What's new

-Inne Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Status
Not open for further replies.

Teksik94

Advanced User
Joined
Feb 12, 2010
Messages
171
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

a bedzie on? za tydzien 2 no nie?? ok wszystko fajnie!

PS za co te 3 ban na SB
 
Joined
Jun 6, 2010
Messages
10
Reaction score
2
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

i znowu jakie? "g?wno"(sora za wyra?enie) czego to ludzie nie wymysla zara beidze jeszcze tibia power rangers albo b?g wie co no dobra ale to moje zdanie na pewno nie zawitam cya :) !pzdr!
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Nie podoba sie - nie graj. Proste. Osobiscie zagralbym na takim czyms.
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Od?wie?am. Walka z liderem Misty.
gymz.jpg
 

Xyan

New User
Joined
Jun 23, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Super projekt. My?l?, ?e ten OTS znajdzie wielu graczy!! Serwer jest co raz lepszy!! (w ko?cu w?o?ono w niego wiele pracy ^^)
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Od?wie?am.
poki.jpg
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Kurcze, no genialnie si? to zapowiada ;D
Gra?em na pocz?tku na brazolu i bardzo dobrze mi sz?o ;D wbi?em w pierwszy czy w drugi dzie? z 20++ lvl co wtedy by? jeden z wy?szych, ale potem zacz??o mi si? to po prostu nudzi? - tam robi?o si? ci?gle to samo tutaj jest troszeczk? bardziej urozmaicone - my?l?, ?e tutaj b?dzie mo?na d?u?ej pogra? :] mam nadziej?, ?e start ju? w niedalekiej przysz?o?ci
 

Assasinq

User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Widz? client fajnie zrobiony, ale przerobiono zwyk?ego YATC'a :)
Niestety pok?w nigdy nie lubi?em :p a tu w sumie skopiowali?cie pomys? brazylijczyk?w.
PS Siema Fabian XD
@down
Chyba m?wisz o sobie :p To? to doskonale wida? ?e to jest przerobiony YATC. Wiele czynnik?w wskazuje na to, a zar?wno w hexach jak w zaimportowanej dllce do clienta nie zdo?aliby?cie takich rzeczy zrobi? :] Ja przerobi?em 7.6 z muzyk?, anty-botem i nazw? jako 1(i nikt poza mn? tego nie dokona?), a na nim nie ma YATCa :]

@edit down
Nawet integruj?c dllke nie daliby?cie sobie rady :p Z reszt? nied?ugo dam z kumplem niezbite dowody ?e to nie jest przerobiony klient tibii.
Zwracam honor, nie jest to YATC. Ale edytowanie w hexach clienta te? nie :]
Odp: Integrowanie dll. Co by?o jedn? z opcji kt?re typowa?em, chocia? nie wierzy?em ?e mo?na usun?? przycisk, dlatego typowa?em YATC. Ja wszystko w hexach robi?em. Zaraz ci? do ko?ca rozszyfrujemy ;p
 
Last edited:

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@up siema :D po 1 nie jest to yatac tylko zwyczajna tibia przerobiona :eek: ale ?e wy tego nie potraficie to ju? nie moja wina :p i m?wicie ?e to yatac ja takiego ?cie*** nie u?ywam ;P

@EditUp Nie rozsmieszaj mnie to ?e my?lisz ?e jest to yatac to twoja sprawa po 1 w yatacu nie ma podstawowych w?a?ciwo?ci kt?re ma tibia np. nie da sie rozci?gac ekranu a tu sie da wi?c jest to dow?d ?e jest to zwyczajny client tibi przerobiony przez nas :) po prostu my?lisz ?e masz takie umiej?tno?ci i ?e zrobi?e? dbra z muzyk? i jakim? tam anty botem ale to jest nic :) mo?e by? zrobi? co my zrobili?my w tibi nie wiem nie moge tego powiedzie? ale na dzien dzisiejszy stwierdzam ?e tego nie potrafisz dla tego my?lisz ?e to yatac :)

@Edit2Up Ok czekam :). To si? rozczarujecie :p

Mija ju? prawie tydzien od rozpocz?cia kolejnych test?w poprawili?my kilka b??d?w tak?e dodali?my kilka rzeczy
 
Last edited:

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Po 1.Nie chcesz? Nie graj i bez takich bzdurnych komentarzy jak:
"mam nadzieje ze ci sie nie uda"
Po 2. Kto tu m?wi o ortografii? Kto? kto pisz?: "conajwyzej" ? Hah !

co za idiota hahaha
tekst " nie chcesz? nie graj" calkowicie mija sie z profesjonalizmem pajacu. Ja nie musze byc dobry w ortografii... a ty idioto jak piszesz takie tematy to wypadalo by je pisac bez bykow na kazdym kroku -_-
Jak dla mnie jestes po prostu kolejnym skurwielem ktory chce sobie przywlaszczyc cudza prace... ( i tak ci sie to nie uda bo jestes na to za tepy :>)
 

adek_CRM

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Chemiann masz racje !!!!jeden m?dry

Miauuuu to dzieciak kt?ry zagania i jebie od niego programem do poprawiania b??d?w ...
 

borys_btm

User
Joined
May 18, 2008
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Hmm powiem ?e to Jest G?upie i po 1. nigdy nie ufaj jak kto? pisze ?e to jest Darmo a potem m?wi ?e to jest za sms
2.jak chcecie pogra? naprawd? zagra? na pokemon ots oto link ... Dzi?nkuj? za uwage
 

osa68

Active User
Joined
Jun 16, 2008
Messages
90
Reaction score
4
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

po jaki hu... piszesz posty nie na temat ;/ "2.jak chcecie pogra? naprawd? zagra? na pokemon ots oto link Pokemon Online... Dzi?nkuj? za uwage " co ty reklame dla brazoli robisz ;/ zal
 

shadow21

Advanced User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
182
Reaction score
4
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

wow! du?o tego,?adny laucher,no b?d? gra? na 100% czekam ;]
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Zapraszam na oficjalne forum PMO, znajdziecie tam newsy dotycz?ce serwera. Ju? teraz zapraszam do udzielania si? na nim :)
Tu macie link:
 
Last edited:

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

robcie to szybko
ja chcem na tym pograc :/

Open Beta planowane za mniej wi?cej 2 tygodnie i 2 dni.

Dzia?a ju? system shop =] nie dostaje si? pieni?dzy za sprzedany przedmiot ale to b?dzie naprawione.

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

Lagimen

Advanced User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
189
Reaction score
3
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

boze jakie dzieci pokemona miaahahah serio zal mi was ;^^
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Lagimen ryj po twojej wypowiedzi wida? ?e dziecko jeste? "dzieci pokemona" ogarnij sie jak ci sie nie podoba to wyjdz i nie wracaj.Ludzie tak sie z tym gor?czkuj? bo to co? nowego i to polskie.Nie kolejne g?wno jak metin :).
 

muel

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

hmmm ...
?ledz? poczynania tego teamu od samego pocz?tku projektu..
wszystko idzie pe?n? par? do przodu...
gra?em ju? na testach i ca?kiem ciekawie si? to wszystko prezentuje
mam nadziej? ?e szybko i sprawnie uko?cz? si? kolejne testy i przejdziemy do ca?kowitego otwarcia serwera :)
 
Status
Not open for further replies.
Top