What's new

-Tibia 8.54 Naruto Legend Online

Status
Not open for further replies.

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

aha no ok czyli moj klient to wos ta? extraaa czyli tutaj mamy do czynienia z dupolizem folgi gdyz client folgi to sprity nowotsa:) , jego kwadratowe spelle pozmieniane kolory i zasi?g, mapki nie widzialem to nie wypowiadam sie ale po filmiku to wylgada jak buda psa<> extraa chodz na vt pogadamy zobaczymy co masz do powiedzenia czy w og?le mutacje przeszedles, serw bedzie 24/7, forsa? a co ty tez bys stawial serwer a skad mam za pr?d placic lub zeby ustawic wiecej slot?w na serwer? pomysl co ty piszesz, widac sam jestes dziecko bo rodzice ci wszystko op?acaj? ale niekt?rzy musza sobie radzic sami, co do mapki pokazales jej taki rozmiar i udowadniaj?c tym samym ile cali ma twoj monitor bo wiecej nie da?o sie zmie?cic?. to jest 0.01% jednej uliczki konohy wi?c morda w kube?
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Naruto Legend Online

Client folgi to sprity nowots ? To mnie roz?mieszy?e?. Sam masz sprity nowots. wi?c st?j dzi?b. Przyk?ad. Sasuke, drzewa. Mamy to na zdj?ciu wy?ej. Nie wspomn? o tym, ?e drzewa p?askie postacie p?askie a ?ciany normalne :d

@@edit
nie wspominaj?c o waszym genialnym acc
 
Last edited:

Riyan

User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Naruto Legend Online

<double facepalm> Znowu dziecko si? bulwersuj?, wyzywa rodzin? tego, kto m?wi prawd?, bo nie ma ju? o czym pisa?, oraz nawet nie wie co to program ScreenHunter...
Niestety, tej twojej dennej mapy ukaza?em bardzo spory obszar, i jak mo?na zauwa?y? na ss jest to CA?A ulica, a nie jej cz???.
Jak ju? chcesz si? bluzga?, to prosz? bardzo. Takie bulwersiki, ?e jestem dupolizem, to do mamusi mo?esz sk?ada?. M?wi? tylko, ?e da?bym sobie r?k? odci??, a nie zagram na tym twoim NoobOTS'ie ju? nigdy wi?cej.
Nowe grafiki? Obiecuj dalej, i tak g?wno zrobisz.
Trailer Folgi jest o wiele, wiele lepszy i jego serwer r?wnie? b?dzie, poniewa?:
-Sam ci??ko nad nim pracuje,
-NIE KOPIUJE BEZCZELNIE CZYJEJ? PRACY jak ty idioto jeden,
-Ma chocia?by jakie? poj?cie o programach do obr?bki film?w, oraz programach do przechwytywania obrazu z komputera (o ile w og?le wiesz, co to znaczy),
-Nie jest kolejnym 12-letnim JP w dresie, kt?ry zak?ada otsa
Kwadratowe spelle? Powtarzam, bynajmniej ma W?ASNE.
Je?li jego OTS wygl?da jak buda psa, to tw?j jak:
shit.jpg

Dziwie si?, ?e jeszcze wezwanie do s?du nie dosz?o do ciebie...
Niby sam p?acisz za pr?d? Za to to nawet dam sobie g?ow? uci??, ?e pe?noletni nie jeste? i w najbli?szej przysz?o?ci nie b?dziesz.
Jeste? kolejnym pokemonem bez ?ycia, kt?ry robi OTS dla kasy, i my?li, ?e to ?atwy zarobek na kilka dopalaczy, lub sztuk? zio?a. A mo?e pr?bujesz uzbiera? dziecko na skuter? Good fail Luck.
Robi?c serwer i my?l?c o nim powa?nie, trzeba wzi?? pod uwag?, ?e najpierw trzeba b?dzie jak?? sum? w niego w?o?y?...
Ile cali ma m?j monitor?
images

0.01% mapy? Twoja mapa nie ma nawet 10 mb...
Tak wi?c czekam na dalsze bulwersy...
 

Debiec12

Active User
Joined
Mar 10, 2009
Messages
110
Reaction score
34
Odp: Naruto Legend Online

#Riyan
-NIE KOPIUJE BEZCZELNIE CZYJEJ? PRACY jak ty idioto jeden,
Kwadratowe spelle? Powtarzam, bynajmniej ma W?ASNE.
Tak, on te? zobaczy? poradnik moleboxa na necie i wyjeba? sprity legends of shinobi...

