What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

No to ja kupuj? bonus. M?g?by? Grim poda?, gdzie ile ewentualnie b?dzie to kosztowa? + poda? numer konta w banku (na PW), mo?e dokona?bym Pre Paida.

Edit: Ofc. je?li jest taka opcja.
 
Last edited:

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

No to ja kupuj? bonus. M?g?by? Grim poda?, gdzie ile ewentualnie b?dzie to kosztowa? + poda? numer konta w banku (na PW), mo?e dokona?bym Pre Paida.
Edit: Ofc. je?li jest taka opcja.


Kole? wyluzuj. Widz?, ?e ju? tob? rzuca na lewo i na prawo ale poczekaj do startu... Po co ci prepaid..
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Rzuca mn?, przyjacielu, ano rzuca. Bo kiedy loguj? na normalny ?wiat i widz? t? pustk?, ten relikt przesz?o?ci. Agoni? Tibi. Mo?e odmieni si? to jak w afryce pojawi? si? s?abe komputery (w krajach typu Nigeria, Libia, nie RPA), to mo?e na jaki? czas (z 10 lat?) o?yje. A co potem? Ano, potem mo?e wr?c?. Bo te Metiny i WoWy trac? z czasem na 3D. A Tibia nigdy nie b?dzie przestarza?a, bo sam jej silnik ju? jest. Mo?e po prostu powr?ci kiedy? dawny klimat na kt?rym? z ots?w. Bo?e, ile ja bym da? za domek na skarbie. W stylu:

SKA?A.DOM.TRAWA.KONIEC P??KI SKALNEJ. MG?A ZAKRYWAJ?CA PRZEPA??.

Ma?y kominek, biblioteczka, dywan. Fotel. Ciasteczka. Czekanie na towarzyszy po czym wsp?lna wyprawa w zamie? ?nie?na, b?d? przeczekanie jej w cieple domostwa. Siadanie na kanapie, krze?le itd. Chryste...
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Rzuca mn?, przyjacielu, ano rzuca. Bo kiedy loguj? na normalny ?wiat i widz? t? pustk?, ten relikt przesz?o?ci. Agoni? Tibi. Mo?e odmieni si? to jak w afryce pojawi? si? s?abe komputery (w krajach typu Nigeria, Libia, nie RPA), to mo?e na jaki? czas (z 10 lat?) o?yje. A co potem? Ano, potem mo?e wr?c?. Bo te Metiny i WoWy trac? z czasem na 3D. A Tibia nigdy nie b?dzie przestarza?a, bo sam jej silnik ju? jest. Mo?e po prostu powr?ci kiedy? dawny klimat na kt?rym? z ots?w. Bo?e, ile ja bym da? za domek na skarbie. W stylu:
SKA?A.DOM.TRAWA.KONIEC P??KI SKALNEJ. MG?A ZAKRYWAJ?CA PRZEPA??.
Ma?y kominek, biblioteczka, dywan. Fotel. Ciasteczka. Czekanie na towarzyszy po czym wsp?lna wyprawa w zamie? ?nie?na, b?d? przeczekanie jej w cieple domostwa. Siadanie na kanapie, krze?le itd. Chryste...

Synek co do klimatu to sie z toba zgodze :d Ciezko bedzie z jego powrotem :d
Ale moze twoj wymarzony domek sobie w ?yciu wybudujesz a nie w grze ^.-? Bo chyba leciutkie braki masz xd
 

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jako? dawno nie pisali?cie ile b?dzie op??nienia, wiec na kiedy planujecie kolejne ?

i tak btw. Drodzy forumowicze i osoby czekaj?ce na server, pami?tajcie nie pytajcie si? kiedy jest data startu, tylko i wy??cznie pytajcie si? kiedy jest data kolejnego op??nienia ;]
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

W Polsce kolego nie ma takiego miejsca. No i nie jestem milionerem.
 

Xgambit

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

No to kiedy kolejne op??nienie ?
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jak nie b?dzie na czas.
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@Xgambit
Dla takich noobow jak wy to lepiej zeby ots w ogole nie ruszyl... Jest wiele graczy ktorzy z takich kretynow jak ty zrobi sobie liste do zdobywania reputacji mordercy... Ja to zrobie na pewno...
A tak btw jak wypowiadasz sie w jakims temacie to moze przeczytaj chociaz z 3 poprzednie strony? Tam przynajmniej 2/3 razy bylo napisane na temat tego ze data startu jest chwilowo nieokreslona :|

@topic
Bardzo fajny server :d Oby wszystko sie udalo przed koncem wakacji
 
Joined
Jun 28, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jakie jest ip serva? :p
 

madox

User
Joined
Sep 3, 2009
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ju? podaje ip:Illuminatus.to.idiota.do-pot?gi.net
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jakie jest ip serva? :p
Serwer jeszcze nie wystartowa? tak ?e ip jeszcze nie ma ;D

Ju? podaje ip:Illuminatus.to.idiota.do-pot?gi.ne
A ty jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz ;/
 

DaViDeQ24

Advanced User
Joined
Jul 13, 2008
Messages
274
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
Ip serwera jest znane bo ?atwo si? domy?li?, ?e b?dzie to grimots.pl ;p
@top
Na pewno wejd?, po prostu musz? zobaczy? jak wam to wysz?o ;pp
Oby start by? przed wakacjami, poniewa? tak to b?d? mia? troch? czasu tylko weekendami ;p
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@Up
Akurat z tego co czyta?em to wcze?niej by?o ip grim-world.pl czy tam net.
___________________________
Blady kilka dni temu pisa?, ?e start b?dzie za 2-3 tygodnie czyli na szybk? matm? 15-21 sierpnia. Co? ko?o tego.
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A ty jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz ;/

Dlaczego? Ma prawo je?dzi? kolesiowi, bo jest ?mierdz?cy le? i nier?b.
 

