What's new

Lunara photos

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Lunara photos

Nom gz, gz ;] Ja do Was do??cz? kiedy b?d? mia? u siebie neta, bo na razie u brata siedz? :< Gz all, nice loot Sey~ ;]
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Lunara photos

Wow, dobrze wam idzie. Oby tak dalej. Lvl-e ?adne, skille w porz?dku no i eq po prostu rzuca si? w oczy xp
Teraz pytanka do pana Napstera XD
Kupi?e? PACCA? (pytanie z czystej ciekawo?ci XD). Episz na ma?pkach : o To musi by? cholernie monotonne xp Spr?buj mo?e czasami na co? silnego i??, no wiesz, tak dla extremy XD I jeszcze jedno pytanie mi si? nasuwa. Jeste? tutorem? Z tego co wida? na jednym ze screen?w, to chyba tak. Fajnie jest? XD
Pozdro ;]
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Seylit, pisa?am ci ju? w grze, ale i tutaj napisz?: [podziw] WUAH! GZ!!!1 [/podziw]
^^

Pierwszy od czasu wyj?cia z Rookgaargu awans w obronie:
9pp2ps.png

Teraz nawet najlepszy rycek nie zada mi powa?niejszego hita, mog? nawet lata? bez tarczy. _/

s2w96q.png


2rhsay0.png

A ten oto 12 lvl magiczny wbi?am po rozmowie z zadziwiaj?co sympatycznym Brazylijczykiem o nicku Cirius Greenleaf. Wniosek - nie szufladkujmy. (;
i6yywh.png


edit
Z ostatniej chwili. Na zdj?ciu widnieje r?wnie? napis, kt?ry widz? najcz??ciej, je?li chodzi o loot z goblin?w. :3 W og?le, je?li chodzi o loot z czegokolwiek. -.-
2z3qplc.png


Bonus:
29aq8p.png

Dzisiaj widocznie by?am Z?? Beosk?. I do tego wyuzdan?.



REKLAMA!!!1
Wszelkiego rodzaju kolorowe plecaki z r??nych stron tibijskiego ?wiata prosz? przesy?a? na moj? zacn? posta? ([gracz]Nerodekrewta[/gracz]) do Carlin, or hunted!

Po??dane rodzaje:

- Golden Backpack
- Green Backpack
- Orange Backpack
- Yellow Backpack
- Pirate Backpack
- Beach Backpack
- Camouflage Backpack

Najlepiej po kilka sztuk.




@down
Nie oszukujmy si?, ale gdybym JA zdoby?a te plecaki, to w ?yciu bym ich nikomu darmo nie odda?a. ;p
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Lunara photos

@UP
Ja gdybym nie mia? aola, to bym je w dp trzyma? xD!
@Topic
A? zachcia?o mi si? gra? na pvp :<! Mo?e zaczne, ino trzeba b?dzie wymieni? 9cc z candi na lunare, to co? mo?e pogram xd! C??, ja si? mo?e sam powacham, a tu s? dalej screeny. Gz 12 mlvl i 20 shieldinga Beosko xd! Co do reklamy - a moon bp i demon bp nie chcesz?:p

Te? si? o to pyta?em. Podobno zbyt trudno dost?pne. //Sey
#Edit
Skoro zbyt trudno dost?pne...;/!
#Edit
Code:
The character Magic of Lunara has been created.

See you in Tibia!
Mo?e troch? pogram ; )!
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Zdj?cie tego awansu w takiej, a nie innej formie, bo nie ogarn??am UOSU.
rkmryf.jpg


C??, expienie expieniem, unikanie PK chodz?c na paluszkach po ziemi i chowanie si? przed zsummonowanymi monstrami te? potrafi znudzi?. A przecie? m?oda czarodziejka, kt?ra tak ambitnie zacz??a ostatnio wkracza? na drog? przysz?ej Mistrzyni Mag?w potrzebuje wra?e?, potrzebuje czu?, ?e kto? jej potrzebuje! Nawet, je?li s? to proste misje, nawet, je?li s? to niezbyt niebezpieczne wyprawy.
Tak wi?c, pewnego dnia Nerodekrewta uda?a si? do s?awnej genera? Bunny Bonecrusher, kt?ra zleci?a jej zadanie; dostarczy? paczk? to Thanity mieszkaj?cej w wie?y na Femor Hills.
- To nic trudnego, znam to miejsce jak w?asn? kiesze?, wszak codziennie tam bywam i wycinam w pie? gobliny! - ucieszy?a si? czarodziejka i ruszy?a na wypraw?.
Niestety, kiedy dotar?a na wskazan? wie?? stra?niczka nie chcia?a od razu da? jej has?a, dzi?ki kt?remu odebra?aby nagrod?. Nie, nie. I ona mia?a dla Nerodekrewty zadanie.
- Id? i zabij lidera goblin?w, kt?re panosz? si? po tych wzg?rzach! Kiedy to zrobisz wr?? do mnie.
C?? by?o robi?? Ruszy?a czarodziejka w b?j, zabijaj?c po drodze gobliny, ?mierdz?ce niesamowicie, paj?ki oraz jadowite w??e. W ko?cu dotar?a przed drzwi, kt?re zawsze by?y zamkni?te, a kt?re teraz po lekkim naci?ni?ciu klamki otworzy?y si? przed ni? otworem. Serce m?odej czarodziejki szybciej zabi?o, kiedy p?on?cy ?uk zrobi? swoje, a drzwi do komnaty lidera otworzy?y si? otworem; wyskoczy? zza nich cuchn?cy potem i brudem goblin.
2j4ytcy.jpg

