What's new

Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Okazyjnie.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 23 36.5%
  • Nie

    Votes: 33 52.4%
  • Okazyjnie.

    Votes: 7 11.1%

  • Total voters
    63
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
W dniu 15 listopada 2010r wchodzi w ?ycie nowelizacja ustawy o ochronie zdrowia przed nast?pstwami u?ywania tytoniu i wyrob?w tytoniowych.

Za brak odpowiedniego oznakowania w?a?cicielowi lub zarz?dcy punktu sprzeda?y b?dzie grozi? grzywna do 2000 z?otych!


Za zapalenie papierosa w miejscu publicznym grozi kara nawet do 500z?!



Co jeszcze nasze po**bane pa?stwo wymy?li ?eby utrudni? nam ?ycie?
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ja czekam (chocia? to nie mo?liwe) na legalizacj? zielonego. Je?li taka ustawa wejdzie nigdy wi?cej nie b?d? wnika? w sprawy polityki. Co do papieros?w - sam nie pal?, jednak jestem liberalny co do palaczy. Mam przyjaci??, kt?rzy pal? - jestem palaczem biernym, lecz mimo to nie przeszkadza mi dym tytoniowy.

~~
Prosz? nie bra? avatara pod uwag? - po prostu mi si? podoba i tyle ;>
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

W dniu 15 listopada 2010r wchodzi w ?ycie nowelizacja ustawy o ochronie zdrowia przed nast?pstwami u?ywania tytoniu i wyrob?w tytoniowych.
Za brak odpowiedniego oznakowania w?a?cicielowi lub zarz?dcy punktu sprzeda?y b?dzie grozi? grzywna do 2000 z?otych!
Stra? miejska i policja b?d? kontrolowa? szko?y.
Za zapalenie papierosa w miejscu publicznym grozi kara nawet do 500z?!
Co jeszcze nasze po**bane pa?stwo wymy?li ?eby utrudni? nam ?ycie?
Nic nam ?ycia nie utrudnia i przypominam ?e miejscem publicznym jest przestrze? w odleg?o?ci 10 metr?w od zabudowania. My?l? wi?c ?e to nie jest taki du?y problem.
 

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Nic nam ?ycia nie utrudnia i przypominam ?e miejscem publicznym jest przestrze? w odleg?o?ci 10 metr?w od zabudowania. My?l? wi?c ?e to nie jest taki du?y problem.

Niestety mylisz si?. W du?ym mie?cie ten problem wyst?puje
 

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

To? to tak trudno odej?? od zabudowa? na 15 metr?w, np. i?? na boisko?


Jestem na?ogowym palaczem przeci?tnie dziennie wypalam od 1 do 1.5 paczki.
Boisko - nie mam 15 lat ?e musze i?? w krzaki bo mnie mama zobaczy.
Oczywi?cie niema problemu z wyj?ciem przed klatk? i tam spalenia ale ostatnio coraz cz??ciej stra? miejska odwiedza moje rejony a 500z? piechot? nie chodzi.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Jestem na?ogowym palaczem przeci?tnie dziennie wypalam od 1 do 1.5 paczki.
Boisko - nie mam 15 lat ?e musze i?? w krzaki bo mnie mama zobaczy.
Oczywi?cie niema problemu z wyj?ciem przed klatk? i tam spalenia ale ostatnio coraz cz??ciej stra? miejska odwiedza moje rejony a 500z? piechot? nie chodzi.
Ja osobi?cie pierdole go?ci, kt?rzy pal? pod klatk?. Wasz blok? Nie, i inni mog? sobie nie ?yczy? smrodu tytoniu pod ich blokiem ani tego, ?e jak wychodz? z domu to musz? przechodzi? mi?dzy zbit? grup? m??czyzn. Pal w domu albo nie pal - proste.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Mnie denerwuj? psy, to ?e sraj? na na chodnikach, trawie, gdzie tylko popadnie, ale co nie zabraniam im do cholery tego robi?, bo by? w domu nie wysiedzia? gdyby tam tylko mia?y siedzie?... Dlatego te? powinno by? dla was jak najbardziej zrozumia?e, ?e palacz te? cz?owiek, potrzebuje ?wie?ego powietrza.


Wg mnie troszk? przesadzili z tymi mandatami i ograniczeniami. Niech polski rz?d we?mie si? za autostrady, a nie jakie? cholerne zakazy...



@Mephisto
Umrzyj... : /
 
Last edited:

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ja osobi?cie pierdole go?ci, kt?rzy pal? pod klatk?. Wasz blok? Nie.

Mylisz si?. Jest to tak samo nasz blok jak i innych "niepal?cych" mieszka?c?w.