Pozatym, ots syf <3
 

Riyan

User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Naruto Legend Online

@up
Ale przynajmniej nie skopiowa? wszystkiego, tylko postacie, a autor tego tematu bezczelnie i chamsko zer?n?? wszystko z wosa...
BTW. Anastazjo, jak cz?owiek si? czuje maj?c za grafika 9 letni? osob?? A no tak, przecie? on jest niewiele m?odszy od ciebie. (A mo?e w twoim wieku o_O)
 
Last edited:

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Naruto Legend Online

Wi?c tak.
Grafiki wosa to nowots wodbo maniacs...
Itemy? Sklejone 2 itemy z wodbo w 1.
Grafiki z nowotsa? Nazwa?bym to GBA, co jest udost?pnione na necie tak samo jak NowOTS jak i WoDBO wi?c co si? plujesz ?e to kradziesz ?
Ogarnij si? bo si? o?mieszasz, na tnp masz 17 post?w wi?c jeste? tu od niedawna a zachowujesz si? jakby? by? z supportu, twoje teksty ?wiadcza tylko o tym ?e to ty nie masz wi?cej ni? 13 lat i tylko pr?bujesz udawa? m?drego.
Mo?e i masz swoje zdanie na temat mojego OTS, masz do tego prawo, ale o?mieszasz si? twierdz?c ?e folga nic nie kradnie i robi sam w przeciwie?stwie do mnie.
Moja mapa jets od 0 tak samo jak silnik, skrypty etc.
Folga? Folga przerabia TDB zajeba? all grafy z LoS i ty ?miesz m?wi? ?e on ma all w?asne? Jak z tego wniosek? To ty jeste? folga dzieciaku, a te zdj?cia kt?re sobie pstrykasz i tu wklejasz to zachowaj dla siebie.

Dzi?kuj? Panu. Dobranoc

#Edit
Moja mapa nie ma 20 mb?



Uploaded with

a to dopiero 40% ca?ej mapy ;D

A i powiedz mi jakim prawem wyra?asz opini? na temat innego OTS na kt?rym nie dajesz rady bo nie ogarniasz gry na kt?rej nie ma expa x9328931839 oceniasz? Nic nie osi?gn??e?, poj?cie masz 0 a szczekasz najg?o?niej.
Chcesz si? wybi?? Chcesz pokaza? tnp ?e jest taki kto??
?a?osne...
 
Last edited:

Riyan

User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Naruto Legend Online

Poprosi?e? starszego brata/starsz? siostr?, ?eby ci pomog?a w odpisaniu, bo sam sobie nie radzi?e?? Fajnie.
No to tak:
1. Na tnp jestem od dobrych 2 lat, has?o do konta, na kt?rym wcze?niej "siedzia?em" po prostu na zab?j wylecia?o mi z g?owy, a serwis, w kt?rym mia?em mail'a sko?czy? dzia?alno??. Poza tym, ilo?? post?w nie ?wiadczy o do?wiadczeniu w grze/forum/hostingu OTS.
2. Nie t?umacz si? tym, jakby? nie wiadomo jak kombinowa? i pracowa? nad grafikami, ?a?osn? osob? w tym temacie jeste? jedynie ty, nie przyjmuj?c krytyki, tylko bluzgaj?c na prawo i lewo. Po prostu wypakowa?e? WoS'a, NowOTS'a i wodbo, a nast?pnie po prostu poskleja?e? wszystko ?ami?c tym samym kilkakrotnie prawo.
My?lisz, ?e jak zaczniesz owija? w bawe?n?, to ka?dy jeden u?ytkownik zwr?ci ci honor i uwierzy w to, co za przeproszeniem pier*olisz?
3.
Moja mapa jets od 0 tak samo jak silnik, skrypty etc.
Tutaj, to rozwali?e? mnie do ko?ca. Mapa, w to mog? jeszcze uwierzy?, ale silnik, skrypty, spelle, NPC, itemy, wszystkie source od 0?
DZIECKO, PRZECIE? TY NAWET JEDNEJ LINIJKI W LOGIN.LUA NIE POTRAFISZ USUN??!
4. Gdyby? dowiedzia? si? ile mam lat i z jak? osob? ty w tej chwili dyskutujesz, to zamkn??by? si? od razu, a ots'a najprawdopodobniej by? wy??czy?. Jednakowo?, wol? si? troch? pobawi?.
5. Skoro my?lisz, ?e ja jestem jednocze?nie Folg?, Sawex' em, Przem' em i B?g wie kim jeszcze, to chyba rodzice ?le zrobili, kupuj?c ci komputer. Je?eli chcesz pos?ugiwa? si? w?a?nie takim slangiem, to prosz? bardzo.
6. Ja nie pr?buj? zab?ysn??, tym bardziej nie przed kim? tak irytuj?cym i ?a?osnym jak ty, dziecko.
7. Nie broni? nikogo, po prostu ty bronisz swojego... Nie mo?na tego nazwa? OTS, wi?c nazw? to "przedmiotem skradzionym" (Inaczej si? nie da), po prostu broni? praw autorskich, i nie pozwol?, ?eby kto? bezczelnie krad? czyj?? prac?.
8. Nie lubi?, wr?cz nie cierpi? OTS z high-exp. Prawdopodobnie nie wiesz co to znaczy.
9. ?oh, twoja mapa ma r?wno 20 mb. Fajnie, pomyli?em si? w obliczeniach.
10. Cytuj?c teksty z youtube nie zab?y?niesz w?r?d tego jak?e popularnego forum, tym bardziej twoje zachowanie, charakter pisma, niezdolno?? do wys?uchiwania krytyki oraz ilo?? bezsensownych post?w ?wiadczy o tym, ?e jeste? jeszcze w podstaw?wce, lub dopiero z niej wyszed?e?. Weso?a szko?a na pulpicie rz?dzi!A, by?bym zapomnia?, host' ujesz serwer u wujka, bo u siebie nawet przekierowa? port?w nie potrafisz? niee
11. Ja nie pr?buj? udawa? m?drego, jednak?e g?upot? i dziecinno?ci? szczerze gardz?, wi?c gardz? r?wnie? tob?.
12. Nie mam poj?cia o OTS? Zdziwi?by? si?.
Je?eli nadal masz jakie? "si" to m?w, ?mia?o. Ch?tnie si? po?miej?.
 

