What's new

Lunara photos

xXmuminXx

Active User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
56
Reaction score
1
Odp: Lunara photos

Siema tez juz tam gram, a nawet nie wiedzialem o tym temacie.. xD boce juz knighta, mam zamiar zbierac nim do 300k potem jak pacc kupie zeby na pallka miec :) .



Gra ktos tam jeszcze bo nudno :p

Nie bujcie sie wbic nie bede spamowal free itemami :/ mam hajs xD


@EDIT


Widze ze nikt nie wstawia ,ani niegra.

Ja wstawie cos na zachete zebyscie powrocili tu..


84284193.png
 
Last edited:

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Lunara photos

Niech b?dzie i ja co? dodam. ;)
NG jako??.
19evel.jpg

Podczas wbijania by?o ma?e PK na 10 lvl. <?miech na sali ;dd> Niestety podczas uciekania sam pad?. ;p
20 lvl:
20lvl.png

Og?oszenie !
Poszukuj? partnera do skillowania. Pilne !
 

xXmuminXx

Active User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
56
Reaction score
1
Odp: Lunara photos

uo0003.png



wezcie grajcie tu.. server zajebisty 0 ludzi,malo pk na expach :D
 

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Lunara photos

Witam !


Pewnie niekt?rzy z Was mnie jeszcze pami?taj?, gram na Lunarze odk?d tylko powsta? „Lunara Thread”.

Jak wspomnia? Chinczyk, wi?kszo?? ludzi z „Lunara Team” odesz?o, nie mieli czasu na gr?, byli znudzeni FACC, bali si? wojen gildii ; > lub poddali si? po hacku ; ]

Po jakim? czasie zrezygnowa?em z wstawiania ss na to forum, lecz dok?adnie 2 dni temu, podczas huncenia Undead Gladiator?w, napisa? do mnie niejaki Nexussq, powiadomi? mnie o tym, ?e zamierza d?u?szy czas gra? na Lunarze i nawet planuje zakup Premium Account, co mnie bardzo ucieszy?o, Seylit wzbogacony o kilka-na?cie cc r?wnie? motywuje si? do dalszej gry <3 (Cholero wstaw ss z awansu na 41 lvl). Moj? przygod? na Lunarze mo?na by opowiada? bardzo d?ugo, lecz zostawmy to na inny raz. Jako, ?eby nie offtopowa? zamieszcz? ss z dzisiejszego huntu na Worker Golemach z moim Bro ;*

Teamwork <3
33wvdw4.jpg


Efekty specjalne:
11h70ya.jpg


Dosy? nieoczekiwany loot:
152nvp3.jpg


Moje obecne EQ:
14o2dmb.jpg


Dodam tylko tyle, ?e dzi?ki mojej wspania?ej neostradzie zosta?em u?miercony 2 razy, co bardzo mnie zniech?ci?o do dalszej gry, ale jako? si? pozbiera?em, posprzedawa?em co nieco i gram dalej jak wida?, nie zapominajmy o tym, ?e zrobi?em First Wizard Addon ; ] Za kilka dni szykuje si? Banshee Quest i inne pierdo?y.

Btw. Zobowi?zuje si? do utrzymania tego tematu przy ?yciu poprzez umieszczanie przynajmniej 3 ss na 1-2 dni :D

Pozdrawiam wszystkich z Lunary i serdecznie zach?cam do gry, komentujcie ludzie !!!!!!!!
 
S

Seylit

Guest
Odp: Lunara photos

(Cholero wstaw ss z awansu na 41 lvl)
Kocham to! xD

Tak, dobra... ostatnio zacz??em troch? wchodzi? na Durana, ale g??wnie tylko po to, aby skillowa? mlvl (jestem prawie ca?y czas afk, wi?c nie ma sensu cz?sto pisa? ;D)

Ale, ?e Morri mnie b?aga? o to a? tak bardzo, daj? awans na 41 poziom na mutated ratach:

mtxglz.jpg

Regards
Seylit
 

xXmuminXx

Active User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
56
Reaction score
1
Odp: Lunara photos

moje kochane "ziomusie" : * ^^


Lets play the game.?!