Co do samego palenia. Chyba lepiej wychodzi? przed klatk? ni? kopci? komu? przed drzwiami lub w piwnicy. :curse:
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

A ja tam si? ciesz?. Wkurwia mnie ci?g?e wdychanie smrodu, gdziekolwiek si? nie udam. Pozdr?wki dla tych mundurowych, kt?rzy b?d? konsekwentnie trzyma? si? wlepiania mandat?w za palenie w miejscu publicznym.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

W?a?nie zauwa?y?em, ?e ostatnio coraz wi?cej policji si? kr?ci ko?o szko?y. W poniedzia?ek siedz? na rosyjskim przy oknie, patrz?, a tam policja zapierdala po chodniku tym busem i tak przez ca?y park, nie wiem czego tam szukali, palaczy ukrywaj?cych si? pod ?awkami, albo w koszach na ?mieci.. Chyba ?le dobieraj? godziny, bo przewa?nie je?d?? na lekcjach, a na przerwach ich nie wida?.

@Down
Za szko?? - poza terenem szko?y.
Czy wszystko poza terenem szko?y jest na jej terenie? Ogarnij czytanie..
 
Last edited:

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Szko?a za z?apanego na terenie szko?y na paleniu przez policje/stra? miejsk? ucznia p?aci 2000z? grzywny.


@UP
na terenie szko?y (teren szko?y to te? wyznaczone ?rodowisko poza ni?)
 
Last edited:

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Ja si? ciesz? ?e to wprowadzili bo ju? nie mog? patrze? jak dzieci pal? papierosy ju? w podstaw?wce. To jest dla mnie chore ?eby takie dzieci podstaw?wka jak i gimnazjum pali?o to ?wi?stwo. O Irlandii to ju? nie wspomn?, jak pojecha?em tam pracowa? na wakacje jecha?em autobusem a tam dziesi?cioletni ch?opak zwija? sobie skr?ta. To jest nienormalne. Dla -18 lat powinny by? 2x wi?ksze kary.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Mylisz si?. Jest to tak samo nasz blok jak i innych "niepal?cych" mieszka?c?w.
Co do samego palenia. Chyba lepiej wychodzi? przed klatk? ni? kopci? komu? przed drzwiami lub w piwnicy. :curse:
Pierdolisz. Palenie przed klatk? lub w bloku jest samolubne i chamskie - masz potrzeb? zapali?, r?b to tam gdzie nikomu nie przeszkadzasz. Ja mam np. wujka i on mieszka w bloku i zamiast wychodzi? na klatk? to ma jeden ma?y pok?j, otwarte okna ca?y czas i tam chodzi pali?. Inni po prostu pal? w domu i dym im si? unosi po ca?ej chacie i jedzie od nich jak od g?wna : > Ale nikomu jeszcze do g?owy nie przysz?o wyj?? i robi? tego gdzie? w okr?gu bloku. Powtarzam jeszcze raz - 10 metr?w!? Tak trudno jest np. wyj?? na spacer z psem i id?c chodnikiem zapali?? BTW jakby? by? doros?y i nie musia? chowa? si? przed mam? to by? sam do tego doszed? a nie pisa? na forum.

Mnie denerwuj? psy, to ?e sraj? na na chodnikach, trawie, gdzie tylko popadnie, ale co nie zabraniam im do cholery tego robi?, bo by? w domu nie wysiedzia? gdyby tam tylko mia?y siedzie?... Dlatego te? powinno by? dla was jak najbardziej zrozumia?e, ?e palacz te? cz?owiek, potrzebuje ?wie?ego powietrza.
A wyobra? sobie, ze pies by zer?n?? g?wno przed klatk? i za ka?dym razem jakby? wychodzi? z domu musia? by? w nie wej?? - fajnie, nie?
 
Last edited:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

W dniu 15 listopada 2010r wchodzi w ?ycie nowelizacja ustawy o ochronie zdrowia przed nast?pstwami u?ywania tytoniu i wyrob?w tytoniowych.
Za brak odpowiedniego oznakowania w?a?cicielowi lub zarz?dcy punktu sprzeda?y b?dzie grozi? grzywna do 2000 z?otych!
Stra? miejska i policja b?d? kontrolowa? szko?y.
Za zapalenie papierosa w miejscu publicznym grozi kara nawet do 500z?!
Co jeszcze nasze po**bane pa?stwo wymy?li ?eby utrudni? nam ?ycie?

Zwa?ywszy na to ?e o stra?nikach miejskich nie pomy?leli i (miejscy) nie dostali uprawnie? do wlepiania mandat?w za to palenie, no dobra, ale nie wytykajmy b??d?w innym.

