What's new

?mieszne sytuacje ze szko?y

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Na biologii mieli?my lekcje o uk?adzie rozrodczym, facet od biologii powiedzia?, ?e sperma zawiera cukier i w tej chwili pewna dziewczyna z klasy wyrwa?a si? z pytaniem "To dlaczego sperma nie ma s?odkiego smaku?" ca?a klasa spojrza?a na ni?, kiedy w ko?cu zorientowa?a si? co powiedzia?a a nauczyciel na to "Poniewa? s?odki smak mo?e wykry? tylko ko?cowa cz??? j?zyka a nie ta przy gardle" ca?a klasa w ?miech, ona w p?acz i wysz?a z sali. W sumie troch? mi jej szkoda ale zieja by?a niez?a xd

P.S. dodam, ?e chodz? do 3 gimnazjum.
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Nauczycielka do kumpla:
"A? mnie r?ka korci,aby ci pa?? postawi?."
 

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Nauczycie - A
Ucze? - A

-?wierk, do odpowiedzi!!!
-Niech Pan tak nie m?wi nie jestem ?wierk, tylko Maks.
-Nie obchodzi mnie to...Jak b?dziesz doros?y to zginiesz jak babka w Czechach...:p

Pozdrawiam,
GutA
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Heh to teraz czas na mnie.
Rzucali?my na przerwie kulkami z papieru w siebie, i nagle przez przypadek nauczycielka dosta?a jedn? z nich. Odwr?ci?a si? i wydar?a na jakiego? synka z 1 klasy. Dosta? nawet uwag? za -20 pkt.

Pozdrawiam,
DRE
 

Tibiasz

Active User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
63
Reaction score
3
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

hehe a u mnie:
koledzy zaczeli sie bic tylko dlatego zeby mogli nakrecic filmik komork? i puscic na youtube :D
Nauczycielka nie mogla sobie poradzic wezwala dyre jednak ona tez nie mogla ich uspokoic dopiero rodzice i policja...
Po bojce jednemu sie krew z nosa lala a drugi mial sliwepod okiem i troche siniakow ale tak to spox :p :p :p
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Hehe no usmialem sie troszke xdd...
No to teraz ja
1 sytuacja (religia)
Mam w klasie takiego debilka co 2 razy nie zdal i teraz ma nauke w dupie ;d
Ok no i wchodzi facetka od religii i cos nawija i cos sie tam darla na tego co nie zdal a on taki tekst do niej "A we? sie kurwa ?mieciuchu nie drzyj" A ona cos takiego "No b?d? punkciki..." A ten co nie zdal cos takiego "Kurwa punkty i punkty i tak nie zdam i tak wi?c to jeden chuj".
2 Sytuacja(Korytarz)
Zaczelo sie to tak
idziemy z kumplem korytarzem i on naplul na podloge,zauwazyl to wozny.Zlapal go za bluzke przewrocil na ziemie i wytarl nim ta sline xd.
2 Sytuacja(W-F)
kumpel zaczal denerwowac dziewczyny
potem poszedl sie przebrac i tam go dorwaly te dziewczyny
I wszedl koles od wf dziewczyny odciagnal i cos tam zaczal mowic do niego (ten kumpel jest taki ze jak go uderzysz to on wpada w furie i zaczyna sie nawalanka :p) wiec on chcial zlac te dziewczyny ale go chlop od wf zatrzymal i mowi mu cos tam i ten koles co ma furie zaczal bic chlopa od wf i teraz ma chlopak klopoty w sadzie ;-)
3 sytuacja(religia)
Ten koles co o nim mowilem w 1 sytuacji
ten kumpel co nie zdal wylal jakas wode na gumolit i zaczal sie slizgac to wzial i wylal troszke wody z wiadra na wycieranie tablicy
Ale go ktos popchnal i wylal cala wode na gumolit i mowi "chuj tam potem wozny zetrze" i slizga sie i zlapala go baba od religii i mowi no to teraz do dyrektorki a on do niej "Wez mnie kurwa mac zostaw cieluchu jebany"
 

uryns

New User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Ja ostatnio na polskim nudzilem si? i zaczo?em gumkami ?ucac w koleg?w noi facetka od polaka przechodzi?a obok gadajac cos i ta gumka do mordy jej wpad?a:D
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Jak graj? sobie na wfach w siatk?wk? to w czasie serwisu radz? r?wnolegle pu?ci? par? pi?ek tak samo pomalowanych, ubaw po pachy ^^ no i jedynka z wfu xD
 

Larris

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
158
Reaction score
15
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Mi si? przyda?y?o so? takiego:

Gdy wychodzili?my z klasy na przerw? to 1 z moijm znajomych, wnerwi? si? bez powodu i zacz?? kopa? drzwi od wc dziewczyn. Nauczycielka podesz?a mi mu si? dosta?o ;p Po chwili ona odchodzi, ogl?da si? do ty?u, a on le?y na ziemi i patrzy przez szpar? drzwi na przebieraj?ce si? w niej dziewczyny :D:D:D:D:D::D:D:DD
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Taaa u mnie by?o lepiej :p
Zawsze gdy mamy 2 W-Fy pod rz?d dziewczyny zostaj? w szatni a nas wyrzuca za drzwi.Wreszcie sie wkurwi?em i ukry?em z kumplami w m?skiej szatni.W-Fista siedzia? sobie w swoim pokoiku i gada?. Ja wyszed?em po chwilu i nura do damskiej.Okej.
Wszystko Oke,ale kumpel przyszed? i mnie tam zamkn?? na klucz,a kole?anka zacz??a si? drze?. A? W-F ista przyszed? ;/ I przypa?. Co ja robi?em w damskiej szatni,z 5 cioma kole?ankami.A one mia?y przypa? bo my?la? ?e nas przez okno wpu?ci?y xD
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Kolejne ?a?osne, ale od mnie

W szkole podstawowej pi?ta klasa ? Nie pami?tam dobrze ,wszed?em do damskiej szatni a wszyscy si? przebierali rzuci?em kilka petard i na dworze dziewczyny mnie z?apa?y i co? tam robi?y mi xD Ale nie wiem kamery w tej szkole prawie wsz?dzie s? i na drugi dzie? rodzice byli -.-

Teraz nast?pne ,mo?e ?mieszne

W gimnazjum na pewnej lekcji j?zyka polskiego wpad?em z koleg? na plan i zrobili?my go z kilku ?awek zrobili?my bunkier :)

PS. Raz dyrektorowi haka podstawi?em i nic nie by?o, a chyba krew z nosa mu polecia?a:D

Wi?cej nie powiem :D
 
Last edited:

adam08642

User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Age
28
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

ja mialem przypadek taki : Wysy?a?em sobie z kumplem li?ciki i on jeden do ?mieci wyrzucil ja na drugim napisa?em "lol?" a pani wzie?a i mnie sie pytala co to znaczy lol xD

albo moj kolega powiedzial ze go wyzywam pani sie pyta jak go wyzwalem on mowi ze nie powie to napisal a panie , ?e co co to znaczy Lamus??
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

By dziewczyna z mojej klasy:
Nauczycielka: Dziewczynki , jeste?cie takie m?ode , takie ?adne i sie malujecie i farbujecie w?osy...
Dziewczyna:A pani jest taka stara , i taka brzydka , i si? pani ani nie maluje ani nie farbuje.
;DD
 

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

kiedy? zrobi?em z kumplami tak? ustawion? akcj? - na historii nudna lekcja o nudnym Mahomecie. Kt?ra? z dziewczyn spyta?a si?, czy mo?e do ?azienki. Pan od historii jest mi?y i pozwoli? wyj??. Na lekcjach ?azienki s? zakluczone, wi?c po 5 minutach wchodzi, ja si? pytam:
-Co si? sta?o?
-?AZIENKA JEST ZAMKNI?TA!!!

I tak si? zgarnia -25 oraz dziennikiem po ?bie. Ale ja nie dosta?em xD
 

leman12

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
202
Reaction score
2
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

dzisiaj, yy to znaczy wczoraj na tescie gimnazjalny z angola musialem zostac i byc swiadkiem, ze babka chowa te tesy do koperty. xD

wlozyla all do koperty po czym zakleila koperte, nakleila tez troszku na biurko i zaczela szarpac t? kopert?, prawie, rozwalila koperte XD, jak by rozwalila cala klasa by musiala powtarzac gzamin XD
 
Last edited:

laseczka114

New User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Age
29
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Sytuacja sprzed paru dni :
Niemiecki-jak zwykle nikt nie uwa?a... w pewnym momencie taki do?? pulchny kolega spad? z krzes?a a babka (z niemca ) na to
dobrze ?e jeste?my na parterze adrianku
xD
 

milena14

New User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Na godz. wych. Chlopaki na takiego Krzy?ka m?wi? jamnik. Zacz?ly sie z niego ?mia? i Kamil do nauczycielki: A pani to nie wie ze psy to sie przed szko?? zostawia ?? Potem on do Krzy?ka : Zobaczysz, b?dziesz spa? na wycieraczce!! Kamil do nauczycielki: Prosze pani, ma pani numer do szpitala psychiatrycznego ?? Facetka : po co ci ?? Kamil pokazuje na Krzyska i m?wi: A tu koledze potrzebny...
 

