What's new

MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Status
Not open for further replies.

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

@Up
Ukry?em itemy po to, aby crashowa? OTS-y dziewi?ciolatk?w, kt?rzy puszczaj? w neta niezedytowanego data packa, wi?c nie sapaj. Nie rusza?em ?adnego OTS-a, w kt?rym by?o zmienione chocia? temple. Jak chcesz to dam ci screeny, fajnie sobie biega? godem na cudzym servie :)

@Topic
Powtarzam, ?e s? ukryte itemy na mapie i w actions emerald bangle daje Goda. Jak Wam si? nie chce tego czyta?, to si? nie dziwcie, ?e po 2 dniach otsa macie crasha ^^
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Znalaz? kto? inne ukryte rzeczy w tej 'dacie' ?
Usune?em wszystko co tutaj wypisali?cie, a nie chcia? bym przerwa? dalszej wsp??pracy z tym silnikiem, doda?em ju? ponad 50 teleport?w, nowych monster?w, czar?w.
Co do silnika, jest bardzo ?adnie dopracowane miasto Enigma City, jak i zar?wnie? skrypty. Ze szczer? ch?ci? da?bym ocen? 9.5/10, ale Nie nawidze tego typu Dziecinady aby ukrywa? Free items na mapie, jak ju? oddajesz Dat? to bez korzy?ci albo w Og?le. 8/10


Czytaj?c Twoj? wypowied? o ma?o nie spad?em z krzes?a !
Nie do?? ze piszesz w taki spos?b jak wie?niak to jeszcze piszesz jakie? bzdury!

Mo?e ja Cie okradn? na Tw?j silnik w kt?rym ju? niby doda?e? a? 50 teleport?w i zaczn? sobie go hostowa?, co wtedy zrobisz?
Nie post?pisz jak nasz szeryf outsect ?
On chocia? potrafi? prze?amac ten ?al kt?ry go ogarnia? i da? to dla nas, a to ju? zale?y od administratora projektu jak zaopiekuje si? dat?. I czy ma w og?le jakie? do?wiadczenie.
Je?eli ty odpali?es ten serwer na s?pa aby tylko mie? kas? to jeste? marnym administratorem b?dz dziekciem.
P.S To nie silnik tylko data -.-
Smiechuuu, poprawi?e? mi humor kolego.
-Haha.

@edit.
Data fajowska ;] Mapa super, przyznam si? ?e edytowa?em ju? ca?? map?, no i jak na razie nie wida? ?e to mapa megaevo ;D
Zajebiaszcze skrypty kt?re mo?na wykorzysta?! Wielki plus dla Ciebie i Twojej wytrwa?o?ci.

Mysl? ?e w przyszlosci nie dasz sie tak wyprowadzi? w pole

Pozdrawiam ;)
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Czytaj?c Twoj? wypowied? o ma?o nie spad?em z krzes?a !
Nie do?? ze piszesz w taki spos?b jak wie?niak to jeszcze piszesz jakie? bzdury!
Mo?e ja Cie okradn? na Tw?j silnik w kt?rym ju? niby doda?e? a? 50 teleport?w i zaczn? sobie go hostowa?, co wtedy zrobisz?
Nie post?pisz jak nasz szeryf outsect ?
On chocia? potrafi? prze?amac ten ?al kt?ry go ogarnia? i da? to dla nas, a to ju? zale?y od administratora projektu jak zaopiekuje si? dat?. I czy ma w og?le jakie? do?wiadczenie.
Je?eli ty odpali?es ten serwer na s?pa aby tylko mie? kas? to jeste? marnym administratorem b?dz dziekciem.
P.S To nie silnik tylko data -.-
Smiechuuu, poprawi?e? mi humor kolego.
-Haha.
@edit.
Data fajowska ;] Mapa super, przyznam si? ?e edytowa?em ju? ca?? map?, no i jak na razie nie wida? ?e to mapa megaevo ;D
Zajebiaszcze skrypty kt?re mo?na wykorzysta?! Wielki plus dla Ciebie i Twojej wytrwa?o?ci.
Mysl? ?e w przyszlosci nie dasz sie tak wyprowadzi? w pole
Pozdrawiam ;)
?miejesz si? sam z siebie, to ?e napisa?em silnik to by? ca?okszta?t, My?l? ?e bym w og?le nie odda? tej 'daty', chyba ?e naprawd? by?a by mi nie Potrzebna. Z tego co tu piszesz, to wszystkie twoj niby 'argumenty' to ?mieszne fochy, Doda?em 50 teleleport?w - zazdro?cisz? Mam zamiar doda? wi?cej, poza tym Nie jestem osob? kt?ra sci?ga silnik z neta i odrazu go stawia, tylko Trzeba nad nim popracowa?. Z tego co widz? ty wolisz gotowce, skoro si? czepiasz ?e doda?em 50 teleport?w i troch? quest?w.
PS.
Serwa jeszcze nie odpali?em, bo dwa tygodnie edycji nie wystarczy :) Pozdrawiam ci? i nast?pnym razem zastan?w si? 100x zanim co? napiszesz.
Notka moderatorska:
Ty r?wnie?

