What's new

Jak oceniacie rokgaard

Reznorran

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

no moim zdanie rook jest potrzebny dla tych kt?rzy graj? po raz pierwszy ale dla tych "sta?ych bywalc?w" nie powinno byc rooka jest on dla nich nie potrzebny a teraz po wprowadzeniu wyspy z wyborem klas jest tym bardziej niepotrzebny mogliby?my zaczyna? z 8 lvl'em i wybiera? klase wchodzic do dungeona jak to npc'e nazywajai bic ten 1 lvl lub skillowac xD ;)
 

manieklol

New User
Joined
May 25, 2008
Messages
4
Reaction score
1
Odp: Jak oceniacie rokgaard

To prawda rook jest nudny ale potrzebny dla pocz?tkuj?cych graczy.
 

Unnamed

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
267
Reaction score
32
Odp: Jak oceniacie rokgaard

hmm ja oceniam rook dobrze przechodzi sie go by znac podstawy gry i zeby miec jakies pojecie ocb

dla mnie jest spoko i mi sie podoba bo zawsze mia?em pacc :D
 

Bartas

User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
16
Reaction score
8
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Je?eli grasz pierwszy raz to dobrze przejsc rookgard bo mozna sie nauczyc co i jak jakies podstawy ale potem jak przechodzisz go po raz kilkanasty to naprawde zanudza :p
 

Danielek123

Active User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
74
Reaction score
2
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Rook jest nie potrzebny (poza tutorialem) ale mo?na by go zrobi? na mainie!! Rook jest nie potrzebny!!
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Jak dla mnie to rookgaard dla mnie jest potrzebny, gdy? pomaga on nowym graczom (noobom) Nauczy? si? gra? i nie denerwowa? lepszych graczy g?upimi pytaniami...
Ale powinni zrobi? rookgaard do cho?by 6lv, poniewa? takie siedzenie na rooku i expienie jest nudne i d?ugie ;/
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Nie znacie si? kurde ludzie. Rookgard jest potrzebny dla nowych graczy. Wyobra?acie sobie nooba na mainie? I tak jest ju? ich za wiele. Gdzie pocz?tkuj?cy maj? si? uczy? gra?? Jeszcze pomy?lcie o rookstayerach ;) moim zdaniem rook jest bardzo potrzebny na real cho? na OTS oczywi?cie ?e nie.
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Jak oceniacie rokgaard

rookgaard jest dobry i powinien by?!
Ma wiele zagadek oraz mog? si? nauczy? nowi gracze gra? oraz przygotowa? si? czyli zdoby? ekwipunek,kase oraz umiej?tno?ci.

Pozdro
 

Knight

Advanced User
Joined
May 3, 2008
Messages
347
Reaction score
21
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Nie, kt?rzy m?wi?, ?e rookgaard jest nie potrzebny i w og?le nie ma sensu, ?eby istnia?. I tutaj co poniekt?rzy si? myl?, bo rook ma wiele tajemnic, jest potrzebny pocz?tukuj?cym. Tak?e rookslayerzy korzystaj? z rookgaardu graj? na nim, wbijaj? lvle tak jak na majnie tylko, ?e to jest wyspa nowych.
 

GanJa[JP]

New User
Joined
Dec 5, 2008
Messages
3
Reaction score
2
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Dla Mnie Rooknajebszy juz mam 25 lvl xD
 

gm dawid

New User
Joined
Sep 29, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

jak dla mnie rook jest nie potrzebny wyobra? se ze masz na mine 100lvl sorca i snudzila ci sie profesja sorcerer i robisz nowego hara i znowu rook. ale poco jak ty umiesz gra???
 

perki51

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Ehh.. Rookgard moim zdaniem jest wa?ny, poniewa? jak kto? pierwszy raz gra w tibie i od razu by?by na mainie to co taki noob to by gra? nie umial.. A rookgard go wyuczy i na mainie bedzie smigal p??niej w bohach na 100lvlu :D pzdr

Bump:
jak dla mnie rook jest nie potrzebny wyobra? se ze masz na mine 100lvl sorca i snudzila ci sie profesja sorcerer i robisz nowego hara i znowu rook. ale poco jak ty umiesz gra???

Teraz poprostu to s? 2 godzinki i z rooka wychodzisz dla 100lvla wiec nei widze problemu :p
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Ja rooka nie lubi? i nigdy nie lubi?em, lecz wydaj? mi si? ?e jest potrzebny dla nowicjuszy kt?rzy dopiero si? ucz?:).

Pozdrawiam
ZaPy
 

jordanek12

New User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

jestem za Zia ale wedlug mnie jest za malo lepzych potworow najlepsze to minosy
 

Zega

Active User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Jak oceniacie rokgaard

No rook jest potrzebny po to ?eby ludzie si? nauczyli gra?...
Bo noob'?w na Mainie nie brakuje...
Jak dla mnie to Rook m?g?by by? nawet do 15 lvl
 

webster88

User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

rook jest bardzo nudny ;p zrobilem okolo 80 charow i juz nie moge na niego patrzec;d
 

GonskaPL

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
203
Reaction score
5
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Rookard jest potrzebny zeby nauczyc nowych graczy czegos o tibi


Kazdy bez rookardu nie nabil by nawet 15 lvl a co dopiero 400 xD
 

Captain Price

New User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Na rooku jest nudno noobsko itp nie ma gdzie expi? jak jest du?o os?b oczywi?cie, ale bez tego by?my poszli na 1 levelu na Dragona albo co? i ded odrazu gracze by wychodzili, dlatego rookard musi by? i uczy? graczy.
 

Kubala

User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Wed?ug mnie rook jest potrzebny... ?eby nie on wielu newbie nie wiedzia?oby co z sob? pocz?? na mainland. :confused:
 

Tibiasz

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
63
Reaction score
3
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Wed?ug mnie rook jest potrzebny... ?eby nie on wielu newbie nie wiedzia?oby co z sob? pocz?? na mainland. :confused:
Zgadzam sie rook jest niepotrzebny. Powinno byc jak na niektorych ots(kiedys gralem ale wole real tibie) od razu miec 8 level i wskazowki i do 20 levela nikt cie niemogl zabijac:)
 
Top