What's new

?mieszne sytuacje ze szko?y

Piotrek155

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
55
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Hmmmmm
to bylo w 4-5 klasie podstawowki
to bylo tak przed sylwestrem xd
kupel przynius petardy do sql
i zaczelismy se nimi strzelac na parkingu nauczycielskim
nagle Dyrktor przyjechal i parkowal auto a my akorat
strzalalismy nagle wybieg z auta i zaczol nas gonic :p i kupel to sie zatrzymal i mowi
- Panie dykretorze ja gonie tych gnoji :D
a my uciekalismy i nauczcielka z 2 strony sql nas zlapala...
i na dywanik :D ale szczescie ze dyrektor znal moich starszychx) jako przyjaciul bo tak grzywne bym placil :(
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Ee , ja w podstaw?wce 3 klasa mia?em akcj? , ?e idziemy z kumplami dzwoni? kom?rk? do r??nych ludzi (?e niby pizze zamawiamy etc) i raz natkn?li?my zadzwoni? do nas nijaki pan, kt?ry by? w po g?osie podesz?ym wieku, no to okaza?o si?, ?e on my?li, ?e dodzwoni? si? firmy montuj?cej domofony, *ja wtedy rozmawia?em, prawie nie wytrzyma?em ze ?miechu* no to mu m?wi?, ?e tak, ?e to my, a on si? pyta ''Ale czy pa?ska firma montuje tylko te elektroniczne (jakie? tam , nie pami?tam)'' - ja tam mu m?wi? nie wiedz?c nic na ten temat: " No tak, jasne, nasza firma ma same najnowsze, najlepsze i najwy?szej jako?ci produkty''. Potem zapyta? si? keidy przyjedziemy, powiedzia?em ,?e za 2h, poda? adres i si? po?egnali?my. Ze ?miechu padamy, a tutaj za 2,5h na lekcji dzwoni telefon... Zgadnijcie, kto to by? :D Mieli?my przypa? niez?y za t? akcj?, bo ten kole? nas namierzy? i wszystko powiedzia?, ale co tam by?o warto. :D =)
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

To my bawili?my si? w klasie w pierwsz? wojn? ?wiatow?, zabrali?my po 5 kartek A4 razy 2, 10 os?b si? bawi?o, ?awki to by?y bunkry, a pi?rniki i inne takie to by?y bronie. Nauczycielka wesz?a, jak wesz?a tak wysz?a. Burdel, ?e masakra oO, potem uciekli?my przez okno ( parter ) i przyszli?my na drug? lekcj?, powiedzia?em, ?e jeden pan mia? udar i mu pomogli?my ( dostali?my po +30 pkt ^^. :D
 

Amashadi123

Active User
Joined
Dec 31, 2008
Messages
104
Reaction score
2
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Opowiem wam o pewnej grubej nauczycielce

By?a lekcja nie pami?tam o czym ale facetka m?wi ?e ona chodzi?a "po takim lodzie(pokaza?a 30cm)"
Ca?a klasa brecht

Idzie se ta gruba pani nazwisko Orda i nagle stan??a na czym? mokrym m?j kolega "e prosz? pani" Odwraca si? jeb na ziemie (ca?a szko?a si? rusza?a)
Tera najlepsze
Nie mo?e si? podnie?? przychodzi 2 nauczycieli i prub?j? ja podnie?? (nie huja nie pujdzi?) dopiero jak przyszed? trzeci to ja podnie?li

Apel (przyjecha? policjant pieprzy? co? tam o bezpiecze?stwie)
pierdoli co? a m?j kolega HWDP+karteczka nad jego g?ow? (ostro mia? przejebane):huh::huh:
 

pacek112

Advanced User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
203
Reaction score
13
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Heh dobre akcje widze.

Byla taka jedna akcja jak ktos pisal wczesniej. Kolesie sie klucili i mamy na sali od gimnastyki drzwi podzielone na 2 czesci jeden je trzymal a, drugi je kopnol drzwi oczywiscie wylecialiy i nabily sliwe temu co trzmal ;) hah.