?miejesz si? sam z siebie, to ?e napisa?em silnik to by? ca?okszta?t, My?l? ?e bym w og?le nie odda? tej 'daty', chyba ?e naprawd? by?a by mi nie Potrzebna. Z tego co tu piszesz, to wszystkie twoj niby 'argumenty' to ?mieszne fochy, Doda?em 50 teleleport?w - zazdro?cisz? Mam zamiar doda? wi?cej, poza tym Nie jestem osob? kt?ra sci?ga silnik z neta i odrazu go stawia, tylko Trzeba nad nim popracowa?. Z tego co widz? ty wolisz gotowce, skoro si? czepiasz ?e doda?em 50 teleport?w i troch? quest?w.
PS.
Serwa jeszcze nie odpali?em, bo dwa tygodnie edycji nie wystarczy :) Pozdrawiam ci? i nast?pnym razem zastan?w si? 100x zanim co? napiszesz.
Notka moderatorska:
Ty r?wnie?
Jeden czy tam dwa warny, w t? czy w t? nie Zrobi mi r??nicy :)
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

adam9421

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Nie ma Silnika wiec nie mog? go oceni?.
 

adam9421

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Nie ma Silnika wiec nie mog? go zobaczy? wizualnie ale
sprawdzaj?c jego pliki jest OK.
Ocena 9/10.
No i szkoda, ?e Ci? tak zrobili na Szaro.
P.S fUNKyyyy
Tutaj nie ma silnika.
Mapa ?wietna, ---silnik te? dobry---, na pewno si? przyda wielu osobom.
Og?lna ocena 10/10.
A tak w og?le mo?na dosta? Silnik do tego Data.pack ?
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

Ferdek Kiepski

Active User
Joined
Dec 24, 2009
Messages
52
Reaction score
2
a i tak przy okazji
1026 837 7 <-- tam pod choinkami poukrywal bagi z itemami najlepszymi :O
lol nie ma edytuj post
pisze tu wiem jk usunac dawanie goda!
otworzcie acions.xml nacisnij ctrl+f i wyszukaj value="setPlayerGroupId(cid,6)"/> i usun ta cala linijke
<action itemid="2127" event="buffer" value="setPlayerGroupId(cid,6)"/>
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Witam to chyba silnik sql jak zgadlem.Czy sa w accounts pasy czy trzeba zrobic baze danych.
Ocena za silnik 10/10.Jutro sciagne
 
Joined
Jan 4, 2011
Messages
15
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

8/10 za minusy ale da sie naprawi? dziekowa?.ladna mapka ale i tak j? troche przerobie ..:p .Nic doda? nic uj??:)
 

Nekro97

New User
Joined
Mar 24, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

mo?e przez program taki nazywa on si? [ npp.5.8.7.Installer ]:)
mo?e ci pomog?em z g?ry wielki dzi?ki !
 

Krejzollo

New User
Joined
Mar 31, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Dziekuje Ci za t? date najpierw troszke poprzerabiam, a potem pohostuj?. :D
 

kkmks

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
141
Reaction score
3
Age
33
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

dzi?ki ?wietna robota
 

pikoos

New User
Joined
Jun 22, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Serdecznie nie polecam moze mapa i ladna ale za wieloma drzewami bagi z itemami! za pomoca emerald bangle(czy jakos tak) mozna dac sobie GODa!! NAPRAWDE NIE POLECAM! daje 1/10 Poniewaz jak wspomnialem BUG NA BUGU BUGIEM POGANIA! NIE SCIAGAC!
 

Krejzollo

New User
Joined
Mar 31, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Te bugi s? ?atwe do wyje%ania.!
1. Bagi z intemkami w map edytorze naciskasz ctrl+f i wpisujesz bag wyskakuje ci dluga lista i usuwasz pokolei...
2. Emerald Bangle dajacy God'a usun?c mozna wchodz?c w data\actions\actions.xml i naciskasz ctrl+f wpisz tam value="setPlayerGroupId(cid,6)"/> i usu? ca?? linik?
<action itemid="2127" event="buffer" value="setPlayerGroupId(cid,6)"/>
Czy to kur... a? takie trudne??
 

MrPiorun

User
Joined
Mar 29, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

O dzi?ki postara?e? si? Outset dzi?kuje
 

elowam

New User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
9
Reaction score
0
Wszystko Pi?knie Wszystko ?adnei Ale Gdzie Silnik ?:D
Wszystko Pi?knie Wszystko ?adnei Ale Gdzie Silnik ?:D Nie Da Sie Otworzyc Silnika Nie Ma Jak Sci?gam ! LOL !

Notka moderatorska:
Posty zosta?y po??czone.
 
Last edited by a moderator:

chudy123

New User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Refresh czy ten silnik jest bez wirus?w ?
Jak odpali?
Notka moderatorska:
??cze//?wirek
 
Last edited by a moderator:

sathynos

User
Joined
Apr 30, 2011
Messages
13
Reaction score
0
Odp: MegaEvo.pl -> DOWNLOAD!

Witam stworzy?em w?asnego ots i wszystko ?miga ale jak wchodz? na klienta i wpisuj? pasy to ci?gle pisze : Your character could not loade

Co mam robic :/
 
Status
Not open for further replies.
Top