Sanixq

Active User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
133
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dlaczego? Ma prawo je?dzi? kolesiowi, bo jest ?mierdz?cy le? i nier?b.

W takim razie i ja mam prawo tobie jecha?, bo jeste? zrytym g??bem gdy widz? twoje posty to nie dobrze mi si? robi...Kolejny idiota kt?ry pr?buje dowarto?ciowa? si? przez internet, ale jak to m?wi?... Kozak w necie zero w ?wiecie
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

W takim razie i ja mam prawo tobie jecha?, bo jeste? zrytym g??bem gdy widz? twoje posty to nie dobrze mi si? robi...Kolejny idiota kt?ry pr?buje dowarto?ciowa? si? przez internet, ale jak to m?wi?... Kozak w necie zero w ?wiecie

Ta te? mo?esz. Tylko r??nica, mi?dzy Twoim dowarto?ciowaniem si? w necie, a moim wkurzeniem na nooby, kt?rym nie chce si? przeczyta? 3 post?w wy?ej lub mojego podpisu, jest znaczna.

Zawsze mo?esz si? dowarto?ciowa?. "Oooo, pojecha?em mu w necie, niby broni?c noba. Jestem wielki!"
 
A

AOTG

Guest
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Rzuca mn?, przyjacielu, ano rzuca. Bo kiedy loguj? na normalny ?wiat i widz? t? pustk?, ten relikt przesz?o?ci. Agoni? Tibi. Mo?e odmieni si? to jak w afryce pojawi? si? s?abe komputery (w krajach typu Nigeria, Libia, nie RPA), to mo?e na jaki? czas (z 10 lat?) o?yje. A co potem? Ano, potem mo?e wr?c?. Bo te Metiny i WoWy trac? z czasem na 3D. A Tibia nigdy nie b?dzie przestarza?a, bo sam jej silnik ju? jest. Mo?e po prostu powr?ci kiedy? dawny klimat na kt?rym? z ots?w. Bo?e, ile ja bym da? za domek na skarbie. W stylu:
SKA?A.DOM.TRAWA.KONIEC P??KI SKALNEJ. MG?A ZAKRYWAJ?CA PRZEPA??.
Ma?y kominek, biblioteczka, dywan. Fotel. Ciasteczka. Czekanie na towarzyszy po czym wsp?lna wyprawa w zamie? ?nie?na, b?d? przeczekanie jej w cieple domostwa. Siadanie na kanapie, krze?le itd. Chryste...

Wida? tw?j ?wiat opiera si? tylko na Tibii i wyssanych z palca wyobra?eniach o klimacie tej gry.


W Polsce kolego nie ma takiego miejsca. No i nie jestem milionerem.

Nie trzeba by? milionerem. A w Polsce na pewno znalaz?by? takie miejsce tylko wystarczy poszuka?, ale ty pewnie wolisz marzy? o Tibii bez wad.


@Topic
Tak?e chcia?bym wiedzie? kiedy start :X
Bo usprawiedliwianie si? tekstem "po 1 sierpnia" robi si? troch? nudne. No ale mam nadziej?, ?e w og?le ruszycie ;' d
 

Charin

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Wida? tw?j ?wiat opiera si? tylko na Tibii i wyssanych z palca wyobra?eniach o klimacie tej gry.

Nie trzeba by? milionerem. A w Polsce na pewno znalaz?by? takie miejsce tylko wystarczy poszuka?, ale ty pewnie wolisz marzy? o Tibii bez wad.

Ad.1
Wida? ?e psychologi to ty nie studiujesz.

Ad.2
Bardzo du?o graczy ma "wyssanye z palca wyobra?enia o klimacie tej gry." Albo po prostu dla Ciebie klimat to napierdalanie lvla i "jestem omg pro". Ludzie lubi? uniwersum np. "Wied?mina", cz?sto z kim? tam si? uto?samiaj?. Robi? konwenty. Bo lubi? ten klimat. Tak jak ja lubi? klimat tej gry.

Ad.3
"Zawsze m?g?bym zrobi? to czego ty nie mo?esz. A ?e nie mo?esz tego sprawdzi?, to mog? tak m?wi?. Jestem PRO!". C??, takie miejsce jak ja opisa?em to domek kt?ry chcia?em zbudowa? w Szkocji. (Tzn. jego wyobra?enie tibijskie oczywi?cie troch? odstaje). Ale tam kolego ka?da ziemia jest czyja? i tak ?atwo jej nie oddadz?. Wi?c jak si? nie znasz to dzi?b w kube?.

Ad.4
Lepiej marzy? i wciela? marzenia w ?ycie, ni? g?wno robi? i narzeka?.
 

Sanixq

Active User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
133
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ad.1
Wida? ?e psychologi to ty nie studiujesz.

Buhahaha, wielki student psychologi si? znalaz?, kt?ry ca?ymi dniami przesiaduje na tibia.net.pl i wyra?a swoje chore opinie.
 
Status
Not open for further replies.
Top