Edit@

widze komentow nadal niema :/

uo0004bm.png
 
Last edited:

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: Lunara photos

Eno ludzie :D Dobrze Wam idzie :D ja tam nie mam czasu na gr?, bynajmniej ci??ko jest go znale?? mieszkaj?c w internacie :D Widz? te?, ?e temat powoli od?ywa :D wcze?niej przez par?na?cie dni nic si? nie dzia?o ;( Pozdro
 

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Lunara photos

Kilka przypadkowych ss:

24gmxxd.jpg

350tkjq.jpg

wcbzg4.jpg

29wwwlt.jpg


KOMENTUJCIE !
 
Last edited:
S

Seylit

Guest
Odp: Lunara photos

Tak. Jak mo?na by?o si? spodziewa?, na afku pad?em od 20 lvla -.- Poszed? ca?y lvl, mlvl, 3bp gfb, 2 bp manask?w, focus cape, woi... w sumie ponad 30k.

Ale nie! Seylit si? nie poddaje i cho?by dostawa? pisakiem (czy jak w moim przypadku - kamieniami) po oczach i cho?by rzucano mu k?ody (w moim przypadku gigantyczne bale) pod nogi nie przestanie brn?? na prz?d w ?wiecie miniaturowych pikseli!

advanceboard9.png

(ciekawostka dla m?odszych pokole?: W czasach kamienia ?upanego takie co? nazywane by?o screenshotem)

Regards
Seylit
 
Last edited:

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Lunara photos

Code:
Podsumowanie
Polowanie trwa?o 122 minut.
Zdobyte do?wiadczenie: 6828 expa, czyli 3358 exp/h
Otrzymane obra?enia : 693 (w tym 693 bezpo?rednio i 0 zablokowane man?)
Najlepszy hit w ciebie: 25. Najgorszy: 1
Zadane obra?enia : 13466
Najlepszy tw?j hit: 60. Najgorszy: 1
Zarobione z?oto: 693 gp. Wydane z?oto: 0 gp. W sumie zysk: 693 gp.
Czyli za 1 hit we mnie dosta?em 1 gp. :D
Aff... M?j kofany NG ;D

Stan postaci:
postac.jpg


Z tymi skillami jestem po prostu bossem :D (m?wcie mi Elvis)!! Szukam partnera do skillowania ;x lub kogo? kto po prostu postawi mi na razie ghoula. Seylit, ty chyba afkujesz robi?c runy, etc. mo?e ty? ;) Jak co? to Eldetro here.
 
Last edited:

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Lunara photos

Gratulacje wszystkim! Temat od?y? na sta?e? ;>

#Seylit
Dzi?ki za pozdrowienia. ;** xd
#FerN
Nie gram, bo nie mam z kim skillowa?, ale teraz mo?e to si? zmieni. ;p Bardzo dobrze trafili?my. ;) Odezwij si? na gg: 516822, to potrenujemy. ;d
 

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Lunara photos

Tak, temat od?y? na sta?e, poniewa? zakupi?em softy _/

Kolejna porcja ss:

15 mlvl:
2v19ifp.jpg


65 lvl:
dgm1x3.jpg



66 lvl:
minbe0.jpg


80 distance fighting (w ko?cu):
30dcb44.jpg


Dosy? przyzwoity loot z Esmeraldy:
2rpe24y.jpg


Softy <3 :
2llzj1x.jpg


Oczywi?cie licz? na KOMENTARZE ;]
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Lunara photos

@up

A wi?c tak ..
1.Tibia nie ko?czy si? na softach i paccu.
2. Ale bez soft?w i pacca gra jest ci??ka.

