What's new

-Inne Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Status
Not open for further replies.

kaczucha11

User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Ludzie... Projekt NIE UPADL!.
Silnik b?dzie pisany od nowa aby przej?c na stabilniejsze wersje. Mo?e i b?dziecie musieli d?u?ej poczeka? na ots ale b?dzie warto . Przepisanie silnika da nam du?o wi?cej mo?liwosci, wiec grywalno?c wzrosnie. Warto Czeka?.

Chyba ci? pojeba?o cz?owieku. Nie do?? kurwa, ?e tyle czasu czeka?em to mam jeszcze wi?cej czeka? a ty mi wyskakujesz z tekstem warto? Najpierw KURWA Grimots, potem ten ots z ma?ym expem kt?ra mia? by? przebojem co chwile jaki? otsy kt?re maj? wyj?? , ale kiedy ju? wychodz? to: UPS! PRZEPRASZAMY, ale ots wyjdzie p??niej problemy . NA CHUJ PODAJECIE DAT?? TERAZ KURWA WIADOMO ?E Z WAS JEBANE SZCZYNY. NIE R?BCIE NAWET OTS?W.
 

Lafi

User
Joined
Oct 24, 2008
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Mam 15 lat, zanim oni postawi? Official'a to zd??? za?o?y? rodzin? , zasadzi? drzewo i zbudowa? dom.
 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Chyba ci? pojeba?o cz?owieku. Nie do?? kurwa, ?e tyle czasu czeka?em to mam jeszcze wi?cej czeka? a ty mi wyskakujesz z tekstem warto? Najpierw KURWA Grimots, potem ten ots z ma?ym expem kt?ra mia? by? przebojem co chwile jaki? otsy kt?re maj? wyj?? , ale kiedy ju? wychodz? to: UPS! PRZEPRASZAMY, ale ots wyjdzie p??niej problemy . NA CHUJ PODAJECIE DAT?? TERAZ KURWA WIADOMO ?E Z WAS JEBANE SZCZYNY. NIE R?BCIE NAWET OTS?W.


Sory ale to nie ich wina ?e przed OB na testach by?y crashe co par? minut.Ekipa dzia?a?a dobrze i pr?bowali?my odnale?? ten crash... Bez skutecznie.

@topic

Ehh szkoda ?e upad? ale ten co powstanie te? b?d? wielbi? :]
Czekam na nowe wiadomo?ci



Pozdrawiam!
Koncikos ;]
 

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

u?yjcie m?zgu i popro?cie jakiego? dobrego skryptera ?eby wam pom?g? naprawi? tego buga.. my?l? ?e jakby?cie zap?acili to kto? by wam to zrobi? :)

Ode mnie szacun a stworzenie tego :) mimo ?e nie b?d? gra? ale napisanie tego wszystkiego to ci??ka robota ;) Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia w projekcie :)
 

menfis89

New User
Joined
Dec 23, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

bez napinki, kocha to poczeka. Ja tam kocham pokemony :E 10 lat temu nazwalem moj? sunie D?esi. ?yje do dzisiaj :p
 

Lucaseq

Active User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

No i kolejny projekt kt?ry zrobi? ludzi w balona, ten nawet by? lepsz? prowokacj? bo zrobili dla picu alpha beta hahahaha. ?adnie uda?o wam si? ludzi nabrac, lepiej ni? ekipa GrimOTS :)
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Najbardziej zawiedzeni s? Ci kt?rzy byli najkr?cej o_O
Ja poczekam sobie mam czas i zobacz? czy wyjdzie. :p
 

Yazid

User
Joined
Apr 7, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Ja siedz? bo w tym od Marca i nie mam za z?e tego. Crash by? szukany D?ugo, nie da?o sobie z tym poradzi?, a lepiej zrobi? co? porz?dnie, ni? ci?gle szuka? tego jednego, na Alphach wyskakiwa?y te? crashe, kt?re by?y naprawiane, ale s? takie, kt?rych znale?? nie mo?na.

Widz?, ?e dzieci tutaj napinaj?, po co to? My?licie, ?e zaimponujecie komu? pisz?c 'ale chujoostwwo' etc.?

W?o?yli?my w to du?o czasu, ch?ci i wysi?ku, robimy to dalej. Je?li jeste?cie tacy m?drzy to zr?bcie takie co?. Za?o?? si?, ?e by si? wam nie chcia?o, Gdyby ten projekt by? niczym, by ju? upad? dawno temu nie mia?by ekipy oraz ludzi, kt?rzy chc? to robi?.

Dzi?kuje Yazid.
 

