What's new

-Tibia 8.54 Naruto Legend Online

Status
Not open for further replies.

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

xdanio7x - nieudacznik, beztalencie, krzywdzony przez los, wykorzystywany z?odziej, nigdy nie zrobil swojego ots krytykuje innych podaje sie za skryptera a sci?ga proste skrypty na power down z portali, jego projekt lotr ots kt?ry widzicie pewnie w opisie jest tak kwadratowy jak jego ryj.Poza tym cierpi na syndrom ci?zkiej g?upoty i lubi kra?? grafiki z innych ots?w .Jak stworzy chociaz 1/100 naszego ots to wtedy mozesz sie wypowiadac.Tw?rcy s? shit? a no tak bo nie dali ci pozycji mappera - dlaczego ci nie dali?my? robisz kwadratowe prostok?ty co widac gdzies w tematach tego lotr ots. Jestes dzieciak nie dosc ze za?osny to podaj?cy sie za super pro elo a jestes takie skonczone zero.Wszystkie twoje projekty kt?rych bylo 30 konczyly sie na zrobieniu 5 spelli 10 mobk?w i kawa?ka mapy oczywiscie kwadratowej.to tyle z mojej strony internet powinien byc od 18 lat bo takie dzieci jak danio7 s? za?osne
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Naruto Legend Online

Powiem tak, temat jest do usuni?cia... zamiast reklamy wysz?a tu k??tnia... Jak najbardziej zgadzam si? z Sharky... nie umiecie znie?? krytyki, najprawdopodobniej ots dla kasy, wszystko ?ci?gni?te itp... I to na tyle w tym temacie :)

?egnam i ?ycz? powodzenia w stawianiu OTS :)
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Naruto Legend Online

Haha, tym to mnie rozwali?e?, jak ots nie uko?czy?em ? Ten m?j naruto robi?em ?eby si? w czym? polepszyc, i dla twojej wiadomo?ci sporo na nim zarobi?em. I chociaz ja si? postara?em i wycina?em w?asno r?cznie grafiki czar?w, nie tak jak ty... I co do tegop mappowania jak mnie nie przyjeli?cie bo robi?em kwadraty, jak naewt nic wam nie pokazywa?em, nie przyjeli?cie si? bo m?wili?cie ?e macie PRO ELO team wi?c. A ?e ty bierzesz z neta jakie? g?wna i wmawiasz wszystkim, ?e to moje "kwadratowe prace" to przykro mi, ?e jeste? takim dzieckiem ... Sk?d to wiem ? Mo?e nawet z t?d ?e g?upich screen?w nei umiecie wyci?? pacz sw?j post. Bo?e nie do?c ?e ots g?wno to nawet screena nie umiecie ?adnego zrobic.


TAK TAK USUN?C TEMAT NIE WARTO NA TAKIE G?WNO PATRZEC.
 

ManiekQqQ

User
Joined
Sep 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Naruto Legend Online

Taka bardziej dziecinna gra ;/ ale wejde zobaczyc co do do konca moze mi sie spodoba ')_ to jest klijent tibi 8.1 przerobiony?
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

Tu RL Anastazjo...
Reklam? robi? kolega i go ponios?o

Serwer ruszy w weekend ju? na dobre...

@Danio
O?mieszasz si? tylko jak zwykle... nic nie umiesz i si? rzucasz do innych o to ?e nic nie potrafisz, skoro tak bardzo cie to boli to id? si? szkoli? ;)

@Topic
Nie chodzi o to ?e nie potrafimy przyj?? krytyki...
Nie pisz? jej przypadkowe osoby tylko takie kt?re odtr?cili?my albo marna konkurencja...
Sharky to Deaven nasz stary skrypter kt?ry z reszt? wr?ci? i przeprasza? za swoje durne posty.
 

Hyper13

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Naruto Legend Online

Tyle, ?e pos?uchaj krytyki innych.