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Mam 4 akcje.
1. W szkole mamy nauczyciela ktory nie cierpi jak ktos ma na glowie kaptur,czapke, i potragi pociagnac ostro za wlosy czasem. Ja pamietam kaptur na glowie, on do mnie podchodzi ja plecami do niego siedzialem pociagnal mnie za kaptur a ja "Co jest KURWA?!". On na mnie sie patrzy, ja na niego i zaraz potem cala klasa w brecht. Dostalem "Uwage" ;<

2. Jak jeszcze mieszkalem w Polsce. Ja i moj Kuzyn smiejemy sie gadamy itp. Nauczycielka podchodzi i nas "Klepie" po ramionach. A my sie odwracamy i w tym samym czasie "Kurwa, poczekaj".

3.Tez jak bylem w polsce. Mamy nauczycielke ktora nie krzyknie ani nic. Mi wskakujemy na krzesla itp. I tanczymy, Dyrektora wlazi!O Kurwa ;O

4.Tez w polsce. Pani nam kazala przyniesc krede. My idziemy ja mialem taka pilke do tenisa. Odbijam pilke. Trafilem w taka tablice ogloszen tablica spadala i "Buuuum". Wszyscy wylaza a ja i moj kuzyn jak glupi stoimy na srodku.
 

Frigo

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
109
Reaction score
6
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

W 6. klasie kolega i Ja wzi?li?my 2 konewki, nape?nili?my je wod? oraz spryskiwacz do kwiat?w i wylali?my wi?kszo?? zawarto?ci pojemnik?w na krzes?o nauczyciela...
Gdy nauczyciel przyszed? zapyta? si? kto to zrobi?...
Nikt si? nie przyzna?...
I nagle wchodzi dyrektorka....
My?leli?my ?e nas ujebi* a tu si? okaza?o, ?e nawet nie by?a z?a :D
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

U mnie w klasie wiele si? dzieje napisz? par? sytuacji:
1. Siedz? z kumplem na fizyce postrach klasy on i idzie taki frajer co nie zda? i chodzi z nami do klasy teraz i my?li, ?e o rok starszy to jest kozak itp. nagle co? tam gada do mojego kumpla z ?awki i tylko po chwili by?o wida? i s?ycha? jak d?ugopis rozwali? si? o g?ow? tego co nie zda?. ;D Jedna taka ma?a ciekawostka ja nazwa?em go "kurczak", bo taki podobny i ci?gle teraz tak na niego m?wimy, a on si? wkurwia i darcie z niego jest ostre.;d
2. M?j kumpel sta? pod koszem na w-f i odbija? z innym pi?k? od siatki i nagle ude?y? dolnym i pi?ka odbi?a si? o kosz i w nos dosta? ?miesznie to wygl?da?o.
3. Ostatnio na historii jak zawsze kto? co? musia? powiedzie? i ten co nie zda? co by?a o nim mowa wcze?niej co? powiedzia?, a nauczycielka do niegi "ty to si? zachowujesz jak by? niedawno z drzewa spad? no i przyda?by ci sie fryzjer".
4. Ostatnio na lekcji geografii <3 jak zawsze wcze?niej wspomniana osoba ?uca?a kulkami z papieru no i wpad?em na pomys? typowo "tibijski" m?j rz?d pod ?cian? on by? w rz?dzie pod oknem zrobili?my kulki i wszyscy tz. 10 os?b ?uci?o na 3 w niego kulki p??niej to si? rozkr?ci?o i wszystkie rz?dy si? ?uca?y.
5. Na ?wietlicy ?ucali?my si? kulkami nagle nauczycielka si? wkurwi?a no to spisa?a nas i siedzieli?my cicho wkurwiali?my kolesia i nagle tak si? wkurwi?, ?e przebie? po 4 sto?ach, kt?re by?y po??czone najlepsze by?o to, ?e kiedy on bieg? to ka?dy rusza? stolikiem i prawie glebe zaliczy?. ;d
6. Pewna kole?anka powiedzia?a do swojej przyjaci??ki, ?e ona jest wczesne dziecko i nie ma cipki, a ja na to "ta a ty jeste? sp??niona i masz chuja" oczywi?cie zgasi?o j? to(jak zawsze-.-).
dalej nie pami?tam, lecz co dzie? jest ?miech u nas w klasie.
 
Top