What's new

Jak oceniacie rokgaard

karol.s

Active User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
80
Reaction score
7
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Z bankiem tak zrobili bo nie chc? rookslayer?w bo rook jest stworzony do nauki, a nie do toczenia normalnej gry.
 

NeOx13

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
219
Reaction score
16
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Ja tak?e my?le , ?e ROOKARD jest wog?le niepotrzebny . TO strata czasu . Tak pozatym nie powinno by? go a PVP powinno by? od 8 levela . I wszystko by by?o gitez . Pozdrawiam !

Omg ! . Pomy?l zanim co? napiszesz.
Rookgaard jest poto aby osoby zaczynaj?ce gre nauczy?y si? co i jak ..
A to ?e ty ju? wiesz to nieznaczy ?e ka?dy jest taki m?dry i obeznany w tibi ..

Rookgaard jest bardzo potrzebny bo chyba nikt nielubie naab?w pytaj?cych jak si? bije itp.itd.
 

Osaczek

New User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

:D:mad:Ja oceniam rookgaard pozytwnie bo mam 40 rokstaylera i uwazam ze rook jest potrzebny a takze przyznaje racje ze pelno noobow jest i czasami psuja nam gre!!

Co do rooka zjebali bank a takze by dali jakies nowe miejsca expienia na rooku gdyz co chwile sa jakies zmiany na mainie i tym bardziej dla paccow a dla nasz na roku wszystko pozostaje nie zmienione a tym bardziej dla faccow;/

Oceniam rook w skali 1 do 10 dajac mu 9 punktow
:up:
 

Aro

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
102
Reaction score
7
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Rookgaard, prawda jest czasem nudny lecz jest wa?ny. Uczy podstaw. Mnie by dobi?o coraz wi?cej noob?w na mainie, (chocia? jest ich bardzo du?o nawet je?li jest rookgaard) by by? za du?y t?ok.
 

Tomzajek

User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Rookard to meczarnia dla nie do?wiadczonych graczy
 

karol.s

Active User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
80
Reaction score
7
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Jak zaczyna?em gra? w tibie to na roku mia?em 6 ded?w, a zanim wbi?em 8lv to chyba tydzie? :eek:.
 

Przemo_39

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Moim zdaniem rook jest potrzebny, jednak jest za d?ugi ;p
Chcia? ja robie rooka w 3h (pierwszy raz przechodzi?em miesi?c).
 

GM Praga

Advanced User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
366
Reaction score
24
Age
30
Odp: Jak oceniacie rokgaard

@UP

A? 3h? Wow

@Topic

Bez rooka nie ma tibii. Ja bardzo lubi? rooka. Cz?sto mia?em rookstayer?w. Ja bym chcia?,?eby z rooka wychodzi?o si? od 10 lvl xD

Rooka przechodz? max 1,5h

Wiem,?e ma?o prawdopodobne ale mam swoj? taktyk? na rooka xD

Pozdrawiam!
 

kan240

Active User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Uwa?am ?e powinna by? mo?liwo?? wyboru czy chce si? by? na rooku czy nie. Czyli, newbie kt?ry nie umie gra? niech zostanie i si? nauczy a gracz kt?ry mia? ju? kilka postaci i wie co i jak w Tibii nich od 1 lvl b?dzie na mainie a pvp od 8 lvl.
 

GonskaPL

Advanced User
Joined
May 1, 2008
Messages
203
Reaction score
5
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Rookard jest po to zeby nowi gracze poznali tibie
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Jak powiedzia? ju? kolega UP rook to tylko miejsce gdzie masz si? nauczy? poprawnie gra?.
Lecz nie podoba mi si? to, ?e pr?buj? likwidowa? rookstayer?w (ten bank do 1000 itp.)
poniewa? oni pomagaj? nowym graczom i ucz? ich wszystkiego (jak u?y? liny, ?opaty).
Zgadzam si? z tym. To w?a?nie rookstayerzy z wysokimi lvlami nauczyli mnie, jak wychodzi? po drabince, jak u?ywa? liny i w og?le jak walczy?. ;p Powinni da? rookstayerom jak?? szans?, a nie z g?ry m?wi? im, ?e "Nie ma szans, ?eby?cie tu zostali!" :/ Moja ocena to 10/10 :) ROOKGARD IS BETTER THAN MAINLAND! Bo nie PK-uj? itp ;p
 
Last edited:

Kubeczek

User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Hah dla mnie te? rook to tylko strata czasu,rozumiem ?e to po to by gracze si? nauczyli gra? i nie mo?na by?o ich zabija? ale chyba jednak by by?o lepiej gdyby na pocz?tku by? tutorial i po nabiciu 8lvla mo?na by by?o bra? udzia? w PK...
masz racje ale rookard jest dla newbie i co wyjdzie ci taki noob z 8 lvlem i co odrazu pada.A pro po tego ze 8 lvl b?dzie m?gl uczestniczy? w pk to g?upie bo szybciej straci lvle ni? kogo? zabije ~~~~ROOKARD RULEZ~~~~ moja ocena to 10/10
 

Kraveno

Active User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Age
30
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Wg mnie rookgard jest nudny
ROOKGARD A NIE ROKGAARD :confused:
powinien by? 2-3 x kr?tszy
bo muli gre
niewiem co rookslayerzy widz? w grze na roku i czerpi? z tego fun
to? to nudne... i to samo ca?y czas
Jak ju? to "Rookgaard" :|
@topic Tak uwa?am ?e rook jest potrzebny :) A wszyscy co pisz? ?e najlepiej jakby si? zaczyna?o od 8 lvl... Powiem wam tyle, za du?o sie nagrali?cie na otsach i teraz pier**licie takie smuty..
 

Jimmer

Przodownik
Joined
Mar 27, 2009
Messages
107
Reaction score
24
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Rookgaard jest wysp?, kt?ra ma nauczy? gra? w tibi?. CipSoft podchodzi do rookstayer?w sceptycznie. Zajmuj? oni respy nowym, trapuj? czasem. No ale c?? - taka uroda rooka. Nowi gracze maj? teraz tak?e tutorial island. Tutorial uczy podstaw gry, rook bardziej wykorzystuje to w praktyce. Z kolei na mainie trzeba wszystko opanowa?.

Pozdrawiam
Jimmer
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Jak oceniacie rokgaard

Jejciu Rookgard jest po to aby nowi gracze mogli opanowa? podstawy gry w tibie.Gdyby nie by?o rokgardu to cienzko by?o by zacz?? nowym gracz?;)
Pozdrawiam:)
 
Top