What's new

MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Status
Not open for further replies.

szajer19

Active User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
78
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Czy mo?e kto? poprawi? te b??dy.
G??wnie chodzi mi o
-zbyt wysokie rates
-s?aby balans spelli i vocations



Reszta mo?e by? tak jak jest byle to up by?o zrobione.
Dla tego co to poprawi leci Reput+
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Czy mo?e kto? poprawi? te b??dy.
G??wnie chodzi mi o
-zbyt wysokie rates
-s?aby balans spelli i vocations

Reszta mo?e by? tak jak jest byle to up by?o zrobione.
Dla tego co to poprawi leci Reput+

Facet, przeczyta?em tw?j post i o ma?o nie spad?em z krzes?a. To jest koncert ?ycze? ? To jest dzia? Download ty powiniene? je?? z r?ki dla outsect za to ?e udost?pni? Ci tak? dat?. Ka?dy b??dy naprawia ju? w?asnymi r?koma. Przesta? czeka? na gotowe bo na tym forum aby co? osi?gna? trzeba na to zapracowa?.

Co do serwera.
Po edytowaniu profesji i poprawieniu kilku b??d?w, naprawd? serwer jest miodzio. Osobiscie przerabiam teraz w 100% map? waszego serwerka. Nie chce aby mnie uwa?ano za pana ,,gotowca''
Serwer ma dobrze dopracowane skrypty kt?re wykorzystam. My?l? ?e temat jest gor?cy poniewa? to chyba jest najlepsza data dost?pna na tym forum ( Chodzi o EVO )


Podzi?kuje dla Autora za to ?e wystawi? i da? nam korzysta? z jego ci?zkiej pracy.
P.S Tamten z?odziej niech si? ,,jebie'' na pysk : )


Pozdrawiam i polecam gor?co ten owoc pracy.
 

szajer19

Active User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
78
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

S? tacy co udost?pniaj? swoje dopracowane pliki ,a je?li ty nie masz zamiaru tego robi? to chocia? m?g?by? si? nie wypowiada? na ten temat Frajerze.
:lol:
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

S? tacy co udost?pniaj? swoje dopracowane pliki ,a je?li ty nie masz zamiaru tego robi? to chocia? m?g?by? si? nie wypowiada? na ten temat Frajerze.
:lol:

Doprawdy? Ja jeszcze w ?yciu nie znalaz?em w necie dopracowanego silnika. S?dz?, ?e ten data pack jest najbardziej dopracowany. ?wiadcz? o tym tysi?ce pobra?, czy? nie?

Zanim co? pierdolniesz g?upiego to zastan?w si? kilka razy ch?opczyku. Siedz? w OT dobre par? lat i wiem od ciebie WSZYSTKO lepiej.

Btw. nawet nie wiesz co oznacza s?owo frajer. Wiki rocks. Poza tym takiego lenia, nieroba i tnetkida jak ty jeszcze nie widzia?em.

Jak znajd? czas, to ci jeszcze frytki zrobi? i zaparz? melisy, elo.

Notka moderatorska:
Prosz? powstrzyma? si? na forum od k??liwych komentarzy!
 
Last edited by a moderator:

maniek5091

New User
Joined
Oct 30, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Wiem ?e na pewno zostan? wy?miany... gdy? NIE POTRAFI? nawet tego uruchomi? :<

Bardzo uprzejmie prosz?, czy m?g?by kto? mi wyt?umaczy? KROK PO KROKU jak to w??czy??

Jestem nowicjuszem a strasznie si? napali?em ; (((((((
 
Joined
Jan 12, 2010
Messages
30
Reaction score
3
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Wiem ?e na pewno zostan? wy?miany... gdy? NIE POTRAFI? nawet tego uruchomi? :<
Bardzo uprzejmie prosz?, czy m?g?by kto? mi wyt?umaczy? KROK PO KROKU jak to w??czy??
Jestem nowicjuszem a strasznie si? napali?em ; (((((((
Napisz na gg 7441217 przedstaw sie to pogadamy.
 