Mnie wnerwi?a ta nowelizacja ustawy, bo to ju? podpada pod dyskryminacj?, zamykaj? nam palarni? w l.o, nie mo?emy pali? w odleg?o?ci mniejszej ni? 10m od budynku, w mie?cie musieliby?my chyba stan?? na ?rodku jezdni ?eby m?c zapali?, kto? wspomina? o boiskach, ale boisk nie ma co drugi krok niestety, a i tak si? mo?e si? przypierdoli? policja z racji tego ?e tam dzieciaki mog? si? bawi?, to mandat za demoralizacj? m?odzie?y wpadnie ;) wg mnie, to jest jebana patologia, r?wnie dobrze mogliby wlepia? mandat murzynowi za to ?e jest czarny... Ale nie zapominajmy o tym ?e wladza ustawodawcza nigdy nie zapomina o szczeg??ach, mianowicie o tym ?e posiadanie marihuany JEST nielegalne, ale nigdzie nie wspominaj? o tym ?e KONSUMPCJA marihuany jest nielegalna, no ale to tylko szczyt kupy g?wna kt?r? s? przepisy rz?dz?ce w naszym kraju ^^
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

r?wnie dobrze mogliby wlepia? mandat murzynowi za to ?e jest czarny...
A g?wno prawda, bo murzyn sam sobie nie wybiera? koloru sk?ry i nie ma w tej sprawie nic do gadania. A pal?cy kretyni sami wybrali sobie ten ?mieszny na??g i teraz p?acz?, ?e rz?d jest be i fu, bo nie pozwala debilom tru? ?rodowiska.
mianowicie o tym ?e posiadanie marihuany JEST nielegalne, ale nigdzie nie wspominaj? o tym ?e KONSUMPCJA marihuany jest nielegalna, no ale to tylko szczyt kupy g?wna kt?r? s? przepisy rz?dz?ce w naszym kraju ^^
Jak palisz to chyba analogicznie te? posiadasz zio?o, nie?
 

piwoszwaryjat

Active User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Pierdolisz. Palenie przed klatk? lub w bloku jest samolubne i chamskie - masz potrzeb? zapali?, r?b to tam gdzie nikomu nie przeszkadzasz.
Musze Cie zaskoczy? - jak narazie nikomu z mieszka?c?w nie przeszkadzam!
Ale nikomu jeszcze do g?owy nie przysz?o wyj?? i robi? tego gdzie? w okr?gu bloku.
No to pogratulowa? widz? m?drych masz s?siad?w.
Powtarzam jeszcze raz - 10 metr?w!? Tak trudno jest np. wyj?? na spacer z psem i id?c chodnikiem zapali??
Jak kto? pali 2 papierosy dziennie - owszem mo?na :)
BTW jakby? by? doros?y i nie musia? chowa? si? przed mam? to by? sam do tego doszed? a nie pisa? na forum.
Co do wieku, raczej nie powiniene? si? wypowiada?, synu.
Data urodzenia
07 kwiecie? 1997 (13)
Zwa?ywszy na to ?e o stra?nikach miejskich nie pomy?leli i (miejscy) nie dostali uprawnie? do wlepiania mandat?w za to palenie, no dobra, ale nie wytykajmy b??d?w innym.
Niestety, mylisz si?. I by komu? wytyka? b??dy najpierw popatrz na to co sam piszesz.
 
Last edited by a moderator:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Jak palisz to chyba analogicznie te? posiadasz zio?o, nie?

Nie ;) teoretycznie posiadasz, lecz mimo wszystkow zio?o jest w trakcie konsumpcji, jak masz zapalonego jointa to Ci g?wno mog? zrobi?, znaczy oczywi?cie - mog? Ci zrobi? wlot na chat? w podejrzeniu ?e masz wi?cej, ale jak nic nie znajd? to nic Ci nie mog? zrobi?.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

Powinni tego jara?, gdy si? jedzie autem z dzie?mi, lub z osobami nieprzyzwyczajonymi do dymu b?d? papieros?w. Je?d?? z ojcem cz?sto, wi?c wiem o czym m?wi?. Od tego idzie si? porzyga?. Kilka razy zawr?ci?o mi si? w g?owie, chcia?em pu?ci? pawia... Nieprzyjemne.
 

Kozuch99

New User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Mandat 500 z? za papierosa na przystanku!

To jest skandal ! ?eby w barze nie mo?na by?o zapali? sobie fajki ?! Nasze zajebi*** pa?stwo nie chce, aby?my palili fajki, a co dopiero zielone .. :curse: Moim zdaniem to jest kompletny niewypa? .. Ten kto pali niech pali .. !
 
Status
Not open for further replies.
Top