What's new

Najsilniejsza profesja w tibii?

Status
Not open for further replies.
M

MatriX

Guest
Wed?ug mnie najlepszy pall szybkie skile i wogule
knight bloker zawsze na brany na hunty do blokowania
sorc du?o walnie sd i wogule
druid do leczenia rzadziej brany nie wiem sam czemu
Pall>Knight>Sorc>Druid
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
up@ knight jest brany na hunty a nie nabrany :p
Z ka?dym upadatem jaka? profesja czym? si? wyr??nia od poprzednich :p Teraz jest t? profesj? druid .Dlaczego tak s?dz? ? mo?na zauwa?y? ze statystyk profesji teraz zauwa?ono nag?y wzrost tej profesji :p Wcze?niej by? palek i dot?d jest cz?sto te? wybierany tak samo jak i sorc dzi?ki swoim zakl?ciom na odleg?o?? vis/frigo/flam , chocia? najbardziej mnie boli to ?e knight jest znowu t? najgorsz? profesj? :/ mimo wielu wysokolevelowych graczy tej profesji
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Wszystko si? zmienia po kolejnych updatach. Ci??ko mi stwierdzi?, kt?ra profesja jest aktualnie najsilniejsza. I te? pytanie, co oznacza "najsilniejsza"? Najsilniejsza do PK, najsilniejsza do expienia?

Chocia? np. Knight 10 lvl vs. Sorcerer 8 lvl.
R??nica leveli jest, nawet je?li Knight b?dzie mia? dobre skille, to sorc ma wi?ksze szanse (to samo je?eli by?my tam wstawili druida) jako ?e mo?e wali? na odleg?o?? - przy okazji zawsze trafiaj?c.

Niby mo?e wali? na odleg?o??, ale je?li gracz graj?cy knightem jest dobry i nie ma lag?w, to nie powinien puszcza? sorca na odleg?o?? : )
 

haradas1

New User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
6
Reaction score
0
wedlug mnie najsilniejsza postacia teraz w tibii jest palek .
po ostatnim updatecie zrypali syto knighta a ulepszyli palq
w tibie gram dlugo i wiem co mowie
 

Goq

New User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Druid i pall. Druid, zarabia kas? na runach i leczy si? z red HP do pe?nego. Paladyn, dobry w zwarciu, na odleg?o??, w magii. Posta? uniwersalna. Polecam te dwie profesje.
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Teraz druid

Teraz druid

Jestem pewny, ?e po ostatnim update najlepsz? profesj? jest druid. Mo?e u?ywa? exevo gran mas frigo czy produkowa? run? Icicle i jest jeszcze du?o innych zalet. Bardzo denerwuje mnie to, ?e jeszcze nigdy nie mo?na by?o powiedzie?, ?e profesje s? r?wne. Po ka?dym update inna profesja jest najlepsza. Ciekawe kiedy si? to zmieni.
 

Bartas

User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
16
Reaction score
8
-up- taa, druid roxor, teraz tylko paralize , sd , sd , sd/ue i gosc lezy hehe :p
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
a ja za?o?y?em teraz now? posta? na Candi (bo boje si? hacka na 33lvlu) i mam taki m?tlik ?e nie wiem :) ka?dy m?wi co innego i teraz sam nie wiem ju? co wybra?. Druid odpada bo mam a teraz chcia?bym co? nowego. Palladyn te? odpada bo na rooku powinienem si? ju? bawi? spearami a niestety wale z sword zatem zosta? do wyboru Sorcerer lub Knight ;) pewnie powiecie ?e Sorcerer ale rozwa?e za i przeciw dla obu profesji.