;D

Yalahar, meczysz tigery ? /raczej mutated raty, na arena resp : )/ :p Jak mialem pacca tez smigalem na yala, ale na hero i necro :D + czasami infernalist sie trafil :D
A ta Esmeralda .. co to jest za potw?r ?/jest to boss mutated rat?w, do kt?rego dost?p dostajemy wykonuj?c task na zabicie 200 mutated rat?w/ No i loot z tego elegancki Ci si? trafi?, pe?en podziw i du?o szcz?scia .. nigdy nie wypadlo mi nic podw?jnie :( ;D
Taaaak, masz racje .. Softy <3 :D

@edit

Szkoda, ?e u?ywasz bota :(

//xemronn

@edit2

Xemronn, dzi?kuj? Ci za wyja?nienie :)

No to elegancko, nie interesowa?es si? mo?e hydrami ? Z assami, jako tako by sz?o ? No a dle to dobry pomysl ;) Takze go, go :D <3 Yalahar :p A co do bota, no ok, ale nie sztuk? jest leczy? si? na bocie :p
Nie boisz si? o bana ? :p
 
Last edited:

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Lunara photos

Ano, czasem m?cz? tigery, czasem undead gladiatory, a ostatnio zacz??em lata? na bogi i nightmare'y scion, dobije 80 (je?eli dobije) to Assassin stars i na wyrmy lub dl'e.

Esmeralda to boss mutated rat?w, tzw. task z ni? jest ; ]

U?ywam bota, do leczenia i x-ray, po prostu z tym mam mniejsze waste ;p
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Lunara photos

no prosze widze ze wracacie do gry , Mirro Gan hmm skas Cie kojarze a dokladniej ten nick tylko nie pamietam skad ; p
Jesli chodzi o doswiadczenie to chyba mam jego najwiecej gdyz gram na tym serverze od 2005 roku i przezylem najciekawsze chwile tego servera :).
Teraz nie najlepiej sie dzieje ale daje rade , miejmy nadzieje ze to sie zmieni.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Go go ch?opcy! Tak sobie pomy?la?am, ?e jak ju? dobij? swoj? Rookstayerk? do tego cholernego 35 poziomu (a jestem w po?owie drogi do 32) to wr?c? do was i b?d? was gn?bi? swoj? ?a?osn? gr? na dwarfach. xd
 

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Lunara photos

Wczorajszy adv:
18lvl.jpg


;P
beztytuucwe.jpg


A tu stan postaci:
stan.jpg


Posta? powoli si? rozwija, skille ledwo si? wbija ;s Przyda? by mi si? jaki? kina do skillowania, bo koledze palladynowi sko?cz? si? small stone i co ja zrobi? ;<...
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Lunara photos

@ Up
jak wejdzie transfer postaci to ja chetnie z toba poskiluje tylko ze jak wejdzie ten transfer to bede mial gdzies 120lvl :p , poki co 100lvl prawie mam ; p.
@topic dobrze wam idzie , ale wiecej ssow wiecej :D .
Wejdzie transfer to jak przejde na lunare to pojdziemy na cos;p
 

Morrigan

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
188
Reaction score
45
Odp: Lunara photos

Chinczor wraca do gry :D

Zapewne ek b?dziesz mia? po transferze? ; > Dobrze si? sk?ada, bo bloker si? przyda na nightmare'y etc ;p

?eby totalnie nie spamowa?, ss z awansu na 67:​
307uqdg.jpg


Pozdrawiam i licz? na ogrom Waszych komentarzy !
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Lunara photos

Razil Mardilo come back (miejmy nadziej? ;p) !
Zosta?o mi 100 kamyk?w, wi?c rewelacji nie b?dzie, jednak postaram si? przy?o?y? do tej postaci (118 Rp te? czeka). ;d
Co wybieracie ? ;>
31185792.png

Na koniec skillowania, dam zdj?cie reasumuj?ce moje post?py. Ofc, je?eli b?d? <b?aga>komentarze</b?aga>.
Take care ;)
 
Top