Grafiki nie s? wasze , znam strone i chyba ka?dy
gdzie s? takie same - identyczne. W???cie w to wi?cej serca..
 

Wichura

Active User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
60
Reaction score
1
Age
36
Odp: Naruto Legend Online

Tyle, ?e pos?uchaj krytyki innych.
Grafiki nie s? wasze , znam strone i chyba ka?dy
gdzie s? takie same - identyczne. W???cie w to wi?cej serca..

Nie ma takiej opcji, widz? co si? dzieje na ich forum spam spam i nic wi?cej, Tragedia nie wiadomo czy tserwer d?ugo poci?gnie. administracja te?niczego sobie s?ownictwo ciekawe, tok my?lenia te?... n/c
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

Wyjebane na takie boty jak hype wichura czy danio tych dw?ch pierwszych to moze jedna i ta sama osoba czyli pewnie sawex kt?ry chce nam anty reklame zrobic spo?eczniaki i tyle
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Naruto Legend Online

Haha tym to mnie powali?e?.

Tu RL Anastazjo...
Reklam? robi? kolega i go ponios?o

Serwer ruszy w weekend ju? na dobre...

Haha. ale dziecko. Pisa?es co? wyzywa?e? wszystkich a teraz niby to kto? "inny" HAHAHAHAHAH. Jak ja nic nie umiem to ty nie znasz wyniku 1+1
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

@Up
M?gzu by?em w internacie wi?c jak mog?em pisa?, dla twojej wiadomo?ci to Wujek pisz? te? z tego konta a ?e jest ci?ty na takie zera jak ty to sorry...
A jak tw?j pr0 elo pr0jekt z plaskiem czy jak ten pajac ma? Ju? po? Normalka
Dziecko?
To nie ja mam 15... Jeste? tak t?py ?e wyzywasz starszych od siebie od dzieci...

I jeszcze raz napiszesz tu nie na temat leci report.
Dzi?kuj? Dobranoc.

@Wichura
Ogarnij si?, to forum jest tymczasowe, jak serwer ruszy na dobre zostan? powo?ani moderatorzy i all zostanie posprz?tane (czytaj: spam)

@Hyper13
Grafiki b?d? nied?ugo zmienione na izometryczne.
 

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: Naruto Legend Online

Chodzi Ci oto, ze grafiki beda pod kontem 45 stopni ?
 

Rajou

User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Naruto Legend Online

Dzieci wyzywaj? dzieci od dzieci OSTRO
Je?li b?dzie gra? powy?ej 10 dzieciak?w to gratulacje.
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Naruto Legend Online

Jak jestes taki doros?y to dlaczego wyzywasz wszystkich banujesz ludzi na twoim forum co napisali ze im sie ots nie podoba. Latasz po tematach i piszesz ?e "tw?j ots to g?wno"

BARDZO DOROS?E!!
 

Zetsu15

Advanced User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
232
Reaction score
13
Odp: Naruto Legend Online

Bardzo zainteresowa? mnie ten temat,ka?dy wnosi ?dzb?o prawdy.Z jednej strony nie przyjmowanie krytyki nie ?wiadczy dobrze o autorze,z drugiej od razu go ci?niecie,trzeba od czego? zacz??.Nie zrozumcie mnie ?le nie popieram plagiat?w wr?cz przeciwnie s?dz?,?e trzeba to t?pi? jak robactwo,ale mo?e dajcie mu czas.Czy to nie jest przyjemniejsze ni? siedzie? i je?dzi? po sobie?Osobi?ci cenie ludzi,kt?rzy co? robi? m?wi? tu o: Danio,Anastazjo i innych.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

@Danio
Z panem sko?czy?em.

@Krysteek
Tak.

