What's new

Najsilniejsza profesja w tibii?

Status
Not open for further replies.

GoD AfGaN

Active User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
51
Reaction score
1
Age
84
latwiej sie gra magiem czy druidem niz knightem
 

Mera

New User
Joined
May 21, 2008
Messages
8
Reaction score
0
@Up
Ale lepiej knightem.

W trapach knight niezwyciezony!

Knight rox
 

tasnaj

New User
Joined
May 17, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Sorc jak dla mnie byl i jest najlepszy a najty/pale tak ale na starych uhach a nie na tych smiesznych badziewkach co teraz
 

Lechu

User
Joined
Jun 7, 2008
Messages
13
Reaction score
2
ja uwa?am ze najlepsza profesja w tibi to sork
min. dlatego ?e na wojnie ma najlepiej wezmy takich 5 sorkow 100+
kazdy walnie z sd po 300-400 w zaleznosci od mlvla i po kims...
 

GM Viedzmin

New User
Joined
May 21, 2008
Messages
0
Reaction score
0
:D

:D

Moim zdaniem najlepszy jest sork lub druid.O sorku powiem tyle 8 sorkiem sam wzielem solo 3 cyclopy 2mlvl. A druidem gdy rokowalem go uciekl od mnie 22knight jakis ciota mialem tez 2mlvl. I gdy mi zabraklo many mialem przy sobie katane i skille sworda 17 i zabilem go nareszcie:)

Moim zdanie i tak jest lepszy Sork mam sorka na Beryli i nie nazekam:):cool::D;)
:bye:
 

zibi21

User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
22
Reaction score
1
Czy ja wiem czy jest najlepsza profesja w tibii? my?l? ?e nie ma dla mnie jest knight oczywi?cie
 

Eooi

User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
47
Reaction score
1
Age
26
Druid najlepszy? Hehe!

Druid najlepszy? Hehe!

(Demeroth)
Uwa?am ,ze si? mylisz!
100 Royal Paladin VS 100 Elder Druid !
Kto wygra?
RP
B?dzie wali? ci?gle po 230+ z Assassain Star.
Kupi se z 5 BP UH i to to samo co "Exura Sio" bez uzycia many.
(Poprosto ma?e/du?e koszty [W zale?o?ci dla kogo]. Lecz nawet je?li to s? spore koszty szybko si? zwr?c?...)
ED
B?dzie wali? po 310+ z run SD ,lecz w?tpie , ?eby ED mia? tyle samo co RP AS...
Na "Exura'e Sio" trzeba many wi?c potrzebne s? Mana Potion'y , co oznacza , ?e to s? jeszcze wi?ksze koszty...
sami powiedzcie ,kto wygra?
100 Elite Knight VS 100 Elder Druid
EK
EK gdyby byl dalej od swego celu b?dzie wali? z "E... Hur" .
Jak dogoni to z "Exori Gran" .
Wi?c to same hity ponad 200...
A z "Exori Gran" nawet i 350+ moze... Wystarcz? 5 BP Mana Potion.
ED
(Nieb?de sie powtarza?)
Zalet? jest to ,?e moze uzyc "Utani Gran Hur" i b?dzie nie do prze?cigni?cia dla Knight'a. Zalet? jest r?wnie? to ,?e musi kupi? tylko ok. 3BP Mana Potion ,gdy? Knight jest oslabiony "Swoim Wolnym Bieganiem" .
100 Master Sorcerer VS 100 Elder Druid
MS
Ma takie same szanse co ED. Wad? jest to ,?e musi kupi? sporo BP Mana Potion , wtedy zrobi "Utamo Vita" i b?dzie na "Loozie" bic ED'a z "...Mort Hur" i SD.
ED
Tak samo jak MS...
(..."Loozie bic ED'a z "Mort Hur" i SD" [W tym praypadku "Terra Hur"] ).
Tu mo?e by? remis ,gdy? S/MS i D/ED to s? bezu?yteczne profersje!
Wnioski
Sa W/W wymienione...
...,gdy? S/MS i D/ED to s? bezu?yteczne profersje!
(Gram Sorcere'm ,bo lubie te ,takie ,no ,jak ,by to okreslic... "Efekty Specjalne" TZN. czary ,ogie? itp.)
 
Last edited:

Yassi

New User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Wed?ug mnie Sorcerer.Gram nim odk?d zacz??em w Tibie gra? ;d
Jest najsilniejszy poniewa?,na wy?szym poziomie z pomoc? jakiego? knighta mo?e zacz?? la? silniejsze potworki ;d Zadaje z runek du?e hity i w og?le jest pr0 ivUl zajebisty ;d
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
@Eooi

A jakie s? koszty gwiazdek? Uwazasz, ze 100 ed nosi 3 bp mp? Jak juz to moze nosi? 3 bp gmp. Palek nie trafia zawsze z gwiazdki, a druid z magii zawsze. Palek leczy si? exur? san (200 many), wi?c on szybciej mane zuzyje.