Dawid453

Active User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Na forum Brak for?w i wgl. ca?e forum le?y wy piszecie ?e bedziecie reaktywowa? projekt po tym jak rzekomo upad? ciekawe s?owa ale nie m?wcie ludziom ?e postawicie serwa kt?rego nie postawicie do tego potrzebna jest ekipa a je?li zaczynacie zn?w od nowa to kolejne p?? roku czekania na serw bedzie mnie nie zach?ca taka my?l a w tym czasie co niekt?rzy czekaj? spokojnie mo?na wbi? z 40 lvl na brazolskim serwie, bez b??d?w, offline'?w i k?amliwych obietnic o tym ?e wszystko jest dobrze i zosta?y drobne poprawki a jak sie okazuje crash silnika by? ... dzi?ki takiej ekipie ale w was nie wierze ju? tak jak kiedy? i tylko zobacze jak ten projekt upadnie ca?kowicie
 

MaxSSJ

New User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Zauwazylem ze 15-16 forum jest niedostepne a ciekawi mnie czemu juz od polowy niema ots online
 

Yazid

User
Joined
Apr 7, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Max - Poczytaj troch?.

Za nied?ugo otworzymy my?l? now? zapowied?, ju? troch? zrobione mamy, wi?c na pewno na dniach Fabian napisze co nie co, powiem wam, ?e ciekawe si? zapowiada. Ale zdradza? nic nie b?d? :)
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Witam przepraszam tych co czekali na ten server i si? dowiedzieli ?e zn?w zaczynamy od nowa go robi? lecz przyczyna by?a prosta crash servera jest nie do wy?apania poniewa? server si? crashuje do 20 min bez ?adnych graczy czyli ?r?d?o silnika ma b??dy i to sporo b??d?w i dla tego postanowili?my zrobi? od nowa. Chcia? bym prosi? moderatora o zamkni?cie tej zapowiedzi bo jest ju? nie aktualna. Co b?dziemy mie? w nowej wersji naszego servera zdradz? tylko tyle ?e nowy napisany od 0 client, nowa wielka mapa robiona przez Catserisa, Serpantesa, bardzo du?o quest?w i misji wymy?lanych przez naszych redaktor?w Yazida i Lakiego, nowy system outfit?w, i wiele wiele innych :). A teraz jeszcze raz prosz? o zamkni?cie tego tematu i przepraszam tych co czekali i grali ju? na alpha servie i si? zawiedli.
 

Octavo

User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Po prostu nie r?b ju? wi?cej serwa. Raz ci si? nie uda?o wi?c nie r?b i nie r?b nadzieji innym nigdy nie dor?wnasz profesjonalnemu serwerowi brazoli. A i przeprosiny wsad? sobie w dupe to jest biznes my jeste?my twymi klientami bo pewnie chcia?e? zrobi? te diamond account. Podsumowuj?? tw?j produkt jest do dupy i nast?pnym razem nawet je?li si? uda to i tak wiadomo b?dzie ?e sknocisz co? i znowu si? b?dzie czeka? na kolejny start tak jak te otsy na kilka dni RL ?eby kas? zarobi?. Tak jak by?o z WOS ots (wander of shinobi)
 

osa68

Active User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
90
Reaction score
4
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Powiem ci tyle jests zalosny Octavo nie pasuje czekanie to nie musisz czekac i tyle.Jestes taki cwaniak to zrob sam Pokemon Otsa to sie nie zawiedziesz nie bendziesz plakac jak ... hahha
 

Yazid

User
Joined
Apr 7, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Ej Yazid: Spierdalamento!

Kaczucha bo Ci ?y?ka p?knie :x

Fabian wszystko opisa?, tak?e prosz? o zamkni?cie tematu, nie potrzebnie piszecie, ?e si? nie uda jak tego wiedzie? nie mo?ecie.
 

Lucaseq

Active User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Fabian, podzi?kujemy ju? Ci. Chyba ?e zn?w chcesz ludzi w za przeproszeniem ch*ja robic. Niestety straci?e? na pewno znacz?c? ilo?c graczy kt?ra nie p?jdzie raczej za twoim nowym projektem, chod? znajd? si? ko?ki kt?re na to polec? by potem zn?w zostac nabitym w butelk?, ale to wasza sprawa. W?kszo?c czeka teraz z pewno?ci? na Unleashed.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@UP: PU to calkiem odmienny projekt, nie mowimy ze oni nie beda mieli wielu graczy , lecz PMO sciagnie ludzi ktorzy sa bardziej przywiazani z normalna grafika, chodzi mi ze nie wszystko z GBA. Na poczatku sza? na PU bedzie na pewno, lecz z czasem to minie tak jak to bylo z PO BR. To czeka kazdego ots'a ;p . Kazdy ma swoje dobre i z?e strony, a gracze na pewno jak nie ci to beda inni ;p i tak ko?o sie zamyka.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Je?eli mog? si? wtr?ci?, to je?eli dba sie o graczy to twoje przys?owiowe "k??ko" si? nie zamknie ;P.
A co do projektu to uwa?am ?e strasznym b??dem jest odpalanie otsa je?eli jest mo?liwo?? na takie cyrki jak na PmO poniwa? bardzo zniech?ca to ludzi ale warto pr?bowa?.
Pozdrawiam Eldiane
 

Lucaseq

Active User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Arkam, jak by? czyta? wy?ej, projekt na kt?ry czekasz ma byc ca?kiem inny. Zreszt? jaki projekt, nic nie wyjdzie, a co do PokemonBR to tam nadal pe?no ludzi gra, a PMO wzorowa?o si? na BR.

Notka moderatorska:
Zamykam na ?yczenie.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top