Lub na lekcji religi koledzy pompowali kondony :) Puscili i polecial babce na biorko :)
 

Koszak

New User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

To moja kolej :p Nareszcie si? znalaz? temat gdzie mog? to napisa?.

By?a sobie lekcja matematyki 5 sekund do dzwonka oczywi?cie klasa by?a g?o?na to Pani gada:

- Czy ja mog? co? w tej klasie powiedzie??

Ja powiedzia?em: Tak, do widzenia i akurat zadzwoni? dzwonek :D Nigdy tego nie zapomn? :p

Pozdrawiam,
Koszak
 

cearlen

New User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

U nas w szkole niema dnia bez wixy czyli :

1. Nasza szanowna pani od reli pyta sie mnie ile wygralem przed w chwilom w pokera a ja do niej w chuj <podstaw?wka jeszcze to by?a ;p> i mnie wyjebala do dyrki a dyyrka do mnie co zrobiles ? powiedzielaem pani od religi ile wwygralem w pokera a ona ile wygra?e? a ja w chuj xD

2.my za szko?om mamy gara?e i tam nie mo?na wchodzi? ;/ a raz sobie tam poszedlem na slzuga i widze pani? od polaja i zaczolem spierdlala? ona mnie zczaila i mnie zlapala na?pana by?a albo napita i mi nic nie zrobila poczenstowala szlugiem akurat ostatni by? to mi zabrala wiec swojego wziolem i zajaralem i jej cos odjebalo i spierdolila gdzies do monopolowego a my mielismy miec wlasnie polski xD

//dziecko drogie, ale ty masz bujn? fantazj?.
 
Last edited by a moderator:

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Hymh...
W 1 gim, albo 6 klasie (nie pami?tam, by?o to do?? dawno >.<), sprz?taczki (0_o) stroi?y sal? na choink? ;x. I pewna nauczycielka tam m?wi?a co i jak. Ja z kumplami wparowali?my tam, najpierw chcieli?my jako? pomaga?, ale p??niej zacz?li?my przeszkadza?. Ta nauczycielka powiedzia?a, ?e idzie do dyra, my j? olali?my. Wchodzi z sali, my zaraz za ni?, ona si? chowa w kantorku o_O - my patrzymy na ni? i ?miejemy. Ona wychodzi zahaczaj?c nog? o wieszak i gleba. My si? zajebi?cie u?miali?my :D - fajnie to wygl?da?o. No c??, z roku na rok coraz g?upszych nauczycieli przyjmuj? do szko?y. :down:
 

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

To jak my z kolegami postanowili?my takiego debila przestraszy? i w 4 osoby wzi?li?my go i go mu nog? do pisuaru chcieli?my w?o?y?. Bierzemy go trzymamy a kolega moczy mu nog? w pisuarze a ten pisuar jeb na ziemie. A my tylko spojrzeli?my na siebie i w d?ug? ale kto? na nas zakapslowa? i musieli?my odkupywa? ale Dyrka si? z tego ?mia?? ;P
Ale my posrani byli?my w 1 gimnazjum.
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Noto moja historyjka:

Technikum, matematyka, klasa 1T4...
Pani sprawdza obecno??:

-XXXXX YYYYY ?
--Obecna!
-ZZZZZ YYYYY ?
--Jesteeem!
-ZZZZZ YYYYY ?
--Obecny!
itd...
a? w ko?cu nauczycielka mnie ''omin??a'' a ja na to walne?em texta:
-Dlaczego mnie pani przelecia?a...

0wn3D

*XXXXX- przyjmujemu ze imiona dziewcz?t dla zachwania anonimowo?ci :)
*ZZZZZ- -||- ch?opak?w -||- :)
*YYYYY- nazwiska ;d
 

samzgadnij

User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
40
Reaction score
2
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Nom dobre niekt?re :D

1. Pod koniec roku na lekcji histori wpada pani i m?wi nam ze mamy kartk?wke (co? tam jeszcze by?o) a m?j kolega co? jej tam powiedzia? ?e ma ?adne w?osy lub co? takiego, on zacze?a si? u?miechac to ja z nim zaczeli?my jej takie komplementy s?ac jakie tylko do g?ow wpad?y, kartk?wki nie by?o :p