Thoren

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
137
Reaction score
6
dobra mam takie pytanie wrzuci?em na serva ten ots chcia?em sie zalogowac to mi wyszkoczy?o Temple Position is wrong. Contact with the administration
dobra mam takie pytanie wrzuci?em na serva ten ots chcia?em sie zalogowac to mi wyszkoczy?o Temple Position is wrong. Contact with the administration
jak i gdzie to moge zmienic
dobra ju? mam dzia?a mapa spoko 10/10 tylko ze te items to troche tego tam by?o i cc i eq ale ju? prawie usuniete ;d
 
Last edited by a moderator:

RemoMKWA

Advanced User
Joined
Mar 2, 2010
Messages
209
Reaction score
4
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Witam w tym silniku s? b??dy pod drzewami s? bagi z najlepszymi items i jest jeszce ring kt?ry daje GoD'a wi?c nie warto hostowa? na ca?ej mapie s? ta bugi...
@Moderatorzy
Przepraszam ?e od?wie?am

Pozdro remo.
 

Bobek95

New User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Witam. Chcia?bym Si? zapytac czy istnieje mo?lwo?? Wysylania przez silnik Ots 8.54 invite do war?w Co Godzine ? . Z G?ry dzi?kuje
 

gohan xD

New User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

ziomek podoba mi sie mapa i to wszystko ale zrobile? b??d bo nie mozna pobrac silnika wstawiles date rar na download troche sie wkurzy?em mug? bys sie odezwac na moje gg.6344111 pisz nawet jak bende ofinle prosze
 

Hungar

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
50
Reaction score
5
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Mapka jest ?wietna, tylko kilka bug?w ale to da si? naprawi?. Ale jeszcze trainery mi nie dzia?a?y i npc wywali?o. Co? tam poknoci?o si?. Ale og??em 8/10
 

EvilMatizo

Banned
Joined
May 13, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Wiecie Co ?!

Wszystko ?adnie pi?knie, ale mogliby?cie wrzuci? ca?y server tzn Data pack + Silnik poniewa? z tego co tu czytalem wiele Os?b z ni?szym poziomem inteligencji ma z tym problem :(. Jak to zrobicie b?dzie 10/10 na razie 9/10 :D.
 

EvilMatizo

Banned
Joined
May 13, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Wiecie Co ?!
Wszystko ?adnie pi?knie, ale mogliby?cie wrzuci? ca?y server tzn Data pack + Silnik poniewa? z tego co tu czytalem wiele Os?b z ni?szym poziomem inteligencji ma z tym problem :(. Jak to zrobicie b?dzie 10/10 na razie 9/10 :D.

Je?eli to wrzucicie sko?cz? si? posty Typu ,,tu jest tylko folder Data, jak w??czy? ots itp. itd..
 

Wicked112

User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
11
Reaction score
1
Age
33
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

By? m?g? wrzuci? na inny hosting? Hotfile nie dzia?a, a speedyshare nie wy?wietla mi si? ;//
 

Noky

New User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
1
Reaction score
0
jak to uruchomi?, sci?gno?em i nie wiem jak to odtworzy? ;d
Czym to odtworzy? ??
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

teletubis13

Active User
Joined
Dec 31, 2008
Messages
78
Reaction score
0
Age
29
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Spoko jak dla mnie mo?e byc 10/10
 

logan

New User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Mog? wiedzie? jak nazywa si? podk?ad do filmiku?:)
 

fUNKyyyy

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
19
Reaction score
5
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Mapa ?wietna, silnik te? dobry, na pewno si? przyda wielu osobom.
Og?lna ocena 10/10. No i szkoda, ?e Ci? okradli ;f

Pozdrawiam,
fUNKyyyy!
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Znalaz? kto? inne ukryte rzeczy w tej 'dacie' ?
Usune?em wszystko co tutaj wypisali?cie, a nie chcia? bym przerwa? dalszej wsp??pracy z tym silnikiem, doda?em ju? ponad 50 teleport?w, nowych monster?w, czar?w.

Co do silnika, jest bardzo ?adnie dopracowane miasto Enigma City, jak i zar?wnie? skrypty. Ze szczer? ch?ci? da?bym ocen? 9.5/10, ale Nie nawidze tego typu Dziecinady aby ukrywa? Free items na mapie, jak ju? oddajesz Dat? to bez korzy?ci albo w Og?le. 8/10
 
Status
Not open for further replies.
Top