacie bonusowe beda mogly zakladac gildie, co moim zdaniem jest bezsensowne..
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A dla mnie nie. To ma by? full RPG, wi?c gildie ala' Ola Rzepka Pekej Team, s? raczej niestosowne. P?ki co mo?na mie? tylko nadziej?, i?:

1. Nie b?dzie mno?nik?w expa, loota itd.
2. B?d? prawdziwe kuk?y/tarcze treningowe, a nie monki/beholdery (btw. lol, kto ?wiczy na beholderze?)
3. Zamiast suchych (+1) (+5) b?d? jakie? urozmaicone, np. twarda, perfekcyjna, dobra, zepsuta itd.
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A dla mnie nie. To ma by? full RPG, wi?c gildie ala' Ola Rzepka Pekej Team, s? raczej niestosowne. P?ki co mo?na mie? tylko nadziej?, i?:
1. Nie b?dzie mno?nik?w expa, loota itd.
2. B?d? prawdziwe kuk?y/tarcze treningowe, a nie monki/beholdery (btw. lol, kto ?wiczy na beholderze?)
3. Zamiast suchych (+1) (+5) b?d? jakie? urozmaicone, np. twarda, perfekcyjna, dobra, zepsuta itd.

Skoro nie chcesz mnoznikow expa ani loota to po co grasz na OTSach? Te mnozniki sa wyznaczane od RL Tibi... To czemu tam nie pograsz?
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Skoro nie chcesz mnoznikow expa ani loota to po co grasz na OTSach? Te mnozniki sa wyznaczane od RL Tibi... To czemu tam nie pograsz?

1. Nie grywam w badziewny pro elo war otsy.
2. Napisa? full RPG, a ja lubi? prawdziwe RPG. Nie jak w Tibi. Polski j?zyk blokowy, pieprzenie o sprawach z rla. Kt?ry ork m?wi po polsku i rozprawia, ?e julka go nie kocha, albo komp przycina, albo "ORAMY GO?!"
3. Mno?niki nie s? RPG.
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Kiedy START ?!???
Ku*wa do?? tego szanowny noobie przeczyta? by? stron? 54 tego tematu i zobaczy? by? ?e s? tak chyba z 3 odpowiedzi kiedy start ale odpowiem ci jeszcze raz NIE WIADOMO
 

Toco Tronic

Active User
Joined
Jul 31, 2010
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A dla mnie nie. To ma by? full RPG, wi?c gildie ala' Ola Rzepka Pekej Team, s? raczej niestosowne. P?ki co mo?na mie? tylko nadziej?, i?:
1. Nie b?dzie mno?nik?w expa, loota itd.
2. B?d? prawdziwe kuk?y/tarcze treningowe, a nie monki/beholdery (btw. lol, kto ?wiczy na beholderze?)
3. Zamiast suchych (+1) (+5) b?d? jakie? urozmaicone, np. twarda, perfekcyjna, dobra, zepsuta itd.
Czlowieku niech bedzie lepiej tak aby ludzie mogli zakladac od danego lvla a nie z bonusem. Dla mnie ten bonus robi sie troche podobny pacca na rl tibii, poniewaz domki tez beda only dla bonusa.
 

kuzma

User
Joined
Apr 29, 2009
Messages
42
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Prosz? jedynie o Administrator?w projektu o ogarniecie si? okej ?

Czyta?em wasze bzdury ju? w kwietniu, pisz?

,,25/06/2010r" Odpalamy, wracasz ze szkoly i wakacje blablabla.


A tu co ? Niewiadomo czy uda wam si? wystartowa? do konca wakacji.

Prosz? was o jedno. Albo zamknijcie Temat, albo dajcie sobie spok?j i postarajcie si? odpalic na 2011 rok.

Tyle z mojego zdania.