Folgowsky

Active User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
116
Reaction score
8
Age
31
Odp: Naruto Legend Online

hahaa a an pulpicie "weso?a szko?a i... " :D

Fajnymi programami robisz OTS'a :) Je?eli grafik nasz powr?ci to sko?cz? OTSA :)

Widzisz ja Ci m?wi?em ze nawet na t-net Cie nie lubi? :)

Zamknijcie temat bo tylko niepotrzebny spam :)
 

xdanio7x

Advanced User
Joined
Nov 6, 2008
Messages
300
Reaction score
14
Odp: Naruto Legend Online

Folga? Folga przerabia TDB zajeba? all grafy z LoS i ty ?miesz m?wi? ?e on ma all w?asne?

U zn?w si? mylisz. On nie ma wszystkiego z LoS. Ma po?ow? swoich. Popatrz na trailery, to zobaczysz. Przyk?ad: transy sasuke. I co? si? stara. A twoje grafiki to kopiuj+wklej.
Nie chce mi si? rozpisywa?. I tak wiem swoje.

Pozdro
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: Naruto Legend Online

To ze administrator (tworca tego tematu) ots jest idiota jest proste i oczywiste. Na serverze przez chwile pogralem i sie przerazilem... Mapa - kiedys jak probowalem robic mape, moj pierwszy kawalek mapki wygladal 10x lepiej... Grafiki wygladaja koszmarnie, czytalem opinie ludzi i balans jest slaby. Na calym serverze jest chyba 300 potworow... Juz te ok. 2 dni po starcie polowa osob online siedziala na 1 respie jakiegos szitu... Zastanawia mnie jedno.. Ludzie si? mecza, robia wlasne ladne i profesjonalne mapy bez bugow, ulepszaja swoje servery, reklamuja jak tylko moga i maja marnych kilkunastu graczy. Zrobi taki kutas jakies szitowaty ots, ktory jak sie domyslam profesionalny czlowiek ktory sie na tym zna zrobil by w 1 dzien (24h/ Prawie wszystko co jest na tym otsie mozna znalesc na necie... procz wielce chujowej mapy) I od razu ma kolo setki ludzi online...
Podsumowojac - admin jest dzieciakiem (Wiek nie ma znaczenia... <jest dzieciakiem mentalnie>) Server juz jest chujowy... Mam nadzieje ze szybko ci upadnie (Zreszta takie gowno i tak dlugo nie pociagnie) i ze gowno na tym zyskasz. :)


N I E P O L E C A M !!!

Notka moderatorska:
Ze wzgl?du na wszechobecny spam w temacie, zamykam w?tek.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top