What's new

-Inne Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Status
Not open for further replies.

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@lucaseq
Tym dacc'em lekki zaw?d...
Cytat:
- 10% Wi?cej expa

Tak wi?c my?limy nad usuni?ciem tego z dacc bo wejda w ?ycie potiony buffery kt?re ka?dy b?dzie m?g? je zdoby?

Anty Hack polegaj?cy na po??czenie si? tylko z jednego ip (nie zalecane dla zmiennego ip w p??niejszym etapie gry)

I tu te? jest troch? idiotyzm... wyobra?my sobie, ?e chc? pokazac koledze co i jak, albo jestem u rodziny (co mi si? cz?sto zdarza) gdzie z kuzynami lubimy sp?dzac godziny przed tibi?, mam Dacc i mam nieudogodnienie bo nie mog? si? zalogowac, troch? g?upie. Z jednej strony chroni 13 letnie dzieci kt?re wchodz? i pobieraj? co popadnie. Mam nadziej?, ?e b?dzie mo?na wy??czyc t? opcj?.

?eby aktywowa? anty hacka musisz w managerze wyrobi? rec-key dopiero p??niej mo?esz sobie aktywowa? tego anty hacka wi?c jak nie chcesz tej opcji to jej nie u?ywasz ;p

a co do startu to powinien si? odby? na pocz?tku wrze?nia lub po?owy nadal trwaj? prace nad map? tylko na ni? czekamy
 

maciek267

Active User
Joined
Jun 15, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Na kiedy zaplanowany jest start? sledze temat na tibi.net.pl i na oficjalnym forum ale zadnej wzmianki na ten temat nie widze :(
 

Yazid

User
Joined
Apr 7, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Wystarczy na forum zapyta? ;) Open Beta jest zaplanowana na pocz?tek/po?ow? Wrze?nia, tylko i wy??cznie od mappera to zale?y ale powiedzia?, ?e wyrobi si? we wrze?niu raczej ;)
 
Last edited:

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Na kiedy zaplanowany jest start?(
Wystarczy cofn?? stron? wstecz tam poda?em newsa.
Pokemon Maniac Online - strona 13.
Na samym dole.

Dla leniwych powiem, ?e jest to pocz?tek/po?owa wrze?nia nie tak jak napisa? Yazid: "Pocz?tek/po?owa seripnia"
Open Beta jest zaplanowana na pocz?tek/po?ow? Sierpnia
Prawdopodobnie si? pomyli? ale informacja podana przez niego jest z?a!

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

gufi124

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
124
Reaction score
4
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Wygl?da na super ots, ch?tnie zobacze jak to wygl?da rzeczywi?cie, nigdy niegralem w Pokemon Online. Ale gra?em na GameBoyu co by?o super gr?, mo?e na kompie te? b?dzie super w postaci Tibii:)
 
Joined
Jan 27, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

ja chce juz start serwa kiedy bedzie dokladnie??
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Wy chyba ju? ?ycia nie macie przez ten projekt ka?dy si? pyta kiedy projekt i tak nic innego jak w newsach nie ma !
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

TO slaba administracja jak nic nie pisza ;x
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@Eldiane Piszemy lecz na w?asnym forum i piszemy tylko to co jest potrzebne a nie jakie? zb?dne posty ...

i piszesz o s?abej administracji ale jak dawa?e? fake screeny to to by?o dobre posuni?cie dobrej administracji tak ?

@topic na forum jest napisane ?e czekamy na mape od mappera i wykupujemy dedyk i puszczamy open bete. Przewidywany start to po?owa wrze?nia.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

"s?aba administracja" nie mia?a nikogo obrazic :* :D, chodzi?o mi wy??cznie o to ze niepotrzebnie zaniedba?e? to forum gdy? masz tutaj potencjalnych graczy ^..^.

Btw.