@Rajou
Nie nabijaj post?w
 

Folgowsky

Active User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
116
Reaction score
8
Age
31
Odp: Naruto Legend Online

Poprostu niewypa? :/

Lepiej naucz sie robi? screeny :)
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

folgowsky screeny jak screeny ale twoje porazaj?ce filmiki z systemem lod?wki, i niezwykle zaawansowanym systemem pvp....matko ogarnij sie jeszcze myslisz ze cos z tych kwadrat?w wyjdzie aaa co do filmiku twojego po 2:50 jest najciekawszy moment widac pe?en profesjonalizm, a niewypa? to ty masz z tej nier?wnej wiecznie m?drej g?by
 
Last edited:

Riyan

User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Naruto Legend Online

Bo?e...
A wi?c, ?eby dziecko si? zamkn??o, trzeba znowu na poziomie [dziecka] pu?ci? wi?zank?...
No wi?c tak:
Wszed?em na stron?, zobaczy?em, przestraszy?em si?, jednak?e my?la?em, ?e to tylko pozory. Zrobi?em konto, posta?, ?ci?gn??em "W?asny klient" (Kt?rego nie ma na AAC, a na topic' ach w innych forach), zalogowa?em si? i ... [Tutaj przez dobre 15 minut le?a?em na pod?odze]
Jak ty do cholery ?miesz apelowa?, ?eby nikt nie m?wi? "oo, nast?pni" ...
WSZYSTKO, ale to WSZYSTKO jest skopiowane z Wander of Shinobi. Znasz co? takiego jak prawa autorskie? Nie przypominam sobie, aby Sawex lub Przemo umieszczali sw?j silnik oraz "rozpakowany" klient w sieci. Po prostu jeden ma?y bachor przeczyta? tutka jak wypakowa? pliki, kt?re zosta?y skompresowane w molebox' ie i my?li, ?e przez czas, w kt?rym WoS jest offline zab?y?nie i zarobi troch? z?otych...
Takie co? jest po prostu ?a?osne...
Druga sprawa:
S?dzisz, ?e internet powinien by? od 18 lat? W takim razie od??cz z pr?du wszystkie kable i id? si? uczy?. Daj? sobie serdeczny palec odci??, ?e nie jeste? pe?noletni.
Ty w og?le masz czelno?? k??ci? si? z Sharky' m?!
To, co on powiedzia? to w 100% racja i dziecko s?ucha jak starszy m?wi i pisze, dobrze?
I jeszcze na dodatek okienko ze zmian? outfit' u na wej?cie na serwer (?eby nie by?o niejasno?ci, na dodatek "Tibijskie Outfit' y"). Bo dziecko nawet funkcji doPlayerSendOutfitWindow nie potrafi przestawi?.
Ma?o tego, ty jeszcze obra?asz xdanio7x i sugerujesz, ?e nie potrafi zrobi? w?asnych grafik, kiedy sam do cholery !~@#$ nie potrafisz jej zrobi? i wszystko kradniesz.
Mog? dosta? nawet warn'a za ten post, ale takie co?, co ?amie prawa autorskie i nawet ?amie prawo nie powinno w og?le si? pokazywa?, a ja tego nie trawi?em, nie trawi? i trawi? nie b?d?! Chcesz powiedzie?, ?e Tw?j NoobOTS jest inny, lepszy? Chyba w?o?y?e? r?k? tam, gdzie nie trzeba.
Proponuj? moderatorom zamkn?? i usun?? w choler? ten temat, a Sasir' owi w wolnym czasie poDDoS' owa? troch? ;>
Na ten moment tyle ode mnie.
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

