What's new

Kolejny dzien w tibii...

Status
Not open for further replies.

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Kolejny dzien w tibii...

HAHAHAHAHAHAHA!!!! JAKI KOLES! HHAHAHAHAHA @UP HAHAHAHAHAA!!

Drogi czlowieku niestabilny umyslowo, czy nie wpadles na to ze moje opowiadanie nie mialo byc dobre? Mialo byc glupie i bezsensowme ale niestety mialo jakis sens.
Co w og?le mia?o znaczy? to o 'starej' ? Czy masz a? tak z?? mam?, ?eby wyzywa? j? od suk i cieszy? si? z tego powodu ?e si? 'sma?y' ? Cz?owieku .. Ty jeste? CHORY !
HAHAHAHAHAAA.. to mnie rozwalilo... czy ja mowilem o swojej mamie? NIE! Przykro mi ale Twoja glupota stanowi zagrozenie dla calej ludzkosci :/
Wiesz, zobacze sobie Twoje IP, zobacze z kad nadajesz i zadzwonie bo ludzi z kaftanikiem.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Pocz?tek mi si? podoba? ale koniec ju? nie :/
 

Marcinusr

User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
17
Reaction score
2
Age
30
Odp: Kolejny dzien w tibii...

HAHAHAHAHAHAHA!!!! JAKI KOLES! HHAHAHAHAHA @UP HAHAHAHAHAA!!
Drogi czlowieku niestabilny umyslowo, czy nie wpadles na to ze moje opowiadanie nie mialo byc dobre? Mialo byc glupie i bezsensowme ale niestety mialo jakis sens.
HAHAHAHAHAAA.. to mnie rozwalilo... czy ja mowilem o swojej mamie? NIE! Przykro mi ale Twoja glupota stanowi zagrozenie dla calej ludzkosci :/
Wiesz, zobacze sobie Twoje IP, zobacze z kad nadajesz i zadzwonie bo ludzi z kaftanikiem.

Drogi kolego, prosz? Ci? nie obra?aj mnie w ten spos?b bo to naprawde jest ?a?osne i beznadziejne. Je?li m?wisz ze to nie mia?o byc dobre itp. to po co w og?le co? takiego piszesz ? Wyrazi?em swoje zdanie dot. twojego durnego opowiadania. I nie m?wi?, ?e chodzi?o o twoj? mam?, jak z reszt? sam wspominasz, ?e nie m?wisz o swojej ... a je?li o innej to ma tak by? i to jest dobre ? Wida?, ?e jeste? jakim? dzieckiem albo poprostu chcesz pokaza? swoj? g?upot?.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Kolejny dzien w tibii...

mnie si? podoba?o 8/10
 

szw223o

New User
Joined
Oct 7, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Opowiadanie nie takie z?e, mog?e? si? bardziej postara? ale ujdzie w t?umie;) 8/10
 

Monter08

Active User
Joined
Jun 23, 2008
Messages
76
Reaction score
5
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Spoko :) u?miecha?em si? czytaj?c to i sobie to wyobra?a?em ;)
wszyscy wy?ej maj? troch? racji ko?c?wka ni realna ?e po sta? w tibi wpad?a do pokoju :)
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Opowiadanie z?e! Najgorsze dla mnie jest to: ... s?owo ... s?owo ... s?owo ... ?al!
Fabu?a tak?e denna. 0,5/10
 

PaDaKa

New User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kolejny dzien w tibii...

xDxD nawet dobre opowiadanie, troche brutalne :D ale moze byc... 8/10 :p xD

BTW: Just three letters... I..C..T.. :D:D:D:p:p:p
 

yeamkz

New User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Troszke mnie to rozsmieszylo... hehe przypominasz mi takiego ziomka ze mojej szkoly xD

9/10 <haha>
 

Electromix

Active User
Joined
Jan 14, 2009
Messages
62
Reaction score
3
Age
30
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Zrozumia?e to na podstawie ch?opaka kt?ry zabi? matk? krzes?em cd. xD :D 5/10
A wy ino : Zal! za?osne Zal! za?osne itd. my?licie ze jak mu wbijecie to jeste?cie fajni?

W?TPI?..... -.- Zamiast wbija? i dawa? se posty to wgl lepiej nie pisa?.
 

Arvannion

Advanced User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
385
Reaction score
110
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Electromix dziekuje za wyrozumialosc ale wiesz, to taki jeden wytwor mojej wyobrazni... Glupota... Nonsens... Zart? ...
Jestes dosyc jasny bo zauwazyles podkontekst i ciesze sie ze ktos mnie rozumie i stara sie byc wyrozumialy, poprostu milo popatrzec :D Jeszcze raz dziekuje za nieuzasadniona wyrozumialosc :D

Pozdrawiam,
Autor Glupiego Tekstu :D.
 

immortal

Active User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
79
Reaction score
5
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Jednym s?owem, zajebiste ;d. Lubi? takie opowiadania xD A w?a?nie ko?c?wka najlepsza ;d
Jestem juz u bram... ale widze... Sw. Piotr... gra w tibie... ... 196 lvl... gz

To mnie rozbroi?o ;d

P.S Dla wszystkich dzieci kt?re si? spinaj? itp. Kole? napisa? opowiadanie dla beki.

I naje?d?ajcie na mnie jaki ja jestem psychol bo chc? si? po?mia? z Was xD
 

KondzioPL

User
Joined
Jun 2, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Kolejny dzien w tibii...

HHAHHA zajefajne to jest !!! Gratuluje Pomys?u ! Bardzo si? w to wci?g?em :D
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Opowiadanie jest bardzo chaotyczne za du?o wulgaryzm?w troch? dziwne sytuacje i w og?le jest nie za dobre. Jedynie co ma + w tym opowiadaniu jest to ?e masz du?? i g?upi? wyobra?nie.:down:
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Hehehehehe :D Podoba?o mi si? to opowiadanie ;) MDW wpad? przez okno :DD haha 10/10 super masz te opowiadania .. :D Czekam na wi?cej , ch?tnie si? posmieje i smieszne by?o :p
 

Xeruun

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Wcale, a wcale nie ma wi?kszego sensu tym bardziej, ?e tacy ludzie na prawd? istniej? i takich si? leczy nie ma z czego si? ?mia?. Nie mog? poj??, ?e pisz?c opowiadanie nie wiedzia?em co pisz? to dla mnie nie realne zanim umieszcz? jaki? post czytam go wielokrotnie a? b?d? wiedzia?, ?e jest on ca?kowicie jasny.
Na prawd? ?enada.
 

Ivex

Active User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Age
34
Odp: Kolejny dzien w tibii...

Opowiadanie dosy? zabawne, lecz pokazuje co tibia robi z dzieci kt?re trac? na ni? swoje dzieci?stwo... Wykonanie, nie najlepsze, fabu?a tak?e, mog?e? to dopracowa? i skonstruowa? co? ciekawszego jednak?e gratuluje pomys?u bo nie jest najgorszy, ma przes?anie i to si? liczy.
Pozdrawiam!
Ivex
 

Zbuntowany Czerlunek

Advanced User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
210
Reaction score
7
Odp: Kolejny dzien w tibii...

GZ za wyograznie bardzo mi sie podobal ten text (Powiedzial... TIBIA RULEZ!!!!!!!!!
KONIEC) hahah ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top