Na rooku nigdy sie nie skilluje! Jak chcesz palka to zabawa z dystansowymi bronmi zaczyna sie na mainie!/Dem
 
Last edited by a moderator:

drakonian

User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Najsilniejsze

Najsilniejsze

Najsilniejsze to co najskromniejsze czyli knight bynajmniej po ostatnich awgeitach s? naprawd? mia?d??cy na 35 lvl-u uciek?em z Fibuli do Thais od 110 to samo m?wi za siebie na FACC.. ciekawe jak by sobie poradzi? sorcek:D
 

Xenix

New User
Joined
May 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Wszystkie profesje s? zbalansowane wiec po co ten temat

Elite knight Rox
 

Szmitu

New User
Joined
May 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Age
35
Moim Zdaniem Druid jest najlepszy :D
Ale bardziej jestem przyzwyczajnony do Sorka :D
 
Joined
Apr 25, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Druid

Druid

Raczej druid ... ja mysle ?e to druid najlepszym jest iz by?am na Realu Druidk? i bardzo dobrze mi sz?o (konto brata tu na forum)
 

Wladus Kiepski

New User
Joined
May 2, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Ja jestem za palladynem :p
Plusy:
+ Szybko Skilluje
+ S? assassin stary (z dobrymi skillami ?adnie lejesz)
+ Bije na dystans (niekt?re potwory nie maj? ataku na odleg?o??)
+ Ma ?rednio hp, many jak i cap
Minusy:
- Wydaje du?o pieni?dzy na amunicj? do skillowania itp.
- Ko?cz?ca si? amunicja :/

Wed?ug mnie palladyn to dobra profesja :)
 
Joined
Apr 5, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Ja jestem za palladynem :p
Plusy:
+ Szybko Skilluje
+ S? assassin stary (z dobrymi skillami ?adnie lejesz)
+ Bije na dystans (niekt?re potwory nie maj? ataku na odleg?o??)
+ Ma ?rednio hp, many jak i cap

Plusy:
+ Szybko Skilluje <--- szybko skiluje prawda... do 40-50 skili mo?na treni? spearami a co p??niej? :D small stone 2k=100(radz? zrobi? newbie np druid czy sorc i i?? na gobliny nazbiera? 100-300 smalk?w a na mc skilowa? ;] )
+ S? assassin stary (z dobrymi skillami ?adnie lejesz) <--- pami?tasz ?e 100 ass=10k? a co jeszcze ass stary ko?cz? si? co 2-3 hits ;]
+ Bije na dystans (niekt?re potwory nie maj? ataku na odleg?o??)<-- bije na dystans ;d ale z 3-4 kratek ;]
+ Ma ?rednio hp, many jak i cap <--- z tym si? zgadzam :D
 

cocaina007

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Moim zdaniem na 8.0 by? najlepszy pallek ale teraz sie do zmieni?o Teraz Druid Rox
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Dla mnie najlepsz?, nie najsilniejsz?(...) profesj? jest palek poniewa? urozmaica gr?, tak samo jak sorc/druid. Knight to kompletny nie wypa?, monotonne chodzenie w k??ko, z reszt? "prawie" na ka?dej postaci, jest to takie, jakie jest. Na najlepsz? profesje wybra? bym palka, ze wzgl?du poniewa? podczas gry wszystko si? mo?e zdarzy?.

(...)najsilniejsz?, wiadomo szybszy palek bez lecz?cego ekwipunku, jest lepszy od wolniejszego knighta, z lecz?cym wyposa?eniem, mam na my?li uhy, itp.
 
Last edited:
Joined
May 8, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Najlepsz? profesj? wed?ug mnie jest palladyn, poniewa? mo?e chodzi? na mocne potwory ju? na niskim level'u :). Poza tym szybciej skilluje i ma dost?pn? exur? gran i exur? vit? :p. Dlatego wed?ug mnie pall jest najlepszy.
 

Wladus Kiepski

New User
Joined
May 2, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Mnemonic111 said:
+ Bije na dystans (niekt?re potwory nie maj? ataku na odleg?o??)<-- bije na dystans ;d ale z 3-4 kratek ;]
Omg. 4-5 kratki? Chyba nigdy pallem nie gra?e? o_O
A tak wog?le to wszystkie s? dobre profesje nie ma lepszej nie ma gorszej.
Zale?y kto t? profesj? gra!
 

KondzikS

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
115
Reaction score
1
Taa druid jest dobry, przy dobrym mlvlu i z pacciem to na dragach exp jest zajeb... - waste nie ma takiego duzego xD
Ale za to najt -b. szybko expi szczegolnie od lvlu 8 do 80 okolo
Zolwie rox :p
 
Status
Not open for further replies.
Top