P.S Serwer si? zapowiada? Ciekawie



Pozdrawiam
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Prosz? jedynie o Administrator?w projektu o ogarniecie si? okej ?
Czyta?em wasze bzdury ju? w kwietniu, pisz?
A tu co ? Niewiadomo czy uda wam si? wystartowa? do konca wakacji.
Prosz? was o jedno. Albo zamknijcie Temat, albo dajcie sobie spok?j i postarajcie si? odpalic na 2011 rok.
Tyle z mojego zdania.
P.S Serwer si? zapowiada? Ciekawie
Pozdrawiam

Co? Ci przeszkadza, ?e zainteresowane osoby mog? si? tu wypowiedzie??
Jak by?my zamkn?li ten temat, nie mia? by? gdzie narzeka? :D
Niezale?nie kiedy wystartujemy, to nadal jest zapowied?, wi?c
mamy pe?ne prawo do otwartego tematu w tym dziale.
 

Sanixq

Active User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
133
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grimek, ?ycze Ci jak najlepiej ale je?eli mia?by? odpali? serwer ju? by? to zrobi?
by?o kilka termin?w i ?aden nie wypali?. A taki nie okre?lony termin jest g?upot?
czekanie w ciemno to denerwuj?ca sprawa, m?g?by? mniej/wi?cej okre?li? date
otwarcia je?eli takowa wogole nast?pi. Czy to takie ci??kie ?
Macie Ch*j wie jakie problemy z silnikiem czy inn? istotn? rzecz? z kt?ra sobie poradzi?
nie mo?ecie czy jak...

PFff... Niech ?adna osob? nie komentuje tego posta
oczekuje odpowiedz jedynie od grima
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Czlowieku niech bedzie lepiej tak aby ludzie mogli zakladac od danego lvla a nie z bonusem. Dla mnie ten bonus robi sie troche podobny pacca na rl tibii, poniewaz domki tez beda only dla bonusa.

Chcesz powiedzie?, ?e gracz z domkiem jest graczem, kt?ry ma w jaki? spos?b u?atwione granie? Nie, domek jest jedynie dekoracj?. Przecie? nie dajemy graczom z bonusem nowych resp?w, miejsc?wek, czar?w, czy specjalnych przedmiot?w tylko dla nich, kt?re dadz? im przewag?, a zwyk?ym nie, dop?ki nie kupi? konta bonus.

Mo?e masz jakie? inne pomys?y, co da? graczom, kt?rzy zechcieli wp?aci? na serwer?

Grimek, ?ycze Ci jak najlepiej ale je?eli mia?by? odpali? serwer ju? by? to zrobi?
by?o kilka termin?w i ?aden nie wypali?. A taki nie okre?lony termin jest g?upot?
czekanie w ciemno to denerwuj?ca sprawa, m?g?by? mniej/wi?cej okre?li? date
otwarcia je?eli takowa wogole nast?pi. Czy to takie ci??kie ?
Macie Ch*j wie jakie problemy z silnikiem czy inn? istotn? rzecz? z kt?ra sobie poradzi?
nie mo?ecie czy jak...
PFff... Niech ?adna osob? nie komentuje tego posta
oczekuje odpowiedz jedynie od grima

No tak bywa, nie chc? si? por?wnywa? do Blizzarda, bo to ?adne por?wnanie, ale dla przyk?adu oni te? obiecali, a kiedy wypu?cili?

No w?a?nie, tak to z tym jest. Jest data szacunkowa, ale plany mog? si? potoczy? ca?kiem inaczej.

Nie mamy ?adnych problem?w ze silnikiem, aktualnie pisz? stron? i forum serwera od zera, bo nie mam zamiaru si? wstydzi? za g?sior acc makery pe?ne dziur.

Daty nie podamy. Dlaczego? Bo r??nie losy mog? si? przytoczy?. Jak sko?czymy, ustalimy dat? startu. Sko?czymy, gdy sko?czymy, koniec. Nie robimy nikomu celowo na z?o?? nie wypuszczaj?c serwera, po prostu jest du?o roboty.

Nie chcesz gra?? Spoko, jest wielu graczy, kt?rzy przyjd?, gdy sko?czymy.
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ponawiam swoje pytanie czy czary b?d? spolszczone?
 
Status
Not open for further replies.
Top