Tylko udowadniaj jak bardzo rodzice cie nie kochaj? riyan nawet mozna podejrzewac ze to sawex tworzy konta nabije pare durnych post?w i pisze zeby posz?a antyreklama......OK jak nie jestes sawex czy przemo to idz zajeb ?bem o ?ciane...wpuszczenie do sieci klienta G?WNO zabezpieczonego to myslisz ze co? prawa autorskie? te posklejane grafiki z wodbo? albo podjebane z emulatora? jak to sawex powiedzial ze ma na grafikach "znaki wodne" i ze poda nas do s?du najwy?szego.....populacja popracia wosotsa i dzieci neo nie trzeba nam takich czekaj dalej na wosa kt?ry moze wyjdzie znowu za rok jak kieszonkowe chlopaki cwaniaki sawus i przemus uzbieraja na dedyka... a nie sorry siedza na xboxie graja wiec ciesz i li? im dupe dalej riyan jak juz wspomnialem mam na takie wasze teksty wyjebane bo na 50 os?b 5 narzeka bo te 5 to fanatycy wosa przys?ani na prosbe sawexa kt?remu juz psychika wysiada i nie daje rady oczerniac nas wiecej ze az musial rejestracje na forum wyl?czyc-.^ pozdro po?wicz potan?z z mam? na balkonie ws?rd gwiazd....

CO do graf nie placz beda zmieniane , dobrze ze popierasz shakriego bo jest z nami:) ale i tak nieogarniesz kto to naprawde jest tylko jest pod innym nickiem. wiec turlajcie dropsa dzieci wosa
 
Last edited:

Riyan

User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Naruto Legend Online

Ehh, teraz to ju? jestem pewien, ?e nie przekraczasz nawet 14 roku ?ycia... Po prostu jeste? kolejnym dzieckiem, kt?re nie ma cierpliwo?ci w sobie w og?le i wpad?o na pomys?:
"Ej, chod? zrobimy oteesa naruto, zarobimy for$$e i bendziemy pr0. Na tnp widzialem tutka jak rozpakowac klijenta z moleboxa..."
Nie jestem fanatykiem wos'a, ale nigdy nie posun??bym si? to tego, ?eby odpali? czyi? klient... Jeste? po prostu ?a?osny. "Turla? dropsa" dziecko drogie mo?esz ty i twoi kumple 10-latkowie.
Mapa: W?asna od 0 tworzona na wz?r Naruto Anime
<facepalm> napisa?e? tak, poniewa? w twoim poprzednim temacie kto? zn?w Ci pu?ci? wi?zank?, a ty ZNOWU KRADNIESZ CZYI? POMYS?...
Twoja "mapa" (Nie wiem, czy mo?na tak to nazwa?) to p?? sprite' ?w z NDS, DoS, LoS, NoWOTS i tibii...
Prosz?, sprawd? moje IP, je?eli nie wierzysz, ?e nie jestem ?adnym z administracji WoS'a :)
Tylko pytanie:
Po co tacy ludzie w og?le si? rodz??
Chocia?by to, ?e "ni ch*ja" nie przyjmujesz krytyki, potwierdza to, ?e jeste? kolejnym ?a?osnym dzieckiem robi?cym server dla pieni?dzy.
Czekam na dalsze gburki i fochy :)
#Edit:
screenhunter01sep132158.png

Ty to ?miesz nazywa? map?? Co to ma w og?le by??
Pewnie za jaki? tydzie? na forum b?dzie:
"Serwer offlajn, bo w?jkowi neta od?onczyli, a ja mam kare na kompa bo dostalem pale z polaka"
A poza tym, dziecko najprawdopodobniej nie mo?e znie??, ?e nie jest lubiany na tibia.net.pl i "jedzie na rodzic?w". Dobrze m?wi?? Tak wi?c wyjd? i przepro?.
#Edit2:
...po 2:50 jest najciekawszy moment widac pe?en profesjonalizm
Ta, pomijaj?c fakt, ?e filmik by? nagrywany skarpet? i w og?le ?aden efekt sza?u nie robi, to profesjonalizm ekipy WOS. Folgowsky przynajmniej robi sw?j serwer samodzielnie, i to jest wa?ne, a nie jedna, wielka, bezczelna kradzie? i "OTS" host' owany przez 12-14' latk?w.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top