2.
C -ch?opak
D -dziewczyna
N -nauczyciel

Tam gadamy sobie w kilka os?b na niemcu i tam gadamy, nagle D. spyta?a si? C. czy jak w?o?y jak?s tam kulk? za swoj? koszulk? to czy C. jej to wyjmie, wyj?? ale zobaczy?to N :d ale by?y brechty
(napisa?em to w skr?cie, ca?o?c wygl?da?a nieco inaczej i lepiej si? uk?ada?o)

3.
Grali?my w pi?tke czy w sz?stk? w papier, kamie?, no?yce, kto przegra robi zadani, kt?re reszta mu wymy?li. Po kilku zadaniach (g?upich xD) pad?a kolej na takiego noobka :D za?artowali?my ?e ma jednej dziewczynie odsun?c krzes?o po siedzia?a na kraw?dzi i ciemniak to zrobi? :p Wszyscy w brecht, tylko nie ta i kilka innych dziewczyn, nawet nauczycielka sie lekko u?miecha?a bo jej nie wypada?o troche go ochrani?a ale og?lnie beka by?a :p

:p
 

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Hm, wi?c ja w sz?stej klasie podstaw?wki z kumplami bawili?my si? w chowanego, 'zaklepywanka' by?a ko?o jakich? drzwi na samym dole. No i kuzyn m?j szuka, zaklepa? mnie, szuka drugiego on biegnie, kuzyn za nim i kuzyn tak nagle wyci?gn?? r?k? do tej 'zaklepywanki' i polecia? na tamtego, jak mu usiad? dup? na g?owie to tamtemu biedactwu taki guz wyr?s?, ?e a? pogotowie przyjecha?o :D wtedy przez jaki? czas by? nazywany Mount Everest.
Albo z tym samym kumplem szarpali?my si? na holu dla zabawy i nagle ja go tak szarpn???m i on mnie pu?ci?. Jak pizgn???m na ziemi? to pono? by? niez?y huk. Ja z tamtego momentu ogarnia?em trzy rzeczy, siedz? pod klas? i pytam si? jaka teraz lekcja (trzy razy si? pyta?em a oni mi odpowiadali, ?e wychowawcza), potem jaka? chwila w samochodzie i potem ogar w domu :D matka m?wi: co ci si? sta?o, a ja nie pami?tam, oni pojechali gra? w ping ponga :D (szkolna dru?yna pojecha?a na turniej, oczywi?cie ostatnie miejsce).
Albo poniewa? jest to ma?a szko?a na wsi, to informatyk? mieli?my w grupach ch?opcy - dziewcz?ta. No i pewnego razu wbili?my si? we dw?ch na infromatyk? do dziewczyn przed dzwonkiem (klasa by?a otwarta) i siup pod biurka. Siedzielibysmy tam ca?y czas gdyby nie jaka? **** wyjecha?a z tekstem, prosz? pani ja wszystko powiem, bo mnie Alka tu ci?gle wkurza, tam pod biurkami siedz? Fabian z Emilem my z burakiem wy?azimy a ona co wy tu robicie :D

Ach, mo?e i nie jest to naj?mieszniejsza sytuacja jaka mi si? przytrafi?a w szkole, jednak ju? nie pami?tam, gdy? troch? ich by?o teraz w gimnazjum. Ciekawy tylko jestem jak to b?dzie teraz w technikum :D




@edit dla pana down


we? nic nie m?w u mnie w szkole na geografii nauczyciel zamkn?? jednego ucznia w szafie bo przeszkadza? i zapomnia? o nim xDDD sprzataczka go uwolni?a xD
 
Last edited:

roxon

Advanced User
Joined
Jul 26, 2008
Messages
476
Reaction score
10
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

a u mnei w 5 podstawowce kumpel chcial sie zamknac w szafie i schowalismy go do mojej szafki lekcja sie zaczela a on tam siedzi i siedzi wkoncu po 20 min lekcji zaczela sprawdzac obecnosc minela mnie to szybko poszedlem do kibla i go wypuscilem ^^
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Rzucanie drobniakami w WIELKI dekolt kole?anki. ?mieszne by?o to, ?e wszystkie drobniaki oddawa?a mi :> i ja dalej rzuca?em z kumplami.
 