Kin vs Ed?

Raczej nikt... Chyba, ze bij? si? az do straty potionk?w. Nie zapominaj, ze taki 100 ed leczy si? exur? gran prawie ca?e hp.

Ms vs Ed?

Tu juz tylko licz? si? umiej?tno?ci pvp. Te profesje do walki maj? takie same czary tylko innego rodzaju.
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Najlepsz? profesj? s? Pall i Knight.Kiedy? najlepszy by? Sork. Pami?tam czasy za Tibii 7.6 co 10 lvlem chodzilem na gs z blokerem sorkiem (20mlvl ko?o) SD i loot z kumplem na 2 :). A teraz SD s? od 45 lvlu:(
 
N

Napster

Guest
Powiem tak. Teraz nawet 150 ek mo?e zabi? 180 ms'a, co kiedy? by?o nie mo?liwe. Kiedy? 250 ms'em mo?na by?o spokojnie zabi? 90 ek, teraz nawet 300 ms'em nie zabijesz.

RP vs ED?
Wygra RP

ED vs MS?
Wygra ms, aczkolwiek zale?y od pvp (to co pisa? Dem), kiedy? ms spokojnie zabija? druida.

RP vs MS?
Raczej rp

EK vs RP?
Raczej rp, ale nie wiem.

MS vs EK?
Raczej ek.

ED vs EK?
Raczej ed.

p.s. 100 druid bierze wi?cej, ni? 3 bp gmp.

Pozdrawiam,
Napster.

@down:
Ej kurde, dobry jeste? ^^! Jesz mo?e Nutelle na ?niadanie?
Btw. najlepszy? Buahah.
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Drut jest najlepszy

Mi sie wydaje ?e ta ankieta jest po to ?eby spieprzy? t? profesje kt?ra wed?ug graczy jest najlepsza w nast?pnym updacie
 

orlos00

User
Joined
Jun 10, 2008
Messages
35
Reaction score
1
Hehe

Hehe

No w?a?nie Druid najlepszy!!! A kto najgorszy???:confused:
 

Pomocnik2

User
Joined
Jun 15, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Ja uwa?am, ?e najlepsza profesj? jest sorek. Ma on ogromn? przewage nad innymi profesjami pod wzgledem czar?w ofensywnych. ?atwo tego dowiesc w nast?puj?cy spos?b:
Eternal Winter - czar druida 1200 many (gdzie to puscimy ? w dupce)
Rage of the Sky - czar sorka 650 many (gdzie to puscimy? wsz?dzie)
knight jest poz konkurecja
pall raczej na uboczu;p
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Druids, who do well both in healing and in offensive magic.

Moim skromnym zdaniem najsilniejsz? i najlepsz? profesjom jest druid :p ale jest trudny :D pk rox ... w zasadzie mo?ecie pomyslie? ,?e jest taki jak sork ale nie bo mo?e robi? uhy i wali? czary lecz?ce i jego ostani rod to l?d :p a tak to jak sork ;P no kilka innym char?w
 

Chuligan Motoru

New User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Wedlug mnie najlepsza profesja jest druid, ma rozdzki z najlepszymi zywiolami,tyle atakujacych czarow co sorc plus moze leczyc inne postacie oraz summony.
 
Joined
Jun 18, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Pffff ;d

Pffff ;d

Wed?ug mnie... wed?ug mnie... wed?ug mnie... chyba ka?dy tutaj bedzie m?wic ze jego faworyt jest najlepszy np. czyta?em ze drut bo mo?e summonowa? potworki... jak by sorc nie m?g? (?). Du?o wcze?niej RPvsED. RP win... nie prawda! to zale?y od umiej?tno?ci PVP! Ka?dy ma swoje wady i bez ?adnej z profesij si? nie obejdzie. Wed?ug mnie^^ ;d nie ma NAJLEPSZEJ profesij.

BTW. 2x 150 MS by nie zabi?o Serka... to co jest na stronie: Killed on level 300 kt?rys^^ by 140 sorc i 70 bodaj?e to dlatego ze by? w trapie i oni dostali fraga (?) bo go just dobili a tam by?o z 8~~ ludzi, tak samo m?gl go zabic 8 lvl z wanda przy czarnym HP ;p

pozdro ;* druids rox ;dd
 

ja93xdxd

New User
Joined
May 24, 2008
Messages
0
Reaction score
0
a mi sie jednak wydaje ze jak chcesz grac a niezabijac innych to najleszy jest knight :p w pvp jest najgorszy z wszystkich profesji ale duzym plusem jest ilosc HP :p przydobrych skilach nima porownania do innych profesji sam mam 63 Ek-a To wiem :pPP
 
Status
Not open for further replies.
Top