Na szcz??cie nie by? trudnym przeciwnikiem i Nerodekrewta poradzi?a sobie z nim bez problemu. Po pokonaniu nikczemnego lidera magiczka przesz?a przez teleport i szybko wysz?a z podziemi, czuj?c rado?? z wykonanego zadania.
Gdy wraca?a do Thanity po has?o dla genera? Bonechrusher po drodze uzyska?a wystarczaj?c? ilo?? do?wiadczenia, by wkroczy? na kolejny poziom.
fnaa1j.jpg

Po dotarciu do miasta Nerodekrewta rado?nie ruszy?a do zamku. Przywita?a z szacunkiem kr?low?, po czym wesz?a po schodach wprost na pi?tro, gdzie urz?dowa?a Bunny. Gerera? z wdzi?czno?ci? wynagrodzi?a czarodziejk? za jej pomoc.
21l0u4n.jpg

Ok, mam teraz 200 strza? na zbyciu, kto? zainteresowany kupnem?
I, nareszcie - 19 poziom! Nowa r??d?ka, nowe expowisko. Amen. Nienawidz? goblin?w.


EDIT Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!!11 (ok, z ostatnich dziesi?ciu chwil.)
mlqqu8.jpg


2h833pj.jpg


Ekipa na Desert Questa poszukiwana! Beosia potrzebuje kasy w trybie natychmiastowym.
 
Last edited:

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Lunara photos

1el9wh.png

Najwi?kszy pro elo wyjadacz zawita? na ten ?wiat, aby sia? zniszczenie _/
 

Trevel

User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Lunara photos

na ma?pach tyle kasy ??? cos mi sie nieche wiezyc xD ;]
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Lunara photos

Taki ma?y awans :
screenst.png

Code:
18:57 You see yourself. You are a druid.
 

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: Lunara photos

To mo?e teraz moja kolej :D

Wreszcie upragniony 19 level(pada?em ju? chyba z 2 razy na nim):
kiti19.png


S?aby loocik z expienia na dwarfach razem z widocznym EQ i upragnion? "dziewi?tnastk?":
zyskzhunta.png


Best hit :D (ha, teraz nikt mi nie podskoczy :D)
besthit.png




ma?o tego, ale c??.
Stan postaci na teraz :
14.08.2009, 21:20
Exp 84402
Level 19
Mlvl 5
Dist 49
Shield 32

to by by?o na tyle :p

Skille s?abe jak nic (na 12 levelu mia?em 43/30, 6 czerwca 2008 tak wynika ze screena).
13:00 You see a dragon shield (Def:31).
It weighs 60.00 oz.

Juz mam mniej money :D
Pozdro :D


@edit 15:39
dist50.png

W ko?cu 50 dist ! :D

@jeszcze jeden edit 17:39
20levkit.png


Noo... to kto idzie na deserta? :D
 
Last edited:

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Lunara photos

Te? postanowi?em za?o?y? posta? na lunarze ;D Lecz r?cznie expi? mi si? nie chce ;D


29o5va0.jpg


Obcinaj screeny, bo nie potrzeba nam Twoich erotycznych fantazji. xd//Sey
 
Last edited by a moderator:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Lunara photos

Miau, jeste? palkiem, widz?? Ja magiem. Znajd?my knighta i druida, wtedy razem ruszymy na Deserta. ;p Kasa mi mega potrzebna, tote? szukajmy szybko.

@up
ZMNIEJSZAJ SCREENY! (czyli wklejaj do painta i wycinaj fragment z twoj? postaci?.)
 