Sokwe1

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
20
Reaction score
2
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Hmm, to by?o w 6 klasie podstaw?wki. Siedzieli?my na przerwie w szatniach przed wf'em i typ z drugiej szatni wbieg? do naszej i takiego smarka pu?ci? na pod?og?. Ja z kumplem gonimy go zamkn? si? w swojej szatni i trzyma drzwi. To jaki? grubas by? i nie dali?my rady. Rozbiegli?my si? z kumplem i z buta w drzwi. Wypad?y z zawias?w kole? le?y pod drzwiami. ;)
 

Yo Z Mam Ban

Active User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
96
Reaction score
6
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

To u nas by?a faza normalka jak na ka?dej reli ^^
Ziomek nie chcia? pisa? kartk?wki a nasz katecheta poszed? do pokoju nauczycielskiego i ja mu m?wie skacz przez okno ^^
Ten stan?? na parapecie i "alibederci roma" i skoczy? i normlanie wydygani a zapomnieli my ?e tylko w tej sali jest balkon :p
i ca?? lekcj? opala? si? na balkonie ^^ a kartki nie by?o. Tylko najmocniejsze by?o jak my wyszli?my a ten zosta? ^^
Co dalej?
Heh przysz?a wo?na za 10 minut bo rela by?a na 8 jednostce i wo?na przysz?a sprz?ta? i go znalaz?a i jak nam opowiada? to tak si? ona ?mia?a ?e szok ^^
xD
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Nauczyciel wyzwa? kumpla od chuj?w, tak go wkurzy?. Tak to prawda. Potem ten nauczyciel wylecia? z pracy ale zwa?a by?a straszna :D
 

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Niemiecki 5 klasa podstaw?wki(rok temu)
Nas 7 w klasie,nie to,?e kogo? nie by?o,tylko po prostu 7!Mieszkam na wsi.
Sprawdza Kartk?wki,i tam by?o co?,o z?bach...
My si? ?miejemy,gadamy,pani si? zdenerowa?a i wypala:
Nie b?dziecie sobie robi? ze mnie z?b?w!
Przej?zyczenie :p?art?w zast?pi?a z?b?w.
My w brecht... xD
Og?lnie nasza klasa najlepsza w szkole.!

Niemiec.
[C]istup
[K]urczak
[J]a
[Kr]ystian
ylwek
Gadamy,wyzywamy si? jak to ch?opaki.Wszyscy chlopacy w klasie,bo ch?opak?w jest 5 a dziewczyny 2.
C:ty kurczak kupujesz og?rki w castoramie w dziale budowlanym
K:Da si?
zZonk
Wszyscy w brecht
J:O nie moge,ma narypane ;d
KR:ahahahaha!
J:przesta? si? ?mia?,bo potrafisz le?e? na ?cianie.
S:A ty wysy??sz MMS'y Telefonem Domowym(ja to z nim wymy?li?em)
P(pani):Uspokujcie si?
Chwila ciszy.Znowu gadamy
P:uspokujcie si?!
10 min ciszy,dalsza nawijka!
Notka moderatorska:
Sklejone
 
Last edited by a moderator:

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

na lekcji angielskiego kole?anka wyj??a z torby kondona i wpad?em na pomys? ?eby go lekko nadmucha? i nala? tam mleka ?eby sobie porzuca? wiec rzucamy se po kolegach i w pierwszej ?awce siedzia?a tak jedna laska wystawi?a r?ce ?eby do niej rzuci? kolega rzuca do niej ona nie z?apa?a i kondon wyl?dowa? na ryju nauczycielki ca?a klasa w ?miech potem przysz?a pedagog i by? przejeb.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Na pr?b? przyklejam. Prosz? o odpowiedzi na poziomie i daj? wam do wiadomo?ci, ?e wymy?lone historyjki nie zrobi? z was pro dzieciak?w. (Nie tyczy si? to wszystkich).
 
Top