Jakie fake ss;y ;d bo nie wiem o czym mowa
i by?em tydzie? temu w Rybniku ;< bo ZuS mnie wo?a? na kontrole ;x
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@up fakt co fakt troch? zaniedba?em to forum lecz to si? zmieni bo mamy newsmana kt?ry b?dzie ka?dy news tutaj pisa? :)

co do fake screenow to mowa o twoim projekcie ale to ino pog?oski by?y lecz nie wiem czy prawd?

heh ?adny rybnik co nie ? :)

@topic ?eby nie offtopowa? dzi? poprawili?my 3 crashe i 3 bugi

@edit down
No ?adny by? :). wiem macie du?o roboty ale wiesz ?ci?gn?? pwo (pokemon world online) i tam ju? wszystko jest tylko porozcina? :). na update szykujemy najbardziej pracoch?onn? rzecz :p doda? d?wi?k do ka?dego czaru, chodzenia, latania, p?ywania itp i jeszcze doda? cichsz? muzyczk? w tle :p

r?wnie? planujemy rozwin?? system atakowania jak i samych atak?w pokemona nie b?dzie tak ?e zaznaczysz i pok walczy albo powiesz mu m1 ;P
 
Last edited:

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

co do fake to ludziki plakali bo sie na .dll nie znaja ;x a prawda jest taka ?e ?adnego fake nie robilismy ^..^ ( Rybnik ca?kiem, bywa?em tam cz?sto jak panna z Czerwionka-Leszczyny by?a i tam je?dzi?em do Kina *takiego w centrum handlowym za rynkiem * (wtedy jeszcze tego wielkiego centrum nie bylo bo go dopiero budowali.

Btw. Podoba? Ci si? moj squirlt xD?!..


//edit Fajne zastosowania techniczne my mamy wiecej roboty bo ta ca?a grafika.... xD
 

Dawid453

Active User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Mam nadzieje ?e sko?czycie prace nad otsem i wystartuje on 1 wrze?nia bo ca?y czas m?wi si? o tej dacie ; s Oczywi?cie dostane warna za ten post gdy? jest ma?o warto?ciowy wi?c chcia?bym za to podzi?kowa? administracji forum. Za? tobie Fabian ?ycze powodzenia i uruchomienia open beta wko?cu ; p
 
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@Eldiane Piszemy lecz na w?asnym forum i piszemy tylko to co jest potrzebne a nie jakie? zb?dne posty ...
i piszesz o s?abej administracji ale jak dawa?e? fake screeny (...)

*** link usuniety ***

to tez fake lamusie?

@down:

spoko, ale nastepnym razem nie oceniaj czegos o czym nie masz pojecia
 
Last edited:

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@edit Up Tak zrobi?em b??d przepraszam

dzi?kuje za pokazanie wspania?ego filmika lecz prosi? bym o usuni?cie go z tego tematu

tak w og?le powiedzia?em ?e ludzie m?wili ?e eldiane mia? z pocz?tku Fake nie m?wi? ?e teraz macie bo to co zrobili?cie na prawd? mnie zaimponowa?o jak bym mia? wcze?niej taki pomys? te? bym co? podobnego zrobi? tak w og?le to nie chce si? z nikim k??ci? wi?c grzecznie prosz? o usuni?cie z mojego tematu filmiku :)
 
Last edited:

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Nowy filmik stworzony przeze mnie :D na filmiku pokazany jest taki ma?y game play
start open bety jest szacowany na 15 wrze?nia lecz szybciej mo?e si? jeszcze odby? open alpha ?eby p??niej nie by?o rozczarowania ?e mog? by? crashe

@edit exp oczywi?cie by? podniesiony
 
Last edited:

Krew

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Mi si? bardzo podoba filmik tylko mam jeszcze pytanie czy jak si? zacznie grac to ta ramka z skillami pokemon?w bedzi? czy trzeba jakos ja bedzi? ustawi? ?
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Mi si? bardzo podoba filmik tylko mam jeszcze pytanie czy jak si? zacznie grac to ta ramka z skillami pokemon?w bedzi? czy trzeba jakos ja bedzi? ustawi? ?
Pasek z ikonami atak?w pokemona pojawia si? automatycznie przy wyj?ciu pokemona.

Pozdrawiam,

Miauuuu
 
Status
Not open for further replies.
Top