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Lunara photos

Adv na 10lvl + stan postaci :
uo0009iiv.png

A tu kaska w banku(za nied?ugo zniknie, ehh te EQ :D):
uo0010glf.jpg
 
S

Seylit

Guest
Odp: Lunara photos

Poniewa? m?j adv by? na szybko, pozdrowienia, dedykacje, u?ciski i inne pierd??ki s? pod spodem:

[FANFARY]
level40c.png
[/FANFARY]​

Level z dedykacj? dla nast?puj?cych os?b:
19JuZa2o, 953697, Aali, Active, Adasieks, adasz, Adposatnr, afgan1939, Baerok, barney, Bartek699, bato1n, Batonek, ber_cik, Bossman, Bottle Pop, Boxx, Brzozka, Chenzu8, ChoinekPK, Chomiczekk, ConVick, Cwirek, czerwin1997, Damian955, danusek, DaRk BuLLe^T, darkmakos, Darrae, Demonik15, Dende, DevLord, Dicanio, Dlaczego, Don Wakeful+, Drags, Dragson, DreamerDream, Drexav+, dvjk, edge135, Edzioooo, elenomorgan, Elo1993, Eston, Ewande, Exedras, Faith, Ferumbras5, Fexar, FireStorm, Frost_Dragon, Galasa Wolorumus, Gm BonD, GM Praga, GoD Emil Pall, Gomez8800GT, GregoRex, GutA, hektorx, Hoop+, hubcio202, itam8, Jimmer+, jordan1, Jozo16, juzok, Juzzzek, k1elan, kaacpi, kacpersky, Kampan, Kapi000, Kappy, Kashok, Kavarito+, kielek12, knatalka89, Koko+, kondzio132, kowal_08, kowol, Kozaq, Kruczeq, kubaziom8, kubica.robert, kulfon123, kumpelek93, kurzy1298, lakiqtno, lamer288, larive, LaskaPowraca, Lesley, Logitech334, lolej66, lolus1, Maatini, maciekuchman123, Mafja, Magic Hereos+, maniek953, MappingFOR, Marcinekkk69, markopedro, markus, Masacrator355, mateuszm, Mccg, Meroshi, Miki2021+, mini124, Misiek5, mordux, Mysterio110, Nesta, NiverX, Noobe6, Ognisty, Omega, Pacc_Seller, Palus, PatulecxD, pipciu, Pitek khos, Poiu19, qza, Rafallek, RafiGrafi, rikos, Roberto_96, Rozello, ryso88, Sakos, Senemi, Shadow, shadow3645, shinoda1990, shogun93, sixaa, Skarottan, Sorian, soszmen, Speeder+, Spyke, Swiatas, Tawiss, tentaki, Terminator12, UnFo, Vanix, varyath, Vecox, Vendeto, Venn, vistal000, Vrael+, Wezewiusz, Wielki wojownikus, Xantyr, Xart Irok, Xayan, Xemronn+, Xeron01, Xewie, Xinx+, Xodet, YeTi_2, ymal, Zielaaarz, zukziom, Ivellios, Napster oraz wszystkich kumpli wy?ej nie wymienionych.
(Osoby z plusikami maj? dodatkowo pozdrowienia! o_O)

Regards
Seylit
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Lunara photos

Ot?? kupi?em sobie nowiutkie plate legsy, po czym zapyta?em Seylita czy ma mo?e p arma. Odpowiedzi? by? parcel z p armem, steel helmetem, oraz dwarven shieldem ;)!
uo0016e.jpg

Nast?pnie poszed?em tam gdzie mistrz Seylit wskaza?, czyli wsch?d Thais. Zacz??em expienie na trollach. Moja ciekawo?? oczywi?cie kaza?a mi wej?? do dziury z napisem(po ang.) 'Tutaj prosz? wrzuca? ?mieci'. Znalaz? si? tam slime - a moja r??czka... no sami wiecie, nie da mu rady - zacz??em ucieka?. Poexpi?em w miejscu z rotami, czego efektem by? awans w poziomie magicznym.
uo0015.jpg

Jeszcze nie wr?ci?em z tamtego miejsca, wi?c mo?ecie si? spodziewa? edycji tego posta o nowy awans w lvl :)!
Niestety, nie dane mi by?o du?o expi?. Slime si? do mnie przyczepi? - i musia?em zwiewa?. Wi?c - ?eby wbi? ten lvl poszed?em na trolle. Expi?o si? fantastycznie to te? za chwil? ju? mia?em lvl :
uo0019e.jpg

A tu zarobek z tego zacnego expa :
uo0020d.jpg

Bonus :
Upragnione czary :
uo0021u.jpg

Oraz wykaz walk z potworami :
uo0022.jpg
 
Last edited:

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Lunara photos

W dalszym ci?gu poszukuje najlepiej jakiego? knighta do skillowania. Najlepiej te? ?eby on mia? ma?y lvl, skille i ng ;]

#edit
A tu adv w mlvlu ;P

beztytuudaf.png
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Lunara photos

Ot?? wr?ci?em tam, gdzie expi?em wczoraj, co skutkowa?o awansem na zacny 12lvl :
uo0003f.jpg

Nie oby?o si? tak?e od awans?w w poziomie magicznym :
screenspjr.png

uo0012b.jpg

Co si? dzia?o na polowaniu mo?na zobaczy? tutaj :
uo0005h.jpg

Stan konta(przed questem) :
uo0004anj.jpg

A tutaj wykonanie questa, oraz nagrody z niego :
uo0013z.jpg

Oraz stan konta po wykonaniu questa :
uo0